u50889
u50889
NEEEXT!!!
01. februar 2013
next
01. februar 2013
neext
01. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
01. februar 2013
NEXT, NEXT !!!
01. februar 2013
u82298
u82298
next next
02. februar 2013
Hey
hvala za vse nexte
še ta del potem pa začnem v ponedeljek pisat nove dele : )

Pogledam se še enkrat v ogledalo in popravim koder, ki mi je silil na obraz. Zgledala sem kot »punčka iz pravljice« v kratki beli obleki in belih sandalih. V želodcu zopet čutim čudno ščemenje, res nisem razumela zakaj se pred Danielovim staršem nisem znala sprostiti. Iz razmišljanja me zbudi hupanje avtomobila. Odprejo se vrata »princeska Lisa, Daniel je prišel po tebe v limuzini. Čaka te v avli« reče Pia in se rahlo namuzne. »Ja, vabi me na večerjo k njemu domov. Se vidiva« ji na hitro razložim in jo poljubim na lice. Počasi se odpravim po stopnicah, hotela sem se počutiti kot manekenka na modni pisti. Želela sem si da Daniel ne bi mogel umakniti pogleda iz mene. Opazim njegov prikupen nasmeh, ne morem si pomagati, da tudi sama ne bi ustnice razpotegnila v nasmeh. »Hej lepotička« me pozdravi in stisne k sebi v objem. Vrnem mu objem in ga nežno poljubim na ustnice »zdravo, hvala lepa za vabilo« odvrnem, ko se odlepim od njegovih ustnic. Z roko v roki odideva proti dolgi črni limuzini z črnimi okni. Usedeva se na sedeže v velik prostor. Voznik odpelje medtem pa Daniel v dva kozarca nalije šampanjec. Rahlo trkneva z kozarci »srečen sem, ker te imam« reče in me gleda naravnost v oči. »In jaz sem srečna, ker sem tvoja« odvrnem in naredim požirek hladne pijače. Preden izstopiva pred njihovo hišo se odločim, da bom danes poskusila uživati v večeru ne glede na to kako ne maram njegovih staršev. Saj pa ne bom živela z njima ampak Danielom!

TAKOLE SEM ZGLEDALA (samo lase sem imela še skodrane)

LIMUZINA

PROSTOR V LIMUZINI

Stopiva skozi vrata njihove velike hiše, bila je podobna naši - razkošna in bogato opremljena. Že na daleč se je opazilo, da v tej hiši ne varčujejo z denarjem. Daniel me popelje po dolgem hodniku v jedilnico. Njegova starša (Nicole in Jon) sta sedela za mizo in se pogovarjala. Takoj, ko sta slišala korake sta vstala. »Dober večer« prijazno pozdravim in si nerodno z roko sežem v lase. »Pozdravljena princesa Lisa« Nicole zažvrgoli z svojim hecnim glasom. Komaj ostanem resna zato mišice močno stisnem. Kot zmeraj je zgledala popolno, nikoli nisem razumela kako je možno da noben las ne štrli drugače kot si želi, njene nežno rjave oči so se svetile, na sebi pa je imela dolgo modro obleko. Pet centimetrske petke so jo naredile še malo višjo, kot je v resnici bila. Ja verjamem, da se je počutila vsemogočno saj so vedno deževale pohvale na njen račun iz vseh medijev saj je bila znana igralka. Pokažem ji vrsto belih zob in komaj spravim iz sebe »me veseli, da vas ponovno vidim.«

NICOLE

V najin pogovor se vmeša njen mož: »dobrodošla pri nas« reče z svojim globokim glasom. Rahlo prikimam »hvala« odvrnem in si ga znova ogledam. Zraven Nicole je deloval kot majhen cucek, ki ničesar ne upa. Na sebi je imel elegantne hlače, belo srajco, kravato in suknjič, lase je imel polizane, njegov nasmešek pa je deloval prisilno.

JON

»Kar sedita« reče Jon in nakaže na veliko mizo katera je bila že lepo pripravljena za večerjo. Daniel mi premakne stol, usedem se nanj on pa zraven mene. Njihova služkinja Mary nam postreže z vinom in sokom nato pa načnemo dolgočasen pogovor, ki se kar vleče in vleče. Sigurno mine več kot pol ure, ko Mary stopi v kuhinjo z dvema velikima ploščama, na kateri so bile različne jedi. »In ti je Jason všeč« vpraša Daniel, ko naredim prvi grižljaj hrane. »Dobro kuha, zaposlila sem ga« odvrnem in se mu rahlo nasmehnem. Nisem hotela govoriti o njem. »Ti je pripravil zelenjavne karije« še kar nadaljuje pogovor o njem. »Ja, povedal si mu jih da jih imam najraje« odvrnem in se rahlo namuznem. »Točno tako. Jason nujno potrebuje službo« odvrne in naredi požirek soka. Nekaj časa še klepetamo, na vsako njuno vprašanje se potrudim odgovoriti čim bolj vljudno čeprav mi je nekajkrat spodletelo. Čez eno uro se z Danielom prestaviva v njegovo sobo. Za sabo zapre vrata, obrnem se k njemu in mu hočem nekaj reči, ko prst pritisne na moje ustnice. »Ničesar ne reči« mi šepne na uho. Najine ustnice se zlijejo v strasten poljub….

se nadaljuje... V ponedeljek
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj...
HVALA VAM PUNCE*
02. februar 2013
Neeeeeeext! hahaha
02. februar 2013
u82298
u82298
next
02. februar 2013
u110901
u110901
next
super zgodba

+nova bralka
02. februar 2013
next
02. februar 2013
u114756
u114756
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
02. februar 2013
Next!
02. februar 2013
supr zgodba .... in itak NEXT
02. februar 2013
nnnnnnnneeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
02. februar 2013
neeeext
02. februar 2013
neeeeeeeeeeeext
02. februar 2013
u50889
u50889
NEXT!!!!!
02. februar 2013
u118883
u118883
Neeext!
02. februar 2013
neeext
02. februar 2013
u120324
u120324
ɴeхт.!!!
02. februar 2013
Next : D
02. februar 2013
Hey
hvala za vse nexte in komentarčke...
Pa je tukaj novi del
Ta ni isti kot je bil v prejšnjih objavah =)
tako, da od tukaj začnem nadaljevanje...

Počasi, korak za korakom se premikava proti postelji. Z rokami poiščem konec Danielove bele majice in jo slečem. Dotaknem se njegovih mišic, z močnim objemom me še bolj stisne k sebi. Padeva na mehki jogi »ljubim te princeska moja« zašepeta po tihem in me nežno ugrizne v ušesno mečico, da kar poskočim. »Tudi jaz tebe« odvrnem, pograbim najbližjo blazino in mu jo vržem v obraz. Joj, vedel je kako sovražim, da mi grize uho toda njemu je to bilo všeč. »A hočeš obmetavanje z blazinami« reče dobre volje. Zgrabim dve blazini »ja« zavpijem navdušeno in mu ju vržem. »Ti me že ne boš« reče in zgrabi najbližjo, vrže jo naravnost v mene, da padem nazaj.

Čez dvajset minut potešena obleživa na postelji. Stisnem se k njemu in ga nežno božam po laseh »ne dam te lepotička. Si za to da nocoj prespiš pri meni« vpraša. »Mhmmm, samo babico pokličem« rečem in si z čela odstranim pramen las, ki me živcira. »Prav« se strinja. Objeta se pogovarjava in poljubljava nato pa pokličem babico – obvestim jo, da bom ostala pri Danielu in da se vrnem jutri zjutraj. »Kmalu bo imela 76 rojstni dan« rečem in globoko vdihnem. Odkar sta umrla moja starša nikoli več ni praznovala rojstnega dne, čeprav so to vsi pričakovali, saj je bila KRALJICE ANGLIJE. Moja babica je bila vzgled vsem starejšim ženskam po svetu, bila je prijazna, nasmejana in najboljša oseba. »Kaj praviš na to, da bi ji letos pripravila zabavo….« »Ni potrebno nekaj velikega. Toliko, da pridejo njeni prijatelji in ljudi, ki jo imajo radi« dodam. Nasmehne se »točno to imam v mislih« se strinja. »Samo vprašanje je kdo nama bi lahko pomagal. Jaz nimam pojma o kuhanju. Ne znam pripraviti jedi za ne vem koliko oseb« rahlo se ugriznem v ustnico. »Jason« odvrne mirno Daniel in me pogleda v oči. »Misliš, da bi znal« vprašam zmedeno. Ideja sploh ni bila slaba. »Sigurno bi se potrudil. Jutri se dogovori z njim« mi predlaga. Prikimam in se stisnem k njemu. Zaprem oči, pred očmi se mi zopet pojavi Jason. Nisem razumela zakaj mislim nanj, ko je tukaj ob meni oseba, ki me že celo življenje ljubi in mi je usojena!

Naslednjo jutro se prebudim v njegovem objemu, pogled se mi ustavi na uri. Joj, pozabila sem na učenje matematike, sigurno zato ker si nisem morala zapomniti presnetih formul. Rahlo stresem Daniela za ramo. »Srček domov morem« rečem, ko nekaj zamrmra in se obrne k meni. »Koliko je ura« vpraša in se pretegne. »Osem zjutraj. Čez eno uro pride Mark. Domov moram priti pred njim« mu pojasnim. V sekundi je vstal iz postelje »na hitro se oblečeva pa greva« reče in me povleče k sebi. Nežno me poljubi. Nase potegnem nedrček, tangice in belo oblekico, z prsti počešem lase, z robčkom popravim ličila in že hitiva proti limuzini. Njegova starša sta bila že v službi zato se mi na srečo ni bilo poslavljat od nju. Voznik Chris naju odpelje do hiše, Danielu v slovo pritisnem poljub, točno ob 9:00 stopim v hišo. »Princesa Lisa zamujaš« reče dobre volje Mark, sedel je na sedežni garnituri v predprostoru in pil kavo, ki mu jo je verjetno skuhala Pia. »Se opravičujem bila sem pri Danielu« mu na kratko pojasnim. Nasmehne se »ah ta mladina, učenje je zadnje na kaj mislite« govori in vzame velik kovček v katerem je imel vse učbenike in papirje. Odideva po stopnicah navzdol, v veliko knjižnico kjer sva se vedno učila saj je bil mir. Ja, čeprav sem imela dovoljenje za domačega učitelja katerega je potrdila ravnateljica gimnazije, sem popolnoma vse teste pisala v šoli. »Danes nadaljujeva z matematiko« reče resno in se mi nasmehne. Še vedno sem bila zasanjana in nepripravljena. »Seveda« zamrmram. »Si ne bi šla po svoj zvezek?« »Joj se opravičujem« odvrnem in že tečem v svojo sobo po zvezek, kalkulator, svinčnike in liste s formulami. V svoji sobi naletim na Pio, ki ravno briše prah. »Babica te je pozabila posvariti, da pride Mark…« govori panično. »Pia ne nekaj pa morem misliti tudi sama« jo umirim in iz predala v mizi vzamem vse potrebne stvari. Naslednje dve uri sva se učila matematiko. »Joj preklemanske formule« rečem jezno in vržem svinčnik na zvezek. »Nič ne pomaga jeza, le malo pomisli in takoj se boš spomnila« me miri Mark z nasmeškom na obrazu. »Vam je lahko…« »Pomisli Lisa, čez dva tedna pišeš ta test in potem ti ne bo treba več misliti na te formule…« Malo čez enajsto končava z učenjem, poslovim se od Marka in odide. V sobi vržem zvezke na mizo in počasi odidem proti oknu. Na dvorišču zagledam belo Škodo Octavio, niti slišala nisem kdaj se je Jason pripeljal, čeprav sem vedno imela vso dogajanje v hiši pod kontrolo. Odidem proti omari iz njej zvlečem novo spodnje perilo, belo oprijeto srajčko in temne kavbojke. Ravno iz sebe potegnem oblekico, ko zaslišim korake, nato pa nekdo z vso silo plane skozi moje vrata….

KNJIŽNICA

SRAJČKA KAVBOJKE

a) Kdo bo vstopil?
b) kakšna se vam zdi zgodbica?

Se nadaljuje…
Bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj, kritik…
rada vas mam *****
03. februar 2013
a) Jason!
b) super, mega, fantastična!
Neeext!
03. februar 2013
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeext
03. februar 2013
u120324
u120324
A) jason
B) najboljša
NEEEXT!!!
03. februar 2013
a) Jason!
b) Suupermegafantastična!
Neeeeeext ćimprej!
03. februar 2013
jaa jason kul neeext
03. februar 2013
neeeeeeeeeeext
03. februar 2013
u93404
u93404
-нσנʟα﹗
-ƨρʟσн ƨε мı пε ɔα νεč ρıƨαт, ɔα σɢʟαšεναпנε пεκαтεяε мσтı, пεκαтεяε ρα пε, αмρακ вı вıʟα zεʟσ νεƨεʟα čε κʟıκпεš пα ʟıпκ, ıп σɔκяıנεš мσנσ пσνσ zɢσɔвıcσ:

http://www.igre123.com/forum/tema/we-are-attract-ve-andj-free-andj-w-ldj-andj-young/50038/
-υραм, ɔα вσ κσмυ νšεč ıп вσ ıмεʟα νεʟıκσ вяαʟcεν
03. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani