u172703
u172703
Neext
22. marec 2015
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!
22. marec 2015
Res je bilo v to potrebno vložiti veliko truda in imeti močno voljo , ocena 10, Super to z denarnico , Next!!!
Zdej se bosta gotovo Ben in Melisa Carter zaljubila.
Nadalje vanje nexta je pa res ok!
22. marec 2015
NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT, NEXT!!!
22. marec 2015
Perfektno pises!:-D
NEXT krat 10!;-)
23. marec 2015
Odlično pišeš sedi 5 + next
18. maj 2015
Prosiiiiim prosiiiiim prosiiiiim napisi nadaljevanje kr nemorm vec cakat tok noro dobr pises...
15. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
15. junij 2015
Next,fuuul dobr,prejsno nadaljevanje je supr,najbl mi je blo usec uno z denarnco,zdej pa mislm da je sploh ne bo mogu prpelat do hotela kr se umes neki zgodil in bosta spet do jutra delala in pac cez neki casa jo bo vn povabu...
17. junij 2015
Haha hvala usm za lepe pohvale & za zanimiva predvidevanja. Nism se mogla spravt pisat nadaljevanja, ker kobre ni več po Tv in mam zdej eno drugo serijo za gledat... Ampak z vsemi temi lepimi pohvalami in spodbudami se bom potrudla za vas <3 <3
Če sm neki začela bom tut dokončala... Ampak resno razmišlam o novem ff.-ju... A kdo pozna Dosjeje X? (the x files)
17. junij 2015
u172703
u172703
Ne, jz ne poznam. Sm če napišeš ff. bom vseeno brala. Sm najprej končej tega ;')
17. junij 2015
Me veseli. Bom zdele neki malga objavla, drgač sm pa obsedena z dosjeji x *-*
17. junij 2015
V tišini sva se pripeljala pred hotel. Ben je počasi zapeljal na rob pločnika, da bi se umaknil s cestišča, čeprav je bila cesta ob tej uri skoraj povsem prazna. Sem ter tja se je po ulici pripeljala gruča mladostnikov, natrpanih v premajhen avto, ki si je veselo prepevala med svojo vožnjo iz enega v drug nočni klub. Bilo je še nekaj praznih taksijev, ki so z istim namenom čakali na rahlo opite žrtve katerim bodo lahko zaračunali dvakrat višjo ceno, te pa sploh ne bodo opazile in jim bodo vse srečne pustile še napitnino. Sicer pa je bila ulica v kateri je stal hotel tiha, celo malce aristokratska, z majhnimi, a razkošnimi staromeščanskimi stanovanji nasproti dokaj luksuznega hotela, v katetem sem bila nastanjena. Davkoplačevalski denar se mora nekje porabiti.
Globoko sem zavzdihnila preden sem pogledala Bena.
''No, hvala za prevoz... ''
''Ni problema.'' je rekel Ben z utrujenimi očmi.
Rahlo sem se nasmehnila in izstopila. Preden sem zaprla vrata za sabo, sem se še enkrat obrnila k njemu in rekla: ''In Ben? ''
''Ja? ''
'' Tista zadeva v pisarni... ostane med nama, kajne? ''
''Kaj ponudiš v zameno za moj molk? '' je nagajivo vprašal. V njegovih očeh je bilo opaziti otroško iskrico sreče.
Zmedeno sem ga pogledala.
''O čem-''
''-No lepo bi bilo vedeti vsaj tvoje ime.''
Nekaj časa sem ga gledala in se sama s sabo odločala o mojem naslednjem koraku. Glavo sem malce nagnila vstran ter priprla oči in poskušala razvozlati namen njegove prošnje.
''Melissa.'' sem rekla previdno.
''Melissa...'' si je potihem zamrmral Ben in pogled usmeril skozi vetrobransko steklo.
Rahel piš je potegnil okoli betonskih vogalov in me zmrazil po vsem telesu. Brez pozdrava sem zaprla vrata in odkorakala proti hotelu. Čeprav ga nisem videla sem na hrbtu čutila njegov pogled. Ko sem vstopila skozi vhodna vrata je avto odpeljal.
18. junij 2015
Neki malga za zmagoslavno vrnitev. Ta ram tam ta....
Oprostite za slovnične in ostale napake - objavljam iz mobitela. Hvala usem bralcem za potrpežljivo čakanje!!! <3
18. junij 2015
Drgac je kobra na RTL usak cetrtk ob 20:15 pa 21:15 sam je pac brez podnapisov pa zdej vrtijo sam une k Tom not igra...ne jst ne poznam
Ammm upam da dokoncas tegale kr to je pa najbolsi ff k sm ga kdajkol brala...noroooooooooo
18. junij 2015
Ooo supr
18. junij 2015
Ful je dobr
18. junij 2015
u172703
u172703
Končno next :')
supr je<3
Neext
18. junij 2015
u190859
u190859
Končno je prišel next
Super pišeš
Hvala ti to je najboljši forum ever and forsber
Nnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttt
18. junij 2015
Kooooooooncno
19. junij 2015
Am ne ne gledam sm cee bos pisala bom brala..sm tega najpri dokoncej!
Zdjj pa nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!
19. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!to je najbolsi ff ever!!!!!!upam da bo kmau next
19. junij 2015
Pa tut jst bom brala ce bos novga pisala sam plis tega se mau pis
19. junij 2015
Full sm vesela da je končn nadaljevanje, ina ja nexttttttt
19. junij 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. junij 2015
Next!
16. julij 2015
Najbolsi ff!
16. julij 2015
Next
17. julij 2015
Neeeeext
17. julij 2015
nextttttt
26. april 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani