u124282
u124282
neext
28. februar 2013
u102390
u102390
Nemorm napisat k se je komp pokvaru ce bi pa na telefonu pisaa pa nebi blo sumnikov
Ce bodo jutr popravl bom napisala
28. februar 2013
Živjo Bi katera brala novo zgodbico? http://www.igre123.com/forum/tema/new-life-one-direction-fanfiction/51940/ Hvala vsem, ki si boste pogledale in sori za oglaševanje..
10. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+nova bralka
14. marec 2013
...potem pa se je televizija izklopila z Elly sva se začele toook dret.Fantje so naju poskušal pomirit a zaman.Potem pa se je zaslišalo glasno dihanje z smrdečo sapo.No še dobr da smo mel Air Wick ki se je sprožil ravno ob pravem trenutku.Potem pa je roka segla v skledo z Niallovo pokovko.Niall je ostal brez glasu in ni rekel nič samo čisto primiru je bil.in neznana roka je odšla s polovico niallove pokovke,Potem pa se je televizija spet vklopla ampak ni bil film Hallowen ampak...Risanka Nodi!!!!!Torej Nodi se pelje z avtom po cesti(Niall se je čist navdušeno spomnu otrških dni z Nodijem) potem pa se je Nodi spremenil v grozljivega klovna-pošast ki začne uničevat mesto.Ampk res strašn je biu in ta smeh...MUHAHAHAHHAHHA...Prau grozlivo.Torej filmov smo mel za dons dost in smo šli spat.Ker naju je blo z Elly strah smo se zmenil da bomo rajš spal v eni sobi in sicr v dnevni kjer je bil tudi ugasnjen tv...Midve z Elly sva spale na kavču oni pa na tleh.uboščki.Ko ravno zaspimo pa se tv spet vklopi.Prikozovali so se najgrozljivejši prizori iz raznih grozljivk.Js pa liam sva bla močno objeta in zayn pa elly prou tako...in...prozaprou naju z Elly sploh ni blo took strah...Harry je hotel temu narediti konec in je razbil tv.A iz tv-ja...je začela...teči...vsaj zdel se nam je da je bla(tema je bla in luna je svetla na tv)...kriii.In nekdo je začel trkati na vratih.Mi pa nismo spustil niti glasu...Vendar vrata so se kar sama odprla prižgala se je luč in...bil je sosed ki je slišal dretje in je prišel pogledat če smo uredu in prikimal smo kr smo bli zrd usega tega brez glasu.Potem smo pa kr zaspal in se lepo zutri zbudil ter si natančno ogledal tv.Ni blo krvi le razbit je biu.Usi smo začel govort da se nam skoos prikazuje kriii.in dost nm je blo tega možgane smo si dal na off pojedl zajtrk itak nutello.Potem pa smo se šli v bazen kopat.potem se špricamo in skačemo in čofotamo ko pa je filter bazena...

se nadaljuje...
bove vesele nextov, komentarčkov, mnenj...
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
kaj se je zgodilo s filtrom bazena?
14. marec 2013
dobra zgodba
15. marec 2013
u27814
u27814
Neeext
ful dober pišeeš...
15. marec 2013
u102390
u102390
iz filtra bazena je začel špricat katran. Šli smo iz bazena v vilo. Liam se je počasi odpravil proti filtru, da ga izklopi. Toda ravno ko se ga je hotu dotaknitise je zmlev v prah. zacudeno je pogledu proti nam in namignil, da pridemo pogledat. ko smo prišli do njega se je katran spremenil v kri... "BUM" iz hiše se je zaslišal glasen tresk. stekli smo pogledat kaj je padlo. ko pa smo prišli do vile smo ostali brez besed, vse je bilo razmetano, tv je bil počen, sedežna prevrnjena, kuhinjska posoda je ležala potleh... "kdor koli je to naredu očitnno noče, da smo tuki." je vsa zamišljena govorila katy. Da bi vse skupaj pozabili smo se odpravili ven v mesto. Na srečo ni bilo novinarjev saj nisem želela pošlušati ne primerna uprašanja. Fantje so nama kupili verižico. Potem pa začne nekaj strašno in močno kruliti. Liam se je ustrašu in skoči katy u naročje. toda ni razprla roke, da bi ga ujela še en korak je stopila nazaj in liam ji je padu pred noge. Bogi, kar zasmilu se mi je. katy mu je ponudila roko da se ustane. hotel je neki rečt a ga je niall prekinu. "lačn sm" se začne dret kot mali otrok. "ampak jedu si pred desetimi minutami" mu je reku harry. "ja ampak samo en majhen Bigmac in pomfri. na koncu smo šli se u nandosa in uzeli veliko hrane za domov. pripeljali smo se do naše ulice toda vile ni bilo. "prepričan sem da smo na pravem mestu" šepne liam. "kam bomo pa zdaj šli?" upraša niall. "hey! lahko bi šli paulu" veselo krikne zayn. kar brez, da bi ga poklicali se se odpravili do njega in vstopili v hišo. Pogledal nas je in se nasmehnil. "živjo" so zapeli kot v zborčku. "kaj pa vi tukaj" jih upraša. "amm... a veš una vila?" reče liam. "ja vem. kaj je z njo? ste jo mal preveč razmetal pa ne morte not pridt?" jih upraša. " ne ni to. ni je več, kar izginila je.... "hahahaha" se začne smejat "joj vidim, da sta vam punci čisto zmešale glave" in pokazu je na naju s katy- vidim da rebite malo sprostitve. zato vas bom poslal na havaje.skomignili smo z rameni in se šli usest na kavč."ne ne ne kar tako boste odšli" reče paul. odpravili smo se do letališča. povsot so bili novinarji in fanice.. toda imela sem občutek da nam nekaj neopaznega sledi.obrnila sem se nazaj in videla sem temo.spomnim se samo močnih bliskavic in kako me je nekaj prijelo v naročje. zbodila sem se v prelepi slamnati hiški. hotela sem vstati toda glava me je močno zabolela. spomnila sem se prizora iz letala. v tistem trenutku pa je prišel čisto objokan niall. "kaj se je zgodilo?" sem ga uprašala.samo objel me je in mi jokal v ramo. potegnila sem ga za ramena stran od sebe in ga še enkrat uprašala "kaj je narobe?" "na havajih smo elly na havajih!!" mi reče. "pa niall saj to je super" "ne elly ni tukaj ni nandosa" reče in še bolj zajoka. objel me je in spet začel jokat kot reka sava ko se v donavo izlije. objem sem mu vrnila. Ravno takrat pa so prišli še ostali. začeli so z oooo-ji in uuuuu-ji... , zayn pa je le ljubosumno in malce jezno gledal niall-a. "ampak zakaj?" to sem se spraševala že cel dan a nism našla odgovora. bližal se je večer in bili smo zelo lačni kaj šele niall. zato smo usi razn nialla sli iskat hotel, restavracijo...
Niall
Nevem če bom dolgo zdržal brez nandosa. moje razmišljanje je zmotil ropot pri vhodnimi vrati. odsel sem pogledat saj je dišalo kot iz nandosa. sepravi so prišli domov z nandosom. toda tam ni bilo nobenega. iz kopalnice se je zaslišal smeh. "heey!! louis to ni smešno" sem mu rekel. toda nič, kar na enkrat je vse potihnilo. z strahom sem odšel proti kopalnici. odpru sem vrata in prižgal luč. nekaj mrzlega je šlo skozi moje telo vrata so se....
se nadaljuje...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
kaj mislte da se bo zgodil?
21. marec 2013
u102390
u102390
Se opravicujem zaradi slovnicnih napak
21. marec 2013
nwm
neeeeeeeeeext
23. marec 2013
neeeeeeext
23. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
23. marec 2013
next
23. marec 2013
u27814
u27814
neeext
23. marec 2013
neeeeeeext
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. marec 2013
u73868
u73868
ᴀ вı κᴅσ вʀσυ?
ғυʟ вı мı ρσмᴇɴʟ!!
http://www.igre123.com/forum/tema/m-fuck-ng-f-(ft.on-ct-on)/52058/
sσʀʀʏ zᴀ sмᴇтᴇɴנᴇ
27. marec 2013
...Vrata so ga butnila v nos in začel je krvaveti iz nosu.Ko nm je o tem razlagu smo ga usi začuden pogledali. Neki mrzlega? Js: Ka pa če je biu duuuuh.Pravjo da so duhi mrzli in prozorni...Liam me je objel sej sm se kr tresla od strahu. V niallovih očeh je žarel strah kar pri njem nismo vidl še nikol.Rekl smo naj se pomiri in odšli smo na nočno kopanje na havajsko plažo.S sabo smo uzel veliiiiik hrane ampak...Niall... ni bil več lačn...Mi smo se sprostil in »norel« v morju on pa je samo žalostno sedel na plaži.Po koncu kopanja je Niall še vedno tiho sedel na plaži. Ogrnl smo se v brisače in začel zbijat štose.Niallu pa ni blo nč smešn.Bil je samo tiho...Potem pa: Zayn:Niall no razvedri se in kej pojej. Liam:Kaj je narobe a si ok? Harry: A nisi lačn? Louis: A bo? Vidle sva da so med sabo povezani kot bratje in to se nama je zdel tooook lušno.Niall pa se je kr naenkrat razjezil in odkorakal stran.Js:neki je narobe z njim.Elly:in to od takrt ko je biu v kopalnci pa je neki mrzuga šlo čez njega.Pobrali smo stvari in se napotili za Niallom.On pa je jezno korakal čezdalje bolj v gozd med palme...Liam:Ejjjjj Niall ustav se Niall!!!On pa se ni ustavu.Zayn ga je prijel za ramo Niall pa se zato ni zmenil in korakal je naprej.Prišel je do.......drevesa......in za drevesom.........je bila.......je bila........ črna postava......Niall je kar korakal do nje in ji rekel: Evo me.Črna postava je z grozno roko prijela Nialla za majco in ga hotela odvleči stran.Fantje pa so skočil na črno postavo in jo pretepl.Prjel so Nialla in hitr smo stekl stran.Midve z Elly:Keri pikiji.Prišli smo na sprehajalno pot pri plaži in Niall je zastokal: Lačn sm. In vedl smo da je zdej ok.Louis: zdej morš bit pa res že lačn.Niall:ja ja ja.Harry:evo burger z Nutello.Zayn:A bo dobr? Niall:ja ja ja.Liam:A gremo zdej u hišo.Mi:Ah dej no se je komi 2 ponoč.Ampak Liam je vedu da je to zgodi sam nek tip ns je opazoval.Liama pohitmo pa gremo kk film gledat.Mi:ne pejmo plesat v disco.Liam ns je use prjel in odvleku do hiše.Tip k ns je opazvou pa je hodu kr za nami.Dobr da smo mel čist blizu do hiše.Hitr smo stopl v hišo in se zaklenil.Pol pa nm je Liam razložu ka je blo.Hitr smo pogledal če je un tip še zmeri pred našo bajto.Ampk je že teku proti plaži.Js sm Liama kr objela in mu dala kiss.Jsoo Liam moj junak . Ostali:
Golobčka pejta zdej gledat kkšn romantičn film.Zayn je Elly prjel za roko in reku:midva ga bova tut gledala.Niall,Louis pa Harry so pa kr jezno šli spat.Js, Liam, Elly pa Zayn smo pa gledal Titanik.In z Elly sva res uživale pr fantoma.Tko lepo se nisve mele še nikol........Zutri smo se zbudil in počasi začel pakirat.Havajev smo mel že kr dost in hotl smo se vrnt u nš strašn kemp.Niall se je urejal v koplanici in spet je zakričal...
se nadaljuje...
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
28. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. marec 2013
u30718
u30718
neext! :* <3
30. marec 2013
next
30. marec 2013
u27814
u27814