neeeext!!
02. februar 2013
Next
03. februar 2013
...«eeeem a je kdo tuki???« In nč ni odgovorl.Pol pa je kr naenkrat iz kuhne priteku »fejk« simon z ratrgano masko in se je spodi vidu nek tujec.Hotu je napast 1D ampk midve z Elly sva takoj uzele ponve u roke in kr...zbejžu je ...In...začel smo se prpavlat na Harry-jev rojstn dan.Midve z Elly sva najprej počistle najino kuhno in spraskale vse zažgano s štedilnika pol pa sva nrdile palačinke,pizzo,sendviče z nutello in še bi loh našteval.Oni pa so urejal Harry-ja.Pudr pa to.Midve pa sva mogle še zbrt darilo!!!!!In nisve vedle kaj.Ura je bla 19.55 in trgovina naj bi bla še pet minut odprta in stekle sva do nje.No sicr so pa mel večinoma kramo ampk kuple sva medvedka ki drži odprte roke tako da sva tja namestile Nutello spomnu naju je na Nialla .S hitrimi koraki sva šle do avtodoma in zaslišale neko tuljenje.Hitr sva stekle in začele razmišlat da bi odpovedal zabavo.Preveč naju je blo strah.Uzele sva prigrizke in darilo pol pa sva potrkale na vrata avtodoma od 1D in rekl so naj kr ustopva.Odložile sva prigrizke in rekle naj mamo zabavo rajš notr kr naju je tooook strah al pa naj jo prestavmo.oni so rekl naj jo mamo rajš notr kr majo že use prpravln za mučenje harry-ja.midve sva se usedle na kavč in sam čakale na predstavo.In...Harry je pršu čist napudran in lička je meu rdeča...Midve sva toook smejale.Izročle sva mu darilo ga objele in dale kiss.Ostali so naju kr mau grdo gledal tko da sva mogle še njih.Niall je reku:najprej bomo mel za harry-ja posebne naloge.Najprej so ga namazal po obrazu z medom pol so so dal gor še kumarce pa piškote...no tega se je spomnu Niall.pol se je ubogi harry šou umit mi pa smo gledal Scary movie 3.Film je hitr minil in midve sva se počas kr poslovile.pospreml so naju do vrat najinga avtodoma pol pa šli.Potem pa naju oblil strah....Zdel se nama je kokr da je nekdo uzuni sam ne normaln človk ampk kej druzga.Zto sva začele potih pet.prestašu naju je izpad elektrike in začele sva se dret.Odprle sva vrata kr sva hotle zbejažt k fantom.A zagledale sva duhaaaaaa.In omedlele.......Zbudile sva se....ampk ni bil še dan.....noč je bla in.........zagledale sva fante in js sm bla v liamovem objemu.......Elly pa v Zaynovem.Presenečeno sva jih neki časa gledale.Pol pa je izza avtodoma pršu...
se nadaljuje...
bove vesele nextov, komentarčkov, mnenj...
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
03. februar 2013
next zlo dobra zgodbica!
04. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
04. februar 2013
u114661
u114661
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!

04. februar 2013
u102390
u102390
Čist krvav sosed in se dru, da bo poklicu policijo če bomo še naprej tok glasni. Za par sekund smo se obrnl stran in že ga ni blo več. Zamahnl smo z roko in se šli sprehajat po kempu. Nismo gledal kam hodmo,Niall je postal lačn in mogl smo se ustavt, da bo on jedu, ampak noben od ns ni meu nč za jest. Hotl smo it nazaj ampak use je blo čist drugač sploh nismo bli več v kampu. Bli smo v nekem gozdu že izvn kempa. Ker nismo znal pridt nazaj smo hodl naprej. Pršli smo do nekega starga lokala. Vrata so se počasi odpirala ven pa je stopu en starejši moški. Uprašu ns je kaj delamo na njegovm posestvu. »Zgubl smo se a mogoče vete kje bi lahko prenočili?« lahko vas zapelm do tillermanove ceste ampak nazaj boste mogl pa sami pridt. "ok" v njegovm kombiju--------------> on:kaj vs je prneslo sm otroci? Mi: sprehajal smo se po kampu pa smo se zgubil in naletel na vas. On: v katerm kampu pa ste? Mi:v kampu radovedne duše. Kar nekaj časa je bil tiho potem pa spregovoril »srečo mate da ste še živi« potem pa ni noben več nič reku. On:no pa smo tuki. Mi: hvala. Bla je zlo huda koča. Šli smo si pogledat, Niall pa je napadu kuhinjo. Katy,jz, Zayn pa Liam smo bli v eni sobi, Niall, Louis, Harry pa v drugi Zayn se je šov gledat v ogledalo "wow pridte si to pogledat. Liam: ohh... zayn sj usi vemo da si lep. Zayn: ne ni to louisa se vid v ogledalo. Usi smoo prtekl tja. Zgledal je kot da on ns ne vid. Poklical smo še ustale. Bli so zlo presenečeni. Harry: Hey punci zdej boste pa lohko vidl pravo lepoto. Zayn pa Liam sta ga grto pogledala on pa se je predrzno nasmehnil. "Da niti ne pomisliš harry!!!" Mu je zabrusil liam...
se nadaljuje...
05. februar 2013
next
05. februar 2013
Next
05. februar 2013
next
05. februar 2013
neeeeeeeext
06. februar 2013
neeext zakon je
07. februar 2013
...potem smo se zbrali skupaj v eni sobi in prišel je tudi Niall žalosten saj u kuhinji ni našel nobene hrane.potem smo šli skupaj pogledat v eno grozno pajčevinsto sobo.Midve z elly sovražve pajke.in vidl smo spet tist ogledau vendar smo odkrili še nekaj.to ogledalo in še omara na katero je bil pritrjen se je lahko zavrtela in prišli smo v neko čudno sobo in potem smo se začel hecat in se vrtet,vrtet in vrtet.in kar naenkrat se je vse skupaj ustavilo.in ravno Elly je ostala na drugi strani.Ogledalo pa je postalo črno.Js sm se začela dret:elly,elly a si okej?? Ampk ni blo nč.Zayn je začel tolči po ogledalu da bi ga razbil a zaman.Potem se je vse spet vrnilo v »normalno« stanje.ogledalo je bilo kot prej in lahko smo se zavrteli v drugo sobo.Tam Elly ni bilo.Na tleh je bila samo kri.Hitro smo planili iz hiše in sledili krvavim stopinjam k so nas pripeljale nazaj v kemp.stopinje so nas naprej vodile k jezeru.tam je stal nek star čoln ki je bil prekrit z algami.Nekako smo se spravili noter, Liam pa Zayn pa sta veslala.Bilo je grozno in use je bilo prekrito z meglo.S telefonom sem posvetila k jezeru in tudi tam je bila kri...V daljavi so se slišali grozni kriki in...kar naenkrat smo slišali Elly!!! Zayn se je začel dret če je v redu in nepremišljeno skočil v jezero in začel plavat do kopnega ki je bilo kakih 20 metrov pred nami.Uspelo mu je priti na kopno mi pa smo se počasi s čolnom pripeljali tja in se začeli čuditi ob hitrosti plavanja Zayna.Par sekund pa je že bil na drugi strani.No očitno ima Elly res rad...Potem smo se počasi in previdno odpravili po poti ki so jo ozačevale krvave stopinje.Jaz sem padla na korenino in močno me je zabolel gleženj.pa še pouna luna je bla.Uh kok nesreče sm začela stokat.Liam me je pobral in me nesel.Zvila sm si gleženj in prouzaprou sm se mela kr lepo v Liamovem objemu...Potem smo pršli do neke lepe jase ni blo megle in luno je sijala ravno na sredino trate.In...kar naenkrat je nekdo zvezano Elly porinil na sredino trate pod luno.Prouzaprou je bil skor tak kokr zombi.Začel je govorit neki v neznanem jeziku in res je blo grozn.Pol pa je Zayn planil na trato in začel tepst »zombija«.In...zombi ga je ugriznil in stekel stran.Prestrašeno Elly je Zayn dvignil in jo nesel tako kot mene Liam.Louis,Harry pa Niall pa so jezno korakali pred nami.Mi pa smo se pogovarjal ka se je zgodil Elly in rekla je da se nč ne spomne.Js pa sm ji povedala tut o Zaynovem junaštvu ob skoku v jezero.In bla je kr navdušena.Namest da bi šli s čolnom čez jezero.Smo rajš nrdil cel krog okrog njega in prou nč se nm ni zgodil.No nama z elly je blo itk kul k so naju nosil.Potem smo šli spat.In mel smo lepe sanje...Zutri naju je z Elly prebudila čudovita glasba...

se nadaljuje...
21. februar 2013
se opravičujeve kr že toook dolg nisve objavle nexta sam sva mele zlo velik dela za šolo in res nisve mele časa za pisat.
21. februar 2013
next
22. februar 2013
next!
22. februar 2013
neext!!
24. februar 2013
u102390
u102390
Zbudila naju je zlo lepa glasba. Nasmehnile sva se in odšle v dnevno sobo, mislile sva, da bove vidle fante toda bil je samo računalnik na katerem se je predvajala little thinks. Zraven pa je bilo pismo. »odšli smo na vaje, pridemo okoli treh. Spakirajta saj gremo drugam. Od: nas+kevina
Me prav zanima kdo je ta Kevin. Mene tudi. :«reče Katy« se greva zrihtat? »Sem jo uprašala« kaj si mislila, da bom taka hodila z slavnimi al kaj?? :«mi je rekla v smehu«. Samo odkimavala sem z glavo. Joj ta naša Katy. Jaz sem se zanalašč oblekla v Zayn stil Katy pa v liamov stil. na koncu sva se še naličile in uredile frizurco. Nekaj je zaropotalo. Hitro in neopazno sva se odpravile pogledat kdo je… ah… samo fanti so. Hee,- wow popolnost na kvadrat. : »so rekli čisto zasanjano z odprtimi usti. Zayn: zihr sta se zame tok lepo zrihtale. Jz: tut zate hehe. Zayn: uuu za koga pa še? Katy. Za unga Kevina al kar koli že je. Začel so se smejat. In že ko so se mal umiril so se spet začel smejat. Zato sva se raj usedle na stol. Po dobrih 30-ih minutah. So končno nehal. Louis: ta Kevin je….. hahahahaha…. Plastičen….. hahahahahaha….. g-g-g-golob. Hahhahaha. Njegovo smejanje pa je prekinil glasno spuščanje letala. Letala!?!? Tole je verjetno Paul. »reče Liam.« in pograbi naše potovalke. Skupaj se odpravimo v letalo in vzleteli smo. Malo naju je bilo strah saj sva prvič letele z letalom. To sta opazila tudi Liam in Zayn saj sta naju objela. Jz: kam pa gremo? Liam: presenečenje. Louis se zadere:« zmankal je…«

se nadaljuje...
česa je louisu zmankal?

zayn stil:

liam stil:

kevin:

se opravičujem zaradi bednega nexta sam nism mela idej upam da razumete
24. februar 2013
next
25. februar 2013
neeeeeeeeeeext
25. februar 2013
u114661
u114661
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!! pa Louis-u je maybe zmankalo bencina?
25. februar 2013
neeeeeeeeeext!
25. februar 2013
u27814
u27814
neeext&nova bralkaa
25. februar 2013
Next
25. februar 2013
u124282
u124282
next + nova bralka
27. februar 2013
u102390
u102390
dons bo bl kratk next. Upam da vm bo ušeč, ker men ni
jutr se bom pa potrudla napisat dalšega ker bom cev dan doma
PS. hvala da berete <3 <3 <3
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Elly:
Louis se zadere:« zmankal je korenčka. !!! in zaradi njega smo se ves čas dvigovali gor pa dol, ker je tok skakal po letalu. Se sreča, da smo hitro pristali, saj sva nujno potrebovali svež zrak. Ravno, ko sva hoteli iz letala pa sta naju liam in zayn ustavila in nama dala prevezo čez oči. Prispeli smo: »sta rekla hkrati« prevezo sva si odvezale in počasi odprle oči. Wow. Stali smo pred čudovito vilo. Katy: kje pa smo ? oni: v Parizu. Kdor bo prvi v hiši bo izbiral film! »se zadere louis«. Vsi smo se pognali proti hiši kot majhni otroci. In prva je bila Katy, zato je ona izbrala film in kokr jo poznam bo izbrala grozljivko. Fantje so stekli proti kavču in zasedli mesta. Liam jo je peljal do omare z filmi.

Katy:
Hm… Liam kaj naj izberm? Kakšen dokumentarec o čebelah to imajo radi čisto vsi, ni boljšega. »reče liam« Ne tega pa 100% ne bomo gledal. Pogledal me je z njegovimi lepi očki. Ampak ne bo me prepričal, in izbrala sem grozljivko. Liam se je šel ves potrt usest na kavč. Kaj je narobe liam? »ga upraša harry« liam: to je narobe! In pokaže na film. Utaknem ga u DVD predvajalnik in se usedem na tla, saj na kavču ni bilo več prostora. Ampak me liam zgrabi in me posede na njegova kolena. še dobro, da je bila tema, ker sem bila v faco kot paradižnik.

Elly:
Film se je začel predvajati in na velikem zaslonu je pisalo Noč čarovnic (Halloween). Use je bilo super dokler ni prišel res strašen del. Zakričala sem in močno objela zayn-a on pa mi je vrnil objem.
27. februar 2013
u27814
u27814
Next!
28. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3333
28. februar 2013
neeeeeeeeeeeext
28. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani