neeeeeeeeext
25. januar 2013
neeeeeeeeeext
+nova bralka
25. januar 2013
u82874
u82874
http://www.igre123.com/forum/tema/i-imagined-that-this-would-happen/46163/4 bi gdo bral? notr so tud 1D
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttt+nova bralka!
27. januar 2013
...pozabili so odmaknit nekakšne trikotnike ki so kolesa od avtodoma držala da se ne bi mogel speljati naprej.in avtodom je stal pri miru.liam ga je počasi ugasnil in skupaj smo se usedli na kavč in čakali če bodo črni možje udrli v avtodom.čakamo neki minut in use je blo tiho. Louis je pogledu skos okno in nikogar ni blo več.sprašval smo se če so črni možje obupal???no misll smo da so in zato smo priredil zabavo med našima avtodoma.hitr sve se šle zrihtat in prpravlat hrano oziroma prigrizke. čez eno uro... midve čist luštne z oblekco in spuščenimi rahlo skodranimi lasmi sva počas pršle iz avtodoma in fantov ni blo še nikjer.no čudn ponavad punce rabmo največ cajta da se zrihtamo ne pa fantje. Js: mogoče pa kej prpravljajo za naju. Elly:mogoče pa res, sam kaj če so spet km zginl sej veš črni možje??? Js počakiva še mau.ta cajt sva še vse okrasile in uredile mizo s prigrizki.potem pa so se počas odprla vrata od njihovga avtodoma. In...zagledale...sva...........kok so lušni........pikiji.... še lepši so od naju... Niall nama je obema izročil šopek vrtnic. Midve sva začele guvort: kok ste lepi in takoj so naju prekinl in začel:ne ne sploh ne ve ste lepše. Midve: Ne pa ne. Oni: Ja pa ja. Sosedi: NEHITE!!!!!! Začel smo se smejat in jest najine sendviče, drgač pa dobr kuhava so naju pohvalil. Igral smo tombolo na nagrade in sicr: masaže pa kissi na lička . Užival smo in užival pol sm pa js za enim drevesom zagledala neki beuga.skor bi se zadrla a so me pravočasno opozoril na zgodnji spanec sosedov.js:ej glejte tm je neki beuga usi pogledajo tja. Oni:nč ni.Js:zgledal je kokr duh!!Oni: mogoče maš privide. Js: ne pa ne. Usen smo naprej igral in igral.tko da skooos je zmagu Zayn tko da je dobil od vsh ns 20 masaž od naju pa neki kissov na lička. Ostalim se je na obrazu vidla jeza in rdečica. Midve z Elly u mislih: Uh so pa ljubosumni. Zmankal nm je čipsa tko da sta ga šla iskat v avtomat Harry pa Elly. Mi smo se pa igral flašo resnice. dogajanje pr njima...Elly:kok delč je še do avtomata?? Harry: ni še doug,evo ga tm je.Elly:Hitr kupva k mene je strah v temi hodt.Harry ej sm js s tabo.Lepo sta se pogledala.Hitr sta kupla čips in se odpravla do ns.pršla sta in mi smo takoj začel jest. Pol sm pa js na Ellyjini japanki opazla kri. Js: Elly a te kej boli noga? Elly: ne zkj? Js:eeem poglej(pokažm na japanko) Elly se je zadrla in si natančneje pregledala stopalo ampak nikjer nobene krvavitve. Harry:verjetn si stopila na kej... Potem pa se je luč kar naenkrat ugasnila...
se nadaljuje...
bove vesele nextov, komentarčkov, mnenj...
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
27. januar 2013
Next
27. januar 2013
neeeeeeext!!!!!!
28. januar 2013
u114661
u114661
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
28. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxt
29. januar 2013
u114661
u114661
next next next next next next neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. januar 2013
...mene se je dotknila neka hladna roka in zakričala sm. elly pa fantje so mi rekl naj ne kričim kr naprej.Js sm se pa drla, drla in drla in jim v deročem glasu povedala da me neki drži za ramo.Luči so se spet prižgale in tega hladnega dotika na moji rami ni bilo več.usm sm začela razlagat da se me je nekdo dotaknil oni pa: pa privide maš no ne bit toook bojazljiva!!! tiho sm ustala in šla do jezera. Elly je šla za mano. 1D pa so sam gledal: in kva je zdej?? usedla sm se ob rob jezera in elly tut. elly: ei verjetn maš privide sej vm da je kle fuul čudn sam je pa lepo.ne se took bat.Js:js nimam nobenih prividov to je res pliiis vsaj ti mi verjem.Elly:no mogoče je pa res.Kle še mau razmisl o tem pol pa prid js se grem kr urihtar za spat. js:vredu. Sedela sm ob jezeru sama in zrla v luno.kaj če mam res privide joj no še zmešal se mi bo.ampk blo je took resničn...Potem pa je nekdo prišel do mene. najprej sm se res ustrašla ampk pol sm vidla d je Liam. Liam:hei js:hoi Liam: sj js ti verjamm tema je bla in mogoče se ti je res to zgodil.js:ja hvala za komentar sm rekla z malo jeznim glasom(čeprou nism hotla).Liam me je prijel za roko lepo sva se pogledala in pol sva kr zagledala neki podobno duhu.js:no vidš da nimam prividov.Liam:res je ...Duh je letel proti nama in sploh nisva mogla razločiti obraza.Drgač je pa zgledov grozno.Skrila sva se pod velike korenine nekega drevesa in tam zaspala.Zutri pa sm vidla da liam krvavi iz noge.Kokr da bi ga nekdo porezu.Hitr sm ga zbudila in mu pomagala ust.Pršla sva do avtodoma in oskrbela sm mu rano. V osnovni šoli sm bla prjavljena na prvo pomoč .Povedala sva kar sva vidla in začel so se smejat.Oni:a liam a zdej maš še ti privide.Liam:če je pa res.Oni:hahahahahahha.Elly:ej no kaj če je res.Js:no smo že trije...Pol smo se nazadnje odločl da se gremo kopat.drgač bi se še skregal.Prpravljamo se pol pa je kr naenkrat pršla...
se nadaljuje...
29. januar 2013
neeeeeeeeeext
29. januar 2013
neeeeeeeeext
30. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
30. januar 2013
u102390
u102390
Neka punca nism jo poznala, zagledala nas je in začela tečt proti nam.
Harry je samo stav na mestu, ostali pa so stekli stran in se drli za harry-em naj pohiti.
Liam je Katy potegnu za roko mene pa Zayn, da sva mogle stečt za njimi, ko smo bili že dovol daleč smo se skril za grmovje in ju opazovali. Objela sta se, kot da se nebi vidla že 100 let. takrat pa je Niall nekaj potiho zamrmrav: "tooo" a dovol na glas da smo ga slišali.
Liam: "kaj tooo?" Niall: ammm ahh nč. Zayn: NIALL povej takoj!!!:"se je zadru nanga"
Niall: okej, okej z harry-em sva šla stavt, da boste zbežal ko bote zagledal Gemmo. in dubu sm stavo.
jst(Elly) katy:kdo je gemma?? »Sva uprašali«
oni: res ne vesta??
Jz, katy: neee bi jo mogle poznat???
Liam: to je od harry-a starejša sestra.
Očitno nista fanice in vidim da se bomo mogl še bol spoznt zato se gremo dons zvečer u našm avtodomu resnica ali iziv.
Jz, katy: ne nisve, poslušave bol rock pesmi.
zayn: carskooo jz jih tut poslušam. "reče z navdušenim glasom"
usi razn mene pa katy ga pogledajo kot da bi bil ne vem kaj
zayn: kaj pač mam okus za glasbo.
odšli smo nazaj k njma. Liam naju je predstavu in objel smo se.
Gemma je bla zlo prjazna in zlo lepa in to je očitno podedovala po harry-ju al je pa on po njej.
Gemma:

Malo smo se še pogovarjali potem pa je mogla it domov.
Tut mi smo se počas odpravl do avtodoma in ravno, ko sva zavile v najno smer avtodoma pa sta liam in zayn stekla do naju in objela za ramena. Ne punci dons bo še krut večer, sj vesta resnica ali iziv. Je rekev in se predrzno zasmeju. Odšli smo v njihov avtodom. Niall, louis in harry so že sedeli z flašo na tleh. Katy jo je zavrtela in pokazalo je na Liam-a. Liam: iziv reče pogumno. Katy se nasmehne. Pojdi v kopalnico od Zayn-a in mu uzam use pripomočke za lase. Oki sm že mislu, da bo kj hujžga. Zayn: neeeeee moje bogastvo!!!! usi smo se zasmejal razn zayn-a, ki je očitno zameru Katy saj jo je ves čas grdo gledu. Potem pa je vrtel Liam: in flaša je prstala na Niall-u. resnica «je reku«. Kera od punc ti je lepša malo je razmišlu potem pa se je končno odloču in iz žepa je potegnu čokolado in reku »tok jo mam rad da jo bom sleku obleko in jo pojedu.«

Začel so se smejat midve s katy pa sva ga samo gledale. Liam je to upazu in reku sj bota use zvedle mal kasnej, in pogledu katy ona pa je zardela. Na njeno srečo tega ni upazu, jz pa sm se ji zasmejala. Niall je vrtev in flaša je pokazala na Louis-a. Louis: iziv je reku . Niall: obleč se v tiste bele kopalke k ti jih je kupu harry za brzdej , pol pa pejd do vrat in jih odpri pa se der eno minuto da maš sexy rit. Pa mej zaprte oči.
louis v kopalkah(sam morte kliknt na slikco)
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTCTWuwa0X27WTU8sXo6Y45ItxTarm1f5ryqe9dP20J_hqTT-7 Ko se je obleku je šov do vrat, zapru oči in se dru da ma sexy rit. Obrnu se je proti nam in uprašu, če je uredu. Kumi smo mu kaj odgovoril, ker smo se tok smejal začeli smo se še bl smejat ko smo vidl, da je use to vidu…
se nadaljuje...
koga so vidl?
pa rabve usaj 4 ali več nextov, da nadaljujeve.
30. januar 2013
neeeeeeeext
30. januar 2013
nwm fanice?
neeeeeeeeeext
30. januar 2013
next
30. januar 2013
u114661
u114661
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
31. januar 2013
next
31. januar 2013
...Simon Cowell je vstopil skozi vrata njihovga avtodoma in jih začel grdo gledat.in počas smo nehal.začeu se je dret kaj se to prau...Oni so ga sam prestrašn gledal midve pa sva komi zadrževale smeh.Simon: punce zginta.1D:ne ostale bosta...in Simon se je spet začeu dret tko da sva rajš šle v najin avtodom da se pogovorijo.Slišale sva samo dretje in dretje Simona.Potem pa je kar nankerat utihnu.mau sva slišale pogovor med njimi in Simon je govoru:ej no ka pa vaša kariera puste punce in še dons gremo na havaje stran od tega gniuga kempa.Niall: ampk sej je čist zrihtan.Simon:ne pa ni prpravte se jutr gremo js spim na kavču...Simon je hitr zaspou, 1D pa so žalostni šli spat. Zutri se je Simon spet začeu dret: kje je zajtrk????? Niall mu je namazu kruh z nutello in Simon se je spet začeu dret:neee tok na debeu namazan joj niall ti si živa groza!!!!! Zayn: sam a ni tko da ti obožuješ nutello??? Simon:eeeeeeeeem ja sam dons mi glih ne paše....Midve rajš nisve hotle z avtodoma doklr ne bi odšel sam žou ni...Potem pa je kr naenkrat zazvonil telefon iz njihovga avtodoma in bil je...Simon Cowell.Liam se je oglasil in Simon ga je lepo pozdravu: Ja živjo kko se kej mate a že osvajate punce ja js vs pa toook pogrešam.Liam je odgovoru na njegova vprašanja in odložu je slušalko in šou do ostalih fantov.reku jim je:eeem a ni tko da je tale simon tukile mau preveč predrzn pa nesramn.Harry:ja nikol ni tak.Liam jim je povedu za ta pravga Simona k jih je poklical.Louis: simon je vsaj za mene najprijazenejši člouk na svetu.Zayn:ja res tega tukile pa se kr znebimo miiirnooo.Midve sva opazvale skoz okn.1D so mirno pršl do njega in mu povedal da vejo da on ni ta prav Simon.On pa jih je začeu tepst.Midve sva hitr iz omare uzele ponev in hitr stekle iz avtodoma.Namahale sva ga do omedlevice in takrt se mu je gumjasta maska odlepla z obraza.In vidl smo enga neznanga moškega.Hitr smo šli stran.Z elly sva jim oskrbele modrice pol pa smo šli mau na sprehod kr že kr neki dni nismo hodil na okrog.Bil je lep sončn dan a v grmovju smo zagledal...
se nadaljuje...
31. januar 2013
u30718
u30718
neeext! :* <3
31. januar 2013
BEST STORY EVER!!!

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :**
01. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
01. februar 2013
next
01. februar 2013
u102390
u102390
komp mi je šteku pa se mi je vedno ko sm kj napisala zbrisal :/ zato je bl pozn
A v grmovju smo zagledal neki rdečo-belga. Odšli smo si od bližje pogledat in ble so kosti in kri. »OMG» smo rekl. Niall pa je omedlel. Zrušil se je na tla zato smo ga mogli odnest do najnega avtodoma saj smo se bali, da je »fake« simon že budn.
V najnem avotodomu------------- položili smo ga na kavč in čakali da se prebudi. Ta čas pa smo mi odšli v kuhno. z katy sva hotle nardit palačinke pa nama fanti niso dovolil. Poslal so naju h Niall-u čakat, da bodo oni neki pripravili za naju. Gledale sva niall-a kakšn pikc je, ko spi. Kar na enkrat pa se katy začne smejat. To pomen da si je glih kar zamisnla nek hud krut načrt. Povej »sem ji rekla« prijela me je za roko in me pripeljala do kopalnce . Točno sm vedla kaj je mela u mislih saj je to naredila tudi meni lansko leto. Uzele sva posodo z ledeno mrzlo vodo in se odpravile proti Niall-u. Neki je zamrmrav a ga nisve razumele zato sva ga polile z vodo . hotele sva mu zbežati a žov je biv že tok pr seb, da se je lahko zapodil do naju začel smo se lovit po avtodomu nisem mogla več tečt zato sem se odločila, da se bom malo ustavila. Gledala sm na okrog če je niall kje blizu. Ni ga blo sama sebi sm se nasmehnila in se obrnila pred mano pa je stav en in edini čisto mokri Niall. Reku mi je »heey« in se predrzno nasmehnu, hitro sem stekla stran a sem bla prepočasna. Prijel me je za roko in potegnil v objem. Bila sm čisto premočena. Skupaj sva iskala Katy. A je niker ni blo. Usedla sva se na kavč in čakala da se bo iz kje prkazala. Malo sva se pogovarjala o njih kako so nastal, kdaj ma kdo rojstni dan in zvedla sm, da ma dons Harry B-day. Povedu mi je tut njihove vzdevke niall je Ni, louis je Lou, liam je Li, harry je hazza, zayn pa je ostal zayn. Povedu mi je use njihove značilnosti slabe in dobre seveda bom slabe uporabila za resnico ali iziv. Tok sva se pogovarjala da nisva upazila katy, ki je sedla zravn. Iz kuhinje pa so prišli še ostali fantje in bli so zlo sumlivi. Saj so se lepo opravičevali, da niso hoteli storiti tega, da je bilo ponesreči… Katy: povejte bistvo! Oni: delal smo palačinke za vaju pa je amm…. Mal olja padl na štedilnik pa se je mal kuhna zažgala. Jz, katy,niall: MAL? Oni: ja čist mal. Z katy sve hotle pogledat kok je zažgan a so naju fantje zaustavl. Je res tok hudo zažgan??? »uprašave z žalostnim glasom« oni: ammm… ja . Nam oprostita? jz: Sj vama sploh še nisva zamerile. Oni:Tooooo!!! Lou se je zadru »group hug« ko smo se nehal objemat je dov hazza predlog, da gremo nekam vn žurat, ker ma rojstni dan. Vsi smo se strinjal razen liam-a, ki je še najbol skrben. Ja oči «so odgovoril« šli smo do njihovega avtodoma a ravno, ko smo hotl vstopt se je zayn spomnu, da je notr lahko un »fake« simon. Liam je poklicu…
A v grmovju smo zagledal neki rdečo-belga. Odšli smo si od bližje pogledat in ble so kosti in kri. »OMG» smo rekl. Niall pa je omedlel. Zrušil se je na tla zato smo ga mogli odnest do najnega avtodoma saj smo se bali, da je »fake« simon že budn.
V najnem avotodomu------------- položili smo ga na kavč in čakali da se prebudi. Ta čas pa smo mi odšli v kuhno. z katy sva hotle nardit palačinke pa nama fanti niso dovolil. Poslal so naju h Niall-u čakat, da bodo oni neki pripravili za naju. Gledale sva niall-a kakšn pikc je, ko spi. Kar na enkrat pa se katy začne smejat. To pomen da si je glih kar zamisnla nek hud krut načrt. Povej »sem ji rekla« prijela me je za roko in me pripeljala do kopalnce . Točno sm vedla kaj je mela u mislih saj je to naredila tudi meni lansko leto. Uzele sva posodo z ledeno mrzlo vodo in se odpravile proti Niall-u. Neki je zamrmrav a ga nisve razumele zato sva ga polile z vodo . hotele sva mu zbežati a žov je biv že tok pr seb, da se je lahko zapodil do naju začel smo se lovit po avtodomu nisem mogla več tečt zato sem se odločila, da se bom malo ustavila. Gledala sm na okrog če je niall kje blizu. Ni ga blo sama sebi sm se nasmehnila in se obrnila pred mano pa je stav en in edini čisto mokri Niall. Reku mi je »heey« in se predrzno nasmehnu, hitro sem stekla stran a sem bla prepočasna. Prijel me je za roko in potegnil v objem. Bila sm čisto premočena. Skupaj sva iskala Katy. A je niker ni blo. Usedla sva se na kavč in čakala da se bo iz kje prkazala. Malo sva se pogovarjala o njih kako so nastal, kdaj ma kdo rojstni dan in zvedla sm, da ma dons Harry B-day. Povedu mi je tut njihove vzdevke niall je Ni, louis je Lou, liam je Li, harry je hazza, zayn pa je ostal zayn. Povedu mi je use njihove značilnosti slabe in dobre seveda bom slabe uporabila za resnico ali iziv. Tok sva se pogovarjala da nisva upazila katy, ki je sedla zravn. Iz kuhinje pa so prišli še ostali fantje in bli so zlo sumlivi. Saj so se lepo opravičevali, da niso hoteli storiti tega, da je bilo ponesreči… Katy: povejte bistvo! Oni: delal smo palačinke za vaju pa je amm…. Mal olja padl na štedilnik pa se je mal kuhna zažgala. Jz, katy,niall: MAL? Oni: ja čist mal. Z katy sve hotle pogledat kok je zažgan a so naju fantje zaustavl. Je res tok hudo zažgan??? »uprašave z žalostnim glasom« oni: ammm… ja . Nam oprostita? jz: Sj vama sploh še nisva zamerile. Oni:Tooooo!!! Lou se je zadru »group hug« ko smo se nehal objemat je dov hazza predlog, da gremo nekam vn žurat, ker ma rojstni dan. Vsi smo se strinjal razen liam-a, ki je še najbol skrben. Ja oči «so odgovoril« šli smo do njihovega avtodoma a ravno, ko smo hotl vstopt se je zayn spomnu, da je notr lahko un »fake« simon. Liam je poklicu…
se nadaljuje...
01. februar 2013
u102390
u102390
pa ponesreč je dva ista nexta objavl bom popravla
01. februar 2013
u102390
u102390
komp mi je šteku pa se mi je vedno ko sm kj napisala zbrisal :/ zato je bl pozn
V najnem avotodomu-------------> položili smo ga na kavč in čakali da se prebudi. Ta čas pa smo mi odšli v kuhno. z katy sva hotle nardit palačinke pa nama fanti niso dovolil. Poslal so naju h Niall-u čakat, da bodo oni neki pripravili za naju. Gledale sva niall-a kakšn pikc je, ko spi. Kar na enkrat pa se katy začne smejat. To pomen da si je glih kar zamisnla nek hud krut načrt. Povej »sem ji rekla« prijela me je za roko in me pripeljala do kopalnce . Točno sm vedla kaj je mela u mislih saj je to naredila tudi meni lansko leto. Uzele sva posodo z ledeno mrzlo vodo in se odpravile proti Niall-u. Neki je zamrmrav a ga nisve razumele zato sva ga polile z vodo . hotele sva mu zbežati a žov je biv že tok pr seb, da se je lahko zapodil do naju začel smo se lovit po avtodomu nisem mogla več tečt zato sem se odločila, da se bom malo ustavila. Gledala sm na okrog če je niall kje blizu. Ni ga blo sama sebi sm se nasmehnila in se obrnila pred mano pa je stav en in edini čisto mokri Niall. Reku mi je »heey« in se predrzno nasmehnu, hitro sem stekla stran a sem bla prepočasna. Prijel me je za roko in potegnil v objem. Bila sm čisto premočena. Skupaj sva iskala Katy. A je niker ni blo. Usedla sva se na kavč in čakala da se bo iz kje prkazala. Malo sva se pogovarjala o njih kako so nastal, kdaj ma kdo rojstni dan in zvedla sm, da ma dons Harry B-day. Povedu mi je tut njihove vzdevke niall je Ni, louis je Lou, liam je Li, harry je hazza, zayn pa je ostal zayn. Povedu mi je use njihove značilnosti slabe in dobre seveda bom slabe uporabila za resnico ali iziv. Tok sva se pogovarjala da nisva upazila katy, ki je sedla zravn. Iz kuhinje pa so prišli še ostali fantje in bli so zlo sumlivi. Saj so se lepo opravičevali, da niso hoteli storiti tega, da je bilo ponesreči… Katy: povejte bistvo! Oni: delal smo palačinke za vaju pa je amm…. Mal olja padl na štedilnik pa se je mal kuhna zažgala. Jz, katy,niall: MAL? Oni: ja čist mal. Z katy sve hotle pogledat kok je zažgan a so naju fantje zaustavl. Je res tok hudo zažgan??? »uprašave z žalostnim glasom« oni: ammm… ja . Nam oprostita? jz: Sj vama sploh še nisva zamerile. Oni:Tooooo!!! Lou se je zadru »group hug« ko smo se nehal objemat je dov hazza predlog, da gremo nekam vn žurat, ker ma rojstni dan. Vsi smo se strinjal razen liam-a, ki je še najbol skrben. Ja oči «so odgovoril« šli smo do njihovega avtodoma a ravno, ko smo hotl vstopt se je zayn spomnu, da je notr lahko un »fake« simon. Liam je poklicu…
se nadaljuje...
evo zdj je pa taprav
01. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. februar 2013
neeeeeeext
02. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani