Hey! Tukaj bom napisala zgodbico kako sem v gimnaziji prevzela najboljši prijatelici fanta............

_______________________________________________________________________________________________________
1.del
Preverteti se moramo kar nekaj let nazaj ko sem obiskovala še 1 letnik gimnazije........Takrat je bila moda da smo nosili vse preveliko prevelike majice,hlače ki smo jih ponavadi prevzele po omari naših mam ........Bilo je sredi oktobra zato sem se že navadila na mojo novo šolo.....Bila sem si zelo blizu z enimi 4,5 sošolkami bile smo nerazdružljive......Ena izmed teh prijatelic ji je bilo ime Tija imele sva veliko skupnih stvari o katerih sva se lahko pogovarjale in imele sva veliko skupnih znancev ni se preveč zanimala o fantih ni veliko govorila o njih zato je bil velik spudvik ko je sredi oktobra začela govoriti enem fantu omenila je da ji ant konstantno piše spoočila rekla je da je dokaj čeden in privlačen fant da imata veliko skupnega,živita v istem kraju kar juji je tudi povezalo res sta se ujela Tija je bila izredno vesela za niju vse smo bile zelo vesele zanjo želela nam ga je tudi predstaviti ampak se nikoli ni izšlo tko da ga nikol nism vidla v obraz......Minilo je par tednov biu je petek in odločila sem se da grem ven z mojo prijatelico ki ni obiskovala naše šole takrat je bilo moderno da smo hodl na ulico in se družil drug z drugim pozno zvečer se odločima da grema jesti v meka ......naročima hrano se usedema za mizo takrat pa prijatelica opazi.....
____________________________________________________________________________________________________
Nadaljujem čez par Next-ov
28. december 2017
Next?
30. december 2017
ja Next
30. december 2017
2.del

Svojega dobrega prijatelja z njegovo družbo odločima se da jih grema pozdravit vsi se odločimo da gremo nazaj na ulico takrat pa me njen prijatelj ustavi in mi reče živjo moje ime je mark mojemu prijatlu si ful lušna a bi mu lahko dala telefonsko? ta prijatelj je stal na njegovi levi in je bil izredno čeden in tako sem mu dala številko tako zaklučimo pogovor in medve greva naprej in čez kakšno urco dobim sms od tega fanta napisal mi je da me je bilo leo spoznat in da je njegovo ime Danijel in tako se začnema pogovarjat dal mi je veliko komplimentov jaz sem bila zelo vesela da sem ga spoznala ob enih zjutraj sva se odločili da greva domov ujela sem ravno zadni avtobus z Danijelom sem se še kr pogovarjala vprašu me je iz katerega dela ljubljane sem in sem mu povedala potem se pogovrjava in me vpraša na katero šolo hodim povem mu in on znori vprasu me je če se hecam ker tudi on obiskuje to šolo in kako to da me ni opazil ......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
a mislite da se je zlagav in da ji hoče škodovati???
Next?
02. januar 2018
Next nevem pomoje ji noce skodovat?
02. januar 2018
Se en Next plis
09. januar 2018
Next
15. marec 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg