Ejla ammmm jst bom napisala zgodbico upam da vam bo všeč

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

DRINNNNNNNNNN...
"O moj bog, ne že spet," si je mislila Janina in budilko treščila ob marmorna tla svoje sobe. Zazehala je in si pomela svoje napol zaprte oči. Počasi se je zvlekla iz toplega objema njene majcene postelje. "Joj, zakaj nisem mami prepričala, da mi kupi tisto 1,40 x 2,00 metrsko italijansko posteljo........ Tok je ta premajhna zame," je zavzdihnila in že v naslednjem trenutku telebnila po tleh. "Materfak! Zaradi tega bom dobila še modrico, pa ravno danes! Joj!" Hitro je odhitela v kopalnico, da bi si ogledala škodo. Stopila je pred ogledalo in... Ogromna modra modrica je stala ravno nad njenim levim modrim očesom. "Pa ravno danes grem na kavo z Bredom!" je zaprepadeno vzkliknila. "Kaj se že na vse zgodaj dereš?" je iz kuhinje zaklicala Janinina mami. "Kaj pa tebe to briga, Nancy, ugh," je prhnila Janina in se začela urejati za šolo. S pudrom si je pokrila buško in izgledalo je, kot da se nikoli ni nič zgodilo. "Ponavadi ne nosim pudra, ker ga itak to nosijo samo 'tiste punce' na šoli." Saj veste katere. Iz omare je vzela svojo najljubšo majico, na kateri je pisalo "WTF- where is the food". Imela jo je najraje, saj je nadvse oboževala hrano. Oblekla si je še rožaste hlače in stare allstarke. "Še 15 minut do začetka pouka, imam to," si je rekla in stekla skozi vhodna vrata.
----
Nadvse je sovražila šolo, vendar se je vedno potrudila biti zgodnja, saj je zato lahko več časa preživela s svojo sestro druge mtke, bff, sorodno dušo Alexii. Tokrat pa se ji ni posrečilo, saj ji je zjutraj življenje namenilo bolečo budilko. "Pa kje si mi ti," ji je z drugega konca hodnika kričala Alexii. "Ej, ne boš verjela, kaj se mi je danes zjutraj-" je začela Janina, vendar jo je Alexii takoj prekinila: "Ne govori. Počakaj. Boš potem, imam bolj pomembne informacije zate-" DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN je zazvonil zvonec in naznanil začetek pouka. "O fak, no, mi boš potem povedala," je zaklicala Janina in odšla v razred. "Ob 11 pred šolo, nujno je!" ji je zakričala Alexii.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

kak vam je? :3 A naj nextam? Rabim vsaj 3 nexte :$
17. marec 2019
Še slikceee

Janine:

Alexii:
17. marec 2019
omg hudo Next
18. marec 2019
Next
18. marec 2019
Next
18. marec 2019
Next
23. maj 2019
Next
24. maj 2019
Hwalaaaa za nexteee omg

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

Janina je odhitela v razred, kjer jo je čakal njen frend od starta, ki ga pozna že iz vrtca: Rudy.
"Kaj ti janinči, a si bla na zmenku s policistom?"
Rudy je bil znan po dved stvareh: sovražil je policiste
in koherenten humor. "Ojoj, nisem vedela, da se modrica
vidi skozi puder, Rudyyyy danes mam dejt, kaj nej naredim, omojbog."
R-"Udar se še v ta drug uč, bo zgledal, kokr da maš make up."
J-"Ok Rudy, nehy, tole ni smešn, res rabim pomoč!!"
R-"Sori sori, moral sm spravit iz sistema."
V tistem trenutku je vstopila gospa Podlesnik.
"Dobro jutro, malo tišje prosim... Hvala. No, za danes
smo se zmenili, da bomo nekoga
vprašali, kajne? No, pa poglejmo v redovalnico..."
Janina jev trenutnku prebledela.
"Rudy??? Kdaj smo se pa to zmenili? Jaz se nisem prav nič učila!"
"Pa ravno prejšnjič je vsaj petkrat to rekla, a si ti kdaj tudi psihično prisotna?"
je vprašal Rudy, medtem ko je Janina brezglavo listala po zvezku za matematiko.
"Jaooo, ne vem niti, kaj je zadnja snov.
"Janina pridi gor " in po dveh uprašanjih se je Janina vrnila u klop z zelo kislim obrazom
in za eno enko obteženo redovalnico. "o ne kako bom to povedala mami,
pa če dobim house arrest ne bom mogla ven z Bradooooom"
R-Ni bed Janina easistent ne pokaže ocen en tedn maš en tedn da ga ujameš
Dejstvo da je bil Rudy konstruktiven jo je vrglo iz tempa bolj kot katera koli ocena.
"H-h-hvala Rudy prou imaš,moram se mora Brada resno lotit" je zmedeno zajecljala janina in
se otožno zazrla v zvezek. Iz otožne zamišljenosti jo je zbudil zvonec.
"omoj bog Alexxi ma novice" u momentu je pozabila na enko in breda.
Odhitela je pred šolo"wtf mi ma Alexxi za povedat"odhitela je do vhodnih vrat.
"Alexii, Alexii?" je zaklicala Janina a Alexii ni bilo nikjer. to je bilo zelo nenavadno
ker če Alexxi česa ni prešašala so bili to zamudniki. odmor se je zaključil,o alexii pa še vedno ne duha ne sluha
Janina se je odpravila nazaj v šolo in razmišlala o Bradu na poti nazaj v učilnico pa je treščila v ...

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

Mnenja, teorije?
03. junij 2019
Next zlo fino. Pa opiši kej, kje živi, za lažje razumevanje
04. junij 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg