Ejla ammmm jst bom napisala zgodbico upam da vam bo všeč

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

DRINNNNNNNNNN...
"O moj bog, ne že spet," si je mislila Janina in budilko treščila ob marmorna tla svoje sobe. Zazehala je in si pomela svoje napol zaprte oči. Počasi se je zvlekla iz toplega objema njene majcene postelje. "Joj, zakaj nisem mami prepričala, da mi kupi tisto 1,40 x 2,00 metrsko italijansko posteljo........ Tok je ta premajhna zame," je zavzdihnila in že v naslednjem trenutku telebnila po tleh. "Materfak! Zaradi tega bom dobila še modrico, pa ravno danes! Joj!" Hitro je odhitela v kopalnico, da bi si ogledala škodo. Stopila je pred ogledalo in... Ogromna modra modrica je stala ravno nad njenim levim modrim očesom. "Pa ravno danes grem na kavo z Bredom!" je zaprepadeno vzkliknila. "Kaj se že na vse zgodaj dereš?" je iz kuhinje zaklicala Janinina mami. "Kaj pa tebe to briga, Nancy, ugh," je prhnila Janina in se začela urejati za šolo. S pudrom si je pokrila buško in izgledalo je, kot da se nikoli ni nič zgodilo. "Ponavadi ne nosim pudra, ker ga itak to nosijo samo 'tiste punce' na šoli." Saj veste katere. Iz omare je vzela svojo najljubšo majico, na kateri je pisalo "WTF- where is the food". Imela jo je najraje, saj je nadvse oboževala hrano. Oblekla si je še rožaste hlače in stare allstarke. "Še 15 minut do začetka pouka, imam to," si je rekla in stekla skozi vhodna vrata.
----
Nadvse je sovražila šolo, vendar se je vedno potrudila biti zgodnja, saj je zato lahko več časa preživela s svojo sestro druge mtke, bff, sorodno dušo Alexii. Tokrat pa se ji ni posrečilo, saj ji je zjutraj življenje namenilo bolečo budilko. "Pa kje si mi ti," ji je z drugega konca hodnika kričala Alexii. "Ej, ne boš verjela, kaj se mi je danes zjutraj-" je začela Janina, vendar jo je Alexii takoj prekinila: "Ne govori. Počakaj. Boš potem, imam bolj pomembne informacije zate-" DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN je zazvonil zvonec in naznanil začetek pouka. "O fak, no, mi boš potem povedala," je zaklicala Janina in odšla v razred. "Ob 11 pred šolo, nujno je!" ji je zakričala Alexii.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

kak vam je? :3 A naj nextam? Rabim vsaj 3 nexte :$
17. marec 2019
Še slikceee

Janine:

Alexii:
17. marec 2019
omg hudo Next
18. marec 2019
Next
18. marec 2019
Next
18. marec 2019
Next
23. maj 2019
Next
24. maj 2019
Hwalaaaa za nexteee omg

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

Janina je odhitela v razred, kjer jo je čakal njen frend od starta, ki ga pozna že iz vrtca: Rudy.
"Kaj ti janinči, a si bla na zmenku s policistom?"
Rudy je bil znan po dved stvareh: sovražil je policiste
in koherenten humor. "Ojoj, nisem vedela, da se modrica
vidi skozi puder, Rudyyyy danes mam dejt, kaj nej naredim, omojbog."
R-"Udar se še v ta drug uč, bo zgledal, kokr da maš make up."
J-"Ok Rudy, nehy, tole ni smešn, res rabim pomoč!!"
R-"Sori sori, moral sm spravit iz sistema."
V tistem trenutku je vstopila gospa Podlesnik.
"Dobro jutro, malo tišje prosim... Hvala. No, za danes
smo se zmenili, da bomo nekoga
vprašali, kajne? No, pa poglejmo v redovalnico..."
Janina jev trenutnku prebledela.
"Rudy??? Kdaj smo se pa to zmenili? Jaz se nisem prav nič učila!"
"Pa ravno prejšnjič je vsaj petkrat to rekla, a si ti kdaj tudi psihično prisotna?"
je vprašal Rudy, medtem ko je Janina brezglavo listala po zvezku za matematiko.
"Jaooo, ne vem niti, kaj je zadnja snov.
"Janina pridi gor " in po dveh uprašanjih se je Janina vrnila u klop z zelo kislim obrazom
in za eno enko obteženo redovalnico. "o ne kako bom to povedala mami,
pa če dobim house arrest ne bom mogla ven z Bradooooom"
R-Ni bed Janina easistent ne pokaže ocen en tedn maš en tedn da ga ujameš
Dejstvo da je bil Rudy konstruktiven jo je vrglo iz tempa bolj kot katera koli ocena.
"H-h-hvala Rudy prou imaš,moram se mora Brada resno lotit" je zmedeno zajecljala janina in
se otožno zazrla v zvezek. Iz otožne zamišljenosti jo je zbudil zvonec.
"omoj bog Alexxi ma novice" u momentu je pozabila na enko in breda.
Odhitela je pred šolo"wtf mi ma Alexxi za povedat"odhitela je do vhodnih vrat.
"Alexii, Alexii?" je zaklicala Janina a Alexii ni bilo nikjer. to je bilo zelo nenavadno
ker če Alexxi česa ni prešašala so bili to zamudniki. odmor se je zaključil,o alexii pa še vedno ne duha ne sluha
Janina se je odpravila nazaj v šolo in razmišlala o Bradu na poti nazaj v učilnico pa je treščila v ...

♥ ♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥ ♥
♥ ♥ ♥

Mnenja, teorije?
03. junij 2019
Next zlo fino. Pa opiši kej, kje živi, za lažje razumevanje
04. junij 2019
Local Blaire
Local Blaire
Res dobra zgodba, zaenkrat mi je všeč, a se ti ne zdi, da se mogoče vse dogaja malce prehitro? Kaj mislim: mogoče bi bolje opisala okoliščine im tudi malo pazila na slovnico.
To je samo moje mnenje, sicer pa imaš od mene Next^^
10. julij 2019
Zgodba je bila tako dobra
18. julij 2019
❤❤❤❤
❤❤❤
❤❤

Janina se je odpravila nazaj v šolo in razmišlala o Bradu na poti nazaj v učilnico pa je treščila v alexxi?
Alexxi no kaj je s tabo kje si bila?
Alexxi je delovala nekam odsotno, to ni bila nasmejana Alexxi kakršne bi bila Janina vajena

A : Oprosti ker zamujam profesorica nas je zadržala ker nihče ni mel atlasa.
J: klasična gospa Žumer sovražim jo.

Alexxi se je v oči počasi vračala njena oštrina in njena usta so se počasi a vztrajno začela vihati navzgor

A: Janina! poslušaj Maša je vprašala Breda ven in ji je rekel da je zaljubljen eno punco iz 1.B
J: ampak jaz sem v 1.B
A: točno to, Janina nočem ti dvigovati upanja v prazno ampak obstaja zelo zelo realna možnost da si ti ta. Malo ti
zavidam veš, Brad je absolutno eden najlepših fantov na šoli.

Janina se je poskusila pretvarjati da ji je vseeno a seje zelo kmalu pridružila alexxinem veselem poskakovanju.
zazvonilo je "Pa ne no nasednjo uro imam u tretjem nadstropju sori janinči moram letet in stekla skozi vrata
janina bi ji lahko umirjeno sledila saj je bila njena naslednja ura spet na pritličju, ampak je veselo skakala,
mogoče je Bradu res všeč.
šele ko se je vsedla v klop in so se njene misli počasi umirile je prišla za njo mentalna slika
Alexxi ki je imela med pogovorom na svoji beli srajci Rdeč flek na rokavu. Kje bi se lahko umazala?
saj je bila pri pouku?Se je zlagala?
"psst usaj delaj se da poslušaš"
Rudijev glas jo je izvlekel iz globokih misli
"saj sama veš kako živčen rata gospod kodermann če bleneš skozi okno,te moram spomniti na mizo?"
Janina se je spomnila zgodbe s katero so jo strašili starejši učenci,gospod
Koderman naj bi dve leti nazaj izgubil čisto vse živce in polomil mizo.Dejstvo, da še vedno uči, ji je dalo misliti.
"gotovo ni moglo biti tako Hudo". Janina se je spet zgubila u mislih
a tokrat se je vsaj potrudila da gleda v smeri table.
Začelo je rositi.Janina ni dremala kakor ponavadi, bila je na trnih in je razmišljala o zmenku ki jo je čakal po tem.
Rosa je postala dež,dež je postal nevihta.Nevihto v Janinini glavi je končno prekinil zvonec.Učenci so se zlili proti
glavnim vratom in ven iz šole. Koraki in kapjle so divje tapkali po betonu. Tedaj ga je zagledala. Brad je čakal pod
belim dežnikom na drugi strani betonske ploščadi pred šolo. Janina je stekla proti njemu in
Brad se ji je počasi približal. Ko ke Janink ponudil dežnik so se njegova usta razlezla v vabljiv nasmeh.
Janina je zardela in njena rdeča lica so sijala skozi njen , v naglici nanesen , puder.Segla je bradu
pod roko in se skrila pred grozečim nalivom.

"Imaš rada trutamora cafe?"

je po kratkem premoru vprašal Brad

"Jj-ja " je takoj bleknila Janina, lagala je; V trutamora cafeju še nikoli ni bila,vedela pa je da tja zahaja Rudy.
trutamora cafe:majhna kaminita hišica ki izgleda kot da je bila zgrajena stoletja nazaj dobo. Brad je odprl in Janina je vstopila v
lokal. Kamnite stene so odajale neko prijetno energijo in vonj po žajblju in v kotu je bil majhen kamin okoli njega pa so bile postavlene male lesene
mizice in stolčki ob katerih so sedeli ljudje in izlivali svoje dnevne tegobe in zmage.
Na stenah ,ki so segale presenetljivo visoko ,so bili obešeni pergamenti z raznimi simboli , ki so bili Janini popolnoma nerazumljivi. Z Bradom sta se usedla za mizo ob malem okencu z razgledom na mali vrticek ki je domnevno pripadal lokalu.
Brad je opazil Janinino zmedeno razgledovanje po prostoru in porogljivo rekel:

"Prvic si tukaj,kaj ne ?"
Janini se je zavrtelo,pa ni ji valda tako hitro uspelo zajebati vsega,zakaj se je zlagala?
Janina je sramežljivo prikimala
Brad je prekinil neprijetno tišino ki je nastala
"Toliko bolje zdaj ti jaz lahko predstavim moj najljubsi lokal"
J - "Najljubši?"
B - "seveda saj ima celotno svojo mitologijo, poglej nad kamin"

Janina se je ozrla nad kamin in opazila velik kos pergamenta z veliko petokrako zvezdo

B- "to je starodavni poganski urok ,ki naj bi scitil hišo pred zlom "
J- " pa verjameš v te stvari?"
B- " iskreno ne, ampak mi je ideja zelo romantična"
J - "slišala sem da v uročenih lokalih ni mogoče iti na dejt z napačno punco "
Brad se je zasmejal
B- "potem pa mogoče celo verjamem v uroke"

"Hojla kaj bosta?"
Nad mizo je stala natakarica srednje velike postave,z dolgimi rjavimi lasmi ki so skrili vse razen njenega dekulteja.

"Živjo Gaja, jaz bi enega klošarja kaj boš ti Janina ?"
"Kavo z mlekom prosim" (pa mogoce kak zapet gumb) drugega dela si janina ni upala izreči,iskreno pa je verjela, da je njen pogled prenesel sporocilo.
Gaja si je popravila očala in se vrnila za šank po pijaco.
Janini se je zdelo da Brad naroča obskurne pijače da jo impresionira, to ji je bilo vsec.

"Kaj pa je klošar, ti poznavalec?" Je rekla janina malo v šali malo pa ker jo je iskreno zanimalo
"Dva deci soka , tri deci vode in veliko ledu,za soparo"
"Ne piješ kave? "
"Odkar jo pijem, ko se ucim, se mi gravža. Tebi se to vrjetno še ni zgodilo ker si fazanka" Brad je naredil kratek premor
"Ko sva ze pri tem a ti je vsec nasa sola?"
"vsec mi je ker sta moja najbolsa prijatelja šla na isto šolo in Rudy je celo v mojem Razredu ampak izven tega mi ni . Profesorji so čudni do konca , like kaj je z gospodom Kodermanom"
"Valda on je cist prtegnen ko sm biu jaz fazan je razbil mizo nekemu ucencu ki ni znal sklanjati der Hund"
"Sem mislila da me strasijo "
" ma kar navadi se ,profesorji tukaj so absolutno pod standardom. Si že mela gospo Podlesnik?"
"O mojbog ona najbol dolgočasno predava "
"Hah ,veš da sem zaradi nje začel piti kavo, ker nism hotel spat med njenimi urami,ampak mi nikakor ni uspevalo"
Janina se je nasmejala.
Iza šanka seje vrnila gaja
" klošar zate in espresso zate"
Janina jo je srepo pogledala to je moralo biti namerno ni vedela kaj naj stori,ni hotela narediti scene v lokalu zaradi napacnega narocila.Ampak sedaj ji je bilo jasno, gaja je tekmec.
"Od kje poznaš Gajo?"
"Sošolca sva bila v osnovi pa praktično sva soseda jaz sem v bloku 1 a ona pa v 1 b"
Janino je zalil hladen pot ni ji padlo na pamet da bi 1 b lahko bil blok in ne razred .
Kaj če mu je v resnici všeč Gaja....
❤❤❤❤
❤❤❤
❤❤

mnenja teorije?
06. avgust 2019
Local Blaire
Local Blaire
Oof gurl, če ne daš takoj nexta bom umrlaaa... moja radovednost je prevelika!! ^~^
06. avgust 2019
Vse ok, sam da daš sliko od Belle Delphine, ki je prostitutka pa ni ok.
06. avgust 2019
❤❤❤❤
❤❤❤
❤❤

Brad je zmedeno pogledal Janinin  prestrašen obraz. Ravno je hotel nadaljevati pogovor, ko je Gaja narobe stopila in prevrnila kozarec pomaračnega soka direktno v Janinin obraz in humorno majco. Janina je zakricala penila se je od jeze "Gaja je to zagotovo storila namenoma". 

"Ojej oprosti" je rekla Gaja in hitro zacela brisati mizo. 

"Ni frke" je sprosceno rekel Brad in pograbil po robckih. 

Janina se nikoli v življenju ni pocutila tako neprijetno modrica na njenem obrazu je bila jasno vidna in počutila se je kakor da je Brad v tem konfliktu dal Gajo pred njo. 

"sori morm it" je tiho a odločno  rekla. 

Preden je brad imel priložnost reagirati je Janina že stekla iz lokala v objem dežja in samote. Tekla je in jokala,  nebo je sledilo njenemu vzoru. Prihod domov ji ni prinesel pričakovane tolažbe.dom se ji je zdel hladen in ravnodušen.Odločila se je odspati žalost stran.
Tisto noč je sanjala da jo Gaja lovi po gozdu
S sekiro
Ko se je zbudila je bila zelo ocitno noč. Janina je upala da ima usaj se dve uri spanca pred sabo ,saj se je bila še vedno zaspana. Mesečina je zahrbtno lezla skosi žaluzije in tema se je bila primorana skriti po kotih sobe. Janina ni marala mesečine,delna svetloba ki ko je prinasala mesecina je pogosto povzrocila da je janina v kupih oblacil nametanih po sobi videla ljudi. Tokrat pa je v sijaju laznjivega meseca opazula nekaj drugega nekaj veliko bolj srhljivega od ljudi: zenico njena steklena polkrogla luc ki je bila zasravana na strop je imela zenico ki se je franticno obracala po stenah sobe, iz sten pa so poganjale majhne rokice ki so kot crvi opletali po mizi in policah,brskaje po njenih stvareh. Janino je strah zamrznil na mestu govorila si je da so to le opticne iluzije zaspanih mozganov a globoko v sebi je vedela da nikoli ni videla nicesar takega in da je to kar vidi skoraj gotovo resnicno. Po parih kot večnost dolgih trenutkih strmenja oko je Janini končno uspelo spraviti iz sebe glasen krik ,šele ko se je oko obrnilo proti njej se ji je zasvitalo da to ni bila pametna ideja iz stene iza nje sta planili dve roki in jo prijeli za vrat. Janina se je probala osvoboditi iz davečega prijema a zaman počasi je izgublala zavest pred ocmi ji je zacela svitati bela svetloba ki se je pocasi menjala v rumeno iz omoticnega stanja jo je zbudil prijem maminih rok.
Nancy jo je drzala za ramena in tresla: "Janina si v redu? drla si se"
Janina je hlastala za zrakom in zacela nekoherentno opisovat kar je videla,še vedno je bila pretresena.
Nancy jo je pobozala po celu
"Janina, vse bo uredu samo sanjala si"
"Mami prosim res se je zgodilo poglej kako je razmetana moja soba "
"Lenoba mala"se je nasmehnila Nancy "vse to da ne rabis pospraviti sobe, pa saj vedno izgleda tako"
"Janini je bilo jasno da mama ne razume"
"Ves kaj ? izgledaš grozno in dovolj je zgodaj,bi rada da te potolažim s palacinkami"
"Ni mi do hrane"
"No jaz jih bom vseeno pripravila pol pa pridi dol cez 10 min ce si premislis" je rekla Nancy in objela svojo hčer.
Janina je poskusila zaspati nazaj , ko je ugotovila ,da si ne upa je zlezla dol po stopnicah .

Pojedla je palacinke in mati jo je med tem pomirila z sproscenim kramljanjemn o uskadanjih neumnostih.
"No, Rudi pride danes?"
"Danes je torek toraj spi pri ocetu ane?"
"Ja, vrjetno bo pozvonil na poti v šolo."
"No, kako je on?"
"Nevem včeraj nisva prevec debatirala,zveš jutri"
"Joj no Janina, kaj naj mati počne če ji hčer nič zanimivega ne pove,zadnje čase mi nič ne poveš prav dolgčas mi je"
Bzzzzzzzzzzzzzzzz
"To je vrjetno Rudi se vidive"
"Lepo se imej v šoli dragica" je rekla nancy in pomahala svoji hceri.
Rudi je cakal pred vrati.

"Ej Janina kako je blo z Bredom"
"Slabo"
"Kako si se lah mela slabo u Trotamori to je najbl realn lokal "
"Ma tko kelnrca me je polila z vodo pa mislm da mu je usec pa sm zbežala"
Rudi je zmedeno prikimal in se delal da razume
"Ampak nocem zdaj o tem poslusaj kaj se mi je zgodilo"
Janinaa je Rudiju objasnila njeno izkusnjo ponoči. Rudi se je skremzil.
"Janina kako u kurcu lahko vrjames v te stvari, valda si sam sanjala ane"
"Ma nevem, zdelo se je tako resnicno se vedno cutim tisti hladen prijem na vratu"
Rudi je bil ponavadi zelo trmast v svoji neveri v karkoli mističnega a videl je da je Janini res nelagodno zato ni pritiskal dlje.
"Rudi kaj pomeni crna zastava"
"Ponavadi da je nekdo umrl , zaka-"
Rudi se je obrnil proti šoli in videl na njej izobeseno crno zastavo.
Janina se je naježila tudi v Rudiju se zbudila slutnja da nekaj ni v redu.
❤❤❤❤
❤❤❤
❤❤

mnenja teorije?
10. september 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg