u50889
u50889
nextej, kam si se skrilaaa?!!!!!!
14. avgust 2012
NinnAツSparrow : tuki sem!

se opravičujem da nisem nič nextala, vendar nisem mela časa!
jutri bom nextala!
17. avgust 2012
u68138
u68138
komi že čakam na next
17. avgust 2012
u50889
u50889
Okej, upam da se mi ne zmeša do takrat!
17. avgust 2012
nextaj
17. avgust 2012
... bolečina, neznosna je! Gaza, ki je bila ovita okoli roke je bila zelo krvava, vedno bolj. Stekla sem v kopalnico. Ko sem roko odvila je bila brazgotina takšna, kot prej, le da ni bila sveža. Roko sem si povila s svežo gazo, ter se čudila od kje je prišla kri, če ne iz te brazgotine, in, in, in ... nato me je nekaj udarilo po glavi.
''Kathy, kaj za vraga počneš na tleh kopalnice, in zakaj imaš roko povito?'' me je vprašala Victoria. ''Jaz, emmm ... . Padla sem in si popraskala roko, pa sem si roko povila, da se nebi okužila. Saj veš, da sem zelo skrbna, kar se zdravja tiče.'' ''Mhm, saj menda ja ne misliš, da sem pozabljivka.'' je rekla ter me pogledala malce ožaljeno. Odkimala sem ji in nato odšla v kuhinjo. Victoria pa mi je lepo sledila. ''Kaj bove za večerjo?'' sem jo vprašala. ''Nekaj užitnega.'' mi je odgovorila ter obe planeme v smeh. Pogledam jo ter jo vprašam : ''So palačinke užitne?'' ''Samo če so s pudingom, sladoledom ali svežim sadjem ...'' je filozovsko naštevala Victoria. ''Vendar ali ne bi bilo bolje, če bi naredile to jutri za sladico po kosilu?'' ''Mhm, torej, kaj predlagaš za večerjo?'' ''Toplih sendvičev že res dolgo nisme jedle.'' Na hitro ji pokimam, ter rečem : ''Nevem, ali imave vse sestavine, toasterja 100% nimame, sira prav tako, saj sma ga danes porabili za špagete. Polika pa mi je sicer še ostala, vendar je ni dovoj za eno, kaj šele za dve.'' ''Torej greme v trgovino.'' je dodala Victoria.

''Katerega bi raje : čokoladnega, jagodnega ali vaniljevega pudinga?'' Victoria se nakrmži in reče : ''Kaj če bi vse 3?'' in obe sma se strinjali. ''Smetano?'' ''Ja.''

Ko sme vse nakupile, sma šle do Victorienega avta in stvari ter hrano prestavile iz vozička v avto. Nato se vanj vsedeme ter seceda privežeme. Med vožnjo sem gledala čez okno.
24. avgust 2012
SE OPRAVIČUJEM za zamudo!
24. avgust 2012
next! ni panike, sam da je prišeu ta next!
24. avgust 2012
u60307
u60307
next
24. avgust 2012
ツғυcĸιɴɢ нeαrтツ : ok!
še 3 nexte
25. avgust 2012
Bilo je temno. Videli so se nekakšni obrisi dreves in prav danes je bila polna luna. Že tako je bilo dovolj srhljivo, ko sem nenadoma zagledala deklico iz nočnih mor! Njeni dolgi črni lasje so bili čisto premočeni, bela obleka strgana, umazana ter krvava. Gledala me je, kot sem jas njo, prestrašeno! Pritekla ji je solza, izrekla je sestrino ime in črna barva jo je vzela.

''Jutro.'' mi je rekla Victoria, ''Kako si kaj spala?'' odvrnila sem ji : ''Jutro, tudi tebi. Spala sem kot dojenček.'' ''Me zelo veseli, da je vsaj nekdo dobro spal'' dala sem ji pogled, ki je jasno narekoval naj nadaljuje, ''Imela sem neke čudne nočne more ... Bila je neka deklica in nato je izginila.'' ''Povej bolj podrobno!! sem siknila, ''Deklica je bila skorajda bela!! Imela je dolge črne premočene lase, njena bela dolga oblekca je bila razstrgana, umazana in krvava ... Pritekla ji je solza in izgovorila je moje ime, nato jo je tema vzela.'' . Nato sem ji povedala, da se je men sanjalo isto : '' ... no pravzaprav sem to že v avto videla, vendar sem tudi sanjala saj sem se nato zbudila v svoji postelji.'' Victoria je rekla : ''Kathelein Madline, prestrašena sem!'' je z solzami v očeh povedala, in ne le to, izgovorila je moje celo ime ... nikoli še ni povedala mojega celega imena! Objela sem jo in Victoria me je tako močno stisnila, da sem skorajda ostala brez sape!
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
nextt!!
31. avgust 2012
še vsaj 1 next
02. september 2012
u102137
u102137
next
03. september 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
05. september 2012
Nato sem ji šepnila, da bo use uredi, in da bi lahko šli narediti zajtrk. Victoria je prokimala in že sma se spravili narediti zajtrk. Mmmmm! Palačinke so bile zelo okusne! Krožnike sme pospravile z mize in nanj dale nekaj svežega sadja in sladkarij.
Ko sem bila na računalniku mi ga je Victoria vzela in rekla : ''Moj semi je pokvaril in jutr ga komaj dobim nazaj ... Pogledala bom kaj je danes v kinu! Danes doma ne bome ostale, ker bi bil živ dolgčas.'', pokimala sem ji in že sma gledali spored predvajanja filmov v kinu! Obema je bila všeč romantična komedja, ki je bila na sporedu vsaki 2 uri. Odločili sma se da jo bome šli gledat ob 8ih.
07. september 2012
next
07. september 2012
next
07. september 2012
next+ vlko več slik ko jih je fuul malo -.-
07. september 2012
kIttY-Kat<3(; : ok
08. september 2012
bravo
08. september 2012
next next
08. september 2012
''Kathy, bome šle po filmu še v McDonald'sa?''

Seveda si nisem mogla pomagat, da ji nebi prikimala. Nato sm odšli v dnevno sobo in začele gledat TV.

Na sporedu so bile ponovitve telenovel in ker včeraj nisme gledale, bome danes nadoknadle. Ko sme pogledale ponovitve sem odšla v kuhinjo in naredila kosilo, pico.

In nato za sladico sadje v čokoladi.

Počasi sma se odšle uredt saj morame tam biti vsaj 1 uro prej, da ne bome dobile prve sedeže, temveč zadnje.
Film naju je nasmejal do solz, razen zadnjega dela, ko sme bili čisto solzni, zaradi veselega konca. Počasi sma se odpravili iz kinodvorane. Srečali sma Kiki in Tanjo.
Kiki:

Tanjo:

Šle smo na pijačo in se začele pogovarjati o fantih. Nato smo odšle v McDonald'sa. Victoria in Tanja sta si naročili hamburger, midve s Kiki pa kot vedno nagelce s sladko-kislo omako.

In zraven vse Coca-Colo.

Po okusni večerji in dolgem pogovarjanju smo se razšle, vendar malo drugače. Kiki je šla zraven naju saj bo nekajkrat prespala pri meni.

4 nexte
08. september 2012
dejko0105 : hvala

je bolš z slikami ali brez slik?
08. september 2012
u82298
u82298
next
08. september 2012
next
09. september 2012
next..pa uredu je če so slike!
09. september 2012
u50889
u50889
NEEEEEEEEEEEEEXT!!!!
ej nej kdo prooosim bere kr je to ena faking zakon grozljivka od mojga prjatla in noče pisat dokler ne dobi 5 nextow!

https://www.igre123.com/forum/tema/zakleta-palaca/38026/1
10. september 2012
u107986
u107986
next
20. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani