Hej Hej!!!
Ta tema bo namenjena bralcem in navdušencem zgodbic.
Lahko sami napišete kaj bi želeli brat ali napišetekaj bi brali npr:horror, romantiko, nadnaravo,...
Pišem ideje!!!!!!

PRAVILA:
-se ne kregamo
-ne dajemo oglasov svojih zgodbic
-ne žalimo
-Mnenje za zgodbo lahko da vsak!!!!

Prijava za oddajo zgodbe:
-ime
-Kakšno zgodbo bi želel

Rabim 5 prijav za 1. zgodbo.
09. september 2018
Next
09. september 2018
Hvala
09. september 2018
Next!
15. september 2018
~Lily~
~Lily~
Next
15. september 2018
Hvala vse.
Evo prve zgodbe

1. / Zaročenka
Pogled sme usmerila v ogledalo. Zenice sem imela široke in obraz utrujen. Močno sem se raztegnila in ovila v brisačo.
Kakšen dan!sem si utrujeno rekla. Hitro sem se obrisala z brisačo in nadela spalna oblačila, lasje pa sem pustila svobodo. Umila sem si še zobe in se odpravila proti spalni sobi.
»Dragi kaj pa bova jutri počela«mu rečem in se mu ovijem v objem.
Začudeno me je pogledal in mi odstranil roke. »Nwm, trenutno se zavedam samo, da sem zaspan. Lahko noč«poljub mi je naklonil na čelo in se ulegel.
Zaskrbljeno sem ga pogledala in se vlegla na posteljo. Zakaj je naenkrat tako odklonilen do mene?Kaj sem mu naredla?
Poskušala sem zaspati ampak mi glava ni dopustila. Vstala sem se in odšla po kozarec vode. Ko sem se vračala je Gega(moj zaročenec)že trdno spal.
Ura je bila 23:00 v noč in telefon na nočni omarici je zazvonik. Sprva sem mislila,da ima nastavljeno budilko vedar je zvonec zazvonil samo enkrat. Vsedla sem se v sedeč položaj in pogledala proti telefonu. Sms je dobil sem pomislila. Od koga le?
Še enkrat sem preverila,če Grega spi in zgrabila telefon na nočni umarici. Kodo sem po 4 poskusih ugotovila in tako preverila sms. Kdo? Oči so se mi na široko odprel saj nisem verjela,da je to res.
-sms-
'Danes ob 02:00 uri pred kavarno. Čakala te bom'
-konec smsa-
Nisem verjela. Vara me. Z Gregom sva že 1 leto skupaj pa mu najina zaroka prav nič ne pomeni. Nisem zdržala in solze žalosti sem spustila po licu.
Odšla sem v kopalnico kjer sem spustila vso jezo in žalost iz sebe. Kakšna budala sem. Kako dolgo je že to delal?Kako dolgo me že vara?
V par minutah sem se zbrala in odšla proti postelji. Poskušala sem zaspat saj moram izvedet s kom me vara.
Ob 02:00 zjutraj
Stresla sem se. Glasen zvok vhodnih vrat me je prebudil. »Grega?«rečem preden se spomnim na sms sporočilo. »Seveda. K ljubici je šel. Prasec? Bom mu jaz pokazala z kom ima opravke«
V kopalnici sem si uredila obraz, oblekla v črna oblačila in čez glavo nadela kapo. Zaklenila sem vrata in mu sledila.
Noč je bila črna in mračna. Malo me je bilo strah ampak pogub in hrabrost me je vlekla naprej. Skozi ulice sem se skrivala za grmovjem in upala,da me ne vidi. Šel je mimo par stanovanj in se ni ustavil jaz pa sem se mu še vedno spretno skrila.
Iz žepa je vzel telefon in pisal. 'Prasec!'pomislim in skrčim roke v pest.
Čez par metrvo se je ustavil in opazoval naokrog. Pazil je,da noben ne vidi.
Stala sem za betonsko steno in ga gledala. Počutila sem se kot hijena za plenom.
Zraven sem še imela telefon, da njegovi sestri pokažem kakšen prasec je. Z njegovo sestro sva dobri prijateljici kar je za mene dobra točka za njega pa slaba.
Od daljine sem zagledala temno postavo dokler se ni približala in bližala in bližala in bližala…..bližala…..bližala…..
Ženska? Svetle lasi? V rdeči obleki in črnem ogrnijalom?
Prijela sta se za roko kot par in odšla niz ulic naprej. Sledila sem in se pretno skrivala.
Št 103. Preberem na hiši. Spet sem padla v jok in se vsedla na bližnjo klop. Zakaj? Zakaj me je zaprosil in nato varal?
Smilil sem se samemu sebi,da sem mislila,da sem njegova edina. Obrisala sem si solze in v roke vzela 2L vode, ki sta stali pri hiši in vstopila v vanjo. Začudila sem se zakaj ni bila zaklenjena vendar sta tolko zainteresirana za drugo stvar, da sta pozabila.
Vsak korak sem naredila previdno saj nisem hotla,da se zavedata , da je kdo v hiši.
V sobi sem zaslišala sex zvok in odprla vrata. V roke sem držala telefon in slikala zgodovinski pomemnt kjer sta bila oba gola in v sex položajo.
»Zgodovinska slika. Čestitiam, lep par sta. Pa ne vrni se domov. Čav?!«
Vrat esem grobo zaprla in odšla. Hoja proti domu je bila mučna. Roke so se mi tresel in razmišljanje o prejšenjem dogodku,ki mi ni šel iz glave.
Nora sem, Nora ker sem ga ljubila.
V razmišlanju sem sploh nisem zavedla,da je bila tema. In naenkrat me je prijel strah. Hodla sem čim hitreje dokler…..nisem slišala zvok. Zazdel se mi je kot koraki ampak….saj mi noben ne bi sledil ob tej uri. Ali pač?
Korake sem poskešla in pospešla dokler sem lahko zadihala saj sem bila že doma. Vrata sem zaklenila. In odšla proti spalnici. Hitro sem sparkirala njegova oblačila v kovček in v roke prijela telefon.
Odprla sem fb stran se prijavila kot Grega (vedela sem njegovo gleslo) in naložila njegovo kočljivo fotografijo. Hahahah!Se nasmejim ker sem zavladala situacijo in ga osramotila. Verjetno bo mislil,da mu je nekdo vdrl ali pa ne. Ni mi mar.
Uživaj Grega.

The end
16. september 2018
Alja123
Alja123
Če ne bo drug bom pa jaz začela Next res dobra zgodba!
07. november 2018
Next
07. november 2018
Next bo ko mi bodo šinile kakšne ideje....hvala za branje
07. november 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg