Bila sem na morju že 5 dni. Z mojo sestro Lucijo in bratom Markom smo se igrali na plaži. Sestro in brata je poklicala mama. Odšla sta v hiško ob morju. Jaz sem ležala in poslušala glazbo. Skoraj sem zaspala a vame je priletela žoga. Pogledala sem in bila je punca (približno 12 tako kot jaz) opravičila se je in rekla da ji je ime Ema. Ime mi je Mia. Sem odgovorila. Ema se mi je zdela zelo pogumna in polna energije. Ema mi je rekla če želiš se lahko igrava z žogo. Odgovorila sem z ne naudušenim ja a v sebi sem skakala od veselja. Končno dobim prijateljico. Nekaj časa se igrava in se pogovarjala in ogotovili sva da sva si zelo podobni. Postali sva najboljši prijateljici. Vsak dan sva se igrali in enkrat me je povabila če bi prišla k njej na obisk. Njena hiša (prikolica) ni bila daleč od moje in odšla sem. Njena mama je bila zelo prijazna. Povedala mi je da ji je oče umrl. Bila sem žalostna. Bili sva pred prikolico in iz nje je prišel fant ki je bil isto star kot jaz(marda malo več) Takoj ko sem ga zagledala sem se zaljubila. Nevem zakaj, kdaj in kako a bil te najlepši fant na svetu. Ema je rekla da gresta z njenim bratom Johnom do svetilnika. John me je uprašala če bi odšla z nama. Brez pomisleka sem odgovorila ja. Ema je rekla da se ob 18:00 dobimo na plaži. Odšla sem domov in mami povedala da grem z prijateljico na sprehod. V nahrbtnik seb dala kar potrebujem in že ob 17:37 sem bila na plaži. V telefon sem nataknila slušalke in poslušala glazbo. Med tem sem tudi sama pela. Žabice sem metala v vodo in se z prsti igrala z peskom. Začutila sem roko na moji rami. Bil je John. Pogledal me je in jaz sem pogledala njega. Še bol sem se zaljubila vanj. Zardela sem. Pogledala sem in nisem opazila Eme. Kje je Ema? Sem uprašala. John je odgovoril:Mislil sem da je s tabo. Bo že prišla. Usedel se je poleg mene. Pogovarjala sva se o vsem. Bil mi je zelo podoben. Ura je bila 20:00 in oba sva bila utrujena. Odšla sva vsak prosi svoji hiši/prikolici. Naslednji dan sem se odpravila do pomola. S sabo sem uzela nahrbtnik. Na pomolu sem sedela in risala. Vsi pravijo da zelo lepo rišem. Meni je useeno kaj si mislijo drugi rišem za zabavo. Vstala sem in v roki držala rizbe in svinčnik. Ni se mi dalo pospraviti stvari v nahrbtnik in sem sem rizbe držala v roki. Gledala sem morje in se sprehajala proti našem kampu. Bila sem zatoplena v lepoto morja in karneankrat se je vame zaletel John. Padla sem na tla. Začel se je opravičevati in mi podal roko. Rekla sem vse je v redu čeprav me je močno bolela glava. Pobral je moje rizbe in rekel WOW. Prelepo!!! Lahko jo obdržiš sem mu rekla. Zahvalil se je in odšla sva proti moji hiši/prikolici. Med hojo me je prijel za roko in mi rekel: Pridi. Sledila sem mu in pripeljal me je do kotička plaže ki je bil čudovit. Bil je zapuščen a najlepši kraj kar sem jih videla. Usedla sva se na pesek in bila tiho oba sva strmela v morje. Pogledal me je in jaz sem pogledala njega. Ja...z jaz... Je s tresočim glasom govoril John. Jaz te ljubim. V trebuhu sem ime metuljčke in zardela sem v lica. Čisto potiho sem odgovorila: Jaz te ljubim še bolj. Strastno me je poljubil in zdelo se mi je kot v nebesih. Kmalu sem v zasličala Emo. Bila je daleč in z Johnom sva se odpravila prosti njej. Našla sva jo blizu Enime in Johnove prikolice. Hej. Naj je pozdravila. Živjo. Sem jo pozdravila nazaj. Bi odšli na plažo? Je uprašala. Okej. Sem odgovorila. Domov se grem preobleči v kopalke in vzeti brisačo. Domov sem odšla in si pripravila stvari za na plažo.
19. maj 2019
Jutri nadaljujem
19. maj 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani