u29507
u29507
next next
05. junij 2011
Zgodilo se je tako nenadno, da se še sama nisem zavedala, kako je vse potekalo. Od presenečenja se je moja roka samodejno sprožila in z vso svojo močjo sem jo lopnila po obrazu. Odneslo jo je v omarice, v katerih se je naredila velika vdolbina. "To sem hotela narediti že zelo dolgo. Kar pridi kurba!" sem rekla in roke stisnila v pesti. Besno me je pogledala in se spet pognala nadme. Zdaj sem bila prpravljena. Nakazala sem še en udarec v obraz, a ko ga je hotela zabraniti je moja noga švignila v njen trebuh. Očitno je bilo, da se ne tepe velikokrat. xDD.... Še sama ne vem od kje sem to znala.... Najbrž s televizije.... Kakorkoli, v naslednjem trenuku sem zasližala krik. "Hej! Kaj za vraga se dogaja," Prvo sem se obrnila in s pogledom ošinila hišnika. Pognala sem se v tek. "Hej, pridita nazaj!" je zakričal in slišala sem njegove korake. Bile sva VELIKO hitrejše in kmalu smo pustile šolo za soba.... No, vsaj jaz. Regina je nmreč izginila....
NEXT???
06. junij 2011
u50067
u50067
next al pa boš se zjutri zbudla brez rok! ( čeprav to ne bi blo pametni sej potem ne bi mogla več pisat, sam useen)
06. junij 2011
se strinjam z zadnjim delom LOPATČANKA - ne bi bilo ravno pametno, da bi ostala brez rok
NEXT!!! ♥♥♥
06. junij 2011
u29507
u29507
next
07. junij 2011
Ozirala sem se po temni ulici. "Sranje!" sem zaklela jo s pogledom prečesala. Zavzdihnila sem. 'Strahopetka,' sem pomislila in zavila z očmi. Odpravila sem se proti domu in poskušala dobro premisliti prejšnjo situacijo. Angel smrti? Jhon bo o tem gotovo kaj vedel, morala ga bom povprašati.... Spomnila sem se, da se ga izogibam. Super! Ravno zdaj! Pomela sem si oči. Bila sem utrujena. Tako bogati smo, pa moram domov peš -.-".... Zazehala sem in opazovala našo ogromno vilo, ki se je vse bolj približevala. Kmalu sem jo dosegla. Nisem budila mame in sem šla takoj v sobo. Zazehala sem. "Lahko noč," sem zamrmrala sama sebi in takoj zaspala....
NEXT???
07. junij 2011
u29507
u29507
next
07. junij 2011
še 2 komenta....
08. junij 2011
next
08. junij 2011
NEXT
08. junij 2011
ammm.... hmmm.... Emmm.... Umm..... hehe.....
09. junij 2011
u50067
u50067
next!
09. junij 2011
Ležala sem v postelji. Sobota je, jaz pa nočem ustati. Zakaj ne? Potem se bom morala gotovo soočiti z Teom ali Jhonom. Zavzdihnila sem. Nekdo je potrkal na vrata. "Lilit spiš?" me je vprašala mama. Itak je že prišla naprej (moja mama je taka kot policija- prvo vstopi, šele potem potrka). Odkimala sem. "Že kakšen teden se jima izogiaš," je rekl. Jasno, vedela sem, koga ima v mislih. "Ne moreš ju takole voditi za nos." Odkimala sem. Prav je imela. "Eneg moraš izbrati. Ali nobenega." je rekla. V očeh so se mi začele nabirati solze. "Ne joči," je mama nežno šepnila in me objela. "Vem, da je težko, a vem, da se boš prav odločila," je rekla. Ah ja, gotovo se sprašujete, zakaj nič ne omenjam Gerri. Šla je na počitnice na Malto. "Grem," je rekla mama in mi pomežiknila. "Kakor koli se boš odločila, če tako čutiš v srcu, potem je odločitev prava," je rekla in zaprla vrata. Po licih so mi začele polzeti solze. Ne morem izbirati med njima. Lažje bi bilo, da ne bi izbrala nobenega. Ampak tako bi prizadela oba. Najlažje bi bilo, če bi... Če bi odšla. Obrisala sem si solze...
NXT???
11. junij 2011
u29507
u29507
next napiš ful velik
11. junij 2011
NEXT!!!
12. junij 2011
u50067
u50067
NEXT!!!!!!!!
12. junij 2011
Nekaj časa sem premišljevala. Potem sem vstala, se zaprla v kopalnico in iz zsebe izpustila vso žalost. Nevem kako dolgo sem jokala, a ko sem nehala, sem začela pakirati. Vzela sem zelen pohodniški nahrbtnik. Ob njem so me spet zalile solze. Ko sem s Teom prvič šla v gore mi ga je moral kupiti, sa nisem imela nobenega primernega. Potlačila sem žalost in začela vanj spravljati denar. Potem sem iz predala dvignila dvojno dno in vzela denar, ki sem ga navarčevala čez leta. Bila ga je ogromno. Spravila sem ga v torbo poleg oblačil. To bo mamo zlomilo. In Tea. In Jhona. In... In mene.... In mene najbolj. Obrnila sem se, da bi šla še po majhen zložljiv drežnik- če bi deževalo, ko sem nakaj zaslišala za sabo. "Dvomim, da si pravična," Glas. Ta glas. Tako znan. Glas je znan, a hladen ton s katerim govori... Obrnila sem se in ko sem se zagledala v čudovite oči, ki so vame zrle tako hladno in obtoževalno, me je zmrazilo...
NEXT???
12. junij 2011
u50067
u50067
next!
12. junij 2011
NeXtiii
12. junij 2011
next
13. junij 2011
u50067
u50067
next!
13. junij 2011
u29507
u29507
next nujno
13. junij 2011
Kolena so se mi zašibila in oprijela sem se mize, da ne bi padla. "Mislim, da nisi pravična," je ponovil Jhon in vstal iz mojega stola. "In vem, da se strinjaš," je še dodal. Bil je tako.... Bil je.... Ker sem v rokah držala samo dežnik sem ga vanj namerila, kot bi bil nož. "J-jhon, mir mi daj," sem rekla in poskušala pririti moj tresoči glas. Zasmejal se je. Tako hladno.... Tako neznano..... "Prosim te, kaj boš naredila? Se bo tvoj dežnik spremenil v balon in te odpeljal v čudežno deželo, polno klobukov?" Zlobno se je nasmehnil. "Lilit odrasti že," je rekel in se mi približal. "Jhon izgini!" sem siknila, "Ali pa bom zakričala," Jhon je bil. Ne bi se ga smela bati.... Ampak.... Takoj se je zresnil in mi grozeče stopil naproti. "Tiho boš!" je rekel in stopil še korak naprej. Pognala sem se proti vratom, a ko sem pritisnila na kljuko... "Zaklenjena," je rekel Jon in v zrak dvignil ključe. "Si ne zasluživa, da izveva resnico?" me je vprašal, ko sem se pognala proti oknu. Niti trznil ni, vedel je da ne bom skočila.... Ampak. Terasa je bila tik nad bazenom in.... Če je to, da se je utopil pustilo kakšne psihične posledice (upam,da jih je), potem si morda ne bo upal za mano. Jhon je bil že skoraj ob meni. Nahrbtnik sem stisnila k sebi in se pognala čez ograjo...
NEXT???
13. junij 2011
NEXTI!!!
13. junij 2011
a zdaj še zmerom ne-maraš Tea. K Teo j čist ok xDD
13. junij 2011
...... loading ...... ...... loading ......
...... vaš računalnik se bo ponovno zagnal ...... XD
13. junij 2011
Saj ne vem ali bi ti moral zavidati ali pa naj bi sočustvoval s tabo
Preveč močna si da sedaj ne bi še vedela kakšno ogromno energijo imaš. Vprašanje pa je ali jo (jo boš) razumeš in znaš uporabiti.
Je super da si tale svoj nori talent začela deliti z drugimi.
Po moje moraš tole čimprej objaviti v hard copiji - predlagam kar knjigo! Pojdi do ene ali dveh založb ampak jim ne puščaj celotnih tekstov. Če ne bo haska se ne daj in izdaj v samozaložbi. Internet obvladaš in se boš znala spromovirati.
Predvsem pa ostani tam gor in se ne spuščaj sem dol po nepotrebnem. Samo pazi da te kaj neumnega ne popade in nextej naprej!
O sami zgodbi pa kdaj drugič. Tokrat le fenomenalne čestitke za ves performance!
BRAVO!
14. junij 2011
Ammmm..... Tnx.... I think xDD
nwm če tu čist rzumm..... xDD seii poznam neko izložbo.... za mladino tk da.....
14. junij 2011
še ammmm.... Rečmo 1 koment xDD
15. junij 2011
to si samo zaradi mene nardila da je Teo prjazen, Jhon pa zloben -.-
16. junij 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani