neeexxxtt!!!
18. september 2011
next
18. september 2011
u37905
u37905
next!!!!!!
18. september 2011
next
18. september 2011
u58568
u58568
nxty
18. september 2011
neext!!
18. september 2011
NEXT!!
18. september 2011
u50067
u50067
next
18. september 2011
dej plis nej bosta na kocu ian pa ally skup aja pa next
18. september 2011
nexty!
18. september 2011
next
18. september 2011
dolg del k j3 ne nextam
..................................................................................................
Ally
Alexa sem posedla na prostor zraven mene, na Ianov prostor.
»Na, sedi tukaj«
»Ali še ni zasedeno. Mislim vsak bi se boril za mesto ob taki lepotici. Zakaj potem sediš sama?« malce sem zardela zaradi njegovega lepega komplimenta. Očitno res zna govoriti z dekleti. Lepo sem ga pogledala.
»Amm…ja pravzaprav je včasih Ian sedel tukaj ampak…rajši bi videla, da tukaj sediš ti« Oooo, kakšna debela laž. Še sebe sem presenetila, da sem jo lahko izgovorila. Seveda bi rajši videla, da zreven mene sedi Ian a kaj ko…no ko se to ne bo zgodilo…nikoli več! In on zelo očitno noče več biti z mano glede na to, da je Sarah predstavil kot svoje dekle. Morda bi bila možnost, da bi mu oprostila če bi se mi opravičil. No ne bi bila možnost, skoraj 100% bi mu oprostila če bi samo rekel oprosti, če bi me samo hotel nazaj. Ampak me noče. Ob teh besedah sem začutila stisk v srcu. Noče me…verjetno me nikoli ni hotel. Moje oči so bile že skoraj namočene v solzah vendar sem se hitro spomnila, da ne smem jokati. Ne bom jokala. Lepo sem pogledala Alexa
»am… Alex kam pa greva danes?«
»mm…premišljeval sem da bi te odpeljal v kino« zagledala sem se v njegove oči. Bile so lepe in modre ter tako lepo me je gledal. Potem so se njegvoe oči počasi spremenile v lepe tople rjave. Hitro sem stresla glavo in hotel, da Ian pade iz nje ali pa da mu vsaj postane slabo in dobi vrtoglavico.
»Kaj je narobe?« je vprašal Alex in že predstavljala sem si kaj je prejle videl-mene, ki noro stresa glavo iz neznanega razloga. Malo osramočeno sem ga pogledala in že hotela nekaj reči ampak je vstopil Ian z roko v roki z Sarah. Najine oči so se srečale in hitro sem pogledala stran ter hotela umiriti srce, ki je začelo hitreje biti že samo ob pogledu nanj. Moj pogled je prišel nazaj na Alexa čeprav sem s kotom oči še vedno videla kako sta Ian in Sarah skupaj sedla zame preblizu, saj sem vedela, da naju slišita. No morda je pa to dobro. Morda postane Ian ljubosumen. Ne! Zakaj bi bil ljubosumen če mu ni nič do mene? Daj no Allison osredotoči se. Osredotoči se na Alexa.
»Am…ja. Oprosti, kino…ja seveda. Kdaj pa?«
»Ob šestih. Kje si pa doma te pridem pobrat«
»Am…« očitno fant ni vedel, da sem bogata. Ja no jaz mu že ne bom povedala.
»Ne, ne se dobiva pred parkom«
»Aha no prav« takrat sem se spomnila službe. Danes je že ponedeljek in moram delati. »O ne. Alex danes ne morem imam delo do sedmih ali se lahko zmeniva takrat«
»Seveda. Kje pa delaš?«
»O v trgovini music&life«
»No te pridem iskat kar tja«
»Prav«

Ian
Hotel sem se presesti ali pa tudi ne. Hotel sem slišati kaj bosta govorila ampak na en način nisem hotel poslušati tega kako se menita za odličen zmenek. Ah zdaj že sedim in ne bom se presedel.
Ja tako se je dogajalo cel dan. Nisem vedel kaj naj ampak na koncu sem se odločil, da bom pozabil nanjo. Probal jo bom ignorirati in jo s časoma pozabiti. Saj to bi šlo. Pozabil bi Ally in bil s Sarah. No najbolje, da začnem uresničevat svoj načrt. Po šoli sem ujel Sarah.
»Ej Sarah ali bi danes kam šla?«
»O ja seveda« očarljivo se je nasmehnila. Morda pa to celo ne bo tako težko kot sem mislil.
»No ali bi šla morda v park?«
»Ja kdaj pa?«
»Ob…šestih«
»No se vidiva. Dijo« je odzdravila in stekla stran. Morda pa je možnost…možnost, da pozabim Ally.
18. september 2011
Aja še vi povejte kdo hoče da ga obvečam k nextam.
18. september 2011
Next or not????
18. september 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!!
18. september 2011
Next plisss! FoŁŁŁ dobr pišeš...!!!! Obsedena sem s toto zgodbico!!! Še ko nisn bla na igrah 123 sem jo brala in sm komaj čakala da spet kaii napišeš!!
18. september 2011
O hvala< 333333333333333333333
18. september 2011
u58568
u58568
nexty
18. september 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt !!!!!
18. september 2011
iii next !
18. september 2011
Nb
18. september 2011
NEXT!!
18. september 2011
u50067
u50067
next
18. september 2011
A maste še kakšen komentar al pa kritiko? In kako hočte da se nadaljuje (brez skrbi verjetn vas ne bom ubogala k mam v mislih že nadaljevanje) Aja Emči ne mi začet s tem, da uničujem ljubezen
18. september 2011
u50067
u50067
ne mormo ti mi povedat kok mi hočmo, da se konča, če pa nas ne boš ubogala. nDrgač pa pišeš super. Še naprej spiš tk dober!
18. september 2011
perfect story...
drgač pa upam samo upam da se bosta IAN pa ALLY pobotala
18. september 2011
Sej morda vas pa bom...če boste dal dobra argumente se lahko moje misli spremenijo
18. september 2011
u50067
u50067
ej sej glavno pa je sm to, da Ally pa Ian prideta skup!
18. september 2011
Hm...Kako pa mislte, da bom jez napisala?????
18. september 2011
neeeexttt!!!!!
18. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani