neeeeeeeeeeeext komi zdaj sem prebrala nov del ker med tednom ne morem bit na raču sorry. drgač pa pišeš svetovno,mega,cool,super (in še dolgo bi lahko naštevala)
tako da te prosim samo za eno stvar:
N-E-X-T-A-J
zame prosim?
16. september 2011
prosim?
16. september 2011
neeeext!!
16. september 2011
u28341
u28341
neeeext
16. september 2011
Ally
Drugo jutro sem šla v šolo zelo zgodaj z namenom, da bi se izognila Ianu. Z njim ne bom govorila, saj mu nimam ničesar za povedati. Kaj naj mu rečem? Stekla sem po hodniku in zagledala novega fanta, ki je bil več kot očitno izgubjen. Prijela sem njegovo ramo in obrnil se je in bil je cute!!! Blondinček lepe modre učke pravi bonbonček.

»Živijo. Ali potrebuješ pomoč?«
»Ja ravnokar sem dobil tale urnik in ne vem kje je učilnica angleščine.«
»Angleščine? Ali si 3.c«
»Ja«
»Super z mano si v razredu. Pridi z mano«
»Sicer čakam na mojo sestrično Andy ampak je izgleda še ni«
»Andy je tvoja sestrična?«
»Ali jo poznaš?«
»Ja jaz sem od Mandy najboljša prijateljica.«
»O ti si Allison« Hotela sem ga popraviti, da bi me klical Ally ampak potem sem se spomnila, da mi je ta vzdevek dal Ian in ga ne bom več uporabljala.
»Ja jaz sem Allison.«
»No potem grem pa z veseljem s tabo«
16. september 2011
neext!!!!!!!!!!!!
16. september 2011
u40996
u40996
nexteeej ;D
16. september 2011
Neeext
16. september 2011
neeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. september 2011
Next!!!!
luškan, samo Ian je useeno bolši
16. september 2011
Itak...sicer je mal slaba slikca sam vseen...men je tud Ian bolši je bl moj stil
16. september 2011
ja!!!! rjave laske in rjave očke!!
(čeprou bi bli laski lahko malo skrawžlani)
16. september 2011
Jez mam tud rada rjave lase pa učke
16. september 2011
jaa ... taki tipi so tako POPOUNI!! ponavadi skoraj preveč
16. september 2011
u58568
u58568
nextyy...
17. september 2011
u2847
u2847
Neeeeextiii
17. september 2011
mal daljši next k j3 ne bom nextala.
............................................................................................
Ian
V šolo sem prišel malo prej. Dovolj dobro sem poznal Ally, da sem vedel, da se mi bo hotela izogniti. Ko sem vstopil v šolo sem jo zagledal kako se je pogovarjala z verjetno novim sošolcem vendar nisem bil siguren, saj mi je kazal hrbet. Ally je bila seveda tako kot zmeraj lepa ampak takrat me to ni brigalo. Nato sem začutil močne bolečine, ki so prihajale iz mojega srca. Jezno sem stisnil pesti in želel, da bi že enkrat utihnil, počil in ga ne bi bilo več. Vendar srce ni utihnilo in moje telo je spet prevalil val ljubosumja. Hotel sem oditi do tistega blondinca in narediti nekaj groznega samo, da bi nehal govoriti z njo, samo, da bi šel stran od nje. Očitno se dekle res ni lagalo in je Ally res taka. Nespremenjena, ista. Takrat sem na svojih ramenih čutil roko. Pogledal sem in zagledal Sarah.
»Sarah?«
»Ja živijo Ian.« pogledala je proti Ally »Vidiš nisem lagala in res oprosti. Če hočeš ji lahko vrnem denar.«
»Ne, ne vrni denarja prosim. Od kdaj hodiš na to šolo«
»Oh danes sem prvič« 2 novinca v enem dnevu. Zanimivo. Pogledal sem proti Ally. Sarah je v roko prijela mojo roko in jo malce dvignila.
»Ian, ni vredna.« takrat je bilo kot, da je Ally slišala kaj je rekla in obrnila se je proti meni. Prestrelila je mojo in Sarihino roko in jezno je stisnila pesti. To mi je dalo malo zadovoljstva, saj sem videl trpljenje v njenih očeh. Stisnil sem Sarihino roko in jo povlekel bliže in jo rahlo objel. Povlekel sem jo za sabo in se začel približevati Ally in novincu. Videl sem Allyin panični pogled, ki je kazal da ni vedela ali naj zbeži ali ne.

Allison.
Nisem vedela kaj naj naredim vendar odločila sem se, da ostanem. Ian je objet z rdečelasko prišel do naju z Alexom. »Živijo« je lepo pozdravil »Ti si nov tukaj kajne. Jaz sem Ian«
»Ja nov sem. Ali si tisti Ian, ki je od Andy prijatelj.«
»Ja kdo si pa ti da to veš?«
»Od Andy bratranec.«
»Oh« je bilo edino kar je rekel
»In kdo je to?« je vprašal Alex
»Oh to je.« Ian me je za kratek trenutek pogledal nato pa se spet obrnil proti Alexu. »To je moja punca.« Punca?????????? Kaj?! Skoraj bi se zvrnila na tla. Najprej me vara nato pa se v šoli prikaže z njo in jo predstavi kot svojo punco. A tako? Če hoče grdo igro jo bo pa dobil.
»Am…Oprosti ampak mislil sem, da sta vidva par? Vsaj tako je rekla Andy« Ian je že hotel nekaj reči ampak sem začela jaz.
»Oh ne to je preteklost in to pomeni, da sem samska.« Obrnila sem se k Alexu, ga zapeljivo pogledala in z roko zdrsela po njegovih prsih ter si malce ugriznila spodnjo ustnico. Alex me je lepo pogledal.
»A tako samska? No veš moj status je nekako isti tako, da bi vprašal če imaš danes kaj časa?«
»Odvisno zakaj?« sem se delala malce nedostopno.
»Mogoče za kakšen film ali pa večerjo.«
»Ali misliš kot zmenek?«

Ian
Zmenek??? Zmenek!!!! Kaj za vraga???? Prosim naj reče ne.
»Seveda zmenek« Ali ni bilo dovolj, da se je pred mano spogledovala z njim zdaj bo šla na zmenek z njim???
»No če pa misliš kot zmenek potem bi pa z veseljem šla« Kaj? Rekla je ja. Še dobro, da sem poslušal možgane ker očitno se ni nič spremenila. Še vedno je to kar je bila ko sem jo srečal prvi dan z eno zelo veliko razliko. Takrat se nisem zavedal da jo podzavestno ljubim zdaj pa sem to še predobro vedel. Hotel sem ga udariti. Tistega novinca Alexa ker jo je povabil ven.
Njo sem pa hotel potegniti k sebi in ji reči, da je moja samo moja in ne od tega Alexa. Tudi če sem od Andy najboljši prijatelj njega ne moram marati. Enostavno ne morem. Sarah sem še bolj stisnil k semi in moj pogled se je ustavil na njenih ustnicah in vprašal sem se kaj pa če bi…
17. september 2011
neee ne smee jo!!!!
pa nej se stepetaa z unmu aleksom!! nujno! ahhah
paa ne sme jo poljubt prooosim!
prooosim!
prooosim!
proosim!
usliši mee!
prosii!m
17. september 2011
Ajde Dani povem vam, da jo bo...drgač pa nikol nism rekla, da se stepeta Alex in Ian
17. september 2011
u2847
u2847
Neeee nesmeta biti Alex in Allison skupaaj....
Lan in Allison morata bit skupaaj!

Neeext Neext!
Neeext Neext!
17. september 2011
next nujn
17. september 2011
wooow neeeeeeeext
17. september 2011
ne ne ne ne ne ne!!!!
se strinjam z Dani!!! naj se rajši stepe z alexom!!!!
NEXT!!
17. september 2011
u50067
u50067
nej se stepe z Alexom! Kaka kolobocija ej! Ka se ne morta v miru pogovorit pa use rešit?!? Še neki PEPOVEDUJEM TI, DA BO ALLISON NA KONCU Z ALEXOM!!!!!!!!!!!!!!!!1
17. september 2011
morda potem sam prej se bo še z enim drugim...pa kdo vam je reku da bo Ally z Alexom?????? Sej so še drugi fantje
17. september 2011
u50067
u50067
UPSI, MISLALA SM PREPOVEDUJEM TI! JAT PA TIPKOVNICA!
17. september 2011
u50067
u50067
LEJ SPET! MISLALA SM JST PA TIPKOVNICA, JST BUČMAN!
17. september 2011
Ne ne morta se pogovorit k mata svoj ponos...
17. september 2011
Nč hudga LOPATČANKA
17. september 2011
haha. next?
+ fuuuuuuuuuuuuuuuuul dobr pišš. : 3
17. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg