nnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. september 2011
nextam ju3...drgač pa ju3 nextam tudi najprej...love se je še spomnite???
15. september 2011
Adeej normaaln da bom komeentiraala! a nisi vidla da se ne morm zadržt (načrtno po pomoti pa take fore..)
zdelo izvrino si tole nardila.sam po niseem mogla več brt ker je blo prehudo mi!..tko da nakonc kr mau preskočla
sam za naprej nej odžaluje pa vse mapk ne bit preveč melodramatično ker bomo po umrl skopi z njo -.-
16. september 2011
Oooo...ne, ne zdej ne bo več velik žalovanja...mal še...sej boš vidla zdej bosta jezna drug na drugega
.........................................................................................
Ally
Ne morem verjeti. Vrgla sem se v posteljo. Varal me je. Kako je lahko to naredil? Ves ta čas me je varal. Jaz sem pa mislila, da me ljubi. Povedala sem mu toliko stvari. Stvari, ki jih nisem povedala niti Mandy. Bil je moj prvi in ednini jaz pa nisem bila njegova edina ker je sproti spal še z eno rdečelaso lepotico. Ne! Ne! Ne! To se mi ne more dogajati. Ne morem izgubiti Iana. A kaj ko sem ga že? Sovražim ga! Ljubim ga! Ampak nisem vedela kaj naj bo ljubezen ali sovraštvo? Vrgla sem se na posteljo in odločila da bom jokala. Enostavno bom jokala. Danes bom jokala vendar jutri ne bom. Ne bom pokazala moje šibkosti ne bom mu pokazala, da sem se zlomila, da me je zlomil on. Ali je bilo vse to v njegovem načrtu. Me prizadeti zaradi maščevanja? Ko bi mi le povedal zakaj. Kaj sem mu naredila? Zakaj se je spravil name. Preživel abi ponižanja ampak igranje z mojimi čustvi? Čustvi, ki sem jih tako dolgo skrivala. To je bilo enostavno…grdo.
..............................................................................................
Vidiš? Danes bo jokala j3 pa ne več
16. september 2011
Ian
Prišel sem domov in videl sem mamo kako je odpirala usta ampak sem slišal samo mrmranje. Zaloputnil sem vrata svoje sobe in zlezel pod posteljo. Srce mi je govorilo naj jočem možgani pa da ona tega ni vredna in spet sem utišal srce in se posvetil možganom in samo strmel v zrak v prazno belo steno. Možgani so spet začeli govoriti maščuj se ji ne pokaži šibkosti in še preden je srce hotelo ugovarjati sem ga utišal. Možgani so imeli prav in ubogal jih bom. Naredil jo bom, da bo trpela tako kot sem trpel jaz.
...............................................
še to sm pozabla dodat
16. september 2011
neext!
16. september 2011
oooo meni je pa jokanje bol ušeč od jeze
ne skrbi ... uredu bo tako, kot boš napisala
NEXT
16. september 2011
Ma ne tok jeze...bolj ljubosumje...sej boste vidl
16. september 2011
u2847
u2847
Neeeeeext zdaj!!! zame! en doooolg del
16. september 2011
u58568
u58568
nexty obe hitr
16. september 2011
Sm nextala tisto
16. september 2011
u2847
u2847
Pa to tudi nextaaaj (:
16. september 2011
Sej sm že dons...ju3...rada vas imam
16. september 2011
u2847
u2847
pa dons lahko še maal
16. september 2011
neeexttt!!!
16. september 2011
nexty !
16. september 2011
u40996
u40996
neext..
16. september 2011
Draga Nika oprosti ker šele zdej komenteram ampak ubistvu nimam kej dodat ker tile nexti vse povejo.
Pač ful dobra zgodbica je, dobra vsebina, lepo da se je vse skupaj zapletlo ker pač res v resnici noben noče brat kako se mata dva tako zelo rada in sta srečna se poljubljata bla bla bla ...
no vsaj js mislim da je to dolgočasno. seveda pa to ne pomeni da ne upam na srečen konec

Lepo piši še naprej!

(:-girl
16. september 2011
Ooooo. No Anja sem zelo vesela, da si šla pogledat in hvala za komentar
16. september 2011
nextiii
16. september 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!
16. september 2011
next
16. september 2011
ii tole je že bolšee..komi čaakam da se stepetaa !
16. september 2011
next
16. september 2011
Dani "zavec" veš vsi se ne tepejo...čeprav bo v prihodnosti en pretep sam ne mend Ally pa Ianom ampak med...
16. september 2011
next?
16. september 2011
next
16. september 2011
Ei nujno ti moram tud tuki povedat da sme ti neizmerno hvaležna in da se zelo počaščena, d aje ta prečudovita, prečudovita zgodba posvečena (tudi) meni!
hvaala ti!
zdje pa hit next!

sej veš, da obožujem pretepee
16. september 2011
Ja sem opazla...Vem da si počaščena k sm jez tak car Ni treba ploskat! Hec hec...drgač pa ni za kaj!
16. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg