neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2011
next pa nojbolša zgodbica (pa upam da bosta na koc skupi)
14. september 2011
neeeeext!!!!!!!!!!!!!!
fuuuuuuuul dobr
14. september 2011
u40996
u40996
neextej .. ;D
15. september 2011
u50067
u50067
next
15. september 2011
dolg del za vas
..........................................................................................
4. Ian
Tako kot vedno sem prišel malo prej in sedel na klopco. Sam pri sebi sem se smehljal in čakal, da pride Ally in mi tako kot vedno na ustnice prilepi njen topel poljub. Naenkrat so proti meni začeli hoditi koraki in zraven mene je sedla rdečelaska.
»Živijo.« me je lepo pozdravila
»Živijo« sem sicer nezainterisirano pozdravil nazaj. Morda sem bil nevljuden a takrat sem se hotel pogovarjati z mojo Ally in ne z njo. Kdorkoli je že bila.
»Jaz sem Sarah« sem kljub temu, da nisem hotel izvedel že v naslednjem trenutku
»Am…jaz sem Ian« Naenkrat se je dekle sklonilo k meni in pritisnilo svoje ustnice ob moje. To je bilo tako nepričakovano, da sem kar obtrpnil. Mislim hotel sem jo odriniti ampak se sploh nisem mogel premakniti. Njene ustnice so se premikale ob mojih jaz sem pa samo čakal, da se končno že odmakne. Ampak ko se je me je čakal top plosk Allyine roke ob moje lice. Joj kako je bolelo. Klofuta je tako bolela ampak ne od fizične bolečine pa čeprav tudi ta ni bila prijetna. Tako zelo je bolelo ob misliji, da je roka pripadala Ally. Moji Ally. Dekletu, ki je bila prva, da sem ji izpovedal ljubezen, prva ki sem jo vprašal, da bi bilo moje dekle. Čeprav bi moralo boleti moje lice je bolelo moje srce in skozi njega je šinila strela bolečine.
»Prasec!« je zavpila
»Ampak Ally kaj sem naredil?« zgroženo me je pogledala in pokazala na Sarah. Aja saj res spomnil sem se poljuba. »Ampak saj je nisem poljubil jaz.«
»Vem sem videla.«
»Kaj je potem narobe?«
»Narobe je to, da se nisi odmaknil« v očeh sem zagledal solzo.
»Ampak Ally nič nimam z njo« Potem se je oglasila Sarah
»Nič nimaš z mano? Kaj? Še včeraj si mi povedal, da me ljubiš kako moreš« zgroženo sem pogledal rdečelaso tujko, ki je stala pred mano in trdila, da sem ji rekel, da jo ljubim.
Ally je presenečeno pogledala rdečelasko nato pa mene »Ali je to res?« solza ji je zdrsela po licu.
»Ne Ally seveda ni kako lahko to…«
»Kaj!?«Se je zdrla rdečelaska. »Ali me varaš z njo?« Takrat je Ally stekla stran. Hotel sem steči za njo in ji povedati kaj se je zares zgodilo ampak me je Sarah ustavila in prijela mojo roko. »Srči kam greš« videl sem, da je Ally ravno še ujela zadnje besede in pospešila tek. Naenkrat sem postal jezen in obrnil sem se ter pogledal dekle. Močno sem zgrabil njena ramena.
»Kaj za vraga se greš?!« sem zavpil in jo grdo pogledal
»Nič, nič av boli« je rekla in te besede so me spomnile na Ally in najin prvi poljub. Popustil sem prijem vendar je nisem izpustila saj bi lahko pobegnila.
»Začni govoriti« sem jezno rekel
»Prosim nič mi ne naredi.«
»Povej« malce sem jo stresel
»Ne smem povedati«
»Povedati česa?« ostala je tiho »povej zakaj si to naredila?«
»Plačali so mi«
»Kdo«
»Ne smem povedati…«
»Povej takoj«
»Allison« utrip se mi je ustavil in če je bila prejšnja strela bolečina huda je bila ta veliko hujša.
»Lažeš!« sem zavpil ker nisem hotel verjeti. »Zakaj bi Ally to naredila?«
»Ali nisi opazil samo igrala se je s tabo. Že od začetka je bila s tabo samo zato, da te je izkoristila. Najela me je samo z razlogom, da te je lahko pustila.« Žalostno sem se zgrudil na klopco. To ni res. Ni mogoče, da bi bilo res. Dekle je sedlo poleg mene
»Oprosti« je rekla vendar v mojih mislih se je slišalo kot neko mrmranje. Pozabil sem na vse in park okoli mene se je malce zameglil ko sem se izgubil v svojih mislih. Ally ne bi naredila tega. Mislim bil sem njen prvi ali bi res naredila tako žrtvovanje zaradi maščevanja proti meni. Ali bi se res delala da se je spremenila, da bi jo jaz sprejel. Ali bi se res delala da me ljubi in me naredila da tudi jaz vzljubim njo in me prizadela. Ne. Ne moja Ally tega ne bi naredila. To je nemogoče. Vendar vedno bolj sem premišljeval vedno bolj se mi je zdelo mogoče. Spomnil sem se Andyin besed ko je rekla: Ian. Dobro veš kakšna je in veš, da te bo pustila, ko sreča boljšega. Kaj če je s tabo samo zato, da bi ji zaupal in potem bi to iskoristila, daj no uporabi možgane. Ampak takrat sem uporabljal samo srce. Zakaj, mi je to naredila. Kako, mi je lahko to naredila. V moji glavi so se pojavljale podobe. Njene podobe. Njen smeh ko sva bila skupaj. Ali je bilo vse to samo igra? Me ni nikoli ljubila? Srce se mi je trgalo ob teh mislih moji možgani pa so se na vse pretege trudili, da jim ne bi verjeli. Zakaj bi dekle lagalo če ne bi bilo res? Zato ker je bilo res. So mi rekli moji možgani. Ne Ally mi ne bi nikoli lagala je reklo moje srce in v meni je bil pravi boj. Srce je goovrilo nekaj in možgani drugo. Na koncu so zmagali možgani z stavkom verjemi nikoli ji ni bilo mar vse je bilo samo maščevanje, zakaj bi bila sicer s tabo. Saj veš kakšna je.
15. september 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!
15. september 2011
Neeeeexty!
15. september 2011
neext
15. september 2011
neeext!
15. september 2011
u2847
u2847
Neeext!
15. september 2011
next!
15. september 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!!
15. september 2011
u58568
u58568
nexty zame še malll < 33333
15. september 2011
omojboooooooog neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *_*
15. september 2011
next
15. september 2011
Ali lahko dodate še kakšen komentar?? Al pa kritiko?? K me zanima če je 2 del dobr zenkrat
15. september 2011
u58568
u58568
NE ni........uničla si lubezn < /3.......
ali pač...ne sei je cooolllll zgodba....< 333
15. september 2011
NEXT!!!!
Taki deli, ko se vse zaplete so mi najbol ušeč (čeprav vedno upam na dober konec)!!!
15. september 2011
Dajmo še kakšen next!!!!!!
15. september 2011
u40996
u40996
nexteej!!
ni kritik samo komplimenti so ;D
15. september 2011
Zgodba je zakon! tko ko ti! Sam na konc upam da vse dobr med Ianom in Ally!
15. september 2011
next
15. september 2011
Hvala, hvala Hec hec nextam ju3.
15. september 2011
ej mal bom oglašala upam da ne zamirš
tko da ja dej plis mal to zgodbico berte pa komentirite
https://www.igre123.com/forum/tema/treba-je-cakati/22903/
15. september 2011
u40996
u40996
neexteej !!
15. september 2011
Ne zamerm k mi je tvoja zgodbic ZARES všeč tko, da bi blo dobr če jo še kdo prebere.
15. september 2011
u40996
u40996
neextej [tečna sm vem..]

http://www.igre123.com/forum/tema/my-life-is-my-song/22609/1 preberte si mojo ;D prooosim
15. september 2011
u50067
u50067
OMG!! NEXT!
15. september 2011
Hvalaaaaaaaaa
15. september 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg