Seveda da jo imaš!;*
22. april 2013
Jaz pa ga nočem met hahahha On ma Ally!
22. april 2013
Ian
„Dean jo je ubil ne Ian!“ je zavpila Ally „Prosim verjemi mi Derek Ian ni ničesar kriv“je še dodala.
„Kaj pa ti veš! Ljubezen je slepa seveda ne verjameš da je ubil Diano!“ je jezno zavpil nazaj med tem pa nikoli ni obrnil oči stran od mene.
„Vprašaj Shelly!“ je zavpila. Očitno je to pritegnilo njegovo pozornost, saj jo je pogledal.
„Zakaj vpletaš njo v to! Ona nima nič s tem!“
„Ker je edina ki ve resnico !“ ga Ally prekine. V zraku je nastala kruta napetost.....

Ally
Ali je bilo narobe da se vedno zgovarjam na druge ljudi? Spet sem v lastne probleme vpletla Shelly.
„Kaj misliš s tem“
„Ali misliš da je modrico res dobila ker se je zaletela?“ sem vprašala in se spomnila na modrico, ki jo je Shelly dobila zaradi mene. Presenečeno me je pogledal.
„Kam greš s tem?“
„Dean ni tisto kar misliš da je...to je edino kar bom rekla.“ nisem se mogla več prepirati. Obrnila sem se proti Ianu in hotela stopiti proti njemu me je zaustavila Derekova roka. Njegov pogled je bil uprt v tla in nekaj je šepetal.
„Kaj?“
„Ne“ je tokrat rekel bolj naglas. Presenečeno sem ga pogledala.
„Ne tega ne bom dovolil!“ je tokrat zavpil bolj naglas.
„Česa ne boš dovolil?“ sem jaz vseeno mirno rekla.
„Ne bom dovolil! Ne bom ne bom! Ukradel mi je sestro zakaj bi mi uzel še tebe? Ne nikoli ne bom dovolil tega!“ pogled je imel še vedno uprt v tla sama pa nisem popolnoma razumela vsebino stavka.
„Derek o čem govoriš?“ sem zmedeno rekla. Takrt je dvignil obraz. Njegove oči so bile rahlo rosne. Zakaj je Derek na robu solz? Kaj se dogaja?
„Allison ali ne razumeš?“.......trenutek tišine in moj obraz sta mu verjetno povedala odgovor.
„Ljubim te Allison. Že nekaj časa te ljubim in ne bom dovolil da te vzame......“
26. april 2013
OMG ! AAAA Dereeek jo ljubi!
vseeno navijam za Iana hahahah
Neeext!
26. april 2013
iiiii pa ta Derek je tudi pikiiiiiiiiiii!!!!!
Ampak se strinjam z Nikečom zgoraj ... navijam za Iana ... al pa mogoče za Dean?
Next!!!
27. april 2013
AJ MARŠ DEREK NO!
Iaaaaan da se mi boriš za njo!
neeeeeeeext!
27. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
lan da se potrudiš za njo!!!!!!!!!!!!!
pof******** se derek!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++nova bralka
28. april 2013
omfg neeeext!
17. maj 2013
a loh next?
06. julij 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/bestfriendsforever/57141/
heej se opravičujem , ker tule reklamiram ampak tale zgodbica (ni moja) je res dobra, pa ne dobi zasluženih nextov
proosim berite
06. julij 2013
u107258
u107258
̲●●●●●●●●●●●●●●●●●●
*нej
*veм, dα ѕovrαžιš oɢlαševαɴje,
*rαвιм več вrαlcev,
*ĸlιĸɴι ɴα lιɴĸ, ɴιč тe ɴe ѕтαɴe,
* http://www.igre123.com/forum/tema/well-screw-this-we-re-going-to-hogwarts.*/57784
*še eɴĸrαт oproѕтι.
̲●●●●●●●●●●●●●●●●●●
06. julij 2013
Ljubi? Ljubi kot prijateljico ali kaj več...?
"Jaz...jaz..." obraz sem uperila v tla. "Ne morem..." sem nadaljevala "Tudi če me ljubš edini zame je Iam vedno je bil Derek in zares nikoli nate nisem gledala več kot prijatelja."
"Ampak zakaj ravno on" težko sem ga gledala objokan ampak nisem mu hotela dati upanja, ki ga ni.
"Ker je on...Derek po pravici tudi če bi tvoja sestra umrla zaradi njega bi ga ljubila. Njega in nobenega drugega." stopila sem do Iana in ga objela okoli pasu. Tako dolgo sem ga pogrešala in sedaj ga nočem nikoli več izpustiti.
Derek se je obrnil.
"ne morem verjeti..." zavzdihnil je. "Ženska ki jo ljubim bo odšla z morlcem moje sestre. Ali je to kakšna šala?"
"Saj sem ti rekla da je ni ubil Ian!" tokrat zavpijem. Dovolj imam njegove neposlušnosti in trme. "Dean jo je ubil ali ti moram črkovati!" Derek se je presenečeno obrnil in mirno rekel.
"To ni smešno Allison..."
"NE LAŽEM!" pogledam Shelly in prav tako jo tudi Derek.
"Ne laže...llison ne laže" Sedaj solze stopijo tudi v njene oči sama pa se počutim v kakšni kičasti španski limonadi.
"Ampak kako ali ni....?"

Še preden je končal stavek se je prikazala oseba katero bi pravzapav morala pričakovati. Na sebi je imel privoščljiv nasmešek.
"Okej dovolj imam vsega tega..." Derek ga je pogledal.
"Dean lažejo kajneda." Derek je zdolgočaseno zavzdihnil.
"Derek kako zelo si naiven." Derekove oči so se razširile.
"Pravzaprav Diane nisem ubil navsezadnje se je ubila sama ampak ne bom zanikal dejstva da sem verjetno bil glavni razlog zato. Sploh pa ne vidim problema v tem. Razvajena pasica si je zaslužila umreti...." preden je lahko nadajeval je njegov obraz udarila pest.
"Kako si lahko!" Derek je bil rdeč v obraz in iz njegovih oči je vil bes. Stisnila sem Ianovo roko in ga pogledala. Odkimal je in sama sem to razumela kot da je bolje da se ne umešavava.
"Daj no ali si mi res verjel vsa ta leta? Sam si si kriv ker si tako naiven." Vstal je iz njegovega nosa pa je curljala kri.
"In dobro veš da sem v pretepanju boljši od tebe...če nočeš da se ti kaj zgodi raje pojdi in pozabi" če sem mislila da je bil tisto prej bes potem nevem kaj je bilo tole. Naenkrat je začela liti kri....Ian me je odrinil in zakričal naj grem stran. -v paniki sem pograbila Shelly in začela teči. Strah me je bilo takšnega Dereka.
Stekle sva v hišo. Le ta je bila prazna. Pogledal sem proti Shelly ki se je silovito tresla. "Kaj se dogaja." Bila je panična. Stisnila sem jo k sebi sama pa nisem vedela kaj storiti. Minilo je več kot pol ure ko sva zaslišale prve korake. Čez vrata je stopil Ian z drugo roko pa je podpiral Dereka, ki je bil nezavesten.
"Ian kaj se je zgodilo" sem prestrašeno rekla.
"Ally prosim pokliči policijo...Povej jim da imamo morilca na begu"
.......sorri k tko pišem....ker res hočem čimprej končat ker pač pišem zdej še nove zgodbice (ne javne) in mi porabijo veliko časa...ampak vseeno nočem končat na sredini ampak hočem pripraviti "pravi" konec....tko da upam da je naslednji del zadnji del in da ga čimprej napišem ))
27. september 2013
Neext ;D
sem že dolgo pričakovala nov del
27. september 2013
a loha sam še ta zadn deu napišeš? prosim,ker je tok nedokončanih zgodb in bi blo škoda če nebi še te dokončala ker je preveč dobra
13. oktober 2013
neeeeext!
13. oktober 2013
u153775
u153775
Neeeeeeext
16. oktober 2013
a lahka sam še zadn deu???
28. januar 2015
sory ker oglašujem, sam bi bla zelo vesela če bi kdo pogledal:

http://www.igre123.com/forum/tema/just-another-story.../78905/
14. februar 2015
A lahkooo proosim samo še zadni del? ker je res toooop zgodbica in ja....
02. maj 2015
Najprej ogromno opravičilo, ker je trajalo tako takoooo zelo dolgo. Nimam izgovorov enostavno sem se v ta profil prijavila prvič po skoraj treh letih. Ampak kljub temu da je večina ljudi to zgodbico pozabilo jo bom danes dokončala, ker iskreno nikoli nisem hotela biti ta oseba, ki nekaj začne in tega nikoli ne dokonča. Torej ja tuki je zadnji del te zgodbe
....................................................................................................
Allison
Iz dvorišča je ravno odpeljal rešilec, ko so na dvorišče zapeljali Derekovi starši.
»Kaj se tukaj dogaja« sta skoraj skrati vprašala, ko sta iztopila iz avta. Seveda sta bila zmedena. Dvorišče polno z policijskimi avtomobili je bila verjetno zadnja stvar, ki sta jo pričakovala. Pogledala sta najprej mene in Shelly nato pa še Iana, fanta, ki jima je bil neznan. Se preden bi lahko izoblikovala svoj odgovor so do njiju stopili policisti. Povedali so jima da je njun sin v kritičnem stanju in ne vedo ali se bo sploh zbudil. Tašča je takoj padla v jok medtem, ko se tastov obraz ni preveč spremenil. Brez vprašanj in odlašanja sta se odpravila nazaj v avto in se odpeljala, verjetno za rešilcem, ki jima je ravno prej prečkal pot.
Policisti so nas tri medtem odpeljali na zaslišanje, kjer so izvedeli zakaj se prepir pravzaprav pojavil. Čeprav Deana ne morejo obtožiti za umor Diane, kajti življenje si je navsezadnje uzela sama, za sabo pa ni pustila nobenega dokaza o izsiljevanju, ga lahko, glede na stanje Dereka, še vedno obtožijo za poiskus umora.
Po dolgem dnevu zasliševanja in izpisovanja dokumentov so nam s Shelly in Ianom končno pustili odditi. Najprej smo se odpravili do bolnišnice, kjer se Derek na žalost še vedno ni zbudil. Ko smo prišli smo najprej ponovili zgodbo o Deanu, ki smo jo tisti dan povedali že ene parkrat, Derekovim staršem. Nad novico sta bila zelo pretresena namreč Deana so poznali že zelo dolgo. Prav tako sta poznala njegove starše, s katerimi so bili že naslednji trenutek na telefonu. Po tem sta klicala tudi moje starše, ki so bili takrat ravno na poslovini poti, čeprav sama nisem čutila potrebe da bi bili takrat ob meni. Sčasoma se je v bolnišnici zbralo veliko ljudi in novica o Deanu se je počasi razširila. Ko so prišli Deanovi starši v bolnišnico z velikim šopkom rož je ozračje postalo neprijetno. Z besedami polnimi obžalovanja sta se oprevičevala za dejanja svojega sina in nisem prepričana ali je bolj jokala Deanova ali Derekova mama. Proti koncu smo vsi sedeli v čakalnici bolnišnice in kjub temu, da je moja desna roka bila povezana z Ianovo, se še vedno nisem počutila popolnoma varne. Vsi smo nestrpno čakali na novice o Deanu.
..............................Dean..................................................................
Vedel sem, da me bo tudi denar težko izvlekel iz tega. Ko sem se zavedel, da je Derek že nezavesten je bilo na žalost prepozno za obžalovanje. Zato sem stekel iz hiše in zdaj sem neznano kje. Sprva je bila vse samo igra, kako je postalo tako resno. Pravzaprav je postalo resno že takoj ko sem izvedel za Dianino smrt. Vem da je Iana ljubila ampak nisem pričakoval, da si bo za njega res vzela življenje. Sesedel sem se ob steno temačne ulice namreč v moji glavi se je tako dolgo vrtelo, da nisem mogel stati niti minute več. Ura je bila verjetno okoli polnoči. Bil sem lačen vendar ne pri volji, da ustanem. Pravzaprav ne vem kako bi hrano pravzaprav kupil, namreč kartice, ki vsebujejo ves moj denar, verjetno niso varne za uporabo. Verjetno v tem primeru celo moji starši ne bodo na moji strani namreč so v pomembnih poslovnih odnosih z Derekovimi starši, dovolj velikih da bi me v trenutku izdali seveda. Močno sem sklenil pesti. Če bi šli gledati kdo je pravzaprav kriv za vse je to Ian. Imel sem prijatelje, ki so me zapustili takoj ko je prišel on. Nato se je seveda spravil tudi na Diano in kljub vsemu kar ji je naredil se je ona morala zaljubiti ravno vanj med tem ko sem bil jaz ob njej celo njeno življenje. Ne, da je to sedaj pomembno. Počasi sem vstal. Vse me je bolelo, saj sem kljub temu, da sem boj z Derekeom zmagal, še vedno tudi sam dobil nekaj ran. Vstal sem in takoj se je vrnila vrtoglavica. Morda je bila lakota prevelika in se mi blede. Takrat mi je postalo slabo in začel sem bruhati. Prijel sem se za zadnji del moje glave, kjer sem začutil še sveže odprto rano. Morda to le ni samo lakota in imam pretres možganov. V žep sem segel po telefonu vendar ta je bil na žalost prazen. Vedel sem da moram kljub nevarnosti v bolnišnico. Stopil sem na bolj prometno ulico in hotel poiskati telefon, ko se mi je naenkrat še bolj zvrtelo kot prej. Čutil sem kako me noge niso mogle več držati pokonci. Počasi sem padel.
10 let kasneje....Allison....................................................................
»Ian ujemi jo!« sem zakričala, ko sem lovila štiri leta staro postavo. Naenkrat se iz ovinka prikaže Ian in prime Lano pod njenimi rameni in jo dvigne visoko v zrak.
»Pa te imam« Lana se glasno zasmeje. Pogled na mojo družino je v meni zbudil toliko čustev. Sedaj živim za trenutke kot je ta. Dogodki iz pred desetih let so že pozabljeni in sedaj sem stara 28 let in živim res zavidanja lepo življenje. Tistega dne v bolnici so nam policisti prišli sporočiti, da je Dean mrtev, ker ga je povozil avto. Sumili so da je naredil samomor, saj voje voznik pravil, da se je pred njegov avto vrgel, in čeprav si to da bi Dean naredil samomor nisem ravno predstavljala sem to vzela kot resnico. Derek se je zbudil čez približno dva tedna in še vedno sva zelo dobra prijatelja oz. lahko bi se reklo da sva biši mož in žena, ki sta ena izmed redkih, da se še razumeta. Tudi on si je usvaril družino z Hano, bolniško sestro, ki ga je negovala iz njegovega stanja skoraj več kot pol leta. Jaz in Ian sva se preselila nazaj v najno staro mesto, kjer sva se prvič spoznala. Seveda tega starša pri mojih osemnajstih letih nista podpirala zato sta se mi odrekla. Vendar to me ni prizadelo. Izgubila sem samo njun denar, nisem pa izgubila njune ljubezni, namreč ne moreš izgubiti nekaj kar nikoli nisi imel. Ko sva z Ianom prišla nazaj je on najprej odšel pogledati svojo mamo, ki ga ni videla že tri mesece in je na trenutke pomsilala že na najhujše. Moja prva destinacija pa je bila Mandy, ki sem jo tudi jaz pogrešala že dobre tri mesece. Njena sestra Andy je izginila in ni bila najdena niti do današnjega dne. Prav tako se je zgodilo še nekaj nenavadnega. Čez kakšne dva meseca po dogodku iz bolnišnice je prišla na obisk Shelly, ki se je prav tako odločila, da se bo od staršev malo oddaljila, čeprav z očetom in bratom še vedno ohranja stike. Z mačeho nekako še vedno ne najdeta skupnega jezika. Shelly se je torej odločila, da bo sledila moji poti in to mislim dobesedno, saj se je preselila v sosednje stanovanje. Še bolj zanimiva novica je da se je nekako zapletla z Alexom, bratrancem od Andy in Mandy in ga s svojo mirno in nedolžno naravo popolnoma umirila.
Seveda sva na koncu tukaj še jaz in Ian. Brez mojega denarja sva najprej živela pri njegovi mami, katere na srečo to ni motilo. Ian je nadaljeval na medicinskem faksu med tem ko sem jaz svoje šolanje nadaljevala na fakulteti za dizajn. Ko sem bila stara 24 nama je življenje še polepšala deklica z imenom Lana, ki sedaj obema pomeni vse. In čeprav nemorem reči, da sem bogata, kot sem to lahko rekla leta nazaj, lahko sedaj iskreno rečem da sem srečna.
25. oktober 2015
THE END
25. oktober 2015
Vidim da še vedno obvladaš pisanje ;D čeprav morem priznat da nisem točno vedela kaj se dogaja v tem zadnjem delu ker sem pozabila vsebino zgodbe...jo bom pa šla enkrat ko bom imela čas še enkrat prebrat
Sem pa vesela da je lep koneec (;
Hvala ker si dokončala zgodbo
26. oktober 2015
omg.. to je bla fenomenalna zgodba!!! <3 <3
28. oktober 2015
u222184
u222184
supr zgodba
17. april 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg