u62337
u62337
nikaa? neeext bii < 333
08. junij 2012
neeext!
08. junij 2012
Opravičiloooooooooooooooooo!! next pride ko pridem z morja....
10. julij 2012
+po pravici sm že mal pozabla usebino zgodbice........tko da upam da nebom preveč zasrala haha joj
10. julij 2012
neext!! yeeeeeey koončnoo!!!!!!!!!!! CARSKA ZGODBICAA!!
10. julij 2012
ooo.. naša nika je vstala iz zimskega spanca..
Ti si kr vzem čas..
10. julij 2012
O Nikaaaaaa!!!!!! Sem že mislila, da ne bo nikol nexta!!!
Sam nextaj mi......že dolgo nisem dobila tvoje droge
10. julij 2012
iiiiiiiiiiiiiiiiii Nikuuš!!!!!!!!! dej čimprej nextiiii pa sej nemoreš nč zasrat ;D
11. julij 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt in mi na zasebca napiš ko boš
21. julij 2012
Fuul dobra zgodbaa abi si gdo uzel čas pa prebral še mojo?? bi bla zlo vesela;3
http://www.igre123.com/forum/tema/sea-love-3/38388/ (sori ker oglašjem;/)
26. julij 2012
https://www.igre123.com/forum/tema/novo-zivljenje/38448/1

moja prva zgoodba uzem si cajt pa poglej prosim (sori za uglašvanje)
26. julij 2012
Ajde next!
26. julij 2012
u90711
u90711
Nexti pa tega ko deana al keei jo je ze pretepu moreta zdej onidve ga ubit
31. avgust 2012
next!
28. oktober 2012
bnext!
09. december 2012
neeeeeeeeeeexT!
nika a veš kakodolgo je že od tega odkar sem jaz to brala?!
01. januar 2013
Se opravičujem in za napake in za pozn next sej verjetn sm bralce že izgubila ampak vseen se mi zdi prav da jo dokončam ;D
............................................................................................
Ally
Vem da mi je Shelly rekla da nisem kriva ampak kaj ko se sama še predobro zavedam, da se to ne bi zgodilo če bi ravnala premišljeno. Ampak na nek način sem bila vesela, da je stala pred mano živa in zdrava, namrečč verjela sem da bi ji lahko Dean naredil še kaj hujšega. Objela sem jo in jo k sebi stiskala še nekaj časa dokler ni v mojem objemu zaspala. Verjetno je bila zelo izmučena najprej od pretepa in joka nato pa še od tega da je mogla skrbeti zame. Zares sem bila slaba prijateljica.
Naenkrat sem slišala zvonenje. Ponavadi bi pustila da telefon zvoni vendar klicatelj je bil neizmerno vstrajen. Počasi sem ustala in se odpravila v kuhinjo iz katere se je slišal zvok. Pritisnila sem zeleno tipko na neznanem telefonu.
„Dean?“ se je zaslišal glas moje srce pa sem čutila v grlu. ŠE v sanjah bi prepoznala t glas. Ni moglo biti drugače.
„Ian?“ sem dahnila

Ian
„Ian“ je rekel glas na drugi strani telefona. Samo ena beseda je bila potrebna, da sem vedel da je to zelenooko dekle.
„Ally“ sem rekel. Osebo sem poznal. Pravzaprav prečrtajte to. Osebo sem ljubil. Še vedno nisem dobro vedel kdo je ampak vedel sem to. Naenkrat sem na drugi strani zaslišal jok.
„Ojoj Ian res si ti kajne. Prosim. Prosim reči da si ti. Ali si uredu kje si prosim prosim“ Iz neznanega razloga je besedo prosim rekla prevečkrat.
„Kje si ti? Ali te lahko vidim?“ sem rekel. Nekako sem vedel da njena lokacija vodi do mojih spominov. Povedala je naslov kraja kjer živi in ugotovil sem da je tam bil ta trenutek tudi Dean.
„Ali poznaš Deana ali je s tabo?“
„Ja v isti hiši je prosim pomagaj mi. On je bil tisti ki je ubil Diano ne ti...vem dobro vem...“
„Kaj?“ ubil, Diana, Dean....kaj?
„Prosim samo pridi sem prosim strah me je.“

Ally
„Strah me je“ zakaj sem Iana prosila za pomoč dobro vem da ne more ničesar narediti ampak bil je edina oseba ki sem ji zaupala.
„Koga te je strah?“ slišati je bil zmeden.
„Deana koga pa? Kaj če mi naredi isto kot Diani kaj če tudi mene ubije Ian prosim vem da se bom s tbo počutila varno...“ naenkrat sem nehala govoriti...kaj pa če bi Dean ubil tudi Iana? Naenkrat sem slišala korake.
„Ally kaj delaš!“ naenkrat sem na vratu čutila močne roke. Začela sem vpiti. Tokrat me bo zares ubil. Telefon mi je medtem že padel iz rok. „Kaj misliš da delaš z mojim telefonom prasica!!“ močno me je porinil v rob pulta. Takrat sem se obrnila da sem ga lahko videla v oči. Pobral je telefon iz tal in presenečeno pogledal številko klicatelja. Telefon je prislonil k ušesu.
„Ian si še tam...“

Ian
„Ian si še tam“ vse sem slišal...kriki dekleta in Deanov glas.
„Dean kaj si naredil...“
„Oh nič samo neka ženska se je dotikala mojega telefona in...“
„aha okej. No uglavnem samo pozdraviti sem hotel. Adijo“ Prekinil sem in stekel do računalnika kjer sem kupil vozovnico za prvi let. Ne skrbi Ally rešil te bom. So bile edine stvari ki so mi šle po glavi. Morda se je zdelo čudno da sem zaupal neznani osebi bolj kot najboljšemu prijatelju ampak kriki in Deanov glas po telefonu niso bili laž. Bilo je res. Na srečo je bila Andy v trgovini. Poklical sem taxi in že sem se peljal proti letališču.

Ally
„zakaj z ianom govoriš tako prijateljsko“ ni mi bilo jasno
„Oh ali ne veš z Ianom sva najboljša prijatelja. Ali vidiš kako te je izdal...ni mu mar zate“ nevem zakaj so besede tako zelo bolele...ali je to res? No po telefonu je res bil malo odsoten ampak....ampak.
„Nikoli več se ne dotikaj mojega telefona rezumeš?“ telefon je spravil v žep in odšel

Dean
To je bilo blizu najprej sem že mislil da je Ally kaj povedala Ianu ampak glede na to kako je bil miren se verjetno ni nič zgodilo. Če ne bo šlo bom mogel Ally prisiliti da naredi isto kot Diana. Pravzaprav je bil Ian res kriv njene smrti verjemite ali ne. Vse kar sem ji rekel je bilo da naj umre ona ali on in naslednji dan je ležala v grobu s porezanimi rokami. Ally ga verjetno ljubi še bolj ona bo to naredila v trenutku.

Ally
Pretresena in prestrašena sem šla do Shelly ki je na srečo še vedno mirno spala. Šele zdaj sem ugotovila da jevem kje je Derek. Pravzaprav že od medenih tednov nisva bila veliko skupaj. Ali se me je izogibal?

Derek
Sedel sem na vrtu in se spraševal zakaj se vedno zaljubim v napačno osebo. Dobro vem da Allison kjub temu da ve da je Ian ubil Diano ljubi samo njega. Nočem je videti. Nočem se še bolj zaljubiti vanjo...Ali je ta svet krut smo do mene ali sem pač joker ki nima sreče v ljubezni.

Ally
Hodila sem po vrtu. Dean na srečo ničesar ni naredil že dva dni. Derek me pa ignorira. Pravzaprav cel dan preživljam s Shelly vendar tisteg pogovoro z ianom še vedno ne morem pozabiti. Takrat je bil konec nočne more. Postava ki je stal pred hišo je namreč pripadala najpomembnejši osebi.
„Ian!“ sem zavpila

Ian
Trenutek ko je zavpila moje ime in mi stekla v objem. V trenutku ko sem zvohal znan vonj jagod in otipal njene lase se je vse vrnilo. Vsi spomini in vsi najni trenutki. Vsak skupen dotik. Vse se je vrnilo kot da bi še enkrat podoživel vse. Objemala sva se. Objemal sem se z Ally. Končno po tako dolgem času.
Vendar nekaj je zmotilo in čutil sem močne bolečine v ličnici. Zdaj ko sem dobil spomine nazaj sem prepoznal obraz
„Derek kaj delaš!“ je zavpila. Torej brat od Diane, moje sovražnicem, je mož od Ally....vse je bilo narobe.
„Ti ti si ubil mojo sestro!“ je zavpil. Vedel sem o čem je govoril in bilo je res....
„Ne ni je!“ je naenkrat zaupila Ally. Šele takrat sem se spomnil pogovora ko še nisem imel svojih spominov. Rekla je da jo je ubil Dean. Kaj je vse to pomenilo? Kaj se dogaja?
19. april 2013
Neeeeeeext! Dajmo Ian!
AAAAAA nazaj si Nikaaa! Jaz sem tak vesela! polepšala si mi dan res no!
19. april 2013
Haha dolgčas mi je blo pa sm mislila zakaj ne haha
19. april 2013
hvala bogu da ti je blo dolgčas! Omg no AAAAAAA!!!
19. april 2013
Končno haha neeeeeeeeeeext!!
19. april 2013
OMG NIKA IS BACK! ;OOO
I'm still here
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. april 2013
next
20. april 2013
u105785
u105785
neeeext
20. april 2013
u107349
u107349
neeeeeeeeeext ! (:
21. april 2013
Moj Ian!! Tko zlati mmm... vitez, ki rešuje ujeto princesko
Next!!!!
21. april 2013
hahahahahhahaha Majja! Nočeš se it kregat čigav je Ian
21. april 2013
zakaj me nihče ne mara? :'(
Ena prijatelica mi je ukradla mojo grumpy cat, ti mi kradeš mojega viteza na belem konju, ... ;D
22. april 2013
Majčica seveda te imamo radi;*
upssss? če je pa sexy.. sej si ga lahka deliva če hočeš samo več kot pol ti ga pa ne dam
22. april 2013
zmenjeno! Samo, da imam mojo polovico
22. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani