u70306
u70306
Torej, ker se zavedam da je veliko deklet v skrbeh, ne vejo kaj naj, jih skrbi imajo probleme z učenjem, ljubeznijo in drugimi težavami VAM BOM POMAGALA kolikor bo v moji moči.

Ker sem tudi sama najstnica, se zavedam kakšne probleme imamo.

Torej kličite me Alexis, Alex, Axi.

Če imate problemček, ki ga ne želite razkazati celotni temi pošljite zasebno sporočilo.

Rade volje pomagam, saj smo dekleta povezana, ker smo vse lepe in ker smo med seboj povezane!

Axi... :*
That's me :

Maš BFF?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. februar 2013
u90327
u90327
sepravi alexis... mene je učiri kr naenkrat neki prjel in ne vem zaka ampak sem si ful zaželela fb-ja pa mi starši ne pustijo in hočejo en dobr razlog, zaka bi ga mogla met. ka naj nardim oz. rečem da mojo pustil?
08. februar 2013
u70306
u70306
Torej, kakor sem jaz razumela si si FULL zaželela imet FB..ampak ti starši ne dovolijo.?

Torej, ključno je koliko si stara?
Maš BFF?
in podobno.
Starši FB-ja ne dovolijo ker si mogoče 'premlada' to se pogosto dogaja. Ne vem men ga niso dovolil pa sem si ga na skrito naredila in ga mam že 2 leti. Najbolje je da rečeš: gor je full frendu pa novice izveš, ni nič 'nevarnega' razen zasebnost, zato je treba met DOLGO geslo(tega ne govor staršem). PAZIT moreš da se gor na FB-ju ne zadržuješ pre dolgo časa tko kt jest k sm gor rekordnih 8 ur pomojem .

Pomojem si si ga zaželela ker ga majo drugi in se ti zdi da je to 'KUL' kar ubistvu kr je, gor maš aplikacije in podobno. Pomojem je ključen razlog tak da si ga želiš ker ga majo drugi prijatelji, ker ti je DC in podobno...
UPAM DA SEM TI Z NAKLADANJEM POMAGALA

Axi! :*
08. februar 2013
u116300
u116300
kaj narediš ko se tvoj fant več ubada s svojimi frendi kot s svojo punco?
08. februar 2013
u70306
u70306
V večinih primerih, se to zgodi, če mu punca ni več ušeč, če ga ne "dopolnjuje" in podobno. V tem primeru mu naj dekle da nekaj časa, dokazuje mu naj da ga ljubi in podobno. Če se ničesar ne spremeni, se naj odvije resni pogovor med (dvema) osebama ki se imasta pač "rada" in podobno. Pogovor naj bi bil smiselen o tem, da punca pač praša zakaj si ne vzame čas zame? ali sem ti še pomembna? ..itd.
ČE FANT odreagira na to bo povabil na zmenek ali se začel bolje ubadat z punco, če ne pa bo vse po starem. ČE FANT NE odreagira, nimata fant in dekle več kej delat skupaj..

Upam da sem pomagala..

Axi! :*
09. februar 2013
u120590
u120590
a ti lah pošlm po zasebcu plisssssssssss
09. februar 2013
u70306
u70306
Jaa...kamot
09. februar 2013
hej