✈Lana & Lea✈
✈Lana & Lea✈
HEY
To je najna prva tema in upave, da bo uspela. Pisale bova zgodbo najnega življenja. Naslov je tak, ker sva veliko potovali in se veliko selimo z družino. Idejo za zgodbo je dobila Lana, ki je dobila idejo da jo tudi začneve pisati. Upave, da vam bo zgodma všeč in, da jo boste brali.
Uživajte v branju!

prolog:
Najno življenje? Sploh ne veve kako bi ga opisali. Seveda se je vse začelo, ko sva prijokali na svet. Od takrat pa so nekateri dogotki pozabljeni.
10. december 2017
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
neext
10. december 2017
Hana Blair
Hana Blair
hejla!

lepo, da sta začeli pisati, vendar popazita na slovniče napake. poskusita najprej napisati v wordu, saj ti tam podčrta nepravilno napisane besede.

Next in lp
10. december 2017
Next
Res pazita na slovnične napake, saj jih je tule kar nekaj. Ideja za zgodbo pa dobra.
10. december 2017
Next
10. december 2017
Fajn ideja, ampak raje si parkrat preberita, da popravita napake.
Next
11. december 2017
✈Lana & Lea✈
✈Lana & Lea✈
LANA (10.12.2017):
Jutranjo sonce me je zbudilo v prečudovito jutro. Smuknila sem iz postelje in zlezla v sestrino ter jo začela žgečkati.
''Hihihi, Lana nehaj!!!!'', je rekla med smejanjem.
''Dobro jutro sestrica.'', sem rekla ter se ulegla poleg nje.
Skupaj sva zrli v brezmadežni strop nove hiše. Čez nekaj časa sem vstala in stopila do okna ter opazovala neznano pokrajno. Zaslišala sem caplanje, na hitro sem se obrnila in zagledala Lajko in Gajo. Gaja je skočila k Lei na posteljo, Lajka pa ja stekla k meni in me podrla na tla. Začela me je lizati dokler ji nisem ponudila priboljška. Joj, ta Lajka. Vstala sem in Leo povlekla za roki in ji tako nakazala, da morave na zajtrk. Skupaj sva se spustili po stopnicah v kuhinjo kjer je že dišalo po palačinkah. Usedla sem se na stol ter vzela že namazano palačinko. Na hitro sem jo pojedla ter se šla obleč. Oblekla sem si bel pulover ter jeans hlače. Kmalu po tem, ko sem se oblekla je v sobo prišla mami.
''Ljubica, grem v službo. Oče je odšel na Dunaj pogledati stanovanje, ki ga namerava kupiti. Pridem okoli pol treh. Adijo.'', je rekla.
Malo po tem, ko je odšla iz sobe sem zaslišala avto, ki je zapeljal po cesti. Pa je odšla.
V sobo je prišla Lea in se začela oblačiti.
''Kaj bova danes počeli?'', me je vprašala.
''Najprej greva na sprehod, da sprehodiva Gajo in Lajko saj sta že čisto nervozni.'', sem odgovorila.
''Prav imaš. Gaja ne grizi postelje!''
Hitro sva se obuli in toplo oblekli ter dali psa na povodec.
Jutro je bilo mrzlo in komaj si hodil ne, da bi ti spodrsnilo, to je bilo še težje saj me je Lajka vlekla na vse strani.
No pa si oglejmo to znamenito Ljubljano, sem si rekla. Odšle sva proti centru in se na poti zmenile, da greva na vročo čokolado. Ko sva prišle je najino pozornost pritegnila velika jelka, saj sva že slišali zanjo, a nikoli si nisva predstavljali, da je tako velika! Po nekaj časa osuplosti sva si naročili vročo čokolado in malo poklepetali (najine zadeve!).
Psa sta želela že po nekaj minutah naprej na sprehod in kaj sva hoteli, morale sva iti. Nekaj ulic in nekaj časa hoje in že smo bili pri velikem drsališču, ki se je vil med drevesi! Ker zelo rada drsam sem hotela takoj po drsalke in na led, a me ja Lea spomnila, da je že čas, da se vrneva domov. Malo razočarana sem šla za njo, ampak moje razočaranje ni trajalo dolgo saj je kmalu začel padati sneg! Kako lepo je bilo to!
''Bolje, da malo pohitiva, da mame ne bo skrbelo kje sva.'', sem rekla in Lea mi je samo pokimala.
Ko sva prišle domov ja bila ura točno tri in mama se je ravno pripeljala domov.
''Kje pa sta se vidve potepali, da sta celi zasneženi?'', je z nasmehom na ustih vprašala mama.
''Sneži in jutri se bomo lahko kepali in delali snežaka!'', je vsa navdušena rekla Lea.
''Pridita bomo naredili vročo čokolado.'', se je mama še bolj nasmehnila.
''Oh, res ne moreva, ravno kar sva jo pili.'', sem rekla.
''Govori raje zase, jaz bom vročo čokolado mami.'', so se Lei kar sline cedile.
Nasmehnila sem se in odšla v hišo. Lajko sem spustila, da se je šla gret ob kamin, sama pa sem šla v sobo in se začela pripravljati na jutrišnji dan. Prvi dan v novi šoli.
Ko sem mislila, da sem pripravila vse potrebno za šolo, sem se spravila na knjigo. Brala sem morda pol ure, ko je v sobo stopila Lea in zakričala, ''Spat bo treba!''.
Ni se mi dalo pregovarjati z njo zato sem se preoblekla v pižamo in si umila zobe. Okoli osmih sem skočila v posteljo ter se pokrila in se ravno pripravila, da bom zaspala, ko je na posteljo skočila Lajka. Joj, ti porednica, sem pomislila in utonila v spanec.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnenja?
Hvala vsem, ki ste brali!
12. december 2017
romke
romke
Next
12. december 2017
Next, napake od zdnjič sta popravili, sicer je še nekaj malih napakic ampak ne tako veliko, bravo!
16. december 2017
Next
16. december 2017
SvetePomaranče
SvetePomaranče
Next ^^
16. december 2017
Next
22. december 2017
☯Kenzie☯
☯Kenzie☯
Next