u55379
u55379
joj hvala ress!

J: Nenene ne se ustrašt!
S: Ah ja seveda imaš prav. Dobila si jih na zabavi pa tudi kremo. Heh res hecno..dobr štos.
J: Lej Sarah to ni na žalost noben štos in za božjo voljo KAKŠNA KREMA?!?!
S: Ja kakšna neki..! Ta k jo maš na obrazu!
J: Nevem na kaj misliš!
S: Prisežeš? (Poka od smeha)
J: Ja prisežem.
S: Na ogledalo, poglej svoj beli fejs...hahaha
J: Daj mi to in ne norčuj se iz mene! (Vzamem ogledalo, se pogledam,za sekundo vidim svoj beli obraz potem pa podoba izgine!)
S: Dej zdej pa dost heca... Kaj se dogaja?!?! Kaj je zdej to?!?!
J: Hah dojela si! Hočeš zgodbo?
S: Tvoja BFF sm in hočm vedt use o teb!

Torej sem ji povedala vse do zadnjega. Videti ji je bilo da ne verjame.

S: OK recimo da verjamem. Imam knjigo o vampirjih. Testirala te bom.
J: Prav!
S: Hmhmhm... Torej... Koliko časa nazaj...
J: Ali si hotela vprašati če čutim lakoto po krvi? JA! Čutim jo in je nepogrešljiva!
S: Ja to sem hotela vedeti. Hm... V primeru... Aha, počakaj me..

Odhitela je v sobo in iz nje prinesla šivanko. Blaženo se je zbodla v prst in mi ga pomolila in rekla:

S: To ti bo za prvo silo!
J: (Zadovoljno začnem sesati.) Sarah, eno vprašanje imam!
S: Jaaa... Zastavi!
J: No ko sem se zdaj pogledala v ogledalo, sem se videla le za sekundo, potem pa sem izginila. Ko pa sem se pogledala ko sem prišla, sem se videla razločno in dolgo.
S: To je zaradi tega, ker iz minuto v minuto postajaš bolj vampirska!
J: Oh ne! To je pa slava novica!
S: Ja, slaba novica za obe! Kako te bova spravili v šolo s tem bledim fejsom in zobmi?
J: Špricala bom.
S: One ne boš! Velikokrat špricaš zaradi malenkosti in jaz si moram non stop nekaj izmišljevati! Tokrat ne bo šlo tako z lahka!
J: No prav, no prav! Predlagam, da mi s pudrom prekriješ obraz, zobe pa izpuliva!
S: To ni tako slaba ideja! Samo, zakaj si ti ne bi sama prekrila obraza?
J: Ker se ne vidim!
S: Aja saj res! Začniva!

Začeli sva.Pri pudru je šlo vse kot po maslu, pri zobeh pa se je zataknilo. Poskusili sva foro z vrvico in kljuko. Niso in niso hoteli ven! Nazadnje so šli z veliko truda in bolečine. Sarah je rekla, da bojo zrasli čez en teden. Huh, za en teden brez bolečin je to kar uredu. Potem pa sva morali v šolo ;P

nExT?!?
20. avgust 2011
u37696
u37696
Next
20. avgust 2011
u55379
u55379
tenx za next. še kkšnga??
20. avgust 2011
u55379
u55379
?
24. avgust 2011
next
24. avgust 2011
u55379
u55379
ok next:

Ko sva prišli v šolo naju je že čakal Zack.
Pogovor:
Jzzzz------------------J
Zack-------------------Z
Sarahh----------------S

Z: Hejj punci!
J: Žiujo srčkk!
S: Haii zack!
Z: Hej Vici a maš tm lukne med zobmi?
J: Mja lahko bi temu tako rekli ja.. Učeri sta mi izpadla tadva zoba.
Z: Aja a nimaš še ush stalnih? No.. Haha kot vampirka brez zob ahahhahii!

Hm... Od kod mi je znan ta smehh?

S: Ja ni sama kriva haha.
Z: Ja že ampak nekoč mi je rekla da ima že vse stalne. Kako torej...

Driiin! Šolski zvonec. Huh! Kakšno olajšanje. Pouk se je resnično vlekel. Pri matematiki je na srečo Sarah potem dobila petico. Od matematike nasljednja ura je bila kemija. Usaj zame in Zacka. Šla sva v razred in se usedla skupaj. Spet sem začutila lakoto po krvi. Učitelj je razlagal nekaj bednega in moja lakota se je večala. Kar naenkrat je sem zaslišala Zackov glas:" Si žejna po krvi?" Zvenel je prav vampirsko, zaradi česar sem se prestrašeno obrnila proti njemu smejal se je in iz ust so mu moleli zobje. Pomela sem si oči in videla da normalno gleda učitelja. Uff sreča!
25. avgust 2011
u55379
u55379
next?
26. avgust 2011
u55379
u55379
?
26. avgust 2011
next
27. avgust 2011
u48584
u48584
next
27. avgust 2011
u55379
u55379
hvala obema!!!! k bo še kkšn nextam
27. avgust 2011
next pliss!
27. avgust 2011
u55379
u55379
ok hwala usmm! nextam!

Ampak kljub usemu se mi je zdelo, da je bilo res. Med odmorom sem ga vprašala, on pa je rekel:"Mmm nee... Samo sanjalo se ti je, vampirji vendar ne obstajajo!" V tistem trenutku sem začutila močno bolečino v svojem srcu, od katere sem se zgrudila na tla. Do takrat sem se nadzirala sama potem pa sem podzavestno vstala. Zack me je presenečeno pogledal in rekel:"Je s tabo use uredu?" Jaz pa sem mu zabrusila:"Ne, bebec!" In ga klofnila čez lice. Kaj je z mano?! Hotela sem se mu opravičiti, a se nisem mogla! Teloin ustnice me niso obogale. Jezno sem ga pogledala in šla, do WCja, zamašila odtok, odprla pipo, jo zaprla, ko je bil umivalnik poln. Namočila sem glavo noter. Na začetku sem se počutila normalno, kasneje pa mi je začelo zmanjkovati zraka. Dvignila sem se. Tokrat na srečo zavestno. Pogledala sem se v ogledalo. Videla sem se za sekundo, potem pa je moja podaoba(saj veste)izginila! Bilo je popolnoma dovolj, saj sem videla svoj bledi obraz z delčki pudra. Sprala sem si obraz, tako, da je bil popolnoma bel. Vzela sem puder in se na slepo nališpala. Šla sem do Zacka, saj sem se nameravala opravičiti.
Pogovor:
poznate

J: Hej Zack! Oprosti za tisto prej. S mojo sošolko sva stavili.
Z: Je že vredu, ampak kaj je s tvojim obrazom?
J: Oh.. Kje imam ogledalo? Aha tu je!

Postavil se je za mano in gledal v ogledalo od zadaj. Ko je moja podoba izginila, je rekel:

Z: Resno, Victoria! Kaj se dogaja?!
J: Hah, si že spet nasedel?!
Z: Ka...
J: To je neko tako ogledalo, ki ti odvzame podobo. Heh, moj izzum!
Z: Aaaa očitno sem res bedak!
J: No zdaj pa mi prosim popravi make up!
Z: Zakaj jaz?
J: Ker bo čez 2 min zvonilo in ni časa, da bi šla na stranišče!
Z: No prav, že prav!

Ko je končal, je zazvonilo in odšel je v razred. Nekje iz kota je prišla Sarah. Očitno je bila že ves čas tam. Sploh je nisem videla! Ko je prišla mi je rekla:

S: Kaj je blo pa to?
J: Nimam pojma. Očitno od sedaj naprej ne smem slišati stavka... Saj veš kaj.
S: Aaa haha vem ja. Kot pri Peter Panu!
J: Jaa! Zdaj pa pojdiva, da ne bova pozni!

In odhiteli sva v razred!
27. avgust 2011
u37696
u37696
Next
28. avgust 2011
u55379
u55379
še tri
17. september 2011
cool
13. oktober 2011