next : DD
10. julij 2011
u48335
u48335
naprej
10. julij 2011
u52162
u52162
next next next
10. julij 2011
u42341
u42341
Da bomo imeli spomladanski ples!!!! Jeeeeeeej spomladanski ples ampak koga bom uzela kot spremlejevalca. V tistem trenutku je do naše mize stopila Tia. Pogledala je Jakea in ga potegnila da je vstal od mize. Nato ga je vprašala: Jake sej vem da si lajši sam bi šu z mano na ples k bo nasledn petk? Z veseljem ji je odgovoru Jake samo že imam zmenek. Koaga pa je z jeznim glasom rekla Tia. Kaylo je odločno rekel Jake in zravn pokazal nanjo. Kayla ji je pomahala in se nasmehnila. Tia je prhnila se obrnila in odkorakala do naslednega fanta. Kristen in Emma sta se spraševali kogabosta povabili ko do naše mize prideta Ian in Will ter ju vprašata če grejo skupi na ples. Seveda sta bili navdušeni. Supr zdaj sem samo še jaz brez zmenka! Jake se je vrnu k mizi in pomignil Kayli naj stopi z njim iz jedilnice. Imela je že namen ugovarjat vendar sm rekla bom jst pospravla ti kr pejt. Živčna sm čakala da prideta nazaj. Ko sta po 15 minutah pršla nazaj sm rekla da jim morm povedat neko pomebn dogodek. Povedala sm jim o dnevu ko sm dobila Nati in Megi. Kakšni čudni dogodki so se dogajla ( saj veste podivjan konj in napou prseben pes). Kristen in Emma sta bili zelo začudeni in sta začeli vpit čarovnica čarovnica!!!!! Meni se to ni zdelo smešno saj sm vedla da ta bitja dejansko obstajajo. Wendar sta se potem začeli smejat kot da gledata najbolšo komedijo ever! Jake in Kayla sta se pa zeloo ljubeznivo gledala čez mizo. Na bruhanje mi je šlo pa sploh newem zakaj saj sm sama zalublena. Kaylo sm potegnila od mize ter jo zvlekla do najine sobe.
K(kayla),J(jst), k (kristen),E (emma)
K- in zakaj je blo to treba?
J- kaj imaš z mojim bratrancem?
K- nič
J-ne laži mi Kayla
K-ok . hotu me je uprašat če grem res z nem na ples
J-in?
K-rekla sm ja. Valda. Če je pa tok cute
J-zatreskana si vanga. 100 na uro
Ko to rečm pa nekdo udre u sobo
k&E- kdo je zalubln??
J- Kayla je v tvojga brata Emma
K- ne pa ni res
J,E& k- JA PA JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No pejta spat jutr mamo šolo in da ne pozabm prjavla sm vaju.
10. julij 2011
u53296
u53296
NEXT! NUJNO PA SEJ TO JE SVETOVNO!
10. julij 2011
next =)
10. julij 2011
u54021
u54021
nexti.
10. julij 2011
u53296
u53296
next
10. julij 2011
u54080
u54080
Next.(:
10. julij 2011
next
10. julij 2011
u42341
u42341
Pomagali bosta pri pripravah na ples! Jeeeeeej komi čakam sta vzkliknili. Potem sem se šla stuširat. Ko sm se ulegla na postlo sva se Kaylo začele pogovarjat.
K(kayla),J(jst),
K- noo kdaj greva po obleko??
J- enkrat drug tedn.
K-zakaj pa šele takrt?
J-ker me čez vikend ne bo. Pride moja družinica.
K-pa nisi rekla da te vrejtn starša ne bosta obiskala.
J-mislm svoje prajtle: Sanio,Anyo,Emmett in Damona
K-aha
J-sej te ne bom zapustila samo vikend bom z njimi preživela.
K-no jst grem pa itak u kino.
J-z kom pa???
K-Jakom
J- sm vedla da si vanga!!!
K- no… lahko noč
J- noč
Potem sm zaspala. Zjutraj me je sept zbudila rock muska. Tokrat Bon Jovi: it's my life.
Vstala sm in se oblekla in na koledaarju zagledala da je danes PETEK!!!!!!!!!!!! Naslednji dan pa pridejo jeeeeeeeeeeej. Pouk je potekal normalno. Končno je prišel na vrsto moj naj predmet: konjeništvo. Ko smo se zbrali nam je prof. Smith razdelila jahalno opremo. Jahalne hlače, gamaše, čevlje in čelade. Nato smo se učili kako pravilno počešemo konja. Ko je ura minila sem stekla pod tuš nato pa pred moj laptop imela sm mail od Sanie.

Ja jz Anya, Emmett in Damon seveda imamo samo eno spremebo. Pridemo danes zato nas počakaj na letališču on 17.00. ura je 16.00. zato sm se hitr ublekla povedala da grem in v 50 minutah sm že bila na letališču. Na tabli sm vidla da bodo prispeli prej.
Kar naenkrat sm zaslišala znan glas.
J( jaz ), A (Anya) , S (Sania) ,E (Emmett) , D ( Damon
D- hay Anči!!!
J- Damon nikoli si nism misnla da bom tebe vesela.
Stekla sm do njega in ga objela on pa me je zavrtu. Nato sm zagledala Emmetta. Tudi do njega sm stekla ter ga podrla na tla.
J- sorry Em. Nism te hotla podret
E- Anna pa sej to si ti
J- ja to sm jst. Dej da ti pumaga ust.
D- kje sta pa punci???
E- po prtlago sta šli
J- kok sm vaju vesela
In ju še enkrat objam. Nato zagledam Anyo in Sanio. Stečm proti njima.
J- Anya, Sania
S&A- Anna
Objele smo se in se skoraj razjokale.
next?
10. julij 2011
u54080
u54080
Next.;*
10. julij 2011
neext
10. julij 2011
next : DD
11. julij 2011
u53296
u53296
next
11. julij 2011
u42341
u42341
hvala usm k redno spremlate kmal bo next sam napišm ga!!!!
kisses Emči
11. julij 2011
u53296
u53296
next nujno
11. julij 2011
u42341
u42341
Najprej smo odšli do šole da jim predtavim Kaylo,Emmo,Kristen in Jakea. Pri vhodu so me že čakali vsi so se lepo spoznali potem pa smo odšli. Sania mi je rekla : in ti men da nisi spoznala nubenga cute tipčka. Če pa res nism sm ji odvrnila. Jake je moj bratranec. Oooo nism vedla se je rešila Sania. Prispeli som na cilj. Pred mano je bial zeloo velia stavba in nism natančno vedla kaj je. Sania me je peljala noter z dvigalom smo odšli v najvišje nadstropje. Tam me je čakala zabava za dobrodošlico. Anya, Emmrett in Damon so me čakali da mi v glavo zabrišejo ogromno torto. Vendar je prva vstopila Sania in prestregla torto zame. Smejali so se k norci. Nato je biu čs za ženski pogovor. Jaz sm jim povedla o Megi,Nati in Teqili in seveda Tii. Tisti dogodek u jedilnici je svetovn je reku Damon. Od kdaj sipa ti punca je rekla Anya. Nwem sam rd poslušam vaše neunosti ji je odvrnil Damon in se vražje nasmehni. Tako smo se pogovarjali do polnoči. Ko smo končno odšli spat. Spraševala sm se bo kdaj zravn mene spala moja navečja ljubezn ali mi bo vedno družbo delala plišasta igrača. Odšla sm v ogromno kuhinjo in naletela na Emmetta. Začela sva se pogovarjat in zaupal mi je neko skrivnost…
11. julij 2011
u53296
u53296
nnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt to je svetovno
11. julij 2011
next
11. julij 2011
Next *.*
11. julij 2011
u53296
u53296
next
11. julij 2011
u42341
u42341
Sanio bo za 2 obletnico peljal v Pariz mesto ljubezni. Wow kako lepo sm mu rekla. Pogovarjala sva se še kakšno uro potem pa sem odšla spat. Zjutraj me je Anya zbudila da greva ohladit strast med Sanio in Emmettom. Celo noč sta se poljublala kok st ami šla na žiuce se je potožila Anya. Sej bo sm ji rekla. Vzele sva dva lamrja ledeno mrzle vode. Še mal leda rabva sm rekla. Zato sva telefonerlae na recepcijo naj hitro prinesejo 1 vrč leda. V 2 minutah so bili pred vrati. Vzele sva led in ga enakomerno razdelile med lambrjema. Nato sva se splazili v sobo in zalile Sanio in Emmetta. Kar skočila sta iz postelje. Sania je začela kričat da bo zmrznla in tako dalje… Emmett se je pa samo smejal. Zkaj sta mi to nrdile??? Naju je spraševala Sania. Ohladit je blo treba strast je rekla Anya. Haha je rekla Sania in se šla proublečt.
11. julij 2011
u54080
u54080
Next.(:
11. julij 2011
u42341
u42341
tnx zvesta bralka
11. julij 2011
u42341
u42341

Will - na levi in Ian-na desni
Will gre z Emmo, Ian pa z Kristen
11. julij 2011
Neext
11. julij 2011
u53296
u53296
nujno next
12. julij 2011
u38870
u38870
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
12. julij 2011
u53296
u53296
nxt
12. julij 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani