STORY*
08. julij 2011
neeeeeeeeeeeeext
08. julij 2011
u42341
u42341
Nati je mirno hodila ob meni. Tini sm rekla da bi rada neujahano kobilo saj tako rabim za šolo ampak ne bom posojila kobilo sam zato. Ko sva se sprehajali sem jo vprašala zakaj je bila tako hitro nazaj. Povedala mi je da zato ker jo niso rabili rabili so kirurginjo, ne pasje psihologinje. Hodili sva kr nekaj časa vendar me nobena kobila ni pritegnila. Potem mej je odpeljala na zunanje pašnike. Tam sm videla divjo kobilo. 8 delavcev jo je skušalo ukrotiti vendar se je videlo da je močnejša. Nati sm dala Tini in počasi stopila do divje kobile. Delavce sm prosila naj se umaknejo in mi zaupajo. Kaže da jih je moj pogleda prepričal ali pa je bil pobegli žrebec. Pa sej ni važn. Počasi sm se približala kobili. Ko mej je zagledala sm misnla da me bo napadla namesto tega pa se je pomirila in mirno stopila k meni. Jaz sm se jo kr malo ustrašila. Pogledala sm Tino tam je stala z odprtimi usti. Nati pa je sedela ob njej in me začudeno gledala ne s tistim pogledom kaj se dogaja ampak ali jo res misliš sabo vzet. Odločila sm se da ta divja ne ujahana kobila gre z mano. Ko sm se obrnila proti Tini in ji rekla da gre z mano je le prikimala in mi pomolila Natin povodec ter odšla po pa papirje. Ko sm se obrnila je kobila spet začela noret po ogradi. V glavi so se mi motale misli kot sem čarovnica, je kj narobe z mano 8 delavcev je ne ukroti pa sem jo jaz Kayla bo rekla da rabim psihiatra in jaz se bom strinjala.
ČEZ 2 URI
Zvedela sm da je kobili ime Megi ime je lepo in preprosto. Noo vsaj meni se tako zdi. Prof. Caroline je bila vesela z mojim načinom izbire. Saj vsi pravijo žival izbere tebe ne ti nje. Ko sem po hodniku hodila do svoje sobe sem zaslišala kako se Kayla in ranateljica pogovarjata. Skrila sem v kot in poslušala.
K(kayla), R(ravnateljica), J(jst)
R-Kayla ne smeš ji povedati prekmalu je.
K- ampka kako lahko pričakujete da naj ji skrivam pol svojega življenja
R-znajdi see
K-ampak kaj ko bo pa hotela sonce v sobi??
R-zmisli si kaj!!
K-ne morem ji prikrivat da sem vamiprka kajko me bo zamamilo da bi ji spila kri do zadnje kapljice
R-ne govori tega tako naglas
Sej ne morm vrjet KAYLA JE VAMPIRKA. Odločim se da ju bom soočila z ves kar sem slišala.
MEGI:

08. julij 2011
next
08. julij 2011
u53296
u53296
joj, komi čakam da nextaš! TOTALNO HUDO!
08. julij 2011
nneexxtt!!
08. julij 2011
u53296
u53296
nxt
08. julij 2011
u38870
u38870
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. julij 2011
u43171
u43171
next
08. julij 2011
u54021
u54021
nnnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxt.Emč.
08. julij 2011
u48335
u48335
naprej
08. julij 2011
u42341
u42341
K(kayla), J(jst)
J- Kayla saj nisi resna!!!!
K- hey Anna! Kaj pa ti tu??
J- ne delaj se vse sm slišala
Kayla je pogledala k ravnateljci ona je pa samo prikimala in odšla proti svoji pisarni.
Pridi mi je rekla Kayla greva v park. Samo po Nati skočm. OK mi je odgovorila. Hitro sm šla po nati ko me ustavi neka važička iz 3 letnika. Bila je blond , majhna in postavna. Ampak že pr blond vidš da se to srečanje nebo dobro končalo. Pogledala me je od glave do peta pihnila ter se ubrnila se spotaknila in padla kot največji štor. Pomagala sm ji da je vstala ni rekla hvala samo odšla je in še enkrat prhnila. Pripela sm Nati in od hitela pred vhod šole. Kayli sm povedala zakaj zamujam. Nič ni rekla samo prikimala je. Po nekaj minutah hoje je Kayla zavzdihnila in začela : lej sej ni to da ti nism hotla povedat ampak nism smela.
J- in zakaj ne?
K- ker mi je ravnatlca prepovedala
J- in kdaj bi jst zvedla če nebi slišala
K-ne wem po kakšnem kletu
J-in kakšne navade imate vi vampirji
K- lahko hodimpo soncu če imam poseben talisman, pijm človeško kri krademo jo iz bolnišnic,vamipriji si lahko misli pošiljamo. Saj veš takrat ko sm ravnatlco pogledala sm jo uprašala če ti lahk puvem. In ona je rekla da lahko.
J-aha. In kera mistična bitja še živijo tukaj.
K-volkodlaki približno taki kot iz somraka so le da si ne smrdimo,čarovince,in zelo redke so morske deklice na šoli ni nobene v celi zgodovini so pa zabeležene le 3
J-wooooow to je veliko novic za en dan. Morm se usesdt.
K-tamle je klopca. Bom Nati odpeljala v varstvo da se bo igrala z drugimi psi.
J-ok
Ko se je vrnila je prisedla zravn mene!
K- no te še kaj zanima?
J-ja imaš še kakšne druge moči?
K- samo srečenži jih imamo. In jst vidm v prihodnost.
J-ress?
K-ja dej mi roko
J-izvoli
Pomolila sm ji roko
08. julij 2011
u54021
u54021
ow next
08. julij 2011
u42341
u42341
važička Tia

08. julij 2011
u38079
u38079
next
09. julij 2011
u30718
u30718
nextiii!!
09. julij 2011
u38870
u38870
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
09. julij 2011
u53296
u53296
next nujno
09. julij 2011
u42341
u42341
Kakšne nexte mate rajš?
A) dolge
B) kratke
C) sam da so
09. julij 2011
u42341
u42341
K- lahko ti povem da prideta na šolo tvoji sestrični in brtranec
J- to bjo vrjetn Emma in Kristen ter Jake
K-in spoznala boš nekoga k ti bo veliko pomenil
J-ljubezni sigurno ne. Moja ljubezn je ustala v amerki
K-mogoče pa nikoli ne veš. Pozno je v šolo morava.
Ko sva hodile mi je Kayla govorila o družini. Kar naenkrat je rekla: ups! Puzabla sm ti povedat da se ne staram in da sm stara že 514 let. Wooow to je velikk sm ji odgovorila.
V sobi sm se usedla za moj prenosnik ter pogledala pošto. Imela se sporočilo od Sanie ki se je glasilo takole:
Hayy Anča! Kao kej na novi šoli? Si spoznala že kšnga cute tipčka mogoče? Samo da ti povem u soboto pridemo te ubiskat usi 4. ravnatlca se strinja tko da si od 8.00 pa do polnoči naša!

Kisses Sania!

Moj odgovor se je glasi:
Sanči dobr veš da sovražm da mi rečš Anča!!! Drgač sm vredu mam prajtlco Kaylo ( niste u nevarnosti da vs zapustim ) ne in nubenga tipčka nism spuznala moje srce je že vzeto!!!! Komi čakam dons je sreda se prav še 4 dni. Keri šterje pa pridete????

Kisses Annabelle!

Ko sm poslala sporočilo sem se usedla na postlo in razmišlala o Sanii. Prajtlce sve že od 4 leta z Anyo pa od 7 pa sej je useen važn da jih bom vidla!!!! Teqila je skočila v moje naročje in zapredla. Ti pa glasno predeš sm ji rekla. Nato je v sobo stopila pomočnica ravnateljice ter mi rekal da imam ubiske. Odložila sm Teqilo in odšla za njo. Tam sm zagledala svoji sestrični in svojega bratranca. Sestrični sta eno leto mlajši od mene se pravi da bosta 1 letnik, Jake pa bo 2 tist kt jst. Upam da bo v mojm razredu.

MOJ LAPTOP:

ta lev je moj

SESTRIČNI:

tista na levi je Emma, na desni pa je Kristen

MOJ BRATRANEC JAKE:

next?
09. julij 2011
NEEEEEEXXXXTTTTTTIIIIIIIII!
09. julij 2011
u46345
u46345
next. Pliz Huda zgobla. A bi mi lahko po zsju pošiljala ko boš napisala naslednji del.??
Hvala.
09. julij 2011
B)
next
09. julij 2011
next : DD
09. julij 2011
u54021
u54021
next
09. julij 2011
u54080
u54080
Next.(:
09. julij 2011
u42341
u42341
No zdej je pa res že čs da grem spat. Ura je 23.00. ko pridm do sobe me pričaka Kayla z Teqilo v rokah. Na sprehod sm jo peljala saj nimaš nič proti. Nimam sm ji odgovorila. Šla sm se stuširat potem pa hitro v posteljo. Ko sem ležala sm premišljevala zakaj mi niso Kristen,Emma in Jake nič pdobni. Saj so si tut med sabo različni Jake in Emma imata istega očeta Kristen pa ima drugega. Ampak še useen zakaj jim nism podobna… s temi mislimi sm zaspala.
Zjutraj me je zbudila čudna muska (primer bo spodaj ) Kayla je navdušeno plesala ob muski. Nism vedla da obožujš rock. Saj ne mi je odvrnila samo oni so tok smešni!!!!! In kako se imenujejo? Iron weasel. Poglej da ti jih predstavim. Pokazala mi je to sliko

To so Ash on je najbolj neumn, nato sledi Burger on je požrešn, potem je Tripp on je najnovejši član in Derek aroganten britanec ter pevec. Nism še slišala zanje. Nič zato je odvrnila Kayla. Noo k pouku je treba sm rekla. No pa pojdiva je zaklicala Kayla. Ko sm stopila v razred so se usi zazrli vame.občutek je zelo ne prijetn. Kayla me je posedla zravn sebe in do naju je pristopil Jake. Hey sestrična kako kej??? Pa gre bratranec. Nasmehnila sem se mu in se zanalaš ubrnila stran. Kayla pa je še kar strmela vanga. Helowwwww učenci čas je za učenje je zaklical učitelj matematike. In tako je mirno potekal dan do kosila. Po zvočniku je ravnateljica sporočila zelo veselo novico...
09. julij 2011
u42341
u42341
http://www.youtube.com/watch?v=PL-X4h2uNtM&feature=player_embedded
to muska k jo je Kayla pslušala
09. julij 2011
u54080
u54080
Next.(:
09. julij 2011
next.
10. julij 2011