tole je harriet:

13. november 2012
u103180
u103180
next
13. november 2012
u110311
u110311
next + nowa bralka
14. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
14. november 2012
neeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
14. november 2012
in zdaj gremo back in time
v tem nextu boste prebrali ka se je zgodil Liamu, Lii in Louisu
><><><med tem, ko Niall, Nil in Nilina teta čakajo mamo><><><><><><
*Lia*

Jaz, Louis in Liam smo se odločil, da gremo iskat v trgovino kej hrane( ker se nam je dozdevalo, da sta Horanova vse pojedla). Lou je vozil jaz in Liam pa sva delala nakupovalni seznam. "Liam, rabimo še nutello in kruh, pa sladoled. In še jogurte." Liam si je vse to skrbno zapisal. "Lou, a sva kej pozabila?" sem vprašala. "Hrano za kevina," je on odgovoril. "Lou, Kevin ne more jest kr je plastičn," sem rekla potem pa smo planili v smeh. Louis v nekem trenutku ni gledal na cesto in potem... tema.

*Louis*

Moji posrečeni šali smo se vsi smejali, v nekem trenutku pa nisem gledal na cesto. Zaleteli smo se. Zbudil sem se v neki beli sobi. "Kje sem?" sem počasi vprašal. Malo sem pomislil. Kaj je z Liamom in Lio? Mojo Lio? V sobo je prišla medicinska sestra. "Kako je z drugima dvema?" Sem vprašal. "Sestra me je pogledala. "V komi sta." Jaz sm kriv. Kaj sem naredu? Zakaj sm js vozu? Zakaj ni Liam? "Lahko pokličem mojeg prijatelja?" sem vprašal. "lahko, a klic opravi hitro, počivati moraš." V telefon sem vtipkal Harryjevo številko. Ko sem mu vse povedal je rekel, da so že na poti. Nism mogel razmišlat o drugem kot o Liamu in Lii. Kaj, če sm ju ubil?
><><><><><
15. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!1
15. november 2012
u110311
u110311
nexttttttt
itak da ju ni ubil,pol bi bla bedna zgodbica če bi umrla
15. november 2012
da ne povem preveč hah
sam ful časa bota u komi to lah povem
15. november 2012
neeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
15. november 2012
aja pa do nedele nov nexta k sm na pevskm vikendu
15. november 2012
u76594
u76594
nextttttt
15. november 2012
še 6 nextov
15. november 2012
u109808
u109808
sory k smetim ampak bi mi res veliko pomenil če bi bral:
http://www.igre123.com/forum/tema/i-know-that-we-only-met-but-lets-pretend-it-s-love-in-lt-3-in-lt-3-in-lt-3/45334/1
17. november 2012
next!!!!
17. november 2012
u103180
u103180
next
17. november 2012
še 4 nexti
18. november 2012
u70265
u70265
Nextiiii
P.s. nova bralka =))
19. november 2012
še 3 nexti
20. november 2012
no bom mal prej nextala (: next posvečen Saneliki Styles kr je nova bralka (:
+ ne mot me oglaševanje razn če gre za kko bedarijo
><><><><><><><><
*Nila*
Harriet me je vprašala kaj se je zgodilo. "Dobro uprašanje," sem ji rekla potem pa še sama vprašala kaj se je sploh zgodil. Harry je rekel: "Liam, Lou in Lia so mel prometno nesrečo. Lou je uredu, Lia in Liam sta pa u komi." Js, Haz in Harriet smo naenkrat vprašale: "Kaj?" Harry je poklimal. Ko smo prispeli smo najprej šli do Louisa. On j biu razn gipsa un par praskic čist uredu. Takoj k smo pršli se je vidlo, a je z Louism neki narobe, bil je resen in na obrazu ni imel nasmeška kot ponavadi, tistega, ki te je pripravil, da se smejiš. Prav tako ni imeu nasmejanih oči. Neki ga je moglo zelo močno skrbet. (nism najdla take slikce od loua, da bi si laži predstavlale k se na skor usek smeji ): ). "Lou, kaj je narobe?" sm uprašala. "Nč, nč..." je reku in naredu fake nasmešek. "Neki, je narobe." je reku tut Harry, "Se že na delč vid." Lou ga je pogledu. Čak mal, sm vidla solze? Solze zarad česa že? "Tut iz nebes?" s Harryjom sva se spogledala. "A se zafrkava? Kr to je nekam hecn glede na resnost položaja." Harry je skomignil z rameni. "Hja, mislm da, če nebesa obstajajo." je reku. "Zakaj sprašuješ?" je vrašal Zayn k se, kot vedno, gledu u ogledalo. Lou je zamrmral: "Zato. In kdo si ti?" je vprašal Harriet. Ona je zacvilila. "Directionerka." je zamrmral in se smehljal kot en retardiranec. "Harriet," je potiho rekla. "Izračunala sem..." "V tem času si izračunala kaj?" jo je zajedljivo vprašal Lou, "ena plus ena je dva?" "Pravzaprav to, koliko možnosti za preživetje mata Liam in Lia." je odgovorila. "Kaj si izračunala?" je vprašal Lou, zdaj osuplo. "Koliko možnosti za preživetje mata Liam in Lia." je odgovorila, "Sej je blo čist lahko." Niall je vprašou: "Kok možnosti za preživetje pa mata?" Ona je trenutek počakala potem pa odgovorila: "99,9%, še vedno pa obstaja 0,1% možnosti, da se ne zbudita." Louis se je kar naenkrat na široko nasmehnil. 'To je točn tist kar je kotu slišat,' se mi je posvetilo.

Sestra nas je nagnala iz Louisove sobe. Smo pa prisluškovali pr vratih.
(L-Lou, s-sestra)
s: si pa nekam nasmejan
L: če je pa naša fanica izračunala, da je 99.9% možnosti,da se Liam in Lia zbudita.

slišal smo kako je sestra pohitela k vratom in še pravočasno smo se umaknili. "Katera je izračunala..." prekinila jo je Harriet: "Jaz." Sestra jo je pogledala, z začudenjem in spoštovanjem. "Bi šla z mano? Ti dam bonbončka pa liziko. Dve liziki in čokolado. Bomo izmerle kok velik IQ maš." Harriet se je nasmehnila. "Ne bo potrebno, gospa." Iz nahrbtnika je potegnila veliko polo papirja. "Ravno danes sem ga opravila. Poleg tega pa se do mene res ni treba obnašat kokr do kkšnga dojenčka. Imam IQ višji od 200." Sestri je odpadla čeljust(ne dobesedno).
><><><><><><><><
a) se bosta liam in lia kmal zbudla? Čez kok časa?
b) kaj se bo zgodil z našim zločinskim veleumom Harriet Granger?
c) tuki je tut možnost, da Liam in Lia izgubita spomin. Kaj se bo zgodil, če se ničesar ne bota spomnla?
d) se vam zdi,da je lou kej pretiravu s svojo zaskrbljenostjo?
e) Vm je ušeč? Če ne, bi kej spremenil?
f) Next?

prosm odgovorte, hvala za razumevanje.
20. november 2012
neeeeeeexxt
20. november 2012
a) se bosta liam in lia kmal zbudla? Čez kok časa?ja itq da se bosta sam nevemčez kolk časa
b) kaj se bo zgodil z našim zločinskim veleumom Harriet Granger?u zapor bosta šla
c) tuki je tut možnost, da Liam in Lia izgubita spomin. Kaj se bo zgodil, če se ničesar ne bota spomnla?nwm
d) se vam zdi,da je lou kej pretiravu s svojo zaskrbljenostjo?ne
e) Vm je ušeč? Če ne, bi kej spremenil?ušeč nam je
f) Next?obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. november 2012
ON€ DIR€CTION pr b)-ju si čist sfalila. ona je pametna... a si prala artemisa fowla? nikol ni biu u blatarskem(človeškem) zaporu
21. november 2012
u ja, pozabla sm napisat
še najm 8 nextov
22. november 2012
ma jst nism brala srtemisa fowla tko d jst sm pisala mal posvoje )
23. november 2012
(: bdw dobra kniga
predlagam
23. november 2012
bom vidla če bom mela čas prebrat jo bom
23. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttttttttt
23. november 2012
u110311
u110311
a) se bosta liam in lia kmal zbudla? Čez kok časa? čez 1 mesc
b) kaj se bo zgodil z našim zločinskim veleumom Harriet Granger?postala je pač pametna whatever -.-
c) tuki je tut možnost, da Liam in Lia izgubita spomin. Kaj se bo zgodil, če se ničesar ne bota spomnla?pač ...am .........težawe bodo
d) se vam zdi,da je lou kej pretiravu s svojo zaskrbljenostjo?NE
e) Vm je ušeč? Če ne, bi kej spremenil?NE
f) Next?JA ITAK ..
23. november 2012
še kkih 6 nextov (:
24. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani