u73804
u73804
nexttttttttttttttttttttt
Zayne
Resnična
nexttttttttttttttttttttt
09. oktober 2012
Nov in kratek next...za edino bralko, k naj bi še brala to zgodbico ):

*Harry*
Šel sem odpret vrata. Pred vrati je bila Zaynie. ''O, Harry!'' je pozdravila, ''Kje je nil?'' Odgovoril sem: ''V svoji sobi.'' Za svojim hrbtom sem zaslišal globok glas. ''Ne bi rekel.'' Obrnil sem se in se začel naglas režat. Bila je samo Nil.

*Niala*
Odločla sm se, da bom Harryja malo nahecala. Seveda sem si prej vo kopalnici sprala obraz. Ko se je obrnil sem skoraj počila od smeha. Tako se je ustrašil x.D . Mislim, da je mislil, da za njim stoji odrasel moški( uponašanje glasov mi gre kr odlično), ki v mojo glavo uperja pištolo in bo zanji zahteval odkupnino. Odšli smo v kuhinjo. Na mizi je ležalo pismo. Prepoznala sem mamino pisavo. Mi ni mogla tega kar koli mi je že napisala povedati po telefonu? Kakorkoli, v pismu je pisalo tole( seveda sem prej obema prepovedala, da berete pismo z mano):

Drga moja Nil!

Vem, da sem ti povedala čisto drugače ampak tisto kar sem ti povedala o očetu je bila laž. Mislim, da si zdaj že dovolj odrasla in boš razumela. Oče ni nikdar odšel na tisto službeno potovanje. Ločila sva se. Varal me je z neko drugo. Upam, da boš razumela. Imaš starejšega polbrata. Se pravi, da me je varal že več let. Star je 19 let in mogoče si ga že celo spoznala saj ima skoraj isto ime kot ti. Ime mu je Niall Horan.

lp, mami

Njegovo ime je NIALL HORAN! Moj polbrat je slaven pevec in prijatelj od mojga fanta. KAKO GANLJIVO! Ne bi rekla. Poleg tega sem spet jokala. Stekla sem v svojo sobo. NIKDAR VEČ NE BOM ŠLA IZ SOBE! Nikoli in nikdar v svojem... ''Kaj je narobe?'' me je vprašal harry, ki je prišel v sobo. ''Preber tole,'' sem mu v roke potisnila pismo. On je imel oči vedno večje. ''Nenormalno je, da da oče obema otrokoma skoraj isto ime,'' je zmajal z glavo. Zavzdihnila sem. ''Očitno se bom mogla sprijaznit s tem, da mam brata, ki je 8 let starejši od mene ampak zgleda ko, da bi bla dvojčka.'' zasmejala sva se.
11. oktober 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttttttt
11. oktober 2012
draculaura loh mal oglasuješ? zameeeee
ty če boš
><><><><><><><13.9.2012 ob 18.00><><><><><><><
Moj bratec( Niall) in jst danes praznujeva rojstni dan. Harry je naredu največjo torto kar sm jih kdaj vidla. Bila je preprosta. Half chocholate, half fruit cake . Na njej je bil napis:
HBD Nialler and Nil
V tem tednu sva s Harryjom javnosti razkrila da hodiva. Punce( directionerke) so me večinoma dobr sprejele vseen se je pa najdu kdo, ki mi je poslou grozilno sporočilo( Harry je moj! Ti ku***, ne zaslužš si ga pa če si čše Niallova sestra). Poleg tega smo tudi razkrili, da sva jaz in Niall brat in sestra. In še nekaj. Niall je postal tako zaščitniški do mene, da se ne morem niti okoli obrniti ne, da bi ga ob tem skrbelo zame. ''Nil ne pojej preveč, pusti še kaj zame,'' in podobno. Ne bo mi branil, da v enem dnevu izpraznim pol hladilnika. Ne in ne. Vsaj četrt torte mi je pustu pojest. NA srečo. On je pojedu tretino. Js sm pa dubla sam četrt torte. Kje je pravica! Harry mi je na srečo dal še malo svojega kosa torte. Spet na srečo, ker so bli drugi koščki toh mejhni( zarad Niallerja k je rezou torto) po tem bi js skor namahala Nialla sam me je ustavu Harry. S poljubom. Na usta. Pred vsemi. -.-' Pol bi js skor namahala Harryja pa me je ustavu Nialler k je hotu, da se slikava s torto. ''In kje boš dubu torto, k smo jo že pojedl?'' sem ga uprašala. ''Na to pa nisem pomislil.'' je zamrmral. Vsi smo se zasmejali. Se vedno se mi zdi butast. Harry mi je kupil neko lepo verižico:

''Harry kok je leeeeeeepa.'' sm rekla. Louis celoletno zalogo krenčka x.D . ''OMG Louis. Punci od tvojga najboljšga prjatla pa ja nouš podariu korenja.'' sm se zasmejala. Nialler mi je kupu atlas sveta. Moj je bu že čist zmaham ko sm tokrat listala na stran kjer je biu britansko otočje. ''Hvala bratec.'' Liam mi je dau neko pesmarico. Pesmarico z njihvimi pesmimi!!!!! O hvala ti Liam. In zayn mi je dou... glavnik. Čist negova. Punce so mi skupi kuple Up all night album in DVD the live tour. ''Hvala usem!!!'' sem rekla. Uf pozabla sm povedat! Tut Lia pa Lou hodta! Louisa je vsak dan bolj hrepeneče zrla v Nialla. Razumela sem jo. Zelo dobro. She's fall in love. Jaz vsaj nism tok zaščitniška. Vsake tok časa ošinem enega od niju. Ali Louisa ali pa Niall gleda drugega. Niallove možne misli: ''Kaj bi ji delou( x.D). Louisine možne misli: ''Ker cukr! kr pojedla bi ga! Tok je sladek!''
><><><><
a) bota Lousa in Nialler skupi?
b) komentarji?
c) si/ste prepričana/ne, da naj nextam?
15. oktober 2012
u76594
u76594
nexttttt+ tudi js še beremm
15. oktober 2012
next
15. oktober 2012
u73804
u73804
a) bota Lousa in Nialler skupi? ja
b) komentarji? najboljšaaaa
c) si/ste prepričana/ne, da naj nextam? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. oktober 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/moments(-about-1d)/43408/ tole še jst pišm (:
upam da bote brale
16. oktober 2012
Novi nextek (:
><><><Naslednji dan v šoli><><><
Glede na to, da sem zdej takorekoč slavna( in tut druge punce so) je Annalize velik man nadležna. Če pa dobim kko mal slabšo oceno pa sm zarad tega žalostna me zbode z uprašanjem: ''A te je Styles pustu? Sem ti rekla, da je to slaba izbira.'' Če moj veliki bratec ne bi bil tok luškan( haha ja to mislm o svojmu bratcu še vedno) bi mu jo zatožla in že nasledn dan bi mela Annalize zlomlena rebra. Dons smo na urniku 5. uro mel glasbo. Talent za petje mam po Niallerju. Moj skakaček Niall ga pa nima. o: No pr glasbi smo se združl u skupince in vsaka se je mogla poimenovat. Lia je za neki časa izginla iz razreda in ko se je vrnila je s sabo prvlekla Lou in Haz. ''V imenu gospodične Horan so mi njune učitlce dovolile, da ju prpelm,'' mi je pojasnila. ''Me smo 1D druga verzija!'' je namesto mene zaklicala Lou. ''Kero zapojemo?'' je vprašala Zaynie. ''Loh zapojemo LWWY.'' je predlagala Haz. ''Ne, ni še pršla vn!'' je rekla Lou. ''Pol dejmo pa WMYB!'' sm predlagala. Ta predlog smo sprejele. Prve so ble Annalize in njena klapa( jp, Annalize ma tko Samantha svojo klapo). Totalno zanič izvedba Bibrove zanič pesmce Boyfriend. Pol so ble velke privrženke skupine Little mix seveda kot skupina Little mix. Morm rečt da so bre dobre. Potem smo ble pa me:
You're insecure
Don't know what for
You're turning heads when you walk through the door
Don't need make up
To cover up
Being the way that you are is enough

Everyone else in the room can see it
Everyone else but you

[Chorus]
Baby you light up my world like nobody else
The way that you flip your hair gets me overwhelmed
But when you smile at the ground it aint hard to tell
You don't know
Oh Oh
You don't know you're beautiful

If only you saw what I can see
You'll understand why I want you so desperately
Right now I'm looking at you and I can't believe
You don't know
Oh oh
Oh oh
That what makes you beautiful

So c-come on
You got it wrong
To prove I'm right I put it in a song
I don't know why
You're being shy
And turn away when I look into your eyes

Everyone else in the room can see it
Everyone else but you

[Chorus]
You don't know
Oh oh

You don't know
Oh oh
Oh oh
That's what makes you beautiful

[Bridge]
Nana Nana Nana Nana
Nana Nana Nana Nana
Nana Nana Nana Nana

You don't know
Oh Oh

[Chorus]
You don't know
Oh oh

You don't know
Oh Oh
Oh oh
Oh oh
That's what makes you beautiful

Seveda smo me zažigale. Še učitlci je blo ušeč. Supr ste punce. Potem pa je iz klopi vstala Annalize in vame zalučala nož. Moje zadnje misli preden se mi je nož zaril v prsi so bile: ''Kje je dubla nož?'' Nož je za milimeter je zgrešil srce. Potem se ne spomnim ničesar več.

*Harry*
S fanti smo doma gledal filme, ko me je po telefonu poklicala Lia.
(L- ona, H- js)
L: Harry takoj prid u mestno bolnošnico!
H: Kaj se je zgodilo?
L: Poskus umora, pred očmi učiteljice!
H: Kaj!! Pa ne, da je Nil...
L: Na srečo nia še vedno lahko... Zdaj pa takoj pridite!

V smrtno tišino, ki je nastala sem izgovoril tri besede: ''Takoj v bolnišnico!''
><><><><><><><
a) Bo Nil preživela?
b) Kaj se bo zgodilo z Annalize?
c) Zakaj je želela ubiti Nil?
d) Nextam?
16. oktober 2012
u73804
u73804
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
16. oktober 2012
u103583
u103583
nextt!
16. oktober 2012
No upam, da vam bo ušeč nov next!
><><><><><><><><
*Lia*
Poklicala sm Harryja. Čez pol ure so fanti že pršli. ''A je živa?'' me je uprašu Niall. Zavzdihnila sem nato pa odgovorila: ''Diha, a stanje si ji lahko poslabša.'' Ko sem to rekla je iz Niline sobe pršla zdravnica: ''Zbudila se je.''

*Nil*
Bilo je zelo čudno. Mislim bila sem v svojem telesu a hkrati iztrgana iz njega. Potovala sem med življenjem in smrtjo. Bila sem budna a hkrati sem spala.Čez nekaj časa takšnega stanja sem se zbudila. V življenje, ne v smrt. ''Kje sem?'' sem vprašala. Spomnila sem se samo Annalize in noža... noža? Povrnil se mi je spomin. Se pravi, da sem bila na pol v komi. Iz nekje zunaj sem slišala nekoga reči: ''Zbudila se je.'' Potem so se odprla vrata. ''Samo po dva na enkrat.'' sem slišala. V sobo sta vstopila Harry in Niall. ''Kako se počutiš?'' me je uprašal Niall. ''Super, sam boli me še tm k me je tista krava zadela.'' Harry je planil v jok. ''Mišek, ne jokaj,'' sem ga mirila,'' Saj sem živa.'' Niall je objeu Harryja. Zavzdihnila sem. ''Loh pridejo Lia Pa zaynie?'' Sem uprašala Nialla. Pokimal je, Harryja odpeljal ven in pri šle si punce. ''Na nitki si visela,'' mi je povedala Lia. ''Se zavedam,'' sem ji rekla. ''Zaynie me je uprašala če ma uredu frizuro. Nasmehnila sm se in ji sarkastično rekla: ''Ne, ti maš vedno grdo frizuro.'' Zaynie je skor začela jokat pa smo ji rekla da sm se sam hecala. Pol se je pomirila.

*Harry*
Nil je živa! tok sm srečn. Sam zakaj pol jokam? Od sreče mogoče. In srečen sm! Srečen ker se je Nil zbudila. Kaj se bo zgodil s tisto, milo rečeno, kravo ki ji je to naredila? Zaradi poskusa umora bo mogoče izključena iz šole.
><><><><><><
a) bo po vašem Annalize izklučena iz šole?
b) Bo z Nil po tem vse uredu?
17. oktober 2012
u73804
u73804
a) bo po vašem Annalize izklučena iz šole? ne...
b) Bo z Nil po tem vse uredu? ja
18. oktober 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. oktober 2012
u73804
u73804
Mislim bo izključena iz šole...sem se zmotla...
18. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
18. oktober 2012
u73804
u73804
http://www.igre123.com/forum/tema/forever-younge-we-can-live-like-a-california-girl-or-not-%281d%29/42925/4
bi kdo bral?
prosiiiim!!!
pa 1000 soriiiiiii za oglaševanje...
18. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!+nova bralka
18. oktober 2012
sej ok, sam čim mn oglašuj ok?
(:
pa še en next
><><><><><><><
*Niala*
Samo spraševala sem se kaj se bo zgodilo z mano. Izgubila sem kar nekaj krvi, vsaj 2 litra in pol če ne več. Rana se mi lepo celi. Če bi me nož zadel bolj desno bi me zadel v pljuča in bi umrla. Če bi me nož zadel bolj levo bi me zadel v srce in bi umrla. Ne morm se premikat in tudi govorim bolj malo. Odprla so se vrata. Skozi je stopil Nialler. ''Ojla, bratec,'' sm pozdravila. Čez par minut so se vrata znova odprla. Bil je očka. Nasmehnila sem se. Po dolgih letih se res ni pretirano spremenil. Nekaj smo se pogovarjali in kmalu je skozi vrata privihrala mami. Izgledalo je kot, da ne bi opazila Nialla in očka in začela jokat name, da sem bla čist mokra. ''Mami, a loh nehaš?'' sm živčno uprašala. Mami je nekaj časa globoko dihala potem pa končno opazila očka. Njuno prvo snidenje po 4 letih ni bilo takšno kot sem si predstavljala. Predstavljala sem si da se bosta objela sta se pa začela kregat. Ko nista imela več zagona sta odšla sedet vsak na svojo stran sobe in se jezno gledala. Po eni uri močne tišine, ki je ni prekinil niti Nialler s svojimi večnimi vzkliki, ''Lačen sem!'', So prišli fantje in punce. ''Tadva pa nista ravn vesela,'' je rekel Lou, ko je zagledal moje starše. ''Ha, ha, kako smešno. Prej sta se kregala tok naglas, da se ju je po moje vn slišal. Ene pou ure sam to pol pa eno uro napeta tišina.'' sem udgovorila. Liam se je šou pogovorit z njima. ''Če ti uspe, Liam, da se bosta normaln vedla bom častila večerjo u Nando's-u vsem vm.'' sm rekla. ''A tok nemogoče je,'' je uprašu Harry, ki je očitno razumel. Pokimala sem: ''Prej bi si kupla doživljensko zalogo Hrane, ko da bi to nardila,'' sem mu tiho rekla. Itak bi jim use pojedla še predn bi začel jest. Punce so mi prnesle od doma knjige za kero sem jih prosila. Artemis Fow( dobre knige). ''Js bi bla raj ko Fowl ko pa ko Niall,'' sm se pohecala. ''Kak pa je Fowl?'' je uprašu Zayn. ''Zločinski veleum,'' sm odgovorila. Nialla je tok šokiral k sm rekla, da bi bla rada zločinski veleum, daje skor padu iz stola. ''Hecala sem se bratec.'' Sm rekla. Niallu je odlegel. Liamu pa ne. Ker so se moji starši še vedno obnašal tko ko prej. ''Nemogoče,'' je izjavil. Zavzdihnila sem: ''Sem ti rekla.'' Utrujena sm zlo. ''Najbol da greste. Rabla bi spat.'' sm jim rekla. In že sem spala.

*Harry*
Zaspala je. Ona sploh ve kako je takrat lepa? ''Ostal bom tukaj,'' sem rekel drugim, ki so me čakali. Zadnja je odšla njena mama k me je natančno izprašala o meni. T res ni ptrebno, ne? Samo glede na to, kaj se je zgodil njej sem presenečen, da sploh dovoli, da ma Nil fanta. Po nekaj Minutah sem iz kupa vzel prvo knjigo na kupu, zlato blesketajočo, na približni sredini je bila nekakšna pisava naslov pa je bil nad tem. Eoin Colfer- Artemis Fowl. Odprl sem na prvo stran in začel brati. Z isto čudno pisavo je na vsaki strani spodaj nekaj čudnega pisalo. No posvetil sem se tej knjigi. Ko sem jo prebral do polovice( ura je bila okrog polnoči) se je Nil zbudila. ''Harry, kaj pa ti še delaš tuki?'' me je uprašala. ''Kdo pa ne bi ostal s tako lepo princesko?'' sem uprašal. Nasmehnila se je in malce zasukala glavo. ''Vidim, da bereš. Ti je ušeč?'' Pokimal sem. ''Kaj ko bi šel raje domov in malo spal?'' me je uprašala. Razum mi je govoril isto a srce čisto obratno. Razum je premagal srce in odločil sem se, da grem domov. ''Nočko, sonček,'' sem rekel in odšel skozi vrata.
><><><><><><Približno 1 teden za tem><><><><><><><><
*Niala*
Zdaj se lažje premikam. Večino časa berem in sem na telefonu. Na fb-ju sem objavla tole:

zarad sošolke v bolnci o: kr nož je vame vrgla, še čudež medicine, da sm živa

Seveda je Harry nekak obdržal fb in zdej pod mojo objavo zapisal komentar:

sonček, sreča zame da si živa. drgač bi naredu samomor o:

Oh, Harry. Kok je luškan. In ja, vsak dan pride kdo iz moje bivše ali pa moje zdejšne šole me obiskat. Enkrat je biu tle Tim. Na njegovo žalost pa je biu tuki tut Harry. Harry je ravno prišel in jaz sem ga objela potem pa je prišel še Tim. ''Oj!'' sem pozdravla. ''In kdo je to?'' me je Harry uprašal. In Tim je je v natanko istem trenutku uprašou isto. ''Harry, to je Tim, moj prjatu iz prejšne šole in Tim, tole je Harry, moj fant.'' Tim je neki časa gledal od enega do drugega. ''Se pravi, da je res? Čist res? use kar so rekl po tv pa radiu pa na netu?'' je končn uprašou. Jaz in Harry sva veselo prikimala. Tim se je sesedu na stol in začeu jokat. ''Tim, nehi jokat pa povej kaj ti je,'' sm rekla. ''Someone is fall in love...'' si je Harry jezno zamrmral. ''Oba se pomirta in že povejta kaj vama je dons!'' sm bla že vsa razdražena. Namesto tega pa sm dobila pretep. Če ne bi takrat na obisk pršl Lou Liam Zayn pa Niall ne vem kk bi se končal. In še neki: Annalize so izklučl iz šole. Izvedla sem, da je ona prouzaprou serijska morilka, ki ubija predvsem directionerje. Bla je že po polovici šol na svetu, in to v komaj 3 letih!
><><><><><><><
a) A vm je ušeč?
b) Nextam?
18. oktober 2012
ne me ubit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )))))))))
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
18. oktober 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttt
18. oktober 2012
neeeext
18. oktober 2012
haha ONE DIRECTION
a ti je zgledal da te bo ta bumbarka ubila?
dons nou nexta loh pa preberete next moje tanovejše zgodbice
https://www.igre123.com/forum/tema/moments(-about-1d)/43408/
19. oktober 2012
nextttttttt
19. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!
19. oktober 2012
next
20. oktober 2012
u103583
u103583
next
20. oktober 2012
now there is next for you all

><><><><><še 1 teden pozneje><><><><><><><

*Niala*

Dons so me odpoustil iz bolnišnice. In LWWY je pršu vn. Mlade medicinske sestre so po hodnikih velikokrat naglas pele: ''Let's go crazy crazy crazy till we see the sun...''En kleptoman mi je učer medtem k sm spala sunil telefon. Zdej pa ne morem poklicat Harryja. No bo pa izvedel, ko obišemo fante. ''A gremo k fantom?'' sm uprašala. Lia se je nasmehnila: ''Ne veš, kako bosta Harry in Niall srečna.'' Še sama sem se nasmehnila: ''Seveda vem. So vam fantje povedali kaj se je zgodilo, ko sta me na enkrat obiskala Harry in Tim?'' Haz se je sunkovito ustavila. ''Sta se resno stepla?'' je vprašala. ''O, ja.'' sem rekla,'' Tim je pač pršu na prijateljiski obisk. K je zvedu, da sva js pa Harry res skupi je začeu jokat in pol sta se stepla.'' Lou je zavila z očmi. ''Fantje,'' je prhnila,'' tale Tim je čist obseden s tabo. In Harry je pač branu svojo punco tko da se je spravu na svojega tekmeca.'' Joooooj. Kaj so prpravleni fantje nardit. ''Someone is fall in love...'' sem slišala v svoji glavi Harryjev glas. Takrat se mi je posvetilo. ''Pa saj sem mu rekla, da sva le prijatelja,'' sem zmajala z glavo,'' In tudi vedel je, da mam rada samo njega.'' Lou je odgovorila: ''Fantje so pripravljeni verjeti karkoli.'' Spomnila sem se, da me je zaradi tega ker sem imela zasedeno linijo spraševal s kom sem se pogovarjala. Bila sem žalostna. Ker mi Harry ni zaupal. Kako je moral... prišle smo pred hišo od fantov. Pozvonila sem. Odprl je Harry. Brez govorjenja sva se pozdravila. Objem in poljub.

*Harry*

Nil so odpustili iz bolnišnice! ''Zakaj me nisi poklicala?'' sem vprašal. Seveda sem ji vzel telefon ko je spala in pregledal telefonske številke. Končno sem si oddahnil. V imeniku je bilo samo eno ime okrašeno. Moje ime. Vsi drugi so bli brez česa dodatnega le pri mojem je pripisala: My Harry < 33333333. Odgovorila je: ''Nisem mogla ker mi ga je en kleptoman ukradu...'' njen telefon sem uzel iz žepa in ji ga pomolil pod nos. Pogledala me je s privzdignjenimi obrvmi. Potem pa so se ji ulile solze. ''Ti nisi zaupal fantom? Ali še komu drugemu nisi zaupal?'' je vprašala. Kako je vedela? Pogledal sem po puncah. Ah, seveda. Gospodična Louisa Tomlinson. Najstarejša in seveda najzrelejša od vseh punc. In največ izkušenj s fanti ima. Grdo sem jo pogledal. Ta pa me je nedolžno pogledala. Nil sem objel in ji na uho zašepetal: ''Vsemu pa res ni treba verjeti, sonček.'' Potem se je Lou odkašljala. ''Oprostita ker motim pri tem nedvomno zelo romantičnemu trenutku ampak nočem se postarati na pragu vaše hiše.'' Nil jo je pogledala. Z ostrino, ki pred tem in po tem nisem videl v njenih očeh. ''To delaš samo zato, da bi vidla Nialla, ne?'' je uprašala. Čakaj malo? Je možno, da je Lou zaljubljena v Nialla? Lou jo je grdo pogledala.

*Niala*

''To delaš samo zato, da bi vidla Nialla, ne?'' sem zbodla Lou. Ta me je grdo pogledala. ''Srček, nas spustiš noter?'' sem uprašala Harryja. ''Uh, seveda pikica, zate vse.'' No seveda je Liam spet zahteval, da gledamo Toy story. Lia se je zlo rada strinjala drugi smo bili pa povsem proti. Razen Lou in Lou sta bila delno za. Js in Niall sva hotla jest in sva v istem trenutku rekla: ''Lačen/na sem!'' In se začela smejat. ''Kako sta oba naenkrat loh lačna?'' je uprašou Harry. Odgovorila sem: ''Bratska naveza.'' Potem smo naročil dve pice. Ko smo pojedl je Lou kot ponavadi predlagou, da se gremo flašo resnice. Potem smo se seveda spet šli. Jaz sploh nisem sledila dokler ni flaša, ki jo je zavrtel Harry pokazala name. ''Resnica,'' sem zdolgočaseno izdavila. ''Kdo ti je povedu tist zarad česar si prej jokala?'' je uprašou. ''Louisa.'' sem odgovorila. Harry, ki jo je očitno že prej sumil jo je grdo pogledal In stekel po stopnicah. ''Ti si kriva!'' sem se zadrla na Lou in stekla po stopnicah za Harryjom.
><><><><><><><><><><
a) Bojo Nil pa Lou še naprej prjatlce?
b) Zakaj je Lou povedala Nil tisto kar Nil ni razumela? Je mogoče zavidala mljaši sošolki, da ima fanta?
c) Ušeč?
d) next?
21. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
21. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani