u76594
u76594
nexttttttt
21. september 2012
lepa
21. september 2012
u106935
u106935
a.) Se mi sploh ne sanja!
b.) Jst mislim da ja c:
Nexttttttttttttttttttttttttttttt
21. september 2012
še 1 kratek next. zgodbica za lahkonoč pa take fore

Tist Niallov nasmeh ni pomenil nič dobrega. To sem vedela takoj.In res. Rekel je: ''Poljubi tistega od nas ki ti je najbolj všeč.'' OMG! Sm prou slišala? ''Naj ti bo,'' sem rekla preden še kaj doda izzivu in harryju dala lubčka na lička. ''Na usta,'' je dodal Niall. ''Stara sm komi 12 let. Si pozabu?'' sem ga vrašala. Niall se je delal neumnega. ''Res je stara šele 12 let,'' je rekel Liam. Haz je tudi pokimala. Vsi razen Harryja( ki se je držal za lice na katerega sem ga poljubila) so Nialla preglasovali in ta se je moral vdati. Hvala bugu da se je! No potem sem spet vrtela jaz. Flaša je pokazala na Harryja. ''Resnica,'' je zamrmral. Malo sem pomislila potem pa rekla: ''Katera iz med nas ti je najbolj všeč?'' Harry je spet zamrmral: ''Ti.'' Zardela sem. Haz in Louisa sta se naslonili z glavami in rekli: ''Awwwwww, kok lepo!'' Kot se za Larrie Stylinson spodobi. Harry si je pomrmraval neznano melodijo( od LWWY), in resno izgledal kot,da so mu izbrisali spomin. Iz fantov je Harryjeva izjava izvabila uuuuuuuu-je in ooooooo-je. Harry se mi je kar malo smilil če povem po resnici. Potem je vrtel Harry in flaša je pokazala na...
><><><><><><
1.) na koga je pokazala flaša?
21. september 2012
o.O
več nextov je,mn bralcou je o:
22. september 2012
u106935
u106935
Neeeeeeextttttttttttttt
1.) Na njo? (pozabla sm ime,sorry )
22. september 2012
kk lah pozabš ime?
Pa še en next mal daljši za vse, k še tole berejo :*

Flaša je pokazala na... ni name! Na Nialla je. To pa nov dobr. Harry se bo poskušal maščevat Niallerju, ki se je odločil za izziv. Harry pa je, kot da da bi vedela rekel: ''Poljubi tisto od punc, ki ti je najbolj všeč.'' Niall je Harryja pogledal, kot da bi padel z lune. Nato je vstal iz kroga in Louisi dal lubčka na lička. Fantje so bili začuda tiho. No potem je vrtel Niall. Flaša pa je pokazala na Louiso. ''Resnica,'' je hitro rekla. ''Torej, kdo iz med nas ti je najbolj všeč?'' Niall ponavlja za mano! Louisa pa je rekla čisto po tiho, in rdeča ko paradižnik: ''Ti.'' Haz jo je grdo pogledala. ''Nisi mi povedala, da me varaš.'' Louis in Harry sta se spogledala in se začela valjat po tleh od smeha. Čez nekaj minut smo se vsi smejali. Ko smo se nehali sem rekla: ''Lačna sem.'' Niall je rekel: ''A ti tud?'' Jaz sem zavila z očmi. ''Lačna sem,'' sem ponovila. ''Če je Nialler lačen, bomo pa jedli,'' je rekel Lou. ''Ne klič me Nialler!'' sem rekla. Pravzaprav zakričala. Glede Niallov in Niallerjov sem resnično občutljiva. ''Kako pa naj te?'' Je rekel. ''Nil.'' Sem odgovoril. ''Nil?'' je začudeno vprašal. ''Ja kako pa, ti ritotrobi zaribanec.'' Louis je začudeno pogledal: ''Ritotrobi zaribanec?'' Zavila sem z očmi: ''Za razliko od Nialla berem Harry Potterja.'' Louis je zamrmral nekaj o tem, da ritotrobi zaribanec pa ne more biti potem pa vprašal: ''Naročimo pico?'' Jaz sem pokimala. ''Pica ni zdrava,'' je rekel Liam. ''Zdej boš reku, da Ne ješ pice?'' sem vprašala. Liam je takoj začel razlagat o tem kok je pica dobra. ''Daddy Direction,'' sem zamrmrala in odkimavala z glavo.
Ko sem lačna sem zelo razdražlijva in sem se do čakanja na pico umaknila na kavč in od tam spremljala igro flaše resnice. Potem je pri vratih pozvonilo. Louis je vstal in v dnevno prinese škatlo s pico. Vsak je dobil en kos. Kaj kos! En majhen košček! Enkrat vgrizneš in ga ni več. Jaz pa stradam. No, ko smo pojedli je Zayn predlagal, da se gremo karaoke(osupljivo! Karaoke se znajo igrat.). Seveda smo se strnjali in Niall je prevzel spremljavo na kitari. ''Harry, ti začni.'' Je rekel Lou. ''Sam še loh live while we're youn...'' Je rekel. ''NE!'' je rekel Louis. Harry je nato rekel, da se ne gre. ''Louis! Kaj ti ni jasn? a niso karaoke zato, da loh vsak zapoje tist kar hoče?'' je vprašala Zaynie, ki je zagotovo, tako kot druge želela slišati LWWY. ''Ta še ni prišla vn.'' je rekel Lou. ''Bom jaz začela,'' sem se vmešala. ''Kero?'' je vprašal Niall. ''I wish.'' sem odgovorila. Niall je začel igrati jaz pa peti:
He takes your hand
I die a little
I watch your eyes
And I'm in riddles
Why can't you look at me like that

When you walk by
I try to say it
But then I freeze
And never do it
My tongue gets tied
The words get trapped

I hear the beat of my heart getting louder
Whenever I'm near you

But I see you with him slow dancing
Tearing me apart
Cause you don't see
Whenever you kiss him
I'm breaking,
Oh how I wish that was me

He looks at you
The way that I would
Does all the things, I know that I could
If only time, could just turn back
Cause I got three little words
That I've always been dying to tell you

Tearing me apart
Cause you don't see
Whenever you kiss him
I'm breaking,
Oh how I wish that was me

Feel with my hands on your waist
While we dance in the moonlight
I wish it was me
That you call later on
Cause you wanna say good night

Cause I see you with him slow dancing
Tearing me apart
Cause you don't see

Tearing me apart
Cause you don't see
Whenever you kiss him
I'm breaking,
Oh how I wish
Oh how I wish
Oh how I wish, that was me

Oh how I wish, that was me

Harry se je med zadnjo kitico priplazil v dnevno(sobo) in jaz ga nisem opazila saj sem stala pred vrati. Zadnji verz je zapel z mano. Očitno se je le želel iti karaoke. ''Harry se je nehal trmati.'' je rekel Lou. Harry je rekel: ''A res ne bi smel zapeti LWWY?'' In Lou je odgovoril...
><><><><><><><><><><><><><><
1.) Kaj je odgovoril Lou?
22. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
22. september 2012
nextala nom dokler nov vsaj dveh 'nextov'
22. september 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttt
rekel je da lahko
22. september 2012
u76594
u76594
nextttttttttttttt
23. september 2012
Louis je rekel: ''Če punce nimajo snemalnika zvokov na fonu prpravlenga da ga vklučjo takoj ko začnemo pet. Loh usi skupi.'' Harryja je s tem zelo rezveselil. Niall je začel igrat. In potem je začel pet liam... do konca pesmi smo ble punce tiho. Lou ma solo! Lii je blo to po mojem zlo ušeč . OMG kok najboljši so! Ko so nehal smo zahtevale, da zapojejo še enkrat pa še enkrat... Kmalu je bila ura 7 zvečer in odšle smo domov.
><><><><><ob 0.00><><><><><><
OMG! Harry kliče!
(H- Harry, N- Jst)
H: Oj!
N: Oj!
H: A bi šla z mano jutr u kino?
N: U kino? S tabo? Če že hočeš.
H: Jutr po šoli bo uredu?
N: Supr!
H: Potem se vidva. Papa.
N: Papa!

Potem je prekinil. Važn da grem s Harryjom Stylesom v kino!
><><><><><><Ob 2.00><><><><><><
Ne morm spat! S harryjom grem u kino. OMG! OMG! OMHS!
><><><><><Zjutraj><><><><><><
Okrog treh zjutraj sem končno zaspala. Uredit se morm za u šolo. In to tako, da bom imela na sebi tudi obleke primerne za v kino. Kaj naj izberem? Po dolgem premisleku sem se odločila za svoje najljubše kavbojke in svojo najljubšo majčko. Še počešem se in že sem na poti v šolo.
Ko sem prišla v razred in sem se usedla na moje običajno mesto sem Lii in Zaynie zašepetala: ''S Harryjem grem u kino!'' Lia mi je rekla: ''Blagor teb. Ko bi mene Lou povabu...''
Po pouku sem Harryja počakala pred šolo. z avtom naju je odpeljal v kino. Ko se je ilem končal je vprašal...
><><><><><><><><><><
1.) Kaj je vprašal Harry?
23. september 2012
u76594
u76594
nextttttttt
23. september 2012
next
23. september 2012
u73804
u73804
če mu je nialla všeč,ali če bi bila njegova punca...
nextttttttttttttttttt
nexttttttttttttttt
nexttttttttttttttttttttt
nextttttttttttttt
23. september 2012
tadaaaaaaaaaaaaam....
tuki je mov next za moje bralke :*

Harry je vprašal: ''Sem ti res všeč? Kljub vsej tej starostni razliki? Kljub vsemu?'' Pokimala sem nato pa ga vprašala: ''In ti? Sem ti res všeč?'' Harry je odgovoil: ''Vedno.''...
><><><><><><čez pol ure><><><><><><
OMHS! Harry Styles me je poljubil! OMG! OM1D! OMHS! Pa ne na lica. Na ustnice! OMHS! In hodiva! Samo upam, da tam ni bilo kakega paparaca. Si predstavljate, da se na sredi londona poljubite s slavnim pevcem! Božansko *-* Moj Hazza. Samo moj!

*Harry*
Rekla mi je, da sem ji všeč. Potem pa sem jo kar poljubil. In zdaj hodiva! Z Nialo hodiva. No, ko šem domov( seveda čisto zasanjan) me je Liam vprašal zakaj sem tak. ''Kak?'' sem ga vprašal. ''Blodiš naokrog, se zaletavaš v stene...'' mi je odgovoril. ''To ni nič takega...'' sem rekel, odšel v sobo in se zaklenil. Njene plave očke, pa njen nasmeh, pa njeni lasje... Moja Nil. Samo moja! Nekdo mi je poslal sporočilo. OMG! Ona je.

*Niala*
Poslala sem mu sporočilo po telefonu. Odgovoril je... no začela sva se pogovarjat.
(N- jaz, H- on)
N: Ojla, piki :* Kako si?
H: Miška moja! Js sm super. Ti? :*
N: Popolno :*
H: Rad te mam :*
N: Js mam tebe bol :*
H: Ne jz mam tebe bol rad :*
N: sej je useen :*
H: Ne ni!
N: Ja,je... tko mim grede, jutr s puncam po šoli pridemo k vam. :*
H: OK, nočko :*
N: Nočko :*
><><><><><><><naslednji dan po pouku><><><><><><><
S puncami smo odšle k fantom. Čudno pa je, da se danes v šoli Annalize ni spravljala name. Sej ne, da se pritožujem. Ampak to je že čudn. Kmalu smo prišle do njihove hiše. Pozvonila sem. Vrata je odprl Harry. Objela sva se. Puncam sem seveda povedala, da hodiva. Harry pa fantom očitno ni. Ko sem ga postrani pogledala je rekel: ''časih so lahko prav nadležni. Sploh Lou.'' Zavila sem z očmi. ''Nas boš povabu notr al bomo do niči uzuni?'' Potem nas je spustil noter. Seveda sva se z mojim Harryjom držala za roke. Loh bi rekl, da je Narry prišel v dnevno sobo kamor smo odšli. ''Oj!'' sem pozdravila in se z mojim Harryjom usedla na kavč ter glavo naslonila na Harryjevo ramo. 'Bi kdo gledu Toy story?'' je vprašal Liam, ko se je spuščal po stopnicah. Ko je prišel v dnevno kjer smo bili vsi ostali je Harryju rekel če se lahko pogovorita. ''A, je pomembno?'' je vprašal Harry. Liam je naredil nedoločen gib z glavo in skomignil z rameni. Harry je zavil z očmi in odšel za Liamom. Pa kaj je tem fantom? Skos zasebni pogovori in bla, bla, bla... OK no. Ne mot me tuk na pouno. Virnla sta se. Liama je kuhalo od jeze, Harry pa je bil čisto preč. Ubožček.
In kaj se je dogajalo medtem na 'zasebnem pogovoru' med našim skrbnim Daddyjem Direction in Hazzo?
*Harry*
Odšel sem za Liamom. Kaj sem pa drugega lahko? Odšla sva v kuhinjo. ''Kaj se plete med vama?'' me je vprašal. ''N-n-nič,'' sem izjecljal. ''Ne laži. Saj sem vaju videl.'' Pa smo pri tem. zdaj bo nekladal, da prvo padam na stokrat starejše ženske nato pa sem v zvezi s punco od mene mlajšo sedem let. ''Hodiva,'' sem zamrmral v odgovor. ''Punca je stara 12 let. Neve sploh kaj je ljubezen. Niti fanta še ni mela po mojem. In ti? Povabš jo u kino in pol hodta. Harry, tok si odgovoren, ko dojenček.'' Zmajal sem z glavo. ''Liam, pomiri se.'' Zdaj pa je Liam zavil z očmi. ''Ne bom se pomiril. Punca je stara 12 let. Oziroma še bo. Nč ne rečem, da ni lepa sam... mal premlada.'' Liama je moglo malo zanesti. Naj kar govori. Jaz bom šel iz kuhinje. Liam, jezen ko ris me je poskušal zaustaviti jaz pa se m ga preprosto odrinil. Ampak kaj pa če ima prav?
*Niala*
Oh, ubogi Harry. Ko se je usedel zraven mene sem ga pobožala po njegovih najlepših kodrčkih. ''Se gremo flašo resnice?'' je vprašal Lou, ''in beseda 'ne' se ne upošteva.'' No super. Prisilil nas je v to, da se gremo flašo resnice. Spet! Posedli smo se v krog. Jaz zravem Harryja seveda. Ubožček je bil čisto na tleh. Z Liamom se bo treba pogovorit. Lou je danes vrtel prvi. Flaša je pokazala name. ''Resnica.'' sem rekla. ''Zakaj je Harry tako žalosten?'' je vprašal. ''Liam ve.'' sem odgovorila. Vrtela sem. In flaša je pokazala na Liama. Tudi ta se je odločil za resnico. ''Liam zakaj je Harry tako žalosten?'' Liam je povedal kaj se je zgodilo v kuhinji. No danes očitno ni dan za Narryje, ker sva bila potem s Harryjom oba čisto na tleh. Kaj če ima Liam prav?
Liam je vrtel. Flaša je pokazala name. Kakšno presenečenje. ''Izziv.'' sem bleknila. ''Objemi Harryja.'' Seveda sem svojega kodravčka objela čez ramo. Po mojem je Liam prerokoval, da Harry potrebuje objemček.
No kakor koli. Ko sem prišla domov sem bila kot ponavadi lačna. Ampak po eni žlici jogurta nisem bila več. Čudno...
24. september 2012
u76594
u76594
next
24. september 2012
next
24. september 2012
u106935
u106935
Neeeeextttttttt
24. september 2012
Mogoče pa nisem lačna zaradi zaljubljenoati... kok dolg že nism bla na fb-ju. No zato sem šla na računalnik. Bivša sošolka Samantha je pod mojo objavo oz pred petih dni zapisala komentar:
niall cela šola te pogreša :3 nimamo nobenga druzga za zafrkavat.
OMG! Bom to žensko ubila. Takoj ko pridem nazaj na Irsko. Tim me je kliknu. Pft.
(N- js, T- tim)
T: Oj!
N: oj?
T: Kje si ti? Ni te u šoli...
N: itak, da sm? Sam u londonu.
T: Supr!
N: Zakaj si me sploh kliknu?
T: Vdu sem, da si gor... poleg tega zlo si mi ušeč.
N: ...
T: A nis nč vesela?
N: Lepo... js mam pa že fanta
T: Fanta? Koga?
N: Harryja Stylesa
T: A to je tist iz 1D k poje zravn unga Nialla?
N: Ja.
T: Samantha me je pa iz klape vrgla... ravnokar.
N: A je pr teb?
T: ja.
N: supr
T: Zakaj?
N: Zato k boš vidu kk je če nisi u klapi sv. Samanthe.
T: Klapa sv. Samanthe hahaha
N: Adijo
T: Adijo

Jp. Če ste pravilno uganil. Samantha je bla najbl popularna na moji bivši šoli. Mela je tut svojo klapo, ki sem jo jaz poimenovala Klapa sv. Samanthe. Nekdaj... od prvega do petega( dokler Samantha ni izvedela za 1D) sem bila v njeni klapi. Vse smo morali delati po njeno. Če si kaj naredil narobe( kot jaz ker sem podobna Niallu) te je vrgla iz klape in postal si njena nova tarča posmeha. Eno prošnjo za prijateljstvo sem dobila. Počaki mal. Harry nima fb-ja ne? Poklicat ga morm. No pokličem ga.
N: Pikec moj! A maš ti mogoč fb?
H: Jp.
N: Brez vednosti drugih?
H: O, ja.
N: Kaj bo ko zvejo?
H: Ogenj u strehi. In js mrtu.
N: Ti novš nikol mrtu, srči moj.
H: Dej sprejmi že pronjo za prijateljstvo proooooooooooosim.
N: Takoj.
H: Papa, lupčka
N: lupčka
Potem sva odožila. Sprejela sem njegovo prošno za prjateljstvo in potem mi je on poslal prošno za razmerje. Itak, da sm sprejela. Če pa hodiva! Predstavljala sem si samanthin izraz na obrazu ko to zapazi. In potem skoraj počila od smeha. Ta ženska ni normalana. Na časovnico mi je napisala:
Če hodiš s fejk Harryjom ti nisi nč posebnga, Nialler
Uspodi sem ji napisala komentar:
Ko bi ti vedla kok resničn je ta Harry
Ta ženska me je kliknla na klepetu:
(S- Samatha, N- js)
S: dokaž!
N: OK
Prekinla sem nato pa klknla Harryja:
N: A loh tole številko pokličš( od moje bivše sošolke je pa bi jo rada dokazala, da si taprav Harry)?( tel. številka od samanthe)
H: Za mojo pikico vse.
N: hvalaaaaaaaaa :*
Potem sem Samanthi napisala:
N: Zdaj bi ti mogel zazvonit telefon.
S: Kako si vedla? Ravn mi zvoni.
N: dvign... to je Harry
S: Da preverm.

*Harry*
Nil me je prosila če njeno bivšo sošolkp lah pokličem. Ok, brez problema. Ko je dvignila sem jo pozdravil: ''Dober dan gospodična. Tu Harry Styles. Imel sem vtis, da ne verjamete mojemu dekletu, da hodiva.'' Odložila je. Jaz pa sem začel pokat od smeha, ker sem si čeprav ne vem kakšna je sem si jo predstavljal kot rjavolaso suhico, ki še nekaj mint po pogovoru strmi v telefon.

*Niala*
Good job, Harry. Čez minuto ali dve mi je Samantha napisala, da verjame. Jaz pa sem bila tako utrujena, da se niti iz fb-ja nism odjavila pa sem že spala.
24. september 2012
u76594
u76594
nexttt
24. september 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
24. september 2012
Se opravičujm k ni blo nexta tok dug sam sm mela na žlost eno trapasto prepoved računalnika ):

zjutraj sem se zbudila računalnik pa je utrujeno brnel. Ura je 10.00! Aja sej res, vikend je. Kot ponavadi v Londonu je bilo oblačno. Dol sem odšla na zajtrk. Kako sem bila lačna. Logično, če sem za večerjo pojedla samo žlico jogurta. Danes sem si tako pripravila palačinke A la 1D. Palačinke, narejene tako, da so brez nadeva dovolj sladke. Dobre so bile. Na fuuuuuuuuuul( :'P). Poklicala sem punce in zmenile smo se, da se dobimo na ulici na keri živijo fantje. Odločile smo se, da jih presenetimo z nenapovedanim obiskom.

*Harry*
Zjutraj sem se zbudil okrog 9.00. Sanje so bile tako lepe. Zajtrka sploh ne potrebujem. Sej Nil itak je za oba( :'P). Whatever. Okrog 10.30 sm jo poklical. LINIJA ZASEDENA! kk je pa to možn? Pršinlo me je, da se pogovarja s kero od punc.
><><><><><><><>ob 12.00,0(ob dvanajst nič nič cela nič)<><><><><><
*Niala*
S puncam smo se kakor smo se dogovorile dobile na ulici na keri živijo fantje. Odšle smo do njihove hiše. Zaynie je pozvonila. Odprl je Louis... ves začuden seveda. Harryja sem takoj opazila. ''Hazza!'' sem vzkliknila in ga tako močno objela, da so mu skoraj popokala rebra. ''Klical sem te,'' je rekel, ko sem končno popustila objem, zanalaš sem preslišala obtožujoč ton v njegovem glasu, '' ob pol enajstih, pa je bila linija zasedena.'' Iskreno sem ga pogledala v oči: ''Pogovarjala sm se z Haz. Menile smo se za tale nenapovedan obisk in rekla sem ji naj obvesti Lou. Potem sem poklicala še Lio in Zaynie.'' Harry je bil še vedno malo(ali pa veliko) užaljen ker mi ni čisto verjel. Vsaj po mojem. Šli smo v dnevno sobo. Liam je spet uprašal, če bi gledali Toy story. Nekako smo se odločili, da bomo gledali(kot ste že uganili) Toy story. Ravno, ko se je risani film začel pa je spet pozvonilo. Harry je pogledal čez zavese. Zelo zaskrbljeno. Čez par trenutkov sem izvedela zakaj. Pred vrati je stal Simon Cowel. Jp, striček Simon. Tudi jaz sem postala zaskrbljena. Kaj če je izvedel za Harryjev fb? o: Pol bo ogen u strehi in moj Harry bo umrčkal. Ali pa se bo Simon mogoče prej znebil mene? Ne, nč od tega se ne sme zgodit! Ne, ne in ne! Louis je Simona spustil naprej. Vprašal je(simon namreč): ''Si je kdo od vas naredil v preteklih dneh facebook?'' Vsi so zanikali. Tudi Harry. ta je zajecljal. ''N-n-ne.'' Simon je vprašl: ''Si prepričan Harry?'' Harry je prikimal. ''Izbriši si fb. Takoj!'' Harry je prebledel in tudi jaz sem.
><><><><><><
a) Kaj se bo zgodilo?
b) Bo Harry izbrisou fb?
08. oktober 2012
u76594
u76594
nextttttttttt
08. oktober 2012
u73804
u73804
a) Kaj se bo zgodilo? nevem
b) Bo Harry izbrisou fb? ja
nextttttttttttttttttttttttttt
08. oktober 2012
no, da sem vm oddoužim, k tok časa niste brale moje zgodbice nov next:

*Liam*
Harryja sem začudeno pogledal. Zarad punce si je naredu fb? Velik si upa, to lah rečm. Ko je striček Simon šel so šli drugi na kosilo, ki ga je Louis nekako spacal skupaj. ''Harry, počak mal.'' sem rekel, ko so drugi odšli v jedilnico. ''Zakaj NAM nisi povedal? Saj veš, da niti podrazno ne znaš lagati.'' Čisto bled in potrt harry je zamrmral nekaj o tem, da je mislil, da bomo povedali Simonu. ''Halo, Harry! Prjatli smo. Si pozabu?''

*Harry*
Spet sem nagovoril Liamova kolena. ''Nevem,'' sem zamrmral. V očeh so se mi nabirale solze, kajti vedel sem, da je to kar je Liam rekel čista resnica. Okej Harry. Ti si fant, ne kaka cmerava punčka. Ne smeš jokati. Liam me je pustil samega v dnevi sobi. Namesto v jedilnico sem odšel v svojo sobo. Solz nisem mogel več zadrževati. Zajokal sem. Čez nekaj minut je nekdo potrkal.

*Niala*
Liam je v jedilnico prišel zadnji, Harryja pa ni bilo od nikoder. Vprašala sem kje je. ''Verjetno v svoji sobi,'' mi je rekel Liam. Odšla sem v zgornje nadstropje, kjer imajo fantje sobe. Potrkala sem na vrata njegove sobe. ''Harry, si tu?'' sem vprašala. Izza vrat se je slišalo le pridušeno hlipanje. Odprla sem vrata. Videla sem Harryja kako se naslanja na posteljo. ''Kaj je narobe?'' sem zaskrbljeno vprašala in ga pobožala po njegovih kodrih. Ta pa je izdavil komaj razumljive besede: ''Fantom... nisem... nisem... povedal... ker... jim... jim nisem več zaupal.'' Pokleknila sem k njemu. ''Vse bo v redu. Bom si js nardila twitter.'' Harry se je bežno nasmehnil 'Ko si žalosten, paše, če malo zaspiš,'' sem rekla, ''vsaj meni pomaga.'' odšla sem dol. ''Harry bi rabil malo počitka,'' sem rekla drugim, ki so že pojedli. no, ker nisem ravno med najbolj lačnimi(kk je možn?) smo se odpravile domov. V sobi sem poslušala glasbo... in kmalu zaspala.
08. oktober 2012
u76594
u76594
nexttttttt
08. oktober 2012
next
08. oktober 2012
u73804
u73804
nexttttttttttttttt
08. oktober 2012
oj!!!!!! kk ste? en next, posvečen <3I love dogs<3

OMG! Spala sm od 15.00 5. septembra do 12.00 6. septembra, poleg tega pa se se spomnila, da imam čez 7 dni rojstni dan! Prespala sem skoraj en dan mojega življenja. Nevem kk sm loh spala 22 ur neprestano in se niti sanj ne spominjam. Ko sem pozajtrkovala sem poklicala Lio, da bi prišla k meni. Rekla je, da nima časa, ker ge z Louisom na kosilo! Čakaj malo. Je rekla, da gre z Louisom na kosilo? Kako sem vesela zanjo. potem sem poklicala Zaynie. Ona je rekla, da pride. Kmalu je pozvonilo. Mislila sem, da je Zaynie in stekla sem odpret vrata in pred vrati je stal...

*Harry*
Nil me od včeraj, ko so punce odšle ni nič poklicala. Okrog pol enih Sem se zato odločil, da grem k njej. Louis je z Nilino sošolko odšel na kosilo in fantje so imeli ene čudne fore k jih nism razumel, jih pa tudi želel nisem. Tako sem se sam odpravil proti njeni hiši. Poklical sem jo. LINIJA ZASEDENA! Vedno, ko jo kličem je linija zasedena. Včeraj ji nisem čisto verjel, da se je pogovarjala s puncami. Za to bi se lahko domenile že predvčerajšnjim. S kom se bi lahko še pogovarjala? Z mamo, z očetom z bratom ali sestro. Toda, če jaz kaj vem brata ali sestre nima. Tako kot brata ali sestre nima tudi Niall. Lahko bi bil njenj prijatelj iz šole, ali pa še huje, fant katerega imena ne vem... nekdo, ki ji pomeni več kot jaz. Naprimer tisti Tim, ki ga ima kot prijatelja dodanega na fb-ju. Prišel sem do vrat njene hiše in pozvonil.

*Niala*
Bila sem prijetno šokirana, ko sem odprla vrata. Namesto pričakovanega obiska je prišel Harry! Objela sem ga. ''S kom si se pogovarjala po telefonu?'' me je vprašal. ''Z Zaynie, gospod detektiv,'' sem rekla, ''Mslila sem, da je pred vrati ona.'' Zahihitala sem se. Tudi Harry se je bežno nasmehnil. ''Zgledaš ko Zmagoslaf Levy*,'' sem mu rekla, Še nikoli ni zgledal tako čemerno. Šla sva v mojo sobo. Malo se je razvedril, po mojem zato, ker je videl posterje od 1D. ''Imaš, brata? Ali sestro?'' me je počasi vprašal. ''Ne,'' sem mu odgovorila. Ta človek se igra detektiva! Če ne bi bil Harry Styles in moj fant bi ga vrgla skoz okno. ''S kom pa si se potem pogovarjala po telefonu?'' je vprašal, ''Z mamo? Očetom?'' Zavila sem z očmi, ko pa je Harry omenil očka so mi same od sebe začele iz oči kapljati solze. ''kaj je narobe?'' me je vprašal. ''Nimaš staršev?'' Odkimala sem. ''Očka je izginil pred... pred približ-ž-žno štiri-štirimi le- leti.'' Ko sem se malo pomirila sem mu povedala: ''Odšel je na službeno potovanje v ameriko. Leteli so nad bermudi. Saj veš, tam kjer je bermudski trikotnik. Vsaj tako mi je rekla mami. In saj veš kaj se zgodi tam...'' spet sem jokala ko dež. Objel me je in takrat je pozvonilo. ''greš odpret?'' sem vprašala Harryja. Odšel je odpret vrata.
><><><><><><><><><><><
a) Kdo je bil pred vrati?
b) Je po tvoje zgodba, ki jo je mama povedala Nil in Nil Harryju resnična ali je laž?
09. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani