hoiiii *_*
sm ana in danes prihajam z novo zgodbico o novem shippu. tole mogoče ni za vsakogar ker usi nimate okusa in ste heterofobični. anyways za use tiste nove bralce, tole zgodbico bom pisala z mojo prečudovito borutinjo mokino.
enyoy!!!!!!!!!!!!!!!!
----------------------------------------------------------------------------------------
hardon pov
živijo moje ime je hardin, sm star 18 let in iščem sugar daddyja.
to sem jas:

mama me je že od malega hotela prodati za droge, vendar me one direction ni hotel kupiti zto sm ji moral ves denar ki sm ji ga prislužil na ulici prinesti domov da ga je lahko zapravljala za droge.

to sem jas ko sm sad btw

no in potem nekaga dne je mama spoznala velikega močnega francija in zbežala z njim, mene pa pustila samega . tako sem mogel sam skbeti zase.

tisto jutro, na noveember peti sm pil iz te skodelice:

in se oblekel v cote, ki sem jih ukradel brezdomcu:

tisto jutro sem tudi postlal mojo sobo ker sem se poscal u njo:

in potem sem šel na datin side http://www.datingsimulator.com in se prijavil na to. upam da bom našeč ljubezen

next??

shippaš gay ludy

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. oktober 2021
Zelo dobro si začela, vendar nažćal še ne znaš pisati. Vem, da si zdaj komaj v vrtcu, vendar se je treba učiti kobila!!!

Olja!!! Moje ime je Mokina oz. Monika, vendar naše teleto še ne zna pravilno pisati.
Nadeljujem to lepo zgodbico.

----------------------------------------------------------------------------------------
Popaj POV

Yuhu jaz sem mornarič Popaj. Najlepši in najostrejši moški na siršem oceanu. Nimam lasov, imam pa mišice.
Veliko ljudi pravi da zgledam kot Johnny Sins

Vendar moram se nehati havlit.
Takoj sem se zbudil in skočil do svojega ogledala saj sem na barki in ni daleč. Pogledal sem se v šipo in zažvižćgal. Tako sem lep!

Danes je zelo lep dan, zato sem se odločil v spremembi obleke. Preoblekel sem se v to

Mater imam velikega. Pipo mislim.

Šel sem na povrje barke in se ozrl v daljavo. London. Mesto, ki ne obstaja na zemljevidu. Od malega sem ga želel obiskati in njihove gejovske klube. Sej ne da bi cuzu sam rad gledam kak so oblečeni ti moški.

Moja barka, ki ji je ime Frančiška, je pristala ob mostu. Videl sem tudi palačo, tam živi moja sestrična Elizabetka. O Betka, pokojni oče te pogreša. Mogoče sta skupaj spala.
To ni pomembno.
Ladijo sem parkiral in skočil ven. London, zdaj sem tukaj.

Upam da imaste rai politično erotiko
Next, če jo imae radi
22. oktober 2021
zdravo minoka, se opravičujem da sem prej narobe tvoje ime napisala ampak še nismo vv vrtcu pršli do poštevanke. lepo, da si okrevrala od tega ko te je stari ata vrgel v gnojšnco

na tej dating strani sem bil ure in ure.. to je moja slika, ki sem jo dal gor za profilno:

tukaj sem imel obdobje kjer sem poslušal samo pitbulla, zato so mi usi lasi odpadli. i know chicks dig that..

moja druga slika pa je bla take:

tukaj sem imela obdobje kjer nism mogel srati če se nism oblekel v voldemorta in sm zto 1/2 lajfa bil brez nosa

na profilu sem se zlagal da sem star 21 let... in potem začel scrollat čez ludi na priflu na tem fonu:

po več urah scrollanja se kar nism nič našel in sm biu spet sad pa še srat me je tisčalo

nism več mogel čakati da bi šel na wc ker je moja roomie trevor bila na wcju že DRUGIČ danes tako da sem šel na cesto in se tam usral

ko sem se izrpaznil sem nad sabo kar naenkrat zaglejal senco in je biu pred mano najlešpi močki kar sem jih kdaj videl....

več v nasledmen deli ko se bo hardin se uscal
Next?
22. oktober 2021
Hvala za nadeljevanje, vendar sem jaz bolša. IN ME OMENJAJ STAREGA ATA LOJZETA SLAKA!!!!! Gnoj j emoja zgodovina, ne pa moja prihodnsot!!

Hotil sem po ulicah Londona. Mesto je bilo prazno a prijazno (zato kr ni bilo nobenega. bojim se britvic).
Vidil sem veliko stvari, kot par ki je bil oblečen kot čudoviti dekleti

A nista kjut? Tudi jaz bi imel rad malega fazana. Mlaega? Ne! MLADEGA FAZANA!.
In nasj bo britanc, ceprav se jih bojim.

Hodil sem in hodil, ko sem opazil prizo kot iz mojih časov srednjega veka, leto 1503, ulica HogenBogen, na dne 22. 1. pri pekarni Gorbengaggen. Dečko je serjal ko srna, hlač ni bilo nikjer. Stopil sem do njega!

Dečko je tudi...SCAL!??!?!?
Oh kako se spovnem ko je še moj pimpek tako tekel, zdaj mi pa še trd ne rate. Disfunkcija erekta ali kako se reče.

Dečko me je pogledal. Njegov obraz je bil tako mlad in lep. Oči tako modre kot morje, lasje bave moje barke in ustnice kot rdeč balon. Bil je popven

Pomagal sem mu ustati. Ko princ na belem konju, sem s sabo imel vlažne robčke od pampers ter mu pomagal do čiste zadnice. Bilo je kot ljubezen po domače, samo da ni bilo kmetije in da mi ni ime Jožica.

Imam občutek, da se začenja nekaj lepega.

Za naslednji del mi v zasebco pošlji nage slike
22. oktober 2021
?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
08. februar 2022
žal se ni blo nagih slik za nasledni del
08. februar 2022
Jebte se
Posl picko al oa nema nexta
10. februar 2022
se kr noben ni poslal picke
19. marec 2022
MLP4LIFE AKA FRANCI TA DEL NI NAMENJEN TEBI KER SI MISLIL DA JE TEMA OD NMOKINE.. si pa v njem omenjen se kr ni blo picke poslane v dms ampak ka češ.. bomo pač še na suhem
basike tole zrun poslušte <3333

_____________________________________________________________________________________-
5.chupater: hardinova trauma

*pet let nazaj *

F - franci T - tujec
F: ali si upravil??????????
T: Jp, notri leži skoraj gol in moram priznat da ima lepo telo.
F: to zgini že. No tule maš dnar pa bejš u svoj razred da ne bo učitelj pobesnel ko te ni.
In tako se je končal pogovor. "Torej je bil nekdo iz te šole ". Sem razmišljal. A še oseeno sem imel mejceno težavco. A potem pa še večjo. Ko sem ugotovila da so prišle sestrine goske ko me zmeri mučijo so bile šele težaveeeee. Potem pa me začne tlačit v neko vrečko kot da sem kak papir. Prej pa so me še tesno zvezale. Potem sem čez špranjo vrečke videla da me je sestra nekomu prodala za denar. Potem pa so me stlačili v kombi....
Potem so me stlačili v kombi. Zkosi vrečo sem videla da so se vrata zaprla a še malo odprla.
Potem je bil zraven moje sestre še nek tujec. Sestra mi je rekla "to je za zvezek, hahaha". nikoli ji ne bi smel srati na zvezek. Potem me moški uspava. Zbudim se v neki mali postelji še v istih oblačilih kot včeraj. Potem je prišel tisti moški in rekel " ohoho vidim da si se zbudil" Potem me nese v vedro ledeno mrzle vode. In potem me sleče še tisto kar sem imel na sebi. Potem me da v vodo in me krtači kot bi bila cunja in ne človek . Potem me obleče spet v ena in ista oblačila. Bil sem čisto rdeča. Potem pa pride šef...

Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani