Ime
nnnnnnneeeeeeexxxxxxxxttttttttttt-zelo col zgodba
29. junij 2015
neext
29. junij 2015
u152581
u152581
next
29. junij 2015
neext
01. julij 2015
Ko sem se vrnila iz kluba, sem videla, da je že tema v naši hiši. Oz. da mama že spi. Smešno, očetovega avta še vedno ni. Pogledala sem na uro. Ura je bila 3.00 zjutraj. Očeta pa od nikoder. No, verjetno ima avto na popravilu ali pa kaj takega. Vstopila sem v hišo. Mama je zgoraj spala. Zbudila sem jo:

j: mami?
m: zdravo ljubica.
j: kje je ati
m: (razjokala se je) Ljubica, ati si je našel drugo žensko z katero pričakujeta otroka.
j: kaj???????
m: ja. In skupaj sta že več let.
j: kaj ona, ona ve za tebe?
m: ne vem.
j: kaj pa ati ve, da ti veš?
m: ja. Poklical me je in mi rekel vse.
j: OMG! Kje pa on zdaj živi? V angliji bo delal?
m: ljubica, tvoj oče je želel iti sam v anglijo in, da bi ob vikendih in nekaterih pomembnejših praznikih bil z nama. Čudno mi je bilo ,ko je rekel, da nama bo darila za božič poslal po pošti. Rekla sem mu, da želim iti z njim v anglijo. Potem sem pa popenila in ga vprašala, če kaj skriva. Pa se je on razjezil in mi nehote vse povedal. Potem je to obžaloval.
j: torej je želel...
m: mene, tebe, njo in njegovega otroka. Ja.
j: ne morem verjeti. Kje pa zdaj živi??
m: v angliji
j: ampak kako jo je spoznal???
m: ahh nevem ....
j: joj

Planila sem v jok. Nato sem šla spat.
BIIIP!BIIIP! BIIP!
Ura je 8.00 zjutraj. Hitro sem spakirala nekaj oblek in se odpeljala do najbližjega letališča. Odletela sem v LONDON.

Prispela sem v London. Cela utrujena ampak še vedno pri sebi sem odhitela do taksija in ga prosila za naslov, ki sem ga našla na googlu oz. naslov, kjer naj bi moj oče stanoval z tisto žensko. Prispela sem do velike moderne hiše. Bila je zelo lepa.

Hiša:

Pozvonila sem. Vem, da bi me mama ubila, če bi izvedela,da sem tu.
Vrata je odprla okrog 20 let stara punca. Cela šokirana sem jo pogledala. Bila je noseča. Vprašala sem jo če pozna mojega očeta, nato sem ji povedala kdo sem in celo zgodbo o moji mami in vsem.

Ona:

Razjokala se je. Nato me je povabila noter in mi rekla naj se vsedem. Povedala mi je, da sta se spoznala preko spletne strani. Celo ji je rekel, da je star 28 let. V resnici pa je 45. Cela sem bila šokirana mi je povedala. Dodala je še, da se je kljub njegovim letom zaljubila v njega. Se opravičujem sem jo prekinila, ko mi je razlagala vse. Pograbila sem svoje stvari in odhitela ven. NE, ne morem več tega prenašat. Odhitela sem do taksija in taksistu naročila, naj me odpelje do letališča. V glavi sem si ponavljala, da bi morala ostati in mu pogledati v obraz in mu reči lažnivec. Vendar tega nisem naredila, ker sem neumna.
01. julij 2015
Ime
next
01. julij 2015
next
01. julij 2015
nextam
07. julij 2015
Ura je 9.00 zjutraj. Stevardesa sporoča,da bomo kmalu pristali. Pripela sem se in skozi okno opazovala pristajanje letala. Letalo se je ustavilo. Odpela sem se pograbila svoje stvari in počasi stopala iz letala. Na letališču sem počakala na svoj kovček in nato odhitela domov.

Ura je že 11.05 mama na žalost ni spala. Brez besed sem šla do svoje sobe. Mama mi na srečo ni nič rekla, me pa je debelo gledala. Zaklenila sem se v sobo in vklopila svoj računalnik.

2 neprebrani sporočili.
1. neprebrano sporočilo:

hej od olivie.

2. neprebrano sporočilo od ravnateljce:

Pozdravljeni!

Prosila bi, da se jutri ob 17:00 v moji pisarni oglasiš z svojimi starši. Z seboj obvezno prinesi:
-osebno izkaznico ali potni list
-izkaznico zdravstvenega zavarovanja
-rojstni list

potrebovala boš tudi svoj,mamin in očetov EMŠO ter davčno številko.

ponavljam: pridi z svojimi STARŠI!!!

Lep pozdrav,

Ravnateljica šole,

Jasna Lešnik

Srce mi je začelo razbijati. Nisem vedela, zakaj rabi vse to. Sporočilo sem označila kot ne prebrano.

Čez nekaj časa sem se le opogumila in na sporočilo odgovorila:

Spoštovani!

Žal je to nemogoče, saj se tega ne moreta udeležiti oba starša. Pride lahko samo mama. Obstaja možnost, da pride samo mama, pa čahko prinese vse očetove podatke (EMŠO, davčna številka)

Lep pozdrav,

Emma
07. julij 2015
next
12. julij 2015
Čakala sem na odgovor celih 40 min. Odgovor je bil kratek in jasen: NE -.-

SHIT

Šla sem do mame in ji rekla o mailu:

j: mama
m: ja?
j: ravnateljica mi je pisala, da naj prideta z atijem v šolo pa nekaj morta prnest
m: ni govora. pa si ji rekla, da ata ne more
j: ja, pa je rekla da morata oba prit.
m: aam ne. Zmenla se bom z ravnateljico, da on ne more prit. Zakaj pa sploh to rabi?
j: ne vem
Zbudila sem se in odhitela po stopnicah v spodnje nadstropje. Poštar je zvonil in mi prinesel paket na katerega sem čakala 3 tedne. Končno sem si rekla in odprla paket. V paketu je bila zelo lepa obleka, ki jo bom mela za posebne dogodke. Ko sem obleko spravila na varno v omaro sem dobila sms od mame:

Na sestanku sem bla. Izpisali te bojo iz šole. Ti vse povem.

Skoraj me je kap. Začela sem panično jokati in se dreti.
sorry za bedn in kratki next
17. julij 2015
OMG, ful dobro pises! Top
19. julij 2015
+ next
19. julij 2015
u152581
u152581
next
19. julij 2015
Ime
next