oo hvala
02. april 2020
okj js sm na fonu ker mam se vedno probleme z netom tkoda ti bom kle napisala pa pac brez slik ker nocm d so linki
03. april 2020
okj am pac mislem da je to stvar vsakega posameznika da se sam odloci ker pac odvisno kok stvari rabs jest nevem a zivis sama al z druzino ampak pac nevem js mislem da 1x na teden mejbi 2x d gres v trgovino ceprou js bi delala tko da bi sla 1x pa bi kupila hrano d bi jo probala met za ceu tedn pa tut npr kozmetiko odvisn tut kok hitr porabs stvari mejckn bi si nrdila zaloge sam res nebi pretiravala alpa bi pac sla 2x na tedn pa ja ce bi sla v mejhno trgovinco mogoce nebi mela maske pac ce zivis na vasi. Doloceno hrano bi kupovala pri kmetu npr mleko, jajca, mejbi kruh, zelenjavo, sadje ce ma cenenpa v trgovini. Ce bi sla pa v vecjo trgovino npr spar, merkator bi pa mela masko pa rokavice ker pac folk vse preslata itd pa se s tem bi zascitila tako sebe kot tudi druge ker jih nebi okuzla oz bi bla zascitena. Tezje bi fasala kksn bacil alpa kej tkoda ja to je moje mnenje pac usak se more sam odloct js nocm nic usiljevat in govort jaa tko mors narest lahko ti pa samo svetujem upam d ti pride prou cene pa naresi kot ti mislis alpa se mal starse vprasaj kaj mislijo oni
03. april 2020
hvala. za nasvet.
03. april 2020
np
03. april 2020
a maš kakršne koli izkušnje z nakupom ovitka prek spleta kje si naj kupim in kaj je zdaj moderno?
04. april 2020
*pa da niso preveč dragi (do 25€ nekje)
04. april 2020
pa po možnosti slovenska spletna trgovina....
nimam nobenih izkušenj z ovitki, pač do zdej ga nikol nism mela všeč mi je ful vsega všeč so mi ovitki ne preklopni.... Ampak ne vem kj je zdj moderno... Ovitki s citati ali z živalmi/naravo/trdi nepregibni/....
04. april 2020
NAROČANJE OVITKOV ZA TELEFON PREKO SPLETA
_______________________________________________________________________________________________

Imam kar nekaj izkušenj z naročanjem ovitkov preko slovenskih in tujih spletnih strani. Moje mnenje glede tega je, da ne naročaj po slovenskih spletnih straneh, ker meni osebno se zdi čisto predrago. Za en ovitek sem dala 14 ali 15 evrov in se je prav tako malo uničil pač spraskal dol. Tako da tudi če je dražje ni nujno, da je kvalitetno. Jaz sem naročala kar se tiče slo preko: gizzmo ali etui za mobi. Moti me, ker ni tok izbire in imajo samo določene ovitke ali zaščitna stekla. Pa še cene so kar visoke. Druga so ovitki lepi in vredu samo ravno tako se ti lahko uničijo po določenem času.

Jaz naročam po elliexpressu. Res je, da se časa 1 mesec ali malo več, da ovitek pride venda so res zeloo poceni od 1 evra naprej. Imaš zelo veliko izbire. Loh išeč ovitek na določeno temo npr lik iz serije, določeno žival, napišeš v iskalnik po angleško vse in ti vrže ven zelo veliko zadetkov. Naročila sem več ovitkov, jih menjavam in zaenkrat se mi še niso obrabili, uničili. Verjamem pa, da se mi lahko ker je poceni ampak vseeno so dobri in sem zelo zadovoljna z njimi. Moraš pa imet kartico mastercard da ti dol trgajo denar pa pač tm morš vpisat neke podatke, nevem pa mogoče je možnost tudi plačilo po prevzetju vendar nisem sigurna + lahko izbereš da je poštnina zastonj ne glede na to a maškkšn bon ali ne. Ampak si je treba narest račun na alliexpressu da lahko naročiš. Jaz sem rekla ajde bom zaupala in zaenkrat je vse vredu, nobenih komplikacij takoda res priporočam.

Res ti neznam povedat kaj je zdaj moderno, ker ima fol različne ovitke. Eni trde eni gumijaste, eni živali, eni od serije, eni pa popolnoma navadne. Priporočam ovitek, ki ti je res všeč in neko temo npr iz filma, serije, naj žival itd. Sama imam npr ovitke od Harryja Potterja in en navaden ovitek, ki je trd in svetlo moder. Tako da po želji hehe.

spletna trgovina kupi hitro:
nevem a se prodajajo tudi ovitki, dalj časa rabiš da boš našla predlagam da zraven kupi hitro v iskalnik napišeš ovitek za... pa tvoj telefon morda kej nadeš ker sem opazila, da so kakšne cene ugodne kakšne pa ne. Kupila sem brezžične slušalke preko te spletne strani, dobila v 2 ali 3 dneh in sem zelo zadovoljna, ker odlično delajo, ne štekajo itd + bile so poceni, ker je biu black friday haha. Priporočam vsaj ogled in brskanje po tej spletni strani drugače pa ebay ali alliexpress potrebuješ pa mastercard ali kaj drugega sej piše tm pol ko naročaš.

Upam da ti nasvet pride prav drugače pa se odloči kakor želiš hehe ali pa še kaj vprašaj če nebo jasno.

04. april 2020
aja pa še zdaj boš čakala dolgo da pride zaradi karantene ker js še zdaj nisem dobila 2h majc in že traja nekaj mesecev ker so leti odpovedani itd takoda ja mal počaki da se umiri pa pol naroč pač to govorim če ni prek slovenskih nevem pa kako majo pri nas verjetno ne čakaš tako dolgo takoda ja boš vidla kako bo oz predlagam da počakaš malo
04. april 2020
sej zato razmišljam, da bi naročevala v slo. če tega ne bi blo bi sto posto naročevala v tujini zdej pa k je to pa sm zarad tega razmišljala o slo.
hvala mi pomaga bom pogledala to spletno. zasledila sem spletno stran top izbira veš kaj o tem?
04. april 2020
mi lahko poveš mnenje a ti je bol všeč
ta ovitek:

ali ta ovitek (ta dva sta mi najbolj cute)

hvala ti
04. april 2020
ne poznam spletne strani tudi nevem a je kvalitetno, nevem kakšne so cene se mi pa zdi da sem že slišala za to ime spletne strani

oba ovitka sta vredu, drugi mi je lepši ampak prvi pa zelo dobro zaščiti kote telefona oz cel telefon od vzadaj, predlagam da si kupiš tudi zaščitno steklo za telefon, da se ti nebo razbila šipca
04. april 2020
ok hvala ti
04. april 2020
a mi lahko profil zrihtaš.
Pač rada mam to kar že piše na njem in un prvi del bi tudi imela napisan (ostalo dol ni potrebno.,) potem pa rada pojem obožujem živali nasploh mačke in pse in rada bi mela napisano da ne iščem fanta *tud punce ne in a bi mi lahko napisala z onimi lepimi črkami?
maš čas...
04. april 2020
bom uredila ko bom mela cas pa ko bom na kompu, upam da nebodo crke nagajale ker vcasih kaksnega dela noce potem objavit in je treba use 2x pa prej kopirat predn ovjavis da ne pride do komplikacij
04. april 2020
sej mas cas
04. april 2020
ᴢᴅʀᴀᴠᴏ,
ᴡᴇʟᴄᴏᴍᴇ ᴛᴏ ᴍʏ ᴘʀᴏғɪʟᴇ

ᴠsɪ, ᴋɪ sᴛᴇ sᴇ ᴅʀᴜᴢ̌ɪʟɪ ᴢ ᴍᴀɴᴏ ʜᴠᴀʟᴀ ᴢᴅᴀᴊ ᴘᴀ ɢʀᴇᴍ ɪᴢ
2 dni nazaj
ɪᴢ
2 dni nazaj
ej prou vedla sm da bo štekal zaradi črk js nemorm pomagat ampak ne primejo
2 dni nazaj
ᴠsɪ, ᴋɪ sᴛᴇ sᴇ ᴅʀᴜᴢ̌ɪʟɪ ᴢ ᴍᴀɴᴏ ʜᴠᴀʟᴀ ᴢᴅᴀᴊ ᴘᴀ ɢʀᴇᴍ ɪᴢ
2 dni nazaj
vglavnem ti pošljem po zs morda nebo štekalo
2 dni nazaj
ok vredu je si bom zrihtala hvala ti
2 dni nazaj
np
2 dni nazaj
POTREBUJEM VAŠO POMOČ
_______________________________________________________________________________________________

zelo bi vam bila hvaležna če:
- oglašujete
- komentirate temo
- poveste mnenje o njej
- predlogi za teme, o katerih naj pišem
- moja pomoč pri vaši težavi (lahko tudi na zs če je osebno in ne želite deliti z drugimi)
- pomoč pri iskanju slik, izdelavi profila
- pomoč pri čimerkoli

___________________________________________________________________________________________

če kera rabi kaj od vzgoraj naštetega ali da meni pomaga pri izboljšavi in večjem obisku drugih igralcev na tej temi naj mi prosim napiše

res vam bom hvaležna za vsako mnenje, pomoč pri oglaševanju....
22 ur nazaj
oglašujem
13 ur nazaj
mee too
Next
13 ur nazaj
okj hvala vama
povejta kksno temo o cem pisat
ce se kej spomnem in ko bo cas mogoce kej napisem
13 ur nazaj
mi daš lahko kšn nasvet kako se pravilno kaj naučiti, to mi res ne gre...
13 ur nazaj
tnx za vnaprej
13 ur nazaj
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani