theboom4
theboom4
нєιι,

σ∂ℓσčιℓα ѕєм ѕє, ∂α иαяє∂ιм тємσ ν кαтєяι νι ρσνєѕтє ρяσвℓєм αℓι čє ρσтяєвυנєтє кαкšєи иαѕνєт αℓι кαякσℓι ιи נαz ναм ρσтєм ρσмαgαм, ѕνєтυנєм. Čє ρα ѕтє ѕяαмєžℓנινι ιи иє žєℓιтє тσ иαριѕαтι иα тємσ мι ρα ѕєνє∂α ℓαнкσ иαριšєтє иα ѕρσяσčιℓσ ιи ναм тαм σ∂gσνσяιм ιи ρσмαgαм. тαкσ ∂α кαя ρσgυмиσ.

Šє иα кяαткσ zα тιѕтє кι иσčєтє вяαтι ∂σℓgιн ѕтναяι.

σ čєм ѕє gяє тα тємα:
- pomagam pri problemih/težavah
- svetujem
- lahko vam naredim profil
- svetujem pri slikah
- poiščem lepe slike o...
.
.
.

Hvala vsem, ki mi boste zaupali <3 Zdaj pa kar napišite kar vam leži na duši
06. januar 2020
ej, ti si res dobra duša
06. januar 2020
theboom4
theboom4
oo hvala, enako <3
06. januar 2020
Ubila se bi
07. januar 2020
theboom4
theboom4
a ti to resno? a to zaradi šole?
07. januar 2020
Ja...
07. januar 2020
theboom4
theboom4
Če ti lahko kako svetujem predlagam, da če se maš veliko za učiti, da si razdeliš snov po dnevih pa pregledaš kok snovi se maš za učiti pa da se usak dan učiš tako da se najprej učiš nekaj časa potem si uzameš mejčkn pauze npr 5, 10 alpa 15 min pa delaš nekaj drugega potem pa se spet učiš. Tako sem jaz delala in mi je pomagalo vem pa da ima vsak svoj način in da enim nekaj odgovarja drugim pa nekaj... upam d sm ti vsaj mal pomagala, vem kako je blo k sm se mela jaz za učit, uspelo ti bo, glavo gor, bodi potrpežljiva in se uči da bo ocena pozitivna pa je, pa ne sekiraj se če bo kdaj kkšna ocena mal slabša vse se da popravit pa zmenit...
07. januar 2020
kako človeku k je tvoj bff(fant)povrdat da si anj
07. januar 2020
theboom4
theboom4
najprej se nekak pozanimi če mu je kera ušeč, če mu ni pa k se bosta družla mu povej d se rada z njim družš pa d ti je kul pa tko pa d si razmišlala če bi blo med njima lahko kdaj kej več kot prijateljstvo pa boš vidla kko bo reagiru če bo zastopu če pa nebo razumel mu boš mogla pa direkt povedat d ti je ušeč, ker fantje večkrat drugač razumejo če jim po ovinkih hočš kej povedat učasih je treba bit direkten, kar pogumno najhujš je to d ti bo reku ne pa bosta pač ostala frenda, loh pa d mu bo kul pa da si mu ti tut ušeč pa vama bo ratal pa bosta skupi
07. januar 2020
V bistvu acctually i dont give a fu*k about school. Neki se je zgodil v šol
07. januar 2020
theboom4
theboom4
aja ok js ti hocm sam pomagat in ce ne poves kaj je blo ti ne morm pomagat zto pa je ta tema cr pa ne zelis povedat in ne rabis pomoci pa ni treba pisat na to temo
07. januar 2020
všeč mi je... moja prjatlca ampak ona skos govori o tem fantu k ji je vreč in men je ful neprijetno enkrat sm jo zarad ega nadrla in pol smo se skregale
07. januar 2020
theboom4
theboom4
aha... ce skos o nekom govori potem ji na lep nacin povej da te mozi da skos govori o tej osrbi in jo prosis da se pogovarjejta se o cen drugem in da zelis ce lahko manj govori o tej osebi
07. januar 2020
theboom4
theboom4
da te moti* sori na fonu sm pa sm narobe napisala par stvari hh
07. januar 2020
...samo vse sem v sebi držala in sm zaupila nanjo...
07. januar 2020
theboom4
theboom4
hoces rect da si ji zaupala ne razumem cist tocno kaj hocs povedat
07. januar 2020
Ne
07. januar 2020
Bojim se da bi me sovražla
07. januar 2020
theboom4
theboom4
aja a ce bi ji rekla d nej neha o njem govort ma ne pomoje d ne ce ji lepo reces
07. januar 2020
upam, da ne zameriš theboom4, če malo vskočim zraven. α.ly.ααα, nekako poznam tvojo situacijo. tut jst mam prijateljico, ki ponavadi kr naprej govori o fantih in sem ji naravnost povedala, da me to moti, na bolj umirjen način. seveda vem, da smo si ljudje različni in da vsi direktnega pristopa ne bodo najbolj sprejeli. naslednjič ko se bosta pogovarjali ji preprosto povej, da si želiš, da bi lahko vsaj enkrat preprosto šli na kavo/sprehod ali kaj podobnega in da bi se pogovarjali o čemer koli drugem kot o tistemu fantu. recimo, da si želiš z njo pogovarjati o kakšnem hobiju ali kaj drugega kar obe radi počneta. ne vem kako zelo ti je všeč tvoja prijateljica, kot si zgoraj omenila in upam, da mi ne zameriš ali pa me obtožuješ, če sklepam, da si mislila v romantični smeri. če ji hočeš, to povedati ali pa da te je strah, ji preprosto reči, da ti je všeč ena oseba in jo na kratko opišeš, ter ji zaupaš svoje strahove in jo prosiš za kakšen nasvet. mogoče si boš tako zmanjšala strahove in počasi nabirala pogum, da ji priznaš. vedeti moraš, da je ljubezen vedno tvegana in moreš tvegati zanjo. ampak če je res prava prijateljica, te zaradi tega ne bo sovražila.
če sem narobe razumela to, se ti resnično opravičujem, drugače pa upam, da ti bo vsaj nekaj prišlo prav.
08. januar 2020
theboom4
theboom4
ne ne zamerim....
08. januar 2020
Sj se hecam ni res dc mi je blo pa rada mam dramo
08. januar 2020
theboom4
theboom4
lej ce se misles zafrkavat nerabs pisat klele to je tema za tiste k majo res probleme... tkoda prosim pisi ce mas res tezave alpa ce rabs d npr ti nrdim profil alpa poiscem kksno sliko
08. januar 2020
Mam eno uprasanje... Ni tok nujno nanj odgovort sam a mogoce poznas kksno dobro "tehniko" ucenja? Pac, men se use skupi zavlece cist prevec in pol nimam casa tok za druge stvari
08. januar 2020
theboom4
theboom4
lahko si prebereš uzgori k sm eno narobe razumela pa sm že napisala kako se lahko0 uči
08. januar 2020
Aja ups sori sm glih kar zagledala
sori se enkrat
08. januar 2020
theboom4
theboom4
ne sej kul
08. januar 2020
drugač pa moreš tut sama ugotovit kaj ti najbolj ustreza. moj način je, da si en teden prej začnem enkrat na dan prebirat snov. jezike, pa se poskušam čim bolj sproti očit, kr so preprosto zakomplicirani (vsaj zame)
08. januar 2020
ok hvala, bom probala
08. januar 2020
theboom4
theboom4
jasmina16 vem d hočš pomagat in hvala ful sam js sm nrdila to temo tkoda zaenkrat js pišem... ni pa nič narobe in nič ne zamerim sam tko d veš hh je pa kul d ti tut poveš kko se učiš in pol kšnemu prav pride
08. januar 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani