ZA BOLJŠO BERLJIVOST:
immortal.† : Tvoj polyvore set mi je všeč. Le pripomnila bi,da uhani,ki si jih izbrala niso na vidnem mestu. Sama sem potrebovala kar nekaj časa,da sem jih opazila. Obleka je zelo lepa in tudi takoj se jo opazi v samem setu. Torbica in čevlji se popolnoma ujemajo vendar se mi zdi,da torbica in čevlji zasenčijo obleko. 8/10

carly45 : zelo mi je všeč,ker se takoj opazi trud za iskanje ustreznih slik. Všeč mi je,ker set ni preveč založen s slikami. Malo pa me motijo čevlji,ki so pisani in se ne ujemajo najbolje z obleko. Prav tako tudi ogrlica. Drugič ne pretiravaj preveč z usklajevanjem barv saj ti lahko le ena stvar pokvari celo kolekcijo. 9/10

Selena's sister : Preprosto in lepo. Naslednjič ti predlagam,da ne naredi tako preprosto čeprav je vse zelo lepo urejeno in na pravem mestu.Vidim,da nisi pozorno brala navodila saj sem rekla,da mora biti zraven slika iz zabave : »Ne pozabite objaviti tudi slik iz zabave.« Tukaj imaš -1 točko. 8/10
ρσεтκα♫ : Tvoj set mi je zelo všeč. Ozadje je res v stilu zabave. Ampak obleke niso ravno za zabavo se ti ne zdi? Hlače,majica in teniske so prej kot ne za ulico in za v šolo. Všeč pa mi je,da je vse zelo lepo kombinirano. Amm... kje pa so slike iz zabave? -1 točka. 8/10
carrot girl<3 : Zelo všečno. Le majica in hlače za zabavo kot si jo prikazala na slikah? Tvoja kombinacija mi je zelo všeč. Le pri ustreznosti oblek ti bom odbila 1 točko (-1 t) 9/10
Biber's Girl <3 : Slike iz zabave? Obleke... Odvisno za kakšno zabavo gre. Ampak v primeru je šlo za coctail zabavo in tudi večina je naredila v coctail style-u. Kaj pa počne telefon zraven? Drugače pa zelo lepo skombiniran set. 8/10
<3 кιѕѕ мє <3 Ni naredila in se je odjavila

P.S
Upam,da nisem bila prestroga ampak vseeno DOBRO BERITE NAVODILA!
13. november 2012
2.IZIV PRIMER:
1. http://www.polyvore.com/soo_many_lips/set?id=62493744&lid=2011048
2.http://www.polyvore.com/this_is_all_what_you/set?id=62424571&lid=2011048#stream_box

Bye do nedelje :***
13. november 2012
torej
1: sminke in ustnice
2: bozic vec stvari
13. november 2012
ja tako je...
1. lahko daš samo ustnce ampak jih boš mogla več najdt,če hočš met pisano.
2. pa ja božič pa obleke za božič....
drgač pa ZS
13. november 2012
oki
13. november 2012
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=63340712
upam da sem te prov zastopla pa da je vredu :*
14. november 2012
ja prov si razumela. naredi še ustnce :***
14. november 2012
ja ok je :*

še ostale imajo čas do nedele poj bodo pa ocene
14. november 2012
OK je... Časa imate do jutri 18:00
Pohitite in se potrudite ;***
17. november 2012
oki
18. november 2012
OK ker predvidevam,da je večina vzunaj tko kokr sm bla jst dokler se nism spomnla da mam nalogo Vam,dam čs do jutr ( 19.11.2012 20:00 !!!!)
Glejte,da mi ne bo žal za podlajšan čas... :***
18. november 2012
podalšan*
18. november 2012
OK jst sm tukaj in komaj čakam,da vidm vaše izdelke oz. sete na polyvore :***
Še 2 urci pa ocenm... pls hitr nardite...
19. november 2012
delam počaki plisss:*
19. november 2012
OK ti kr počas... časa imaš do 20h (8h)
19. november 2012
Ne ni OK !!!
-

-

-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-

-
-
-
-
-

ODLIČN JE!!!!
19. november 2012
A kera rabi slikice? Če ne pa pls bodte pikiji pa napište 4 črke :
N-E-X-T *-* :*** hVALA
19. november 2012
OCENE: (ker vidim,da 2 ne mislita narediti)
ρσεтκα♫ /

immortal.† 1. Božič: Zelo lepo urejen set. Tudi obleke so primerne za božični čas in prinesejo prav božično vzdušje. Slikice set še popestrijo in vse skupaj je ODLIČEN SET. 2. Ustnice: Zelo lepa razporeditev in veliko truda uloženega v iskanje slik se opazi na setu. Le šminke so slabše izrezane.
Drugače pa je brezhibno!!! 10/10 t

carly45 Božič: Zelo mi je všeč izbor majic in ker si posebej poudarila kaj je všeč tebi. Ampak sem pričakovala več božičnih stvari. All starke so res super ampak za božič? (sneg,mraz) Ne ravno. 2.Ustnice: Nisi naredila tako,da ni nič točk (-5) 5/10 t

carrot girl<3 1.Božič: Zelo mi je všeč razporeditev vseh predmetov na setu. Predlagam ti,da naslednjič malo bolj obrezuješ slike,da se lepše prilagajajo setu. 2. Ustnice: Zelo mi jre všeč,da si se potrudila in naredila ta iziv. Vendar vseeno je set malo prazen. Se ti ne zdi? 9/10 t

Selena's sister 1.Božič: Tvoj set mi je všeč. Ampak pogrešam napise,ki popestrijo set. 2. Ustnice: Zelo lepo narejen set in prav vidi se tvoj trud pri iskanju in obrezovanju slik. 9,5/10 t

Biber's Girl <3 /

Kmalu se vidimo :***
P.S
Upam,da nisem bila prestroga. Če se z ocenami ne strinjate mi napišite ZS :***
19. november 2012
Zmagovalka iziva je
-

-
-
-
-

--
-
-

-
-
-
-
-
-

-
-
-
--
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--

-
-
-
-
-

-
-

je???
--
-
-
-
-

-
-
---
-

-
-
-
-
-
-
-
-
--

-
-
-
immortal.† !!!! Ki me je navdušila!!!!!
Za nagrado pa dobiš 1t pri naslednjem izivu,ki je na izpadanje...
Izpadla pa ni nobena! OK kmalu se vidimo z novim izivom :***
19. november 2012
ja mi nimamo snega in ne veliko dezja zato nosim all star
19. november 2012
hehehe... OK a to je letelo na to,da morm ocene popravt?
19. november 2012
oki kdaj bo nov iziv
20. november 2012
hvala za zmago< 3
kdaj bo nou izziu?:3
20. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani