smile <3 <3 nisi prijavljena.
Če bi se rada prijavila izpolni prijavnico.
Wow ste pa kar pohitele. Nareditit morajo še 3
04. november 2012
ok!!!!!!kak pa te morm??????
04. november 2012
Če bi se rada prijavila moraš imeti veljaven polyvore račun.
Nato pa izpolniš prijavnico.
ιмє:
ѕтαяσѕт:
ρσℓуνσяє яαčυη:
Ko to narediš si sprejeta. Če pa želiš tekmovati boš morala narediti iziv.
Če kaj nisi razumela piši na zs.
04. november 2012
Moja kolkcija 1.IZIV se že dopolnjuje. Samo še 3 kreacije potrebujem pa bo kolekcija popolna :***
Časa imate do nedelje :*** Lepo se imejte
04. november 2012
Ime:Annabella
Priimek:Lovely
Starost:16
Polyvore račun:http://www.polyvore.com/cgi/home
to??????????????
05. november 2012
http://love-pain.polyvore.com/
to je pravo...
Sprejta si. Naredi iziv do nedelje :***
05. november 2012
kaki??????
05. november 2012
1. IZIV
Prvi iziv bo dokaj preprost.
Prijateljice so vas povabile na rojstni dan. Naredite set kaj bose oblekle in kakšne dodatke boste nosile. Ne pozabite objaviti tudi slik iz zabave.
Pri tem izivu ne bo izpadla nobena. To bo le iziv za ogrevanje.
Potrudite se,
časa imate do naslednje nedelje. Če boste iziv opravile prej bodo tudi ocene prej.

če kj ne boš razumela mi napiši na zs :***
05. november 2012
ok tnx
05. november 2012
np
05. november 2012
05. november 2012
OK opravila. Časa imate do nedelje tako,da nič ne skrbite...
06. november 2012
u30718
u30718
jst naredim bolj potem ali ju3 izziu! sorry, sam nijam dost časa
06. november 2012
Imaš še dovolj časa kr počasi... :***
06. november 2012
Iziv in ocene dam v nedeljo... :**
06. november 2012
ok jst sm ze nardila
06. november 2012
u30718
u30718
POZOR! Brat mi je zagrozu, če bom še mau gor na igrah mi bo tote igre zablokiru! Resno...tko, da žau jas odhajam...mogoče bom kdj na skrivaj prišla a ne verjamem...ziher pa bom takrat gor ko njega ne bo doma...! Resno -.- POZOR!
P.S. Pogrešala vas bom vse...najraje vas mam in moje teme lahko če kdo hoče kdo drug nadaljuje...! Povsod, kjer sem prijavlena se bom na žalost mogla odjaut pa čeprau vem, da se neb smela! pa, da ne zamerte, ampak kriv je moj brat, ki govori da se tu kar z enimi meniš ki jih sploh ne poznaš pa kar neke...dafuq ! miss you...:** <33 povejte še ostalim prosim, če bom kje pozabla povedat! bye...
11. november 2012
i will miss u tooooooo!!!!!!!!
11. november 2012
OMG maš debilsga brata!!! (brez zamere) Ej,če ti bo on igre zakodiru mu lah ti FB (vem koko ga zakodiraš tko,da sam reč)
I miss you too Have a nice day,year :***
12. november 2012
ja vem da ga my(sorry)
12. november 2012
ocene?
13. november 2012
ma pa kdaj bo nasledni iziv??????nedelja je ze mimo!!!
13. november 2012
Upsek... mogla sm se učit pa vse... evo ocene že pišm...
Izpade ne nobena ker nas je zlo mal pa bo 2 iziva brez izpadanja... upam,da ne zamerite...
13. november 2012
ne nena sam ocene napisi pa nasledni iziv!!!!!!
13. november 2012
immortal.† : Tvoj polyvore set mi je všeč. Le pripomnila bi,da uhani,ki si jih izbrala niso na vidnem mestu. Sama sem potrebovala kar nekaj časa,da sem jih opazila. Obleka je zelo lepa in tudi takoj se jo opazi v samem setu. Torbica in čevlji se popolnoma ujemajo vendar se mi zdi,da torbica in čevlji zasenčijo obleko. 8/10
carly45 : zelo mi je všeč,ker se takoj opazi trud za iskanje ustreznih slik. Všeč mi je,ker set ni preveč založen s slikami. Malo pa me motijo čevlji,ki so pisani in se ne ujemajo najbolje z obleko. Prav tako tudi ogrlica. Drugič ne pretiravaj preveč z usklajevanjem barv saj ti lahko le ena stvar pokvari celo kolekcijo. 9/10
Selena's sister : Preprosto in lepo. Naslednjič ti predlagam,da ne naredi tako preprosto čeprav je vse zelo lepo urejeno in na pravem mestu.Vidim,da nisi pozorno brala navodila saj sem rekla,da mora biti zraven slika iz zabave : »Ne pozabite objaviti tudi slik iz zabave.« Tukaj imaš -1 točko. 8/10

ρσεтκα♫ : Tvoj set mi je zelo všeč. Ozadje je res v stilu zabave. Ampak obleke niso ravno za zabavo se ti ne zdi? Hlače,majica in teniske so prej kot ne za ulico in za v šolo. Všeč pa mi je,da je vse zelo lepo kombinirano. Amm... kje pa so slike iz zabave? -1 točka. 8/10

carrot girl<3 : Zelo všečno. Le majica in hlače za zabavo kot si jo prikazala na slikah? Tvoja kombinacija mi je zelo všeč. Le pri ustreznosti oblek ti bom odbila 1 točko (-1 t) 9/10

Biber's Girl <3 : Slike iz zabave? Obleke... Odvisno za kakšno zabavo gre. Ampak v primeru je šlo za coctail zabavo in tudi večina je naredila v coctail style-u. Kaj pa počne telefon zraven? Drugače pa zelo lepo skombiniran set. 8/10

<3 кιѕѕ мє <3 Ni naredila in se je odjavila

P.S
Upam,da nisem bila prestroga ampak vseeno DOBRO BERITE NAVODILA!

New iziv dam takoj...
13. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani