Bom takrat dala ... Da boste meli enako časa =)
11. avgust 2012
oki
11. avgust 2012
kaj bo naslednji iziv in plis ce se katera prijavi sori za oglsaevanje je uporaba polyvora

http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/39778/
19. avgust 2012
ocene?
19. avgust 2012
Diora ~ všeč mi je ... samo jaz jakne oz. jopice ne bi oblekla k tej majici ... sej je oboje lepo ampak ne paše skupaj .... dobiš 4/5

HAHA:'D ~ zelo dobro si izbrala oblačila ... in tudi ozadje mi je kar všeč. dobiš 5/5

carly45 ~ vse mi je zelo všeč ... dobiš 5/5

Lily Smile ~ vse je cool ... dobiš 5/5

Toreeej zmagovalka izziva je ........ Lily Smile ! ;D Čestitam ! :*
Na žalost pa more ena izpasti in vrjetno že veste katera ..... Diora, žau mi je ampak si me najmanj navdušila. =/ Rada te mam ... Pa ne bit žalosta, ker siii fuuul daleč prišla ;**

Izziv bo kmalu.
19. avgust 2012
Ja in tu je že zadnji izziv .... ena izpade, potem pa finaleee ! ;DD

Torej :
Pripraviti morate nekaj v punčkastem stilu, če me razumete < 33 .. torej nekaj kar je rozaa ! =D vse naj bo pinky, naj bo čim bolj girly ampak hkrati tudi modno ... Well, good luck !

Love, Nicki ;*
19. avgust 2012
naredim pozneje. danes
20. avgust 2012
uff..smo že daleč :3

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=56793332 - upam da je ok :Đ
20. avgust 2012
sori ke smetim sam če bi kdo bral ploooooooooosim.... http://www.igre123.com/forum/tema/girl-of-music-and-dreams-with-1d/40339/1
20. avgust 2012
Diora --> ti si izpadla =/ preberi si zgoraj
21. avgust 2012
ostale ok
21. avgust 2012
hahh ... upsss. nisem misla tu tega prilepit xPP
21. avgust 2012
ocene bojo kmalu ...
21. avgust 2012
..............................OCENE................................
In še zadnje ocene so tu. Moram povedati da mi je bilo zlo težko nekoga izločiti ... Torej ocene :

Lily Smile ~ ozadje mi je zelo všeč, mogoče je malo preenostavno vse skupaj, bi lahko bilo malo več slik, napisov. Ampak vse je zelo pinky, zato dobiš .... 4,5/5

**************************************************************************************************
HAHA:'D ~ Meni je set na splošno všeč, mogoče bi pričakovala bol živo roza barvo, ker je nekako bol girly ... Dobiš 4/5

***************************************************************************************************
carly45 ~ vse je res zeeeloooo punčkaso, pinky kot sem želela ...ampak ta majica in krolo ne gresta skupaj, no jas ju ne bi nosila skupaj (vsaka posebej sta zelo lepi) ... Dobiš 4/5

***************************************************************************************************

Sedaj pa najtežje .... Kdo gre v finale ? Vrjetno ste že malo živčne =) !!
Torej prva, ki gre v finale je :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Lily Smile ! Čestitam, najbolje si opravila izziv. ;**

No pa še ena :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
HAHA:'D ! Čestitam ! Tudi tvoj set je bil zelo dober.

Torej carly45, žau mi je, ampak tvoj set me ni navdušil. Vseeno čestitam, ker si prišla zelo daleč =D =** Love You ! Pa še tolažilna nagrada :

in

Izzivi in navodila za finale bojo kmalu =)
22. avgust 2012
krilo*
22. avgust 2012
Hvalaaa!!!!!!! :*
22. avgust 2012
Hvaalaa tiiii .. ful sm srečnaa! :Đ < 3

kdaj bo finalni izziv?
22. avgust 2012
Nb :* ... finalni izziv bo kmalu. ;D Bom ga zdaj začela sestavljat ;P ;**
23. avgust 2012
In ja .... Zelo hitro je minilo vse skupaj in že smo pri finalnem izzivu ! Torej, da še enkrat ponovim, finalistki sta : ツ Lily Smile ツ in HAHA:'D ! Še enkrat vama iskreno čestitam. :* Pa se posvetimo finalu. Kot že verjetno vesta bo finalni izziv malo bolj drugačen kot normalni, prejšnji izzivi. Pa še navodila : Torej v finalnem izzivu bo treba naredit 5 setov. Ja vem ... Je kar dosti, ampak bo časa tudi dosti, seveda ne neomejeno ampak dovolj. =) ! Jas bom napisala kakšen set morata nardit, vi2 pa ga bosta nardili in potem bo ena dobila točko ... Tista, ki bo na koncu imela največ točk bo ZMAGALA ! ;D

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Torej 1. finalni izziv : set naj vsebuje neon barve, ampak to še ni vse. Set mora biti sestavljen iz hlač in majice. Čevlji morajo imeti peto, v ozadju naj bojo vsaj 3 slike in zaželjeni so tudi napisi. Seveda lahko dodata tudi torbico, nakit, ... Čim bolj zapolnita ozadje in naj bo set čim bolj zanimiv. Torej, vso srečo punci !
---------------------------------------------------------------------------------------------------
23. avgust 2012
kakšne so to neon barve? ddd
23. avgust 2012
Fuul žive barve ... take kot so na tej sliki :

Če še vedno ne veš vpiši v google slike al pa kamorkoli neon colours pa boš vidla ;D
23. avgust 2012
klikni poglej sliko ;P
23. avgust 2012
floresenčne torej..? :33

mene ni od 26.8. do 2.9. :3
23. avgust 2012
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=57062653 -ok?
mau je mejhno :c
23. avgust 2012
supeer !! ;* še lily
23. avgust 2012
https://www.polyvore.com/cgi/set?id=57141213 Sori da nisem prej naredla
24. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani