Odločitev je bila zeeelooooo težka, verjemita obe sta super nardili. Ampak točka gre : HAHA:'D ! čestitam ! Torej : HAHA:'D 1:0 ツ Lily Smile ツ
----------------------------------------------------------------------------------------------
2. finalni izziv : izberita si dve barvi. Nato v setu uporabljajta samo ti dve barvi in naredita set v katerem naj bojo : krilo, majica, jakna/jopca, čevlji brez pete (torej balerinke, sandali, ...). Lahko uporabljata tudi druge kose ... npr. nakit, torbica. Naj se barvi, ki sta ju izbrali dopolnjujeta (najbolje, da je ena temna, druga pa svetla). Naredita tudi zanimivo ozadje s slikami, napisi. Good Luck girls !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
24. avgust 2012
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=57159156
Evoo upam da je vredu (Kljub temu da ni napisov)
24. avgust 2012
super je ! ;D
24. avgust 2012
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=57163116 - ok?
hvala za točko :3

opraviči od nedelje do nedelje prosim :3
24. avgust 2012
Huuh .... s5 zlo težka odločitev. Točka za Lily ! četitam:* izenačeno ! ;D
HAHA:'D ~ opravičeno

---------------------------------------------------------------------------------------------
3. finalni izziv : naredita set v stilu živali ... torej: vsaj na enem kosu naj bo potisk živalske kože (npr. leopardji vzorec), uporabita vsaj 3 slike (na njih naj bojo živali, katerih potisk je na oblačilih). Uporabljata lahko kose po svoji izbiri. Bodita kreativni ! Vso srečo :** !
-----------------------------------------------------------------------------------------------
24. avgust 2012
super ;D :33
24. avgust 2012
Heej... sory k smetim al.!
A bi se kera prijavla??? Ful zanimivo bo RES!
http://www.igre123.com/forum/tema/s/40724/1
26. avgust 2012
Se res opravičujem, da tako dolgo nisem ocenla ... =/ HAHA:'D je opravičena do nedelje tako da pač bo treba malo počakat. Lily ti pa lahko vseeno prej nardiš. Aja ... po moje se že sprašujeta katera je dobila točko ne ? No ... Res sta obe zelo dobro opravili. Ampak točko dobi ...... HAHA:'D. Čestitam ! :* Torej sedaj ima HAHA:'D 2 točki, Lily pa 1. =)
-ƒυcкιηg.m0ca --> nič ni, jaz nisem proti temu =)

-------------------------------------------------------------------------------------
4. finalni izziv : naredita set po svoji izbiri. ta izziv ni težak, ampak se zato, toliko bolj izkažita. nič ni omejeno, ne barve, ne kosi oblačil. samo to : ne smeta dati seta ki sta ga naredili že nekaj časa nazaj. set morata narediti posebej za to tekmovanje (če je vse jasno, naredita set, če pa ne me pa vprašajta česa ne razumeta) ! :33 Good luck ladies ! I luv u both ! :*
-------------------------------------------------------------------------------------
28. avgust 2012
ok ... super ;33
29. avgust 2012
zarad grdga vremena smo pršli dons :3
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=57847144 - ok?
01. september 2012
next izziv?
09. september 2012
Super obe ! Točko dobi Lily ! ;D spet izenačeno .... :**

Pa še zadnji izziv, ki bo eni od vaju prinesel zmago !!! ;D ;D ;D ;D Dajta od sebe 150% !!
Na setu mora biti predstavljen vajin značilni stil. Torej kako se ponavadi oblečeta. Podpišita se in tokrat poudarjam NE SMETA UPORABLJATI TEMPLAT ! uporabita vsaj 3 različne barve in uredita ozadje. Good luck !
09. september 2012
A LAhko 2 različna stila??
09. september 2012
ne sam enga ... super =)
09. september 2012
al pa okey ... lahko 2 =)
09. september 2012
No če nesmemo 2 lahko naredim še en set posebaj
10. september 2012
ne sej je ok ... sm misla da misliš dva vsakega posebej =P tak kot si nardila je ok ;DD še HAHA:'D pa razglasim zmagovalko !! ;D
12. september 2012
okei Fala! (:
12. september 2012
sori, ni me blo nč gor..:/

evo, še jst, pol pa zvemo kdo zmaga :33

- delam, set pride takoj.
12. september 2012
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=58687824 ewo < 3 upam da je ok :3
12. september 2012
Hello my amazing girls !! ;D Ja napočil je trenutek, ki sta ga dolgo čakali (vrjetno). Skozi to tekmovanje sta se zelo pobojlšali (pa ne da na začetku nista delali lepih setov, ampak zdaj so še boljši) in zato je bila ta odločitev najtežja od vseh !! =/ Huh ... ja. Vrjetno vaju malo zanima kaj je nagrada ... zmagovalka dobi 2 strani spama, sign in pa še nekaj posebnih nagrad (fejk). Ja setov ne bom komentirala samo povedala bom zmagovalko
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.

.
.
.
z
m
a
g
o
v
a
l
k
a

j
e
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
ツ Lily Smile ツ !!! Čestitam. immortal.† žau mi je ampak nisi zmagala ... bila si super duper dobra, kaj dobra odlična. Tolažilne nadrade za immortal.† --> komplet nakita

Pa še nagrade za zmagovalko ;D --> 2 strani spama, sign (pride kmalu) :33
10 000 eurov
obleka z diamanti

13. september 2012
hvala za drugo mesto < 3
13. september 2012
blo je super tekmovanje in ti si odlična voditelca! boš nardila novo? če boš mi povej,če se lahko prijavim :3 < 3
13. september 2012
Hvalaa <3<3 Čestitke immortal.†, ja pa isto če narediš novo me obvesti PŁosim <3
14. september 2012
ummm ... ne bom nardila novega, ker je šola pa to in se jih ne prijaula tolko. Med naslednjimi počitnicami pa bom vrjetno nardila novo .. Vama bom sporočila. :3Pa ni za kaj ! obe sta bli suuuper !! ;DD :3
14. september 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani