ni problema
23. junij 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
24. junij 2013
neeext
24. junij 2013
hwala usem da berete!! ta next pa posvečam ●Șώεετ.ɖરελɱȘ● , ker si se tako lepo razpisala na prejšnji strani sori pa kr next ni ne vem kaj....

Zagledala sem...

prečudovit zlat prstan. Z pogledom sem spet poiskala Blaža.. '' ta prstan je znak moje velike ljubezni do tebe.. ko ga boš nosila, naj te vedno spomni name in na dejstvo, da te ljubim in da te vedno bom'' solze so se mi spet začele močiti moje lice-od sreče, seveda. Trdno sem objela Blaža in si zaželela, da bi lahko ta trenutek trajal večno. Čez čas je njegov objem malce popustil, zato sem se tudi jaz malce odmaknila ''Tudi jaz te ljubim.. tako močno, da včasih boli''sem rekla in si počasi nataknila prstan na roko. Bil mi je kot ulit.. kot, da bi bil narejen samo zame. Nekaj časa sem občudovala prstan, nato pa je Blaž narejeno užaljeno rekel ''kaj? Zdaj ko pa imaš zlat prstan na roki, si pa isto pozabila name?'' Pogledala sem in rekla ''Pridi sem'' preden sem ga povlekla nase in ga poljubila. Poljubi so se stopnjevali... postajali so čedalje bol strastnejši. Z roko sem odšla pod njegovo majico in začutila njegove six packe !!!!omg!!!!! Skoraj sem se stopila ob njem.... Blaž je počasi odšel pod mojo majico, vendar je samo hodil sem ter tja, kakor da bi si hotel zapomniti vsak delček mojega telesa. Ko je prišel do mojega žgečkljivega dela, sem se zdrznila, nato pa malce zahihitala ''Kaj pa je bilo to?'' mi je nežno zašepetal Blaž ''nič nič'' sem mu odgovorila ''prav.. torej sem lahko ves čas na tem delu, kajne?'' je rekel, nato pa odšel do mojega žgečkljivega predela ''ne, prosim ne'' sem hitro rekla ter se dvignila. Blaž je bil malce žalosten ''zakaj mi ne zaupaš, zakaj si prej tako trznila? Kaj je tako posebnega tam? prosim.. povej mi'' je tiho zašepetal, jaz pa sem počasi rekla ''prav... ampak nekaj mi moraš obljubiti'' ''kaj?'' ''kar boš zvedel, ne boš nikoli izkoristil v svojo korist, velja?'' sem rekla, on pa je prikimal ''to..... to je moj najbolj žgečkljiv del na vsem telesu'' sem hitro rekla, ona pa je izbuljil oči ''Ana.. si samo zaradi tega delala tako paniko?! seveda, da te bom žgečkal ravno tam, ljubica'' se je zasmejal, jaz pa se nisem mogla upreti njegovemu smehu, zato sem se še malce nasmejala tudi sama. ''malce sem že utrujen... greva v posteljo?'' je čez čas, ko se je že umiril rekel Blaž ''am.. saj sva ŽE v postelji'' sem rekla in ga malce čudno pogledala. Blaž je pogledal naokoli in videl, da že ves čas sediva v postelji in se pogovarjava. Malce se je lopnil po glavi, nato pa se je ulegel. Z roko mi je nakazal, naj se uležem k njemu. Ubogljivo sem se ulegla, Blaž pa je roke ovil preko mojih bokov in me še bolj stisnil k sebi. ''Lahko noč'' sem mu rekla, Blaž pa mi je še rekel ''lahko noč, Ana. Ljubim te'' čez čas pa še dodal: (poglejte sliko)

sladko sem se nasmehnila, nato pa potonila v svet, kjer je vse mogoče. V svet sanj.
24. junij 2013
aww srčeka *__*
neeeeeeeeeeeext
24. junij 2013
u61292
u61292
Nexttttt
24. junij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/bestfriendsforever/57141/1
prosim a bi lahko brale...
meni se zgodba zdi suuuuper!!!
p.s.: ni moja
p.s.s.: pa ni fanfiction!!
hwala če boste kliknale in prebrale
24. junij 2013
neext
pa tnx
25. junij 2013
next
25. junij 2013
u139348
u139348
next
25. junij 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
25. junij 2013
heii
torej... zanima me, če bi katera rada pisala v imenu Tine...
prosim, če bi rade mi pošljite zs pa zraven kakšen link al pa kej da vidim vaš način pisanja..
hwala
xoxo ana
25. junij 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. junij 2013
u61292
u61292
Dej rajš ti piš k res NAJBOLŠ PIŠEŠ<33
25. junij 2013
aha okej no... pa hwala za kompliment
nextam pa ju3.. neki že mam napisan, sam ne usee
pa še neki.. kok lahka js tule dam anketo?! nujno je, pa ne najdem kok jo lahka nardim pa use!!
hwala da berete
ly all
ana
25. junij 2013
Nexxxtttttt
25. junij 2013
u139348
u139348
nexttttt za anketo pa... men se zdi da jo daš lahk sam na začetku... nevem
26. junij 2013
ja novo temo rabš za anketo lohka jo pa sama nrdiš sam ol se ti nč ne pokaže kwa kdo odgovarja
26. junij 2013
aha... okej.... škoda...
hwala useen
26. junij 2013
next
27. junij 2013
neext
27. junij 2013
neeeeext
27. junij 2013
u127848
u127848
NEEEEEEEEEEXTT ČIM PREJ
THE
BEST
STORY!!!!!!
27. junij 2013
hwala usem, da berete, čeprau se mi zdi, da nimam glih velik bralk

Zbudilo me je nežno poljubljanje po vsem obrazu. Zahihitala sem se, saj sem vedela, da je to MOJ Blaž. Ko me je končno cmoknil na usta, sem dvignila roke okrog njegovega vratu, ter ga nežno povlekla k sebi. Kmalu so se najine ustnice dotaknile in najina jezika igrala med seboj. OMG!!! Kok se ta človek dobro poljublja!!! Na žalost se je nato ves zadihan umaknil in rekel ''veš, da postajaš prava tigica'' in mi pomežiknil. Nasmehnila sem se in ga še enkrat povlekla k sebi ter ga poljubila. Ko sva se nehala mečkat, sem se odšla uredit v kopalnico. Najprej sem se stuširala, uila zobe, preoblekla, uredila make-up, na koncu pa sem si še rahlo skodrala lase ter si jih pustila, da so mi padali čez ramena. Oblekla sem se čisto preprosto:

Ko sem prišla iz kopalnice, se je odšel uredit še Blaž, sama pa sem odšla v kuhinjo. Zajtrk je že bil na mizi, ampak v kuhinji smo bili samo jaz, katja in Matej. Za Blaža sem vedela, da se ureja, ampak kje za vraga sta Nik in Tina?! ''Jo lahko greš zbudit in jima poveš, da je zajtrk že na mizi, prosim'' mi je rekla Katja. Samo pokimala sem in hitro stekla po stopnicah do njune sobe. Niti pomislila nisem.... samo vdrla sem noter in začela ''zbudita se!! Zajtrk je že na mizi!!'' nato pa sem opazila, da sta u bistvu že zbujena in.... UPS!!!! ''joj, se opravičujem.... zares nisem hotela, ampak moramo še spakirati. Ura je že devet zjutraj, čez 3 ure pa že imamo letalo za slovenijo'' sem hitro zdrdrala in bila obrena stran od njiju ''veš, Ana... zdaj se že lahko obrneš hahahha'' je rekla Tina, jaz pa sem se počasi obrnila in zagledala sem ju, kako sta stala: Tina je bila pred Nikom, Nik pa jo je objemal od zadaj. ''oo.... vidim, da sta že oblečena'' sem rekla, onadva pa sta samo pokimala. ''gremo na zajtrk?'' sem še vprašala. ''ja.... gremo hitro, jaz sem že sestradan'' je zdaj rekel Nik in vsi trije smo se zasmejali. Ko smo hodili po stopnicah, sem ju še vprašala ''ali že imata vse spakirano?'' spogledala sta se in oba naenkrat odkimala... takrat pa sem kar naenkrat izgubila tla pod nogami.... omg... sem lahko še bolj nerodna, da padem po stopnicah... to bo najbrž bolelo!! Ampak tla sploh nisem dočakala... kot da bi padala v nekakšen prepad brez tla... odprla sem oči in videla, Blaža, ki me je nesel... samo zavzdihnila sem in rekla ''veš... lahko hodim sama'' Blaž je samo skomignil. Ker sva že bila v spodnjem nadstropju in je že bilo konec teh stopnic me je končno dal na tla. Hotela sem že iti, ko me je prijel za roko in potegnil nazaj k sebi ''a-a, ne tako hitro... kaj pa plačilo za to, ko sem te nesel po stopnicah'' je rekel in nakazal z roko na svoje lice... a, zato me je hotel nesti... malce sem stopila na prste in ga že hotela cmoknit na lice, ko je obrnil glavo in tako sem ga poljubila na usta... ko sva se umaknila sem rekla ''veš... če hočeš poljub me ni treba nesti po stopnicah.. samo reči pa dobiš'' in mu še pomežiknila ''saj vem, ampak tako je bolj zabavno'' je rekel Blaž in me objel okoli bokov... tako sva odšla v kuhinjo. ''uuu nekdo je pa danes dobre volje'' je rekel Matej, ko naju je videl tako nasmejana.. ''seveda sem dobre volje, če pa sem ob njej'' je odgovoril Blaž in me zavrtel ''hahahhaha... spusti me dol, prosim'' sem mu rekla ''kaj dobim?'' je vprašal Blaž, čeprav sem že vedela, kaj hoče. ''karkoli hočeš'' sem mu odgovorila.. spustil me je dol in mi z roko nakazal na njegovo lice. Zavila sem z očmi in m pritisnila poljubček na obe strani lic, nato pa ga še cmoknila na usta... ko sem se odmaknila je bil Blaž še vedno nagjen k meni, zato sem ga malce stresla. Stresel je svojo glavo in me pogledal z puppy face-om ''še enega ploooosim'' je rekel. Zmajala sem z glavo, mu hitro dala poljubček na usta, nato pa se končno usedla za mizo. Tina me je radovedno gledala... u bistvu je imela malce nagjeno glavo, kar pomeni, da razmišlja o nečem... čez čas je spregovorila ''Ana po zajtrku se morava nujno pogovorit'' čudno sem jo pogledala, ona pa mi je z pogledom namignila na roko. Pogledla sem dol in zagledala svoj prelep prstan. Nasmehnila sem se sama sebi in ko sem dvignila pogled je Tina imela dvigjeno eno obrv. Samo pokimala sem, nato pa začela naprej jesti. Ko smo pojedli zajtrk, me je Tina prijela za roko in odpeljala na teraso k bazenu. ''okej... povej mi vse'' je radovedno rekla. In tako sem ji povedala use, kar se je zgodilo zvečer v postelji... ko sem končala je bila malce objokana, zato sem se prestrašila ''ka je pa narobe?'' sem jo hitro vprašala, Tina a je malce smrknila in spregovorila ''č-če je pa... tako romantično-o''
Objela sem jo in objem mi je vrnila, ravno takrat pa je nekdo vstopil na teraso.

okej... malce bedn nextm ker nimam glih idej....
27. junij 2013
u127848
u127848
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext splohhh ni beden in next

T
H
I
S

T
H
E

B