u84724
u84724
uaaaaaaaaaau
next!
10. september 2012
mni je ful žau sam učera sm šla u bolnco pol pa u shopping pa sm šele ob desetih domo pršva pol sm pa spat mrwa jt next bo dans ob šterjih oz.po verouku lp
11. september 2012
NEXT BO ZAJ
11. september 2012
NADALJEVANJE...
**PRI ZAJTRKU SEM BILA ŠE JAZ TIHO SAJ SEM RAZMIŠLJALA O...O VČERAJŠNJI NOČI: KAJ JE PADLO PO STOPNICAH?JE BILO TO RES?ALI SE MI JE VSE LE ZDELO?**
URBAN: NO PAL KAJ TE ŽRE ALI IMAŠ VROČINO
JAZ: UH KAJ NE NIMAM VROČINE SAMO NIMAM BESED HEH
MAMA: DANES GREMO POGLEDATI VAJINO ŠOLO
OČE: MHM...
------------------------------------------V ŠOLI-----------------------------------------------------
**ŠOLA JE BILA OGROMNA IN ZA RAZLIKO OD HIŠE VELIKO LEPŠA**
ŠOLA:

JAZ: UAU TO PA JE NEKAJ
URBAN: LEPO LEPO
OČE: VPISAL SEM VAS ŽE JAZ...TILEN SKUPAJ SI Z PALOMI URBAN TI SA SI SKUPAJ S SVOJIM NEKDANJIM PRIJATELJEM PETROM SAJ VEŠ TISTIM O KATEREM SI MI PRIPOVEDOVAL
**PETER JE BIL EDINI URBANOV PRIJATELJ POLEG MENE SEVEDA...BILA SEM ZATRESKANA VANJ VENDAR SE MI JE ZAGRAVŽAL ZARADI...OH SAJ NI VAŽNO**
PETER:

**ŠLI SMO V RAZREDE IN TAM WUUUUUŠ ŽE JE BILA PRI MENI DEKLE SREDNJEVELIKE POSTAVE,LEPA IN VERJETNO ZELO UČENA IN OD BOGATE DRUŽINE**
DEKLE: HEEY JAZ SEM TINA ME VESELI BI SE KDAJ DOBILI HA?HA?
JAZ: HEY TINA SEVEDA SE LAHKO DOBIMA**ŽE V NASLEDNJEM HIPU MI JE BILA VŠEČ IN TAKOJ SVA POSTALI BFF**
TINA:

-----------------------------------------DOMA-------------------------------------------------
JAZ: O KAKO JE BILO ĐAZNO UF DOBILA SEM BFF ŽE PRVI DAN
TILEN: HA JAZ TUDI HAHA
**IN SPET ISTA ZGODBA ...KREGANJE...**
ALI SO TINA,PETER IN TILENOV BFF RESNIČNI BFF-JI? JIH HOČEJO LE IZKORISTITI?
SE NADALJUJE...
NEXT????
11. september 2012
nexttt
11. september 2012
ŠE 3-JE NEXTI
11. september 2012
u95668
u95668
neeeeeeexxxxxttttt
11. september 2012
nextttt
11. september 2012
u84724
u84724
izkoristiti?!?!?!??!?!
NEXT!!!!!!!!!!!!!!
13. september 2012
nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttt
13. september 2012
bo next zaj enkrat sam še prej sm oblubla da bom nextala temne skrivnosti črne vile al
13. september 2012
no pa dej itk oboje berm
13. september 2012
ok ok ž pišem
13. september 2012
NADALJEVANJE...
------------------------------------PRED ŠOLO-----------------------------------------------------
**ZAJTRK**
JAZ: OH SPRAVI SE MI ŽE S POTI URBAN POHITETI MORAM V ŠOLO!
URBAN: JA ALI IZGLEDA DA JAZ NE GREM V ŠOLO?!
**V NASLEDNJIH PETIH MINUTAH SMO ŽE TEKLI PO PRODNATI CESTI VSE DO ŠOLE**
JAZ: UF KOLIKO FOLKA JE TUKAJ
**ŽE V DALJAVI SE JE OGLAŠALA TINA!**
JAZ: TINAAAAAAAAAAAAAAAA HAY KK SII!
TINA: OK KAJ PA TIIIIIIIIIII GREVAAAAAA V RAZREDDDDDDDDDDD
NAŠ RAZRED:

**TUDI URBAN IN TILEN STA SE SPRAVILA K SVOJAM FRENDAM**
-------------------------------------------MED MALICO-------------------------------------------
TINA: KAJ PRAVIŠ DA BI ŠLI KDAJ VEN HA? MISLIM NE NA ZMENEK PAČ TAKO VEN
JAZ: JA ITAQ
TINA: A VEŠ TVOJA BRAT URBAN NO ON MI JE TAKO TAKO ŠIKAN...SAMO NE NIKOMUR POVEDATI PROSIM KER SEM V DVOMIH
JAZ: OKEY
TINA: MEZINČKOVA PRISEGA**MI POMOLI MEZINEC**

------------------------------------------------DOMA----------------------------------------------
**FRČELA SEM PO HIŠI SEM IN TJA IN VSAKIČ KO SEM ZAGLEDALA URBANA SEM SE ZASANJANO ZASMEJALA SAJ SEM SI PREDSTALVLJALA KAKO BI BILA URBAN IN TINA PAR **
URBAN: JOJ KO SE TAKOLE REŽIŠ SEM KAR MALCE ŠOKIRAN PA SMEJ SE KO POGLEDAŠ TILENA NE PA NEME NOOOO!
JAZ: **GA POGLEDAM SE ZASMEJIM**
SE NADALJUJE...
USAJ 6 NEXTOV!
(dans bol kratek next ko je moia sestrična monika domo pršla jo pa varvam)
13. september 2012
ok nnnnnnneeexxxxxxtttttttttttt
13. september 2012
nextttt
13. september 2012
nexttttttttt
13. september 2012
next!!!!!!!!!!
13. september 2012
hey next pride po šoli v naravi se pravi po 25-mu septembru fajn se mejte lp
rtm
14. september 2012
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. september 2012
u84435
u84435
Next!
16. september 2012
next!!!!!!!!!!!!
16. september 2012
u84435
u84435
Oprosti ker oglašujem ampak ali bi mogoče brala mojo zgodbico?
http://www.igre123.com/forum/tema/vrazje-najstnice/41643/1
22. september 2012
nextiiii
26. september 2012
next!!!!!
27. september 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiii
27. september 2012
NEXT POSVEČEN USEM KI SO ČAKALI NA NEXT KR SM BLA V CŠOD-JU
NADALJEVANJE...
**V ŠOLI ME JE TINA VSAK DAN ZASLIŠEVALA KAKO JE Z URBANOM**
TINA: PA KAKO JE Z NJIM ALI GA PRIVLAČIM,ALI JE DANES PROST, A VELIKO GOVORI O MENI,JOJ KAJ ČE NIMAM UREDU FRIZURE KAJ ČE...
JAZ: JO KLOFNEM** PA TIHO BODI NO ISTO JE KOT VČERAJ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
**MINILA STA 2 MESECA IN VSI SMO SE ŽE PRIVADILI NA NOVO ŽIVLJENJE NO...SKORAJ VSI
...URBAN IN TINA SA POSTALA PAR TODA NEKAJ JU NI PUSTILO PRI MIRU**
--------------------------------------ZJUTRAJ-------------------------------------------------------
JAZ: **KOT PO NAVADI...MOJA JUTRANJA TELOVADBA 3 SALTE,NEKAJ PREVALOV IN 5 KOLES ČEZ POSTELJO IN VSE DO KOPALNICE NATO PA EN VELIK PADEC PO STOPNICAH DO ZAJTRKA**
JAZ: **KO PRILEZEM DO MIZE** AU AU AU KAJ AU JE ZA AUUUUU ZA ZAJTRK?
MAMA: **V SKRBEH** KAJ JE SPET ENKRAT SE NAM BOŠ POLOMILA........**PREDEN JE KONČALA STAVEK JE NEKAJ ZAROPOTALO PO STOPNICAH...BIL JE URBAN**
JAZ: JOJ URBAN A SI TI VREDU...VEŠ NI ME TREBA UPONAŠATI KR TAK PADEC ZNAM LE JAZ**SE POHVALIM IN ZVIJAM OD BOLEČINE SAJ SEM SE PREVEČ VZRAVNALA IN MI JE NEKAJ ŠKRCNILO V KRIŽU**
URBAN: NISEM SE SPOTAKNIL NEKAJ ME JE POTISNILO
JAZ: **V MISLIH**ALI JE BIL TILEN?NE TILEM SE PRED TV BAŠE S PIŠKOTI KDO BI LE BIL**
**STOPIM DO URBANA IN POGLEDAM PO STOPNICAH NAVZGOR...NA VRHU STOPNIC JE STAL NEKDO...NEKDO KI JE IZGLEDAL KOT NEKAKŠEN POJAV NI BIL ČLOVEK ALI ŽIVAL**
JAZ: **ZAKRIČIM** HEY TIII ZAKAJ SI GA PORINIL PO STOPNICAH TI NEVLJUDNI NIČVREDNI OOOOOOOOO MRTEV SIII!!!!!
MAMA: EM KOMU ZDAJ TO PRAVIŠ SAJ NI NIKOGAR TAM
JAZ: **ŠE VEDNO GLEDAM TISTO NEKAJ** PA MAMA ČE ON JE TAM**UGOTOVILA SEM DA GA LE JAZ LAHKO VIDIM ALI PA SO OSTALI SLEPI KOT KRTI**
TA DUH:

---------------------------------------V ŠOLI-----------------------------------------------------------
**DRIIN DRIIN KONEC POUKA ODMOR**
TINA: JOJ JOJ JOJ NEKAJ TI MORAM POVEDATI PRIDI NA WC
JAZ: OK
**NA WC-JU**
TINA: VEŠ VČERAJ SVA Z URBANOM ŠLA V KINO
JAZ: **V MISLIH** HJA STA ŠLA MOJ NAJJAČI FILM GLEDAT NESRAMNEŽA PF
TINA: IN POTEM KO SVA GA GLEDALA ME JE NEKAJ OBJELO A TO NI BIL URBAN BILA JE NEKA PUNCA PA JE NISEM VREDU VIDELA IN
JAZ: ČAKAJ NAJ POMISLIM**TUDI JAZ SEM ZJUTRAJ VIDELA TO PUNCO IN URBANA JE POTISNILA PO STOPNICAH HM...** KAKŠNA PA JE BILA...MISLIM FACA PA TO?
TINA: NWM
**V WC-JU PA ŠE ZDALEČ NISVA BILI SAMI**
SE NADALJUJE...
NEXT?
28. september 2012
u84435
u84435
Next! Nujno!!!!!!!!!!
28. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg