next next
07. september 2012
ok ju3 next
07. september 2012
NADALJEVANJE...
------------------------------------------ZJUTRAJ--------------------------------------------------------
URBAN: **PRIDE V SOBO IN ME S TAKO SILO BUTNE V ČELO DA POLETIM IZ POSTELJE(KOT VEDNO)**VSTANI ZASPANKA ALO ZAJTRK JEEEEEEEEEE...HM...PAL URA JE 10 ZJUTRAJ!
JAZ: NE PA NI AMPAK JE 5 DO OSMIH TROL
URBAN: LOLIKA VSTANI!
JAZ: JAAAAAA
----------------------------------------------PRI ZAJTRKU--------------------------------------------
MAMA: DOBRA NOVICA!
JAZ: **ZASPANO**KAJ PA TAJ
MAMA: SELIMO SEEEEE!!!!
JAZ: **ŽE HOČEM REČTI KAKO ZAKON JE TO AMPAK NATO SEM SE SPOMNILA NA SONČNI ZAHOD IN NATO NA TILENA PA SEM BESEDE RAJE POŽRLA**
TILEN: MAMA JAZ NE GREM**JE IZNENADA NA NJIHOVO PRESENEČENJE VZKLIKNIL TILEN**
MAMA: SEVEDA GREŠ KAJ SI PA MISLIŠ DA SI
JAZ: SAJ JAZ BI TUDI RAJE OSTALA HM...
OČE: RAD BI VAMA UGODIL VENDAR IMAM TAM NOVO ŠE BOLŠO SLUŽBO IN MORAMO POD MUS ITI TJA
JAZ: **ŽALOSTNO** AH PA ŽE
MAMA: POJDITE SI PAKIRAT!
---------------------------------------------V SOBI Z URBANOM-----------------------------------
URBAN: ZAKAJ TAKA DOLGA FACA? SE JE VČERAJ KAJ ZGODILO?
JAZ: **SPOMNEM SE DA NE SMEM NIKOMUR POVESTI ZA TISTI KRAJ** EM NO NIČ TAKEGA SAMO NEKAJ ZELO LEPEGA JE V BLIŽINI IN TISTEGA ME JE ŠKODA
**TILEN PRIHROMI V SOBO IN URBANU POVE RESNICO KJE SVA BILA IN VSE NATO PA SPET IZGINE...URBAN PA ME LOPNE PO RAMI**
JAZ: AUUUU
URBAN: SI MI PA HITRA Z ZMENKI PA TO HAHA
JAZ: PA NE SMEJ SE NO**IN ŽE V NASLEDNJEM TRENUTKU SE RAVSAMA**
SE NADALJUJE
NEXT???
08. september 2012
next!!!!!!!!
08. september 2012
neeeeeeeeeexttttttttttttt
08. september 2012
u84724
u84724
neeext!
08. september 2012
u84435
u84435
next!
08. september 2012
nova bralka...nextttttttttttt
09. september 2012
okey next za noue bralke pride tam okoli treh do pol štirjih
09. september 2012
hwalaaaaa
09. september 2012
evo zdaj bom napisala en dougi del samo za vas
09. september 2012
NADALJEVANJE...
-------------------------------PO RAVSANJU--------------------------------------------------------
JAZ: TO NI BIL ZMENEK LE POKAZAL MI JE KJE JE NAJLEPŠI KRAJ NA SVETU TI VELIK DEBEL MEDVED HAHA
URBAN: OK OK KAKOR REČETA PRINCESSA PALOMA
JAZ :**GA LOPNEM** JA NIČ NA DELO BO TREBA BEŽI V SVOJI SOBO IN SPAKIRAJ
O IN ŠE NEKAJ SAJ SE BOMO ŠE KDAJ VRNILI NA TA KRAJ GLEDAT SONČNI ZAHOD KAJNE?
URBAN: ITAQ **ZAPUSTI SOBO**
JAZ: **KO SEM IMELA SPAKIRANO...EM...SKORAJ SPAKIRANO SEM SE TRUDILA ZAPRETI KOVČEK,SAJ VESTE KO SEM PRIŠLA IZ SIROTIŠNICE SEM IMELA LE NEKAJ OBLAČIL POTEM PA SEM JIH IZNENADA DOBILA ŠE NEŠTETO ZRAVEN...SKRATKA HOVČEK SEM NA KONCU ZAPRLA TAKO DA SEM PO NJEM SKAKALA**
NO NEKAKO TAKO JE TO IZGLEDALO :

---------------------------------------------ZJUTRAJ-----------------------------------------------
MAMA: VSTAAAAAAAANITEEEE GREMO!
JAZ: **SE KOT PONAVADI ZVRNEM S POSTELJE** JA ŽE GREM! **HITRO VSTANEM SE SPOTAKNEM ČEZ KOVČEK,ZGREŠIM RIDO V KOPALNICO IN SE ZALETIM V TILENA**
TILEN: PA PAZI MALO NO **REČE NEJEVOLNO IN MI NAMENI NAJHLADNEJŠI POGLED IN SKORAJ POZABIM NA OSEBO PREJŠNJEGA DNE** JA SORRY NO
**HITRO SE NAZAJTRKUJEMO IN VOŽNJA SE PRIČNE...PELJALI SMO SE V TOVORNJAKO Z VSO NAŠO OPREMO IN OTROCI SMO BILI LAHKO V PRIKOLICI SAJ PRAVILA NISO BILA TAKO STROGA**
----------------------------------V PRIKOLICI-----------------------------------------------------
JAZ: UF MORSKA BOLEZEN ME DAJE
URBAN: ZDRŽI LEJ TAM JE POSTAJA
JAZ: KJE???? OH IDIOT SAJ SPLOH NI OKEN VSE KAR NAM DAJE SVETLOBO JE SPREDNJO OKNO
TILEN: **VSO POT JE BIL TIHO KOT MIŠKA IN NA KONCU SVA MISLILA DA GA JE USTNA KAP
**PO TREH DNEH VOŽNJE SMO PRISPELI DO HIŠE BILA JE ZELO...)
SE NADALJUJE...
(rekla sm da bo dougi next...to tud bo samo tega prej preberite da js kr naprej pišem...o in ne pozabite da je to komična grozliuka(piše v opisu))
09. september 2012
NADALJEVANJE...
**HIŠA JE BILA GROZLJIVA(OD ZUNAJ) ZNOTRAJ JE BILA ŠE KAR VREDU SPOMINJALA JE NA SIROTIŠNICO SAJ JE IMELA STARINSKI STIL**
SLIKE:
HIŠA:

PROSTORI:
GARAŽA:

MOJA SOBA:

KOPALNICA**BILA JE KRVAVA AMPAK OČE PRAVI DA JE BILA TO BARVA**:

KUHINJA:

JAZ: OK JAZ TUKAJ NOTER NE STOPIM NE ŽIVA NE MRTVA
URBAN: **ME VZDIGNE IN REČE** POTEM TE BOMO PAČ ODNESLI TJA NOTER
OČE: MALO BOMO PREUREDILI IN TO BO TO
JAZ: MALO BOLJE ZVENI
OČE: OKEY PREUREJANJE SE BO ZAČELO DRUGI TEDEN ČE HOČETE LAHKO SKUPAJ SPITE V ENI SOBI ČE VAM JE PRESTRAŠNO
JAZ: OK JAZ SPIM ZRAVEN URBANA**ŠE NA MISEL MI NI PRIŠLO DA BI SI DELILA SOBO Z TILENOM**
SE NADALJUJE...
NEXT???VSAJ 3-KRAT NEXT PA DANS NADALJUJEM ČENE PA JU3
09. september 2012
next!
09. september 2012
nextttttttttttt
09. september 2012
u84435
u84435
Next!
09. september 2012
okey ob osmih next za:vampirka smrti6,CrazyGirl <33 in 1D fun<3
09. september 2012
jejjjjj lowam twojo zgodbico + naj bota Pam pa Tilen skupiiii
09. september 2012
09. september 2012
NEXTAM
09. september 2012
NADALJEVANJE...
JAZ: **BREZGLAVO SEM TEKALO OD ENE SOBE DO DRUGE,VMES SEM TOLIKOKRAT ŠLA MIMO TILENOVE SOBE DA JE DOBIL POMOJE GLAVOBOL** JAZ EM...DA BI TUKI...ŽIVELA NI ŠANSE!
TILEN: **PRIHROMI IZ SOBE** PA KAJ TI NI JASNO POSKUŠAM NADALJEVATI SVOJO PESEM PA NEMOREM KER SLON KORAKA PRED MOJO SOBO
JAZ: JAZ DA SEM SLON! KAJ PA SI MISLIŠ DA SI PODGANA
TILEN: JAZ DA SEM PODGANA OOOOOO VZEMI NAZAJ!
JAZ: NE TI VZEMI NAZAJ!
**URBAN,MAMA IN OČE SO SE SKRIVALI ZA VRATI IN KAR ODDAHNILI SO SI KO SVA OBA ZALOPUTNILA VRATA IN BILO JE KOT KONEC 7 SVETOVNE VOJNE**
URBAN: **POJASNI** EM...V SIROTIŠNICI JE BILO ZADNJA LETA KAR PRECEJ FANTOV IN NO IMELA JE KAR NAPREJ KONFLIKTE
OČE: TO JE MOČNA PUNCA
MAMA: MOGOČE SE BO KAJ IZCIMILO IZ TEGA HEH
-------------------------------------------V SOBI----------------------------------------------------
JAZ: UF TA STEVARDESA MI GRE VSE BOL NA ŽIVCEEEE!**V MISLIH**AMPAK ZAKAJ ME JE PELJAL TJA GOR,MISLIM SAMO IN ZAKAJ JE LE MENI POVEDAL VSE NJEGOVE SKRIVNOSTI MOGOČE ME IMA ZDAJ KAJ RAJŠI KOT PRVI DAN
**VRATA SE ODPREJO IN NA MOJO VELIKO PRESENEČENJE VSTOPI V SOBO ČRNA MAČKA,SPOMNIM SE DA MI JE OČE OBLJUBIL MAČKO LETIM DO NJEGA IN SE MU ZAHVALIM ON PA ME GLEDA KOT BIK V NOVA VRATA**
OČE: JAZ TI JE ŽE NISEM KUPIL OD KOGA JE
MAČKA: MIJAW
JAZ: AHA TOREJ JO LAHKO VSEENO OBDRŽIM SAJ ČE BO KJE KAK ČLANEK JO LAHKO VRNEM
OČE: NAJ TI BO
-------------------------------------------PAKIRANJE-------------------------------------------------
JAZ: PA KDO ZA HUDIČA SI JE IZMISLIL PAKIRANJE NO!
TILEN: **PRED VRATI** HEY NE JAMRAJ IN RAZPAKIRAJ SLIŠI SE TE V KUHINJO
JAZ: SORRY MOJA NAPAKA PAČ NI FAIN IZOLIRANO SAJ GOVORIM ČISTO TIHO NO**V RESNICI SEM SKORAJ KRIČALA**
(nadaljevanje se piše)
09. september 2012
nexttttttttt
09. september 2012
u84435
u84435
Next!
09. september 2012
**TISTA NOČ JE BILA RES ZELO DOLGA(PAČ PRVI DAN V TTI CREAPY HIŠI)**
JAZ: **V MISLIH**JOJ TULE JE TAAAAKO SCARY UF**NEKAJ SE SKOTALI PO STOPNICAH**
HUH KAJ JE BILO TO MOGOČE JE MAMA ALI PA OČE KAJ ČE STA PADLA PO STOPNICAH**VSTANEM IN GREM IZ SOBE** HALO A SI VREDU KDOR KOLI ŽE SI**IZ TEME SE JE ZAČELA DVIGATI SENCA KI NI BILA PODOBNA NE MAMI NE OČETU**AAAAAAA DUH **IN ŽE SE UBESIM NA NEKAJ...BILO JE...BIL JE...TILEN!**
TILEN: **ME TRDNO OBJAME**KAJ TI JE...TI SI RES POJAVA KAJ DELAŠ TUKAJ SREDI NOČI
JAZ: N...NEKAJ JE PADLO PO STOPNIŠČU
TILEN: SAMO DOMIŠLJAŠ SI DAJ POJDI V SOBO
JAZK**HVALEŽNA SEM BILA BOGU DA JE MOGEL RAVNO TAKRAT PRITI IZ SOBE**
**V SOBI**
TILEN: EVO TUKAJ SI ZDAJ PA GREM
JAZ: **GA POTEGNEM ZA ROKO** NE...
TILEN: HA?
JAZ: **DVIGNEM GLAVO IN V SOJU MESECA SE MI LESKETAJO SOLZE** NE...PROSIM,NE ZAPUSTI ME...
TILEN: **MISLI DA JE ŠALA** HAHA DAJ NO SAJ TE NI STRAH ALI PAČ?
JAZ: OK...PRIZNAM NA SMRT ME JE STRAH A SI LAHKO DANES TUKAJ PROSIM!**PLANEM V JOK**
TILEN: JOJ NE JOČI OK BOM OSTAL TUKAJ
JAZ: **V SOLZAH** HVALA TI...
TILEN: **PRIDE K MENI IN ME TRDNO OBJAME OKOLI RAMEN IN ME POTOLAŽI**
**TAKO OSTANEMA DO ZJUTRAJ**
-------------------------------------------ZJUTRAJ-----------------------------------------
SE NADALJUJE...
NEXT?
KRITIKE/KOMENTARJI(bote odkriti kr tk vm ka si mislite o zgodbi usga bom vesela)
09. september 2012
nextttttttttt
09. september 2012
ok en kratek next za CrazyGirl <33 ju3 pa tud bo next pa še enkrat plisss mauo objaulite
09. september 2012
NADALJEVANJE...
---------------------------------------ZJUTRAJ-----------------------------------------------------
JAZ: SAJ NWM A SEM SPALA ALI NE AMPAK NEKAJ OZ.NEKDO JE STOPILO V SOBO IN SE ZLEKNILO ZRAVEN MENE NO ZRAVEN NAJU...BILO MI JE ZELO NERODNO SAJ SEM BILA V SOVRAŽNIKOVEM OBJEMU...KAKORKOLI ZRAVEN MENE SE JE ZLEKNIL MAČEK MIKI**
TILEN: **OBRNIL SE JE IN ME SKORAJ POLJUBIL,OD ZAVISTI SEM GA ZELO ZELO MOČNO UDARILA IN TA SE JE ZBUDIL** PA KAJ TI NI JASNO CELO NOČ BDIM NAD TABO(KAR DOBESEDNO NI BILO RES) TI PA ME ZA ZAHVALO KLOFNEŠ RES SI SLON DA VEŠ
JAZ: TI MENI SLON,PODGANA
**OB 6-TIH ZJUTRAJ JE NASTOPILA VOJNA MED SLONOM IN PODGANO IN DRUGIM SE ŠE SANJALO NI DA JE PODGANA PREBEDELA NOČ SKUPAJ Z SLONOM
SE NADALJUJE...(ju3 šola got to go by by)
09. september 2012
next
10. september 2012
nextttttt
10. september 2012
ei zaj grem u bolnco (pozdravit mojo malo novorojeno bratranko moniko) next tm okoli osmih
10. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg