kdaj bo nov iziv in ocene?
14. september 2012
Katja; SUPER!

★ Katja (tyanny) ✔
★ Karin (immortal.†) ✔
★ Emma (garfielδ ☸) ✔
★ Ana (*ѕυρєя ωσмαη*97) ✔
★ Lara (ι♥Ι∂) ✔
★ Vanessa (ραη∂α.мє) ✔
★ Klara (lion king. ♌) ✔
★ Kristina (Monkey Girl°*) ✔
★ Nika (Nikicee.:*) ✔
★ Nina (ɔяαғ†) ✔
★ Anja (carly45) ✔
★ Ignacija (zaljubljena<;3) ✖
★ Lina (pιzzα.!) ✔
★ Emma* (мчƨтεяıυƨ✯вυвʟε) ✔

Anja; ko naredi še Ignacija.!
14. september 2012
u107050
u107050
Proosim nared izziu ignacijaa prooosiim.!< 33

http://www.igre123.com/forum/tema/po-y-o-.*/41837/4
14. september 2012
u30718
u30718
sej sem!
14. september 2012
u89857
u89857
če ne pokaže
14. september 2012
ignacija; ti si dala ZAČETNO stran polyvorja, ti morš dart kreacijo..!
14. september 2012
u30718
u30718
sorry! ♥
bom še 1x...upam, da bo zdaj šlo
14. september 2012
u30718
u30718
zaj še morem 1x it to kreacijo delat, saj je ne najdem!
14. september 2012
u30718
u30718
u89857
u89857
izziv ?
14. september 2012
ocene,izziu?:3
14. september 2012
Okej, super.!

OCENE & IZZIV BODO PRIŠLE BOLJ PROTI VEČERU!
14. september 2012
okeeei:3
14. september 2012
u89857
u89857
okey
14. september 2012
okii
14. september 2012
pogledate?
http://www.igre123.com/forum/tema/ta-k-to-me-p-ease-:3/41913/
- se opravičujem zarad oglaševanja..
14. september 2012
Heej, girls.! :*

Povedati vam moram, da sem 100% navdušena nad vami, saj ste izziu opravile zelo hitro in kar je najpomembneje - VSE! Čudovite, ve samo nadaljujte.

† OCENE †

★ Katja (tyanny) : uau! set je super! najbolj so mi všeč listki, ki so ob strani! izgleda tako, kot bi padali na tla. všeč mi je tudi kombinacija tvojih oblačil. moti pa me edino to, da si dodala nekaj 'navadnih' kosov oblačil in potem dva britanska. mogoče to izgleda malo čudno, samo se ne opazi prav veliko, kar je dobro! 4/5

★ Karin (immortal.†) : tvoj set mi je še posebej ušeč, saj ozadje v ozadju prikazuje šolo! oblačila so lepa, lepo pašejo zraven, tudi potrebščine, ko si jih dodala, je tvoja kombinacija super! edino, kar me moti je, da so slike malo preveč natlačene skupaj, mogoče bi bilo bolje, da bi bilo brez okvirjev tistih barvic. a vseeno je popolno! 5/5

★ Emma (garfielδ ☸) : izberem ti 1. set, čeprau oba vlečeta bolj na poletni stil. tukaj si po mojem mnenju malo slabo prebrala nalogo. morala bi narediti jesensko-šolski set, ti pa si naredila bolj poletno-šolskega. razumeš? zato ti bom tukaj odbila nekaj točk. set; sicer je kombinacija skupaj zelo lepo postavljena, prav poda se 'natlačenost' med slikami! super! 3/5

★ Ana (*ѕυρєя ωσмαη*97) ; tvoj set izgleda lepo, oblačila niso 'kičasta' med seboj, moti pa me malo to, da je bolj vsakdanji.. sicer je super, samo mogoče bi mogla dodati malo več slik, jih drugače obrniti, da bi bile postrani, dodati še kakšen napis, ... sam set po sebi mi izgleda res enkratno! kot sem ti žže prej povedala! 4/5

★ Lara (ι♥Ι∂) : izberem ti 2. set, saj mi bolj vleče na šolski in ne tako na poletni stil! uau! prekrasno je! barve se ujemajo, super postavitev, res enkratno! moti me edino to, da nisi dobro prebrala navodil naloge: jesensko-šolski stil. ti pa si naredila bolj kot ne, poletnega. ampak okej, sam set po sebi je zelo odličen! 3/5

★ Vanessa (ραη∂α.мє) : vem, da si novinka, ampak moram ti povedati da je tvoj set prazen. ne vsebuje nekega čara v sebi, a se boš že še naučila uporabljati program. samo delaj na tem. ;') glede seta; oblačila so super, ampak barve se ne ujemajo, npr. roza zapestnica, zelena torba, črni čevlji, hlače, črno-rjava oblekica in modra bluza. 2/5

★ Klara (lion king. ♌) : tvoj set mi je všeč. jesensko-šolski stil. bravo! ozadje je perfektno! super si izbrala barve, torej oranžno, kar je zelo dobro za to nalogo. moti me edino to, da so samo štiri slike in izgleda malo prazno. ampak je uredu. saj je šele 1. izziu! 4/5

★ Kristina (Monkey Girl°*) : uau! tvoj set mi je resnično popoln! všeč so mi žive barve, ki ponazarjajo jesen in pa razni kosi oblačil, torej za šolo! na tvoji sliki oz. kreaciji me ne moti prav nič! vse je popolno, na pravem mestu, pravi kosi, pravo ozadje in še bi lahko naštevala. Kar tako naprej! 5/5

★ Nika (Nikicee.:*) : tvoj set mi je zelo všeč. barve so živahne, kosi oblačil super, všeč mi je tudi, da si dodala zraven seta punce, ki ponazarjajo šolarke! super! moti pa me edino tisti zeleni nahrbtnik, ki v tvoj set prav nič ne paše in pa tisti črni kosi na levi strani. mogoče si jih dodala preveč, nimam pojma. a boš ugotovil do naslednjič. :') 4/5

★ Nina (ɔяαғ†) : tvoj set mi je preprosto zelo všeč! kosi oblačil so čisto najstniški, preprosti, u bistvu super! Zraven mogoče ne sodijo ravno očala, šminka in pa pentlja za v lase. bolje bi bilo, da bi bile to drugačne barve ali pa da sploh ne bi bilo. 4/5

★ Anja (carly45) : tvoj set je res prekrasen! super napis, kombinacija, … praktično use! zares mi je všeč, prav nekako te pritegne in jo gledaš z občudovanjem! supeeeeeeeeeeer! 5/5

★ Ignacija (zaljubljena<3) : tvoj set je prečudovit. všeč mi je, da je zelo poln, seveda s pravimi stvarmi, všeč mi je napis, kombinacija oblačil, barve, … nimam pripombe. 5/5

★ Lina (pιzzα.!) : tvoja kreacija oz. set, če odštejemo jesenska oblačila, je super! ampak kaj, ko je bila naloga narediti jesensko-šolski set in ne bolj poletnega. edino to me pri tebi moti. zelo lepa kombinacija oblačil, modra barva prevladuje, res enkratno! kar tako naprej. 3/5

★ Emma* (мчƨтεяıυƨ✯вυвʟε) : tvoj set mi je res najjači. super obleke, vsi pripomočki, razporejenost, stil, jesensko-šolska kreacija, u glaunem brez besed, dobesedno. trudi se še naprej, če boš delala take dobre kreacije, boš brez težav prišla do zmage :') 5/5

Torej, zmagovalka tega izziva je …………… Anja (carly45) !!! Čestitke! Imela si najboljši set po mojem mnenju in zmago si si res zaslužila! Še enkrat - čestitke!

Poraženka v teem izzivu je …………… NOBENA! Saj v 1. izzivu še nobena ne izpade. a potrudite se za naprej! vsem želim vse najbolje v tem tekmovanju!!
Izziu pride jutri, saj danes nimam več časa. Hvala za razumevanje. :*
14. september 2012
u89857
u89857
ok
14. september 2012
tnx
14. september 2012
u30718
u30718
hwala ampak malo me mot, da sem 2x dala ličila pa senčila pa to -.-
14. september 2012
hvala za 5 točk :3
14. september 2012
Jaz bom zelo malo hodila na comp zato me prosim opraviči cel top model
15. september 2012
ραη∂α.мє : za CELO tekmovanje? pol je itak bv da še sodeluješ. lahko te odjavim, ker te za celo tekmovanje ne morm opravičit...
15. september 2012
u104419
u104419
Hvala za oceno ;33
15. september 2012
† 2. IZZIU †

Punce! :*

Najprej vam moram na začetku povedati, da se med tem izzivom oz. od sedaj naprej NE MORETE več prijaviti.!

Izziu;
Tokrat bo vsaka dobila svojo barvo. V tej barvi bo oblikovala set, kakršenkoli, le da ne sme biti enak kot prejšnji (pri 1. izzivu!). Dodale boste, seveda, če boste hotele, tudi svojo še eno barvo, da bo set bolj dvobaren. A zapolnite si to: še vedno mora prevladovati vaša barva, ki jo bom določila jaz! Upam, da razumete.
Barve;
★ Katja (tyanny) - Svetlo modra
★ Karin (immortal.†) - Rumena
★ Emma (garfielδ ☸) - Rdeča
★ Ana (*ѕυρєя ωσмαη*97) - Svetlo zelena
★ Lara (ι♥Ι∂) - Vijolična
★ Vanessa (ραη∂α.мє) - Rjava
★ Klara (lion king. ♌) - Črna
★ Kristina (Monkey Girl°*) - Bela
★ Nika (Nikicee.:*) - Siva
★ Nina (ɔяαғ†) - Oranžna
★ Anja (carly45) - Roza
★ Ignacija (zaljubljena<3) - Temno zelena
★ Lina (pιzzα.!) - Temno modra
★ Emma* (мчƨтεяıυƨ✯вυвʟε) - Vijolična

Moj primer, tukaj prvladuje ČRNA, zraven pa sem uporabila še nekaj vijolične. :*
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=58870259

Good Luck, časa imate do srede, 19.9. !
With all my love, Patricia <3

Aja, še to, verjetno ste opazile da sem dodala kljukice in križce. Za opravljen izziu dobite kljukico, za še ne opravljen pa križec. ;')
15. september 2012
u104419
u104419

15. september 2012
u104419
u104419
Ej jst bi te prosla da tole men upoštevašš Plis..
Hvala
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=58872135
15. september 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani