kmalu bom imela rojstni dan in želim ful kul zabavo nrdit... letos pa bomo z mojimi frendicami nrdile malo drugačno zabavo ker bomo povable tui veliko frendou.. zato sem ustvarla to temo da bi mi vi prosimm pomagale in bi mi svetovale kaj naj na zabavi delamo.. že vnaprej se vam zahvaljujem za nasvete
17. marec 2012
u76292
u76292
glede na to da boš stara 12, ni potrebna neka vau zabava...
lahko prirediš karaoke, ali pa se greste activity zelo dobra igrica...
Lahko greste kako tekmovanje npr. v plesu ali petju ali pa preprosto gledate kak noro dober film. mogoče lahko sami posnamete kakšen filmček...
17. marec 2012
ja vem da bom stara 12 let ampak bom 1 prirejala zabavo na kateri bo ful fantou zato mi je malo tko
huala za nasvet!!
17. marec 2012
lohk bi se šli minuta do zmage,družabne igre,lahk bi si sami naredli pico,.......
18. marec 2012
HORSE- NEYA huala za nasvet
18. marec 2012
u55962
u55962
amm...če bodo tut tipi pršli,pol se bodo dovgočasl pri družabnih igrah,zato morš nardit žurko ki nebo dovgočasna,odvisno od tega kaj je zate dovgočasno.če bodo tut starši doma pol rajši pejte v disko al pa na eno pico.
če bodo pa same tvoje frendice na zabavi,pa naštelite musko do konca pa plešite,lohk bi šle na bowling,al pa bi mele doma dekliški večer.
18. marec 2012
huala cooooooolll.. ja bojo tui tipi sei zato me malo skrbi kj je njim ušeč da se nebodo pol oni dougočasli..
18. marec 2012
lohk bi se šli minuta do zmage,družabne igre,lahk bi si sami naredli pico,......
resbi se lohko šli MINUTO DO ZMAGE

20. marec 2012
sei isabela x alex huala za nasvet ampak točno tako je našpisala hose- neya!!!
20. marec 2012
napisala**
20. marec 2012
js bom tui mela zj r.d. pa mislim se razmisljam ce bi dala kaj alkica al ne ki nekatire moje sosolke ne pijejo pa nocem da dobijo slab zgled od mene ki smo res dore kolegice drgac petra mi smo vedno ko sm js bla mala snemali film kao grozljiuko al kei tazga pa boste vidl da je zabauno cene pa se igrajte botiljo tko kot mi sam da mi to se vedn delamooooo in hvala ce mi ko svetuje
20. marec 2012
pa ja pa una ideja ki ti jo je dala coooooool fuuul zapali
20. marec 2012
ma to botiljo se mi vedno igramo.. je zakon igrica!!!!
pa huala za druge nasvete...
20. marec 2012
mejte pidžama party oz. se dogovorte da kere pr tep prespijo pa se z poštri mlatite pa musko poslušajte , jejte pizzo , berite grozljivke , si pripovedujte vice , si naredite nebo (iz bleščečih zvezd in lun) Pa se pogovarjate o fanih (= drugač pa pač muzika , ples , pogovori po žensko . ličenje , urejanje , oblačenje , top model ? haha
21. marec 2012
evica17 huala za nasvet ampak problem je u tem da bodo tudi fanti!!!
21. marec 2012
u38225
u38225
ja pri meni so tui fanti prespali pa smo meli noro zurko mislim smo bli u moji sobi pa smo se igrali slaci botiljo pa nas je moja stara dubla ma sej ni biu noben nag sam u ksni kanoterci drgac pa ja smo jedli pizzo pa to in najjace je da si das une velike spikerje tam kjer boste meli party ki pol ko je muzka je res noro no odvisno kje mas ki ce mas u bajti je mal tezje
21. marec 2012
nepoznana : super ! še bolše če se z fanti grete flašo resnice zvete vse kaj vas zanima =) pa sej lahko tud kaki fant prespi pa se mejte fajn pa glejte filme al pa grozliuke pa to.. pa mejte cajt za sebe , se mente.. osvajajte flirtajte haha . pa pejte se activity al pa flašo resnice se je ful fajn it flašo resnice z fanti verjemte mi
21. marec 2012
obema full huala za nasvete
21. marec 2012
nzk ♥
21. marec 2012
ja peite se neki kar vas bo use zanimal pa tut ne bo dougocasno niti za fante nit za punce naid skupno tocko
22. marec 2012
huala za nasevta
22. marec 2012
u61144
u61144
No, lahko bi res priredili kakšno tekmovanje u plesu in se razdelili v skupine, trije pa bi bli žirija in bi ocenjevali. Potlej pa določš nagrade al kej tazga... kakor hočš...
Želim ti naj naj najboljšo zabavo!
29. april 2012
Hualaaaa!
Hualaa za nesvete!
29. april 2012
veš kkaj:
lahko pač tko da se greste igrat skrit zaklad v temi ne pol pa vi kupte npr 12 čokoladic za vsakega 1 ALI 2 KOKR JIH BOŠ POVABILA!
in še:
lahko pač se greste pouštr fajt
kako se igra:
teete se z pouštri in skrivte in čakate na primeren udarec oz trenutek
pravila:
-slavljenec določi imena vsakega člana posatke!
-igrate se po celem stanovanju
-oče ali mama skrijeta vrečo bonbonov
-med skrivanjem in čakanjem da bo napadi NE IŠČITE VREČKE KER AVTOMACKO IZPADETE
kako izpadeš:
sploh neizpadeš le tisti ki iščejo vrečko ko se drugi borijo
kako e posadke
vsaka posadka ima dva člana
imena posadke
slavljenec določi kako je kateremu ime npr črvičkovi,drakule,lulži,polži grderc ali kaj NOREGA!
30. april 2012
u90865
u90865
Za začetek bi se lahko šle pokaži kaj znaš in bi se razdelile v slupine potem pa bi jih žirija ocenila. Lahko bi plesale, pele.....Pol bi se ja lah šle minuto do zmage, pa kkšn skriti zaklat pol k je pa že tema se pejte nprimr vn skrivat al pa tko v sobi kkšn disko.....aja pa če mate tečne sosede jih prej raj upozr na zabavo drgač ti zamorijo cev brzdej
06. maj 2012
Huala za nasvet! < 33
06. maj 2012
u90865
u90865
NP
06. maj 2012
a veš kaj ???? tabolš je če maš kšno grozlivko pa use luči pogasneš (če te je strah mal stišaš glas in si poješ melodijo od telebajskov npr.) pol se loh greste flašo resnice, naramnce (če ne veš kko se gre mi sporoč da ti obrazložim sam mal nakladam), pa loh se greste dibidibidip (korejska igra, fulj fajn) pol mate loh kšno igro s kaznijo....za kazn loh daš da si poraženec nanese tisto belo masko (kupiš u trgovin) pa pol gre u trgovino (s tisto masko na obrazu) in kupi..........emmm kupi bonbon recimo! in vi ga posnamete in posnamete tut reakcijo od useh drugih - verjem to je carsko !!! al pa recimo za kazn loh daš da žvečiš 10 sekund pasji pribolšek (če maš psa) al pa na plavalno kapo napišeš zguba (oseba jo pa more nosit dokler ne greste spat- sam ta je mal kruta)....drgač pa jejte,pijte,smejte se,uglavnem zabavejte se ! in upam da sm kej pomagala.....in sori ker nakladam (ne morm pomagat, zmerej pišem cele romane) uglavnem velik sreče pr izpeljavi zabave ! GOOD LUCK !!!!
06. maj 2012
Huala za usee nasvete! < 33
Pa mi lahk prosim na zs napišeš kako se igra naramnce in dibidibidip?
07. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani