nova bralka- zgodbica se mi zdi SUPER, sam bi blo cool ce bi pisale se mal kaj se dogaja, ne sam pisem, pa me tud znima, kdo sta tista 2 fanta, ki jih omenja u prvih 2 pismih
NEEEEEEEEEEEXT!!!
01. maj 2014
Lol, 1 mesec brez frendic in že leto brez bff. Kdo sem?? Še obstojam?? Zdj bi raje bila v norišnici, kot pa tu v tej družini in v tem lajfu. Weir si ne upa več k men, zdj hodim jz k njej in hočem se preselit, k nočem vsak dan živeti v peklu, sam zarad mojih starih. To je huje kot 10 let z 1D. Po fonu se včasih pogovar z Andr in Dran. Upam, da si na bolšem kot jz. Čaw!
Desyree
01. maj 2014
u159129
u159129
NNeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. maj 2014
u145901
u145901
nextttttttttttttttttt
01. maj 2014
Bilo je že pozno, ura je bila okoli 1 zjutraj. Yo je že spala, jaz pa nisem in nisem mogla zaspati. Uspelo mi je zaspala sem, oziroma imela sem bolj rahel spanec saj me je okoli 3.30 zjutraj zbudila Yo, ko je vstala iz posltelje in odšla do kopalnice. Neka minut je ni bilo nazaj in slišati je bilo kot, da bi po kopalnici nekaj iskala. Vrnila se je in jaz sem hitro legla ter zaprla oči. Usedla se je na posteljo in vklopila nočno lučko, ki je le medlo svetila. Skozi priprte oči sem jo opazovala. Nekajkrat se je še uzrla po sobi in nato z britvico odločno potegnila po svojem zapestju. Pritekla ji je kri in začela je jokat. Mirno in tiho sem vstala z postelje in odšla do nje ter se used na njeno posteljo. Prijela sem jo za roko in jo z nežnim glasom vprašala:˝Zakaj si to storila?˝ Pogledala me je s solznimi očmi in mi rekla z zelo plašnim glasom:˝Ne vem.˝ ˝Daj mi britvico.˝ ˝Zakaj, kaj boš storila.˝ Iztegnila sem dlan in nanjo mi je Yo položila britvico, roka se ji je nekako tresla. Prijazno sem rekla: ˝Hvala.˝ Odšla sem do kopalnice, tam sem zlomila britvico, jo vrgla v WC in potegnila vodo. Sama pri sebi pa sem si mislila le to, da nikoli več nihče od mojih prijateljev ne naredi tega. Prišla sem nazaj v sobo in Yo je še kar imela krvavo roki in iz rane je tekla kri. Odšla sem na hodnik in do škatle z prvo pomočjo iz nje sem vzela povoje in mazilo za rane. V sobi sem Yo izprala rano jo namazala z mazilom, ter ji povila rano. Ko me je pogledala sem se ji nasmehnila ona pa mi je dejala:˝Hvala. Nebi si mislila, da bi kdo naredila kaj tako prijaznega zame, saj so se me v šoli vsi izogibali.˝ ˝Je že vredu, upam, da boš dobro spala in ne počenjaj več tega. Noč.˝ Legli sva vsaka v svojo posteljo. Yo je hitro zaspala jaz pa sem še dolgo v noč nekaj razmišljala, a kljub temu zaspala.
Zjutraj je v sobo vstopila zdravnica že ob 7:30 zjutraj in se zadrla:˝Jutro! Vstanite zajtrk bo že čez pol ure naret!˝ Medlo sem pomežiknila v svet, a me je hitro predramilo jutranje sonce. Sedla se na posteljo Yo pa je šla v kopalnico, da se uredi. Zdravnica je takrat zapustila sobo. Odšla sem do omare ter ven vzela črne raztrgane hlače, črno majico z logotipom Nirvane ter sedla nazaj na posteljo in počakala, da se Yo uredi in se vrne iz kopalnice. Vrnila se je vsa preplašena in me čisto tiho vprašala:˝Kaj se mi je zgodilo, zakaj imam povito zapestje?˝ Odgovorila sem ji:˝Okoli pol štirih zjutraj si šla do kopalnice in, ko si se vrnila si imela s seboj britvico...˝ ˝In?˝ ˝Sedla si na posteljo in si se porezala, jaz se nato prišla do tebe in ti si mi dala britvico...˝ ˝In kje je zdaj britvica?˝ ˝Ni je več. Jaz sem potem odšla do škatle s prvo pomočjo in ti oskrbela rano. Obe sva pozo ponoči zaspali.˝ Odšla sem v kopalnico in se uredila. Ura je bila pet do osem, zato sva z Yo odšli na zajtrk, jaz nisem jedla, saj mi ribji namaz ne diši preveč. Tudi Yo je pojedla le kos kruha na katerem ni bilo namaza. Ob 9.00 je tista zdravnica spet prišla v najino sobo in z veselim glasom rekla:˝Dragi moji od danes naprej se boste tisti, ki nimate tako slabega stanja učili. In sicer 5 ur na dan boste imeli pouk.˝ Namenila sem ji čuden pogled in rekla:˝Ha?˝ Yo se bi začela smejati a se raje ni, zdravnica pa je le vsaki od naju dala zvezek in zapustila sobo z stavkom:˝Aja, pouk se danes začne ob 9.30 tako, da pohitita.˝ in zaprla vrata. Yo je pogledala na uro in rekla:˝Fuck, le še 5 minut imava.˝ Jaz sem se začela smejati in v smehu dejala:˝Whatever.˝ Potem se je še Yo začela smejati in tako sva se smejali do 9.38. Jaz sem pogledala na uro in rekla:˝Hitro zamudili bova!˝ Odšli sva do učilnice in tam imeli pouk do 12.20, nato je sledilo kosilo. Danes nismo imeli domače naloge in v bodoče je jaz tudi nisem imela namena opravljati. Okoli dveh popoldan sva z Yo odšli ven in ne morem verjeti dobili smo sladoled. Tisti najbolj ˝nori˝ so gledali sladoledarja kot, da je nezemljan. Ko je Yo opazila, da prodajajo sladoled me je vprašala:˝Bo kepico?˝ ˝Ja, lahko.˝ ˝OK, grem ponj tu me počakaj.˝ Sedla sem na klopco in do sedme vre zvečer sva bili z Yo zunaj se smejali in zabavali kot normalni najstnici. Ob pol osmih smo imeli večerjo, ni mi bila okusna saj smo imeli mlečni riž, a tokrat si je Yo dala duška. Okoli osme ure zvečer se je Yo šla umivat jaz pa sem šla napisat Desyree pismo:
Hey! Ne privoščim ti, da bi bila tu kjer sem jaz, v norišnici. Tukaj bi se počutila slabše kot doma, verjemi. Danes je bila čudna noč in imela sem dobro popoldne. Veš, okoli pol štiri zjutraj se je šla Yo rezat, ne vem kaj ji je bilo, da je to storila. V normalnem svetu verjetno ne doživljate tega, ali pač. No dopoldan smo imeli pouk, ali lahko verjameš, pouk. Ja prav si prebrala imeli smo pouk tukaj v norišnici. Zdravnica pa nama je to povedala tako:˝Dragi moji od danes naprej se boste tisti, ki nimate tako slabega stanja učili. In sicer 5 ur na dan boste imeli pouk.˝ Ja, haha Yo se je skoraj začela smejati, jaz pa sem zdravnico čudno pogledala in rekla le:˝Ha?˝ Takrat se je Yo začela tako smejati, da niti jaz nisem več mogla zadržati smeha in zdravnica je z resnim pogledom rekla:˝Aja, pouk se danes začne ob 9.30 tako, da pohitita.˝ in odšla. Mi dve sva se potem še kar nekaj časa smejali in nato dobesedno tekli po hodniku z tistim bogim zvezkom v roki in nato zamudili 2 minuti. In, kako se imaš ti? Napisala si, da imaš probleme s starši, boš videla saj jih bo minilo. Upam. Pozdravi Andr in Dran in imejte se lepo, saj veš YOLO. Bye, Bye!
Naya
02. maj 2014
u145901
u145901
nextttttttttt
02. maj 2014
u159129
u159129
NnNnNNnNnNnEEeEeEeEeEeExXXXXXxXxXxXxXxXxXxtTtTtTtTtTtT!!!!!!!!
02. maj 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!
02. maj 2014
Weir:

Nexti?????
03. maj 2014
u159129
u159129
NnNnNnNnNnNEeEeEeEeEeEeExXXXXXxXXXxXxXxXxXTtTtTtTtTTTt!!!!!!!!
03. maj 2014
Yo (malo je spremenila stil):

03. maj 2014
u159129
u159129
KdAj bO nNnNnNnNnNnNnNnEeEeEeEeEeEeXxXxXxXxXxXxXtTtTtTtTtTtT!?!?!?!?!?!?!?
03. maj 2014
˝Pa kaj je stabo!? Zakaj se tako obnašaš?!˝ je na mene kričala mama. ˝Pa kaj! 18 sem stara, ti pa mi praviš, da delam vs enarobe!˝zaloputnila sem z vrati in jih zaklenila. Odprla sem nočno omarico in ven potegnila 5 različnih zavojčkov tablet. Zložila sem jih pred mano in nato stopila na posteljo in iz omare potegnila jack danielsin se spet usedla. Vzela sem neke tablete, ki so bile belo modre barve. Dve sem vzela ven in ju vrgla v kozarec, ter zraven prilila Jacka. ˝Lol in to se zgodi, ko pipol zapade v depresijo.˝ sem si tiho rekla in nato popila. V legla sem se na posteljo in pogledala moje idole, ki visijo nad mano. Ura je bila okoli druge zjutraj in popila sem že četr Jacka, ko sem odšla pisati pismo Nayi.

Ahoy, kako kj? Mi tukaj smo depresivni. In kako gre Yo. Jauz sem še dolgo sama, sicer pa razen depresije in osamljenosti je vse ok.

Solza mi je zdrsela po licu in pristala na papirju, zato se je del tega razpackal. jaz pa sem zaspala za pisalno mizo v joku.
03. maj 2014
next
03. maj 2014
u159129
u159129
Neeeeeeeeeeext!!!!!!1
03. maj 2014
nxt-nova bralka nexxxxxxxtttttt
03. maj 2014
u165907
u165907
next
04. maj 2014
u145901
u145901
next
04. maj 2014
k x_x nebo nextala k ne more me je prosila da ga jaz podalšam.

Ko sem se zjutraj zbudila, sem videla, da pisma ni več. ˝Kaj!!!˝ sem zakričala in začela iskati. ˝Nikjer ga ni.˝ skočila sem do vrat in jih odprla! ˝Kako so lahko odprta, če sm jih zaklenila?.˝ Stekla sem po stopnicah navzdol in pred mano je na en krat stala mama. ˝Pismo sem odnesla na pošto.˝ je rekla in nekam odšla. Mislila sem, da bom umrla. Kaj če nebo vedela od koga je? sem se spomnila, da se nisem podpisala. Mislila sem, da bom umrla. Stekla sem nazaj v sobo, se uredila in odšla iskati drugi klujč moje sobe. Našla sem ga v omari moje mame, pod staro torbico. ˝Ha, sedaj nihče ne bo prišel v mojo sobo, tudi če se ubijem.˝sem si tiho rekla, ključ vtaknjila v žep in odšla ven. Počasi sem se začela sprehajati po dvorišču, ker je zunaj bil stari in nato počasi odšla proti gozdu. Ko sem bila na nekem travniku sem se vsedla in zakopala ključ. Nato sem se vlegla, na še malo vlažno travo, iz drugega žepa potegnila mp4 in začela poslušati In the end. Ko je bilo konec pa sem počasi odšla spet domov. Starega ni bilo več zunaj in tudi ne noter. Ni me zanimalo. Bilo mi je vseeno, sam da sem sama. Spet sem odšla v sobo se vsedla na kavč in si vklopila TV. Nazaj sm si zavrtela neko grozljivko in se namestila. Po dveh urah je bilo konec. Zato sem se odločila, d agrem pogledati, če se je kdo vrnil. Stopila sem iz sobe in slišala kričanje. Stara dva sta se kregala. Zdelo sem mi je zanimivo zato sem se vsedla n avrhu stopnic in poslušala. Kregala sta se o vsem mogočem in nato ... me je skoraj kap ... ˝Kaj pa tvoja hčerka, kaj pa ona! Saj ni moja! Ti si jo hotel posvojiti! Staršev pravih pa ne pozna! Ampak takšna kot je so njeni starši prav gotovo nori.˝ je rekla. Nato je bilo vse tiho. Jaz pa sem spet tiho odšla v sobo in se zaklenila, vlegla na posteljo in jokala. ˝Kaj, posvojena sem?˝ sem se ves čas spraševala. ˝Kaj naj sedaj?˝ bila sem obupana. Oprla sem nočno omarico in ven potegnila črno škatljo. JO odprla in vrgla v star koš, ki ga že dolgo nisem uporabljala. Potem sem poiskala vžigalnik in zažgala vse slike. Nič mi niso pomenile, ker sem vedela, da nimam družine. NIsem več vedela kdo sem in nisem več vedela če moji sorodniki sploh obstajajo. Gledala sem v ogenj dokler ni ostal še samo pepel. Vzela sem koš, odšla na balkon in iztresla pepel. Počutila sem se prazno. Nimam več družine, sem si mislila.
04. maj 2014
u163511
u163511
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
04. maj 2014
u159129
u159129
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. maj 2014
u165907
u165907
next
04. maj 2014
u165702
u165702
next
04. maj 2014
u157575
u157575
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttiii
04. maj 2014
Danes zvečer bo x_x probala dati next (zvečer) drgač p bo 100% jutr či dans nebo
04. maj 2014
u168562
u168562
next
04. maj 2014
NEXT + COLL ZGODBICA
05. maj 2014
Odšla sem iz sobe do nabiralnika kjer oddamo pisma in jih nato dajo na pošto potema pa ji dobi prejemnik. Ko sem prišla nazaj v sobo je bila Yo že na postelji in brala knjigo Od RTM do WTF. Rekla sme ji:˝Jaz se grem umivat.˝ ˝OK.˝ Odšla sem v kopalnico, ko sem prišla nazaj sem videla na mizi pismo in Yo sem vprašla:˝Čigavo je pismo?˝ ˝Tvoje, ko si se umivala je prispelo.˝ ˝Aha.˝ Začela sem brati pisalo je:
Ahoy, kako kj? Mi tukaj smo depresivni. In kako gre Yo. Jaz sem še dolgo sama, sicer pa razen depresije in osamljenosti je vse ok.
Čudno sem pogledala in Yo me je vprašala:˝Zakaj tako čudno gledaš? Je vse ok?˝ Pogledala sem jo z nekakšnim strahom v očeh in ji rekla:˝N...Ne. Mislim, da mi je pismo napisala Desyree...˝ Zamišljeno in nekako žalostno sem gledala v pismo in nadaljevala:˝Če je ona, potem, potem...˝ začela sem jokati nisem vedela zakaj, ampak če je to pismo od Desyree potem je v depresiji. Yo je prišla do mene in me objela okoli ramen in rekla:˝Saj bo, boš videla tvoja prijateljica...˝ Prekinila sem jo:˝Desyree.˝ ˝Ja, boš videla bolje bo.˝˝Upam.˝ Odšli sva spat, a jaz nisem mogla spati saj sem ves čas mislila na pismo in na depresijo, spet sem začela jokati in nato sem zaspala v solzah.
05. maj 2014
u159129
u159129
nNnNnNnNnNnNnNnEeEeEeEeEeEeEeEeXxXxXxXxXxXxXxXxTtTtTtTtTtTtTtTtTtT!!!!!!!!!!!!!!
05. maj 2014
u168562
u168562
nextttttt!!!!
05. maj 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Spletna stran uporablja piškotke. Z njimi zagotavljamo boljše storitve. Z uporabo portala se strinjate, da jih lahko uporabljamo.
Ali dovolite našim partnerjem, da bodo zbirali podatke in uporabljali piškotke za prilagajanje in personalizacijo oglasov?

Več o tem