Ste kdaj pomislili,kaj bi storili,če bi izgubili del telesa,določeno čutilo,bljižnjega človeka... to vse se lahko vprašamo,ko mečemo petarde oz. ob uporabi vse pirotehnike! Ne samo,da ogrožamo sebe,ogrožamo tudi bližnje,živali,otroke... Vsako leto se zanetijo tudi požari,izguba čutil,delov telesa, to ni mala stvar. In zagotovo si mislite "eh to se meni ne more zgoditi" ali pa " nič ne bo drugače,če bom jaz nehal metati". Zaradi teh misli ste vsi,ki mečete pedarde pravi egoisti! Samo na sebe in svojo zabavico mislite.

Če ti je vsej malo,da bi se to izboljšalo sodeluj v tej temi,jo deli,daj svoje mnenje! Na to moramo opozarjati! Vsako mnenje je dobrodošlo! Tudi negativno. Pomagajmo skupaj danes Sloveniji,jutri svetu
23. december 2018
ke si ti fukjen dol s toto propaganda zivi Tito "smrt fašizmu, svoboda barodu"
21. januar 2019
A sn izpustila neki al kak je zdaj iz pirotehnike prislo na politicne, zgodovinske oziroma druzbene probleme?
Nekaj je sovrazni govor in vsiljevanje prepricanj drugo pa opozorilo na nevarnost
23. januar 2019
u236299
u236299
nimas pojma
23. januar 2019
keri neje meče petartd, si je sam kriv svoje smrti
24. januar 2019
Vidim,da vsi,ki ste do zdaj komentirali mojo temo,ste ljudje,ki imajo svoje "mnenje" in s tem zavestno prizadanejo druge. Bi si vsi vi upali priti do mene tudi v živo in mi to povedati to v obraz?
Poleg vsega pa vse kar sem napisala je res in s tem ne "usiljujem mnenja" samo opozarjam,da za Slovenijo ne vidim več prihodnosti
XoXo Chloe
04. februar 2019
u236299
u236299
js ti prdnem v fris hahah
04. februar 2019
Ti ocitn ne ves kako ljudje razmisljajo. Dramaticne reakcije pa to kak sploh ne razmisljas o mnenju ko ga preberes... In pol bos ti neke hude probleme resevala?
Poglej si par mladih ljudi ki uporabljajo pirotehniko pa bos vidla kak izjemno mocno prepricanje imajo da njim ne bo nic... In take teme jih sam podzigajo k njihovim dejanjem.
04. februar 2019
u236299
u236299
la la la . ti kar lajaj
04. februar 2019
Hvala vama obema,ker sta to forum temo spremenila v chat kjer me vsi napadate! Iz nečesa kar.bi moralo imeti globji pomen,ste spremenili v chat kjer ste vsi proti meni!

XoXo Chloe
04. februar 2019
Norton Customer Service frequently discusses their experience when managing Norton phone number. By conveying solid client benefit, we are making a compelling client base.
05. februar 2019
u236299
u236299
XChloeX je navadna drolja ki išče pozornost na internetu . CIAO ARRIVEDERCI XOXO
05. februar 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg