Jsst jutri, ker nemorem zy, ker dežuje:/
14. april 2012
evo:

-moj fotoparat:Canon sx210 is
js sm zdej mal tko na hitrco slikala, kr tut pr nas dežujee,zato pa imajo ene rože kaplje.. c:
P.S : sori kr je slik ful, ampak se nism mogla odločit x_x
15. april 2012
+klikni na use slikce, kr je lepši videt c:
15. april 2012
uredu je nastja, pr ns tut dežuje : P
15. april 2012
Imam Canon sx10
Prns dežuje in ne morem dones!!Sorii!!
15. april 2012

Sorii, ni neki nevem kaj, bom še mal poslikala in to...
15. april 2012
uredu je paty c;
15. april 2012
Če se pa grdo vidi. Ker je z telefonom. :/
15. april 2012
uredu je c:
15. april 2012
u84628
u84628
se lahko prosim že prijavim, ker res obožujem takšna tekmovanja?< 3

amadeja.

prvi iziv;

če je lahko tudi metulj al pač neka žival zraven pa devam tole. pa prosim če ignoriraš datum. sej sem mislila preuredit sliko, da se datum ne bi vidu, sam mi neki tist program ne dela, in sem pustla tak kokr je:c< 3
15. april 2012
u84628
u84628
+ pri zadnji sliki prosim klikni na sliko, ker je ful lepša kvalilteta. hvala:*
15. april 2012
uau amadeja huala za prijavo ! < 3 sseveda si sprejeta in upoštevam ti drugo sliko, ker je lahko tud žival c:
15. april 2012
u58203
u58203

Ok, no, mal je zameglen...
15. april 2012
uredu je c:
16. april 2012
še kulku jh more nrdit ? :'3
16. april 2012
še ena c:
16. april 2012
samo še Špelo počakamo c:
16. april 2012
Jsst!!Sorii Ela amak sm zele samo doma in ne morem!
16. april 2012
OCENE !!!

čas se je iztekel, zato so danes ocene. c:

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

◆ katarina - super slikica ! najbolj mi je ušeč, da je izostrena rožica c:
◆ klara - super je ! všeč mi je ker so ravno trobentice izostrene, listje pred njimi in ozadje pa ne c:
◆ ela - ta slika je preprosto čudovita ! pa te kaplice na njej.. uau ! c:
◆ andreja - uredu je vseeno, čeprou je drevo (upoštevam), ker si mi povedala zakaj ni rožica. drugače pa supeer slika ! c:
◆ lori - upoštevam 1. sliko, ker je suupeer ! zelo mi je ušeč, ler ni samo ena vrsta rož c:
◆ nastja - use slike so res uaau ! kako so lepo izostrene ! in te kaplice še polepšajo sliko ! c:
◆ paty - slike se ti zdijo zamegljene, ker ti je narobe izostril. ne krivim zdej tebe, sej tut men to nardi. probej naslednič stopt mal nazaj, in neki časa držat gumb za slikanje. no tko pr meni deluje, drgač pr teb nevem ker fotoaparat maš.. jst na mojmu nimam objektiva pa teh dodatkou.. drugače je pa druga slika čist super, samo mal ostrenje pa to.. c: aja, upam da bo deloval naslednič, k boš probala (če boš) po mojmu nasvetu c:
◆ amadeja - suuupeeer ker si se prjaula ! upoštevam ti drugo sliko ker je s u p e r, pa še metuljček polepša sliko, tko da je d v a k r a t - s u p e r ! c:
◆ alja - prva slika je čudovita, samo mal je zamegljena, to je res. ampak nč hudga ! pri drugi sliki pa je tud teb narobe izostril, preberi si kako sem svetovala paty c:
◆ špela - usak dan si govorila: 'jutr dam' in si mela take izgovore. oprosti, ampak lahko bi si uzela pet minutk časa in poslikala rože. usaj rože ki jih mate v hiši. sto posto mate kkšne.. tega izziva ti ne opravičim, ker ni pravega opravičila.. za zdej maš 1x nenarejen izziv, če še kdaj ne narediš izpadeš. oprosti, tko tut piše u uvodu c;

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

no, tko. upam da ste si prebrale svojo oceno oz. opis. bi vm pa tut koristl, da si preberete še oceno drugih, vsaj zmagovalke. aja, sej res ! zmagovalka.. odločitev je bila res težka, zato sem se odločila, da zmagate vse ! pri naslednih ocenah pe le preberite oceno zmagovalke c;

nobena ne izpade c:
17. april 2012
Kdaj bo nou izziu? (:
17. april 2012
Iziv?
In ja imamo en copm na katermu sm jsst večinoma časa in se ne da notri kartice!!!Ja mam pa slikce že na drugmu samo tist je na popravilu;c!
17. april 2012
nueem kdaj bo izziu, vrjetn jutr c:
17. april 2012
Okeii, komi čakam (:
17. april 2012
Supeer. Aja Hana, pač lej slikam jas s svojim mobitelom :c, bom pa poskusla drugič tak ko si rekla, mejbi tudi s fonnom deluje. =)
18. april 2012
izziv :*
18. april 2012
uredu. no, izziu dam, ko se vrnem.. to je tko nekak čez 2 uri c: upam da boste lahko počakale, hihi c:
18. april 2012
upam, da bom zdržala
18. april 2012
Ja bomo!!Pa lepo se mej!!
18. april 2012
izziu ;o?
18. april 2012
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
II. izziv

ja, cel dan sm bla od doma, zdej sm domou pršla in špela, blo je fajn, zlo fajn c':
no, tekmujete:
- Ela
- Patricija
- Klara
- Katarina
- Lori
- Špela
- Nastja
- Andreja
- Alja
- Amadeja

in amadeja, še enkrat hvala za prijavo ! < 3

za drugi izziv boste slikale živali. vsi imamo radi živali:3 torej, slikajte žival. lahko je vaš hišni ljubljenček, lahko od kakšnih vaših sorodnikov.. zagotovo imate na računalniku že kakšno sliko živali ki ste jo slikali. c: lahko pa je seveda tudi žival iz kakšne rastave.. al pa kej c: ali pa vaša prejšna žival, ki ste jo imeli in je ni več :'c žuželke NE pridejo v poštev :/ če že res nimate nobene slike mi pošlite zs, pa vamm povem če lahko uporabite sliko žuželke : P

primer:

sreeeeeečnooooooo !!!!!

~ časa imate do torka, 24.4.2012, torej 6 dni c: če pa naredite prej, dam seveda prej izziv c:
18. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg