kako naj dam ime svojemu psu husky-ju???

a boste povedal

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2011
u37428
u37428
samec:
LEX
rex
runo
dumbo
diesel
samica:
(naša je bla IBA)
bona
vicky
joy
18. julij 2011
u35208
u35208
As (tko je mojmu ime k mam tud haskya)

Husky
has
18. julij 2011
dobri predlogi hvala to bo dovolj
18. julij 2011
u37428
u37428
in..kako se bo klicau?
19. julij 2011
max
19. julij 2011
skar,čarli,rex,
19. september 2011
js mam tud huskyja in moja si klice aisha

22. september 2011
zdravo, vesela bi bila če mi bi kdo pomagal. no torej, bila sem sprehajalka 10 mesečnega huskiya, ker ga 80 letna gospa ni mogla peljati na sprehod, ker pa jaz rada sprehajam pse in pes mi je pogonil pred dvemi leti, sva se zmenila, da ji psa sprehajam jaz. psa sem sprehajala po 2 uri dnevno. pes je bil na začetku čisto nevzgojen in zato sem ga v enem mesecu naučila vsega osnovnega. potem sem prišla ponovno nekega dne do gospe da ga bom peljala na sprehod ampak gospa mi je odvrnila, da me pes nima rad in da noče hoditi na spehode in da za huskyje ni dobro da imajo toliko gibanje in odgnala me je vstran. ko sem tistega popoldneva peljala mimo s kolesom me je pes očitno zavohal ter 2x skočil ven iz ograje ter priletel k meni. odpeljala sem ga nazaj k gospe ter odšla. naslednji dan ko sem šla zopet mimo , je spet skočil za menoj. ker je pes norel okrog vasi (ker ni bil dolgo za sprehodu) so se sodenje razjezili ter odšli k gospe. nato pa sem jaz ujela psa ker samo mene oboga ter jo odpeljala nazaj domou. v tistem ko sem jo predala gospe je rekla psu:"zdej boš bla pa skos v kletki (pes je ženskega spola - Nada) pa tut če crkneš not me prav nič ne briga. učerej si skočila,danes še enkrat,sedaj pa tega dovol!" ko sem šla,sem se obrnila nazaj in videla kako je gospa nado udarila, enkrat z roko ter drugič nogo da je pes zares močno zaxcvilil. šlo mi je na jok. sprva je gospa delovala prijazno do mene er do nade,potem pa se je pokazala prava ona. kaj naj storim glede psa? do nade sem bila ljubezniva,medtem ko gospa zelo agresivna. govorila mi je,naj jo udarim namesto objamem! HVALA V NAPREJ!:***
06. april 2012
Huskyi potrebujejo veliko gibanja in veliko sprehodovo jaz bi za to povedala starsem za kar se je zgodilo ker lahko jo je tudi prej ze tepla za to gospo nujno povwj starsem ce si se mladoletna ce pa nisi pa lahko sama uredis z inspekcijo
Upam da ti je vsAj mal lazje
Lp
24. maj 2015
Mika Via Tio Roxi
14. junij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani