Razumem. Kar počasi, če je zgodba dobra se sicer res mudi, ampak se splača počakat!
30. junij 2020
?
01. julij 2020
Ena izmed najboljših zgodbic kar sem jih kdaj imela šanso prebrat. Ti si genij res, odlično pišeš!
26. julij 2020
Next ?
26. julij 2020
Pozdravček vsem Najprej bi se vam rada opravičila, ker sem bila odsotna ter imam en problemček, ki ga je žal treba deliti.. Trenutno bom malo umaknila pisanje zgodb, zaradi okvare računalnika.. Resnično mi je žal, ampak vam obljubim takoj ko bo možnost nadaljujem s pisanjem Res sem vesela, da še naprej vztrajno pišete komentarje in pohvale, kar me res razveselii... Zlati ste, ker me podpirate in to mi resnično pomeni! Upam, da se kmalu slišimo, ker komaj čakam nadaljevanje (Namig: napeto&vroče bo) Želim vam še naprej najboljše&sončne počitnice ter se kmalu slišimo! Papa poljubčkii

Red_Rose22
29. julij 2020
【10】 Poglavje

Victoria

"Vanessa?" jo začudeno pogledam. Steče proti meni in me močno objame. "Kje si bila za božjo voljo ženska!? " veš kako naju je skrbelo z Jamijem! Nisi bila dosegljiva in sva že mislila, da se ti je kaj zgodilo!" Me še močneje objame in nato spusti, da lahko spregovori. "Oprostita mi! Telefon se mi je spraznil in sem čakala, da prispem domov in ti nameravala napisati, da je z mano vse v redu. Nisem hotela, da vaju skrbi!" Pogledam jo prestrašeno. "Pustimo zdaj to, pomembno je, da si prišla živa in zdrava!" še enkrat me objeme in tokrat ji vrnem objem. "Nekaj se je zgodilo mar ne?" me vpraša in mi nameni "seksi" pogled. Sezujem visoke črne pete in se vržem na kavč. "Ammm..." zavlačujem in se ji nasmehnem. Hitro
se mi pridruži na kavču. "Povej mi! Ali si bila z Davidom?" me prime za roke in stisne ustnice skupaj. "Kaj misliš?" jo pogledam. "O ti prasička! Povej mi vse!" me še močneje stisne in prostor napolni s cviljenjem. Razložim ji o groznem dogodku in kako me je David rešil pred tisto barabo. Povem ji tudi, kako sva skupaj preživela noč in kako sva se naslednjo jutro prerekala kaj bom obleka. Ne spustim niti vroče
scene v avtu in da me pričakuje zvečer v klubu. "O M G! Srečnica si!" reče in me pogleda. "Misliš? Pa ne vem no..." pogledam jo žalostno. "Kaj je narobe lepotička?" z roko mi nežno popravi pramen las z obraza. "Mogoče sem samo ena tistih, ki se igra z njo. Kaj pa če nisem edina? Kaj, če se še s katero dobiva in ji počne iste stvari kot meni? Kaj, če..." Vanessa me prekine. "Pretiravaš! Jaz ga še nikoli nisem videla z žensko. Vse cipe v klubu se mečejo za njim a se ne zmeni za njih. Ti si za njega nekaj novega, nekaj posebnega Victoria. Verjami mi." položi roko na mojo ramo in se nasmehne. "Misliš?" jo
vprašam negotovo. "Jaz to vem punči!" mi pomežikne in vstane. "Dam ti 20 minut časa, da se urediš in greva." S prstom pokaže na uro. "Kaj? Kam?" Jo presenečeno pogledam. "Ne sprašuj! Čakam te v avtu." In preden lahko ugovarjam je že ni več v stanovanju. "Zakaj mi to vsi počnejo!? Izginejo preden lahko ugovarjam..." rečem na glas in se utrujeno odpravim pod hitri tuš. Na hitro se oblečem, lasje spnem v figo, rahlo naličim ter zagrabim črno torbico in odpravim do Vanessinega avtomobila. "Dajmo lepotička!
Čas teče!" zatrobi in se dere skozi okno avtomobila. "Ja no, že grem!" Usedem se na sovoznikov sedež. Pritisne na plin in se odpeljeva bog ve kam. "Madona Vic se pa res vlečeš kot megla." gleda na cesto osredotočeno. "Mhm..." naslonim se na okno in opazujem Manhattanske ulice, ki so bile polne ljudi. "Le kdo je kriv za to?" se vražje nasmehne. "O bog, nehaj!" udarim jo rahlo po stegnu a se ne zmeni za to.
Odpeljala me je v Shopping center, kjer so prodajali obleke in obutev. Zbrali sva si par novih outfitov za posebne dogodke, službo ipd. Odpelje me tudi v trgovino za dom, da ga bom lahko malo preuredila. Nakupile sva toliko, da sva komaj vse spravile v avto in se odpeljale v lokal na pijačo in hamburger. Naročim si najljubši cocktail Sex on the beach in klasični hamburger, Vanessa pa tekilo in piščančji
hamburger. Prijazna mladenka nama hitro postreže s pijačo in cocktail spraznem v trenutku. "Waw, sprosti se Vic" in naredi požirek tekile. "Še enega prosim" prijazno rečem natakarici, ki mi nameni hitri nasmešek. "Ne pozabi, da greva zvečer delat." Vanessa mi nameni prodoren pogled. "Ja, seveda..." ne zmenim se za njo. Natakarica mi prinese še en cocktail in naju postreže s hrano. Naredim ugriz slastnega hamburgerja. "Mmm... To je odlično!" naredim še en ugriz. "Le, zakaj sem te pripeljala sem?" nasmehne se in ugrizne v hamburger. Pogledam jo in ji vrnem nasmeh. Pojeva v miru in uživava v glasbi
lokala. Ko pojem. Popijem drugi cockatil in naročim novega. Tako se je nadaljevalo še celo uro. Ali pa mogoče dlje. Po resnici povedano ne vem. Nato zaslišim pogovor med Vanesso in Davidom. Razberem samo to, da se ji je David zahvalil, ker ga je poklicala. In da je prišel po mene. Na zadnje začutim njegov oprijem ter kako me je položil na zadnje sedeže avtomobila. Hitro se usedem in on že spelje. "Kaj za..." pogledam proti njemu. "Pozdravljena Tesoro (srček)" Pogleda v voznikovo ogledalo. "Kje je Vanessa?"
vprašam zmedeno. "Odpeljala se je domov. Zdaj bom jaz poskrbel zate." vozi osredotočeno. Nič ne rečem, ker ne vem kaj bi dodala. Opazujem ga kako me vozi proti domu. Ta moški me resnično spravlja ob pamet. Njegov vonj po meti in mentolu mi je hitro stopil v možgane. "Zelo dišiš" hitro zinem brez zavedanja nato pa se zavem kaj sem mu pravkar rekla. "Hvala ti tudi." se nasmehne. Seveda zardim. "Prispela sva." pogleda me in parkira pred nebotičnikom. Izstopim prehitro in skoraj padem. Vendar me
je ujel David. "Tebi se pa vedno nekam mudi mar ne?" se spogledava. "Pusti me! Znam hoditi!" ga odrinem in stopim proti vhodu a me je spet zaneslo. David me dvigne ter me odnese do dvigala brez, da bi se upirala. Nato me spusti in se že dvigujeva proti stanovanju. Samo gleda me in nič ne reče. Ugriznem se v ustnico. Ko izstopiva opazim odprta vrata stanovanja. Hitro stečem in opazim, da mi je nekdo vlomil. Vstopim in opazim razsuto stanovanje. Čez celotno stekleno površino v dnevnem prostoru
piše "POŠILJAM TI NAJLJUBŠE VRTNICE BODOČA ŽENA. F. MARSHALL" pogledam še enkrat in zdelo se mi je kot, da sanjam. Ampak to je realnost. Upala sem, da se alkohol poigrava z mano. Opazim razbito stekleno vazo z rdečimi vrtnicami, ki mi jih je Federico vedno nosil a sem jih vztrajno zavračala. Sklonim se in poberem vrtnico ter jo pogledam. "Te vrtnice so od..." moje srce se je od strahu za hip ustavilo. Izgubila sem zavest.

【--->】3 NEXTE potrebujem za nadaljevanje
23. oktober 2020
P.S.: Evo me računalnik sem končno dobila ta teden nazaj in samo za vas napisala 10.poglavje kot se vam dolgo obljubljala in resnično upam, da bom lahko zdaj pogosto objavljala Upam, da se imate fajn kljub koroni in da boste nazaj začele brati zgodbo (v mislih imam redne bralke) Rada vas imam in se mogoče slišimo še čez vikend!

Vaša in edina Red_Rose22
23. oktober 2020
Next !!! Noro res prav pogresala sem te
23. oktober 2020
neext
ja kljub koroni se imamo lepo... trije mi norijo po stanovanju, cetrti pa je na kavcu
24. oktober 2020
Next
25. oktober 2020
Neeeext.
26. oktober 2020
NEEEXT.
Šele danes sem začela brat zgodbico in moram reči, da mi je zelo všeč. Drugačna je od drugih. Všeč mi je tudi italijanski del, popestri celotno zgodbo. In tale David mmm katera ga nebi hotela.
27. oktober 2020
Lol22 hvala
Kat♡Somerhalder No to je pomembno otrockii pa itak povsod

Hvala punci za Next ogromno mi pomeni

Mrs.Boschetto Hvala ti Jap tale David je pravi žrebec hehe
27. oktober 2020
Next
09. november 2020
Next
10. november 2020
Pozdravčki! Bližamo se počasi k 11. poglavju, kaj naj bi to pomenilo? To pomeni, da bomo kmalu na polovici in res sem navdušena, ker berete in me spodbujate k pisanju Ta teden objavim in že komaj čakam na vaše odzive, ki mi ogromno pomenijo. Nikoli si nisem mislila, da bom kdaj jaz pisala zgodbe, ampak vse se spremeni, če verjameš vase in probavaš nove izzive. S tem sem našla del sebe, če lahko tako rečem. Zahvala gre mojim najboljšim prijateljicam, ki verjamejo vame in predvsem vam, ker berete in nestrpno čakate na nova poglavja. V glavnem slišimo se konec tedna in pripravite se na nove drame in strastna podžiganja, ki pridejo enkrat v prihodnosti! Želim vam lep popoldan, kljub koroni in ne pozabite, da vas imam rada hehe. Papa in poljubčkii!

Vaša in edina Red_Rose22
19. november 2020
【11】 Poglavje

David

Zaslišim močan trešč iz Victorinega stanovanja. Vdrem kot največji razbojnik in jo opazim na tleh. Hitro sem pri nje in jo poskušam nazaj pridobiti iz nezavesti a za manj. Ne čutim njenega srčnega utripa. “Sranje! Tesoro (srček) drži se ne smem te izgubiti!” jo še enkrat stresem za ramena in iz suknjiča potegnem telefon. “Leon! Guida davanti a un grattacielo, vengo con Victoria! (Pripelji se pred nebotičnik, prihajam z Victorio!)” Še enkrat preverim srčni utrip in ko ga začutim si oddahnem. Dvignem jo iz tal ter jo zelo hitro odpeljem do avtomobila. Zunaj pred vhodom se spogledava z Leonom in mu namenim pogledom jaz jo bo odpeljal ti razišči kaj se je zgodilo v stanovanju, pokima in se odpravi. Odprem zadnja vrata avtomobila in jo za vsak slučaj položim čez zadnje sedeže, saj je bilo na začetku njeno srce neprepoznavno in šibko. Poljubim jo na čelo in se odpravim do voznikovega sedeža.

Victoria

“Come non trovare questo soggetto? (Kako ne najdete tega podleža?) Kaj, če bi bila v stanovanju in bi se ji kaj zgodilo? Nikoli si ne bi oprostil! Poiščite ga in ne kliči me dokler ne raziščete vsak milimeter Manhattna tudi, če bo potrebno razkopavati! Mi hai capito? (Si me razumel?) ” zaslišim Davidove stroge besede, ki me je prebudilo iz nezavestnega spanca. Skoraj nič nisem razbrala kar je govoril po telefonu. Hitro se dvignem in se spogledava. Prekine brez, da bi se poslovil in je že ob meni. “Tesoro (srček) kako se počutiš?” me nežno poboža po licu z tresejočimi rokami. V njegovih očeh je opazna skrbnost in toplina. Čutim njegove tople roke, ki me resnično pomirijo in v trenutku pozabim na vse krute stvari. “V redu sem...” odmaknem njegovo roko in vstanem s postelje. Opazujem prostor in se počasi začnem zavedati, da to ni moja spalnica, ampak Davidova. Že drugič sem v nje in me kar stiska v prsih, ne vem kaj naj si mislim. Trenutno, kar mi je zdaj stopilo v glavo je moj ostudni zaročenec, zaradi njega sem se onesvestila in David me je ponovno rešil. Moj heroj je in za to sem mu zelo hvaležna. “Jaz...”
stojim pri oknu in padem kot otrok v jok. Tako nemočno se počutim in resnično me je strah naslednjega podlega Fredericovega načrta. Čutim Davidov objem in me obrne proti njemu, odmakne mi roke z obraza in dvigne brado, da ga prisiljeno pogledam v njegove smaragdne oči, ki je nenavadno za moškega. Išče moj pogled in se končno spogledava. “Hej Tesoro (srček)” se še globje zazre v moje modre oči. “Z mano boš vedno na varnem ne glede na okoliščine. Nihče ti ne bo škodil, ker ga bom uničil. Poiskali bomo tega podleža in plačal bo škodo, ki ti jo je povzročil.” V njegovem glasu je slišno odločnost. “Victoria ne zaslužiš si tega, ti si vredna veliko več. Prosim te prepusti se mi in naj ti dokažem koliko mi pomeniš.” me globoko pogleda v oči kot bi iskal nekaj. Nekaj, kar bi njega zadovoljilo in osrečilo. “Vem. Da se ne poznava dolgo a nekaj je na tebi in bi rad ugotovil, zato ne bodi stroga do sebe in se prepusti usodi.” me prime za roko in jo položi na njegova močna prsa. Začutim njegov srčni utrip, ki me pomirja. Pogledam ga v oči in opazim žalost predvsem pa hrepenenje. “Victoria...” izgovori moje ime. V njegovem glasu začutim resnost. Takšnega ga še nikoli nisem opazila in nadaljuje. “Jaz se zavedam, da sem pošast, ki je odigrala ogromno umazanih iger v življenju, ampak nič in nihče
me ne bo ustavil pri tem, da boš moja.” Še močneje me stisne za roko. “Čutiš to?” se nasmehne in hitro postane resen. “To bije zate in pripravljen sem se žrtvovati zate, ker si res nekaj posebnega in trenutno ti ne morem odgovoriti kaj čutim do tebe, ker je prezgodaj.” Srečava se s pogledi. “David... prosim te, nehaj, in ne otežuj situacije še bolj!” v mojem glasu je slišno polno strahu in nepripravljenosti. Moja roka še kar počiva na njegovem prsnem košu in priznam, da mi je všeč občutek bitja njegovega srca, predvsem pa njegova bližina, ki ni tuja, ampak prijetna in polna topline. Odmakne mi roko in zelo močno se stisne ob mene, da čutim celotno njegovo mišičasto telo na svojem telesu. Opazujem ga, kako gleda moje oči, ustnice in vsako potezo na obrazu, ki jo naredim. Hotela sem nekaj izgovoriti a je pritisnil svoje mehke ustnice na moje in potisnil jezik tako globoko, da sem ostala skoraj brez zraka. Ne ustavi se, kar mi je zelo všeč in
najini poljubi se samo stopnjujejo v večjo vročično strast. Všeč mi je, kako si polašča moje ustnice kot, da so samo njegove in da samo njemu pripadajo. Dvigne me brez, da bi se ustavil ter samo še pospeši. Sva kot dve lačni, strastni duši, ki hrepenita za več, in se želita nasititi, ampak težko se je nasititi tega moškega, ker vsakič znova in znova preseneti. Položi me na posteljo in išče moj odgovor v očeh. Temu jaz pravim strastna umazana igra, ki jo razumeva samo midva. V njegovem življenju je veliko odigranih umazanih iger, tako kot pravi, a še zmeraj najdeva skupno strast, ki je polno ognja. S pogledom mu namignem, naj se ne ustavi in nadaljuje.

【--->】3 NEXTE potrebujem za nadaljevanje

Red_Rose22
21. november 2020
Next
21. november 2020
Neeeext!
22. november 2020
Next
22. november 2020
Next !! Najboljsa v pisanju zgodb si
22. november 2020
Next
22. november 2020
Next
29. marec 2021
Next
29. marec 2021
Next
05. april 2021
Waw girl @NEXTE
09. april 2021
@Next
09. april 2021
Next
09. april 2021
HOČEM TAKOJ
09. april 2021
Pozdravčkii Vidim, da si želite nadaljevanje. Takoj, ko zaključim s šolo nadaljujem z naslednjim poglavjem. Lepo vas prosim za malo potrpežljivosti, saj imam trenutno ogromno dela za šolo (matura pa to ) Hvala za razumevanje!
10. april 2021
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani