ღSηιcкєя'ѕღ sori ampak takrt sm se slabu počutila taku d oprosti
drgač tukaj imate next in ste ga kar nekaj časa čakale. hvala vam ker berete. rada vas mam

***Liam***
Zagledal sem punce »Pozdravljene punce.« vsako sem objel Dani pa sem še strastno poljubil. Povabil sem jih v hišo. Šle so v dnevno sobo jaz pa za njimi. Rekel sem jim.»Punce takoj se vrnem samo poklicat grem fante ter punco, ki jo hočete spoznati. Odšel sem do vsake sobe ter jim povedal, da naj pridejo dol, ker so punce že prišle. Odšel sem dol do punc ter smo se začeli pogovarjati nakar zaslišimo neko vpije bi rekel, da je to Karis.

***Karis***
Nekdo je potrkal na vrata in vstopil je Liam. Rekel je naj se usedem na pojstlo. Začel je govorit: »Karis malo prej je Lou dobil klic od svoje punce Eleanor. Rekla je, da bojo prišle z Perrie in Danielle sem na obisk, da te spoznajo.« Takoj se mi je prikradel nasmeh na usta. Od veselja sem začela: »: Kako lepo končnu ju bom spoznala Perrie ima res prelep glas in lahko jo bom slišala peti in Danielle punca, ki ima res talent za ples. Edino kar vem za Eleanor je to, da je manekenka.«Potem je Liam odšel. Joj šele potem, ko je odšel sem se zavedela kaj se je sploh zgodilo. Postala sem vsa živčna »Kaj naj oblečem?« Takoj sem šla do omare ter jo odprla. Pogledala sem ter iskala nekaj za oblečt. »Pa zakaj nimam spet nič za oblečt« Ker nisem nič najdla sem na hiro potegnila ven

Vredu našla sem si obleko sedaj pa moram nekako počakat dokler ne pridejo punce. Šla sem na računalnik ter šla na you tube napisala sem Bon jovi Because we can. Nisem rokarca ampak ta pesem mi je res ful ušeč.Vzela sem v roke nekaj kar je podobno mikrofonu ter šla na pojstlo ter začela peti. Ko se je pesem končala sem šla do računalnika ter napisala Bridgit Mendler Hurricane .

Pri tej pesmi sem se čisto odprla ter pesm odpela iz srca. Po koncu pesmi sem mislila napisat drugo pesem vendar sem zagledal, da nekdo stoji pri vratih. In ta nekdo je bil nihče drug kot Niall Horan. »kaj pa ti tukaj ne znaš trkat« sem ga vprašala. On mi je takoj odgovoril: » Sej sem trkal ampak se nisi oglasila. Mimogrede končno sem slišal tvoj glas ter samo, da veš imaš zelo lep glas. V zadregi sem mu odgovorila: » A dej no Horan v zadrego me spravljaš« ob tem sem zardela. On se je samo začel smejat ter rekel » pa sej si lepa, ko zardiš.« že spet sem si mislila odgovorila sem mu«vredu hvala za kompliment. Kaj sploh delaš v moji sobi?« Prepričana sem, da je sedaj on zardel. Odgovoril je« ma nič slišal sem te peti pa sem so odločil it malo to pogledat. Ko sem že ravno tukaj mi nekaj povej kar me zelo zanima. Kako se ti zdi London?« Rekla sem mu:» Super je čeprav nisem ravno vremena navajena ampak mi je mesto zelo všeč in zelo rada bi šla malo dlje kot samo okoli hiše vendar se bojim, da bi se izgubila.« Prikradel se mu je nasmeh na usta ter z veseljem rekel:»Lahko greva jutri na sprehod. Danes po verjetnosti ne bo možno, ko pridejo punce.« odgovorila sem mu. Vredu Horan lahko greva. No sedaj pa pojdi ven ker se moram preoblečt. Hvala.« Odgovoril je« Seveda kakor hočete vaše veličanstvo.« Ter odšel ven. Hitro sem se oblekla ter šla v kopalnico in se naličila. Hotela sem pustiti dober vtis. Samo še nakit sem ravno dajala nase ko je nekdo potrkal.

Kdo je potrkal?
Next?
23. junij 2013
u76594
u76594
neextajjj
23. junij 2013
u129738
u129738
Nail
Neeeeext! ta next mi je fuuul fšeč!
23. junij 2013
nwm
neeeeeeeeeext
23. junij 2013
neeeeext *-*
24. junij 2013
u100166
u100166
next
26. julij 2013
u100166
u100166
kdaj bos nextala ker vidim da ze doooooooug nisi jaz bi pa zbodbico brala ker je carsskkkkkkkkaaaaaaaaaa
26. julij 2013
ja res je dolgo časa nism nextala no tukaj imate next upam, da boste uživala v branju
vem, da ste že vidle ta video ampak sem ga morala dati ne morem si pomagat če je pa taku dobr

***Karis***
Rekla sem, da lahko vstopi in vstopil je Liam. Rekle je: »Punce so prišle pohiti.« odgovorila sem mu: »Sej bom no počakaj še malo.«On je odšel, ko kmalu spet nekdo potrka na vrata. Vsa živčna zavpijem »Pa dobro no sej sem že no« nato zaslišim glas, ki je pripadal Niallu. »Oprosti samo prišel sem te vprašat, če že greš dol« Takoj sem odprla vrata ter se mu nasmehnila. Skupaj sva odšla po stopnicah do dnevne sobe, kjer so bili ostali. Ko sem prišla je Liam takoj vstal ter nas predstavil »No drage punce to je Karis punca, ki ste jo želele spoznati. Karis to so Danielle, Perrie in Eleanor«ter pokazal na punce, ki so sedela na kavču. Nasmehnem se jim ter vsako pozdravim in jih objamem. Potem jih vprašam če bo katera kaj pila. Vse tri se nasmehnejo ter rečejo, da bojo sok. Pogledam Nialla, ki je ves čas stal zraven mene ter ga vprašam »Mi prideš pomagat?« Niall pa takoj reče » Da.« z Niallom greva v kuhinjo. Niallu rečem, da naj pripravi pladenj in kozarce, jaz pa sem iz hladilnika vzela sok ter nalila v kozarce. Iz omare sem še vzela mašno posodo ter piškote, ki sem jih stresla v posodo. Pogledala sem Nialla, ki je gledal v piškote in pogleda sploh ni umaknil. Rečem mu »Niall sej vem, da so piškoti okusni vendar sedaj že pretiravaš pusti še nekaj za druge.« A on še zmeri ni premaknil pogleda s piškotov zato mu rečem »Če boš nehal gledat piškote ti bom dala celo škatlo piškotov pa jih boš sam pojedel če boš hotel.« Takoj me je pogledal in lahku rečem, da so se mu oči prav svetile. »Niall veš d se sprašujem kam sploh daš vso to hrano« on pa odgovori »Ne morem si pomagat, če sem pa tako lačen.« Odgovorim mu » sej je že vredu no« ter ga objamem ne vem za kaj on pa mene in tako sva nekaj časa stala nato pa se umaknem ter se nasmehnem in takrat se spolnim, da morava nekaj odnesti. Njemu dam pladenj, ker se za piškote kar malo bojim. Ko sva prišla tja so se vsi spraševali kje sva bila toliko časa. Niall samo v tla pogleda jaz pa odgovorim » iskala sem piškote, vendar mi Niall ni hotel pokazati kje so.« upam, da mi ni kaj zameril ker sem se tako izgovorila. Piškote in sok odloživa na mizico ter se usedeva na kavč. Nato pa me začenjajo punce marsikaj spraševati, ko Liam reče » bomo mi kar šli , da se boste same bolj spoznale« vsi so vstali samo Niall se sedel pogledala sem ga on pa je piškote takoj sem vedla zakaj noče it. Na ušesa sem mu zašepetala, da ga še vedno čaka škatla piškotov v kuhinji na pultu. Kot strela je hitro stekel v kuhinjo in nato v sobo če se ne motim. Liam me je vprašal«Kaj pa si mu rekla?« Jaz se samo nasmehnem in rečem »Nekaj tazga sem mu rekla, da sem ga lahko ven spravila«vsi so se zasmejali ter rekli »Očitno ima nekdo skrivnost.« Potem pa so odšli do punc jih poljubili razen Harryja seveda ter odšli ven verjetno v sobe. Vsa živčna sem pogledala punce, ki so me zelo prijazno gledale takrat sem spoznala, da mi ni treba bit nič živčna. Nato je El rekla »Bi rekla, da si malo živčna. Brez skrbi ni ti treba čeprav smo punce slavnih fantov smo še vedno samo navadne punce.« takrat pa ji rečem nazaj »Sej ne, da se vas bojim ampak to se ne zgodi vsak dan, da me pridete pogledat oz. spoznat.«ter se nasmehnem. Nato pa kar naenkrat reče Perrie kaj če bi se šle kopat vse 3 rečemo istočasno »Jaaaa.« Jaz se grem samo preoblečt ter stečem v sobo. Iz omare zvlečem kopalke ter se hitro preoblečem. Vzela sem še brisačo,sončno kremo in sončna očala. Odšla sem dol ter iskala punce našla sem jih že pri bazenu ter jim rečem » Ste pa hitre« grem do ležalnika ter se namažem s kremo. Vse štiri gremo do bazena in rečemo, da bomo istočasno skočile v vodo, ko nam kar na enkrat zmanjka tla pod nogami in pride voda v usta takrat ugotovim, da so bli fantje krivi za to zato, da se jim bom nekako maščevala ter se naredila, da sem se utopila(sej veste kako mislim). Kmalo sem začutila neke roke okoli pasu, kako so me vlekle gor na zrak. Te roke so me zvlekle iz vode na tla ter me začel klicat »Karis,Karis ,Karissss« ta glas je pripadal Niallu. Prav slišala sem kako je biu an robu joka začel mi je dajati umetno dihanje(masaža srca al kako se že temu reče) že se je sklonil, da bi mi dan še umetno dihanje na usta, ko mu rečem »sej sm živa ni mi treba dati umetno dihanje« takrat pa Niall kar poskoči ker mu ni nič jasno. No da mu pojasnim »No vse to sem se samo delala ker ste nas porinili v vodo.« Takrat pa me Niall objame ter zašepeta »Da mi nikoli več ne narediš.« jaz samo pokimam. Potem vstanem ter pogledam druge, ki so gledat tako kot, da bi rekli kaj se dogaja med vama. Nato pa pride Louis do mene ter reče »Torej si se samo delala«Jaz prikimam ter ga porinem noter v vodo obrnem se ter rečem »ups.« Že sem se obrnila, ko me nekdo prime za nogo ter me povleče noter v vodo. Ne že spet si mislim. Ko priplavam na površje skočim Louisu za vrat ter mi ga uspe potunkat. Pogledam El ter ji rečem »sorry ampak to si je zaslužil.« Takrat pa me Louis vrže iz vrata in me on potunka. Ker ne morem ven in mi sedaj res zmankuje zraka se hitro spovnim ter ga uščipnem ter priplavam na površje takrat se on zadere »Uščipnila si me« jaz pa mu rečem »Sam si si kriv če me nisi hotel spustit na zrak. Veš, da pod vodo ni zraka« obrnem se ter grem ven iz bazena. Niall mi poda brisačo ter se se odvijem vanjo. Pogledam ga ter mu rečem »Hvala« Šla sem na do ležalnika ter se ulegla. Kmalu sem zaspala. Zbudilo me je nekaj mrzlega na telesu in takoj sem ugotovila, da je to sončna krema. Kdo bi me namazal z njo in ker me je to zelo zanimalo sem odprla oči in zagledala….

Koga je Karis zagledala?
Kaj pravite na zgodbico vam je všeč al ne?
Next?
26. julij 2013
u100166
u100166
Koga je Karis zagledala? Nialla?
Kaj pravite na zgodbico vam je všeč al ne? JA!!!!!!!!!
Next? nextx 1111111111110000000000000 next!!!!!
26. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
30. julij 2013
tuki mate next k je bedn usaj men se taku zdi I love you

***Niall***
Ko je Liam rekel, da bomo pustili same nisem hotel iti saj mi je Karis obljubila piškote in jih še vedno nisem dobil. Karis je vrjetno vedela zakaj nočem it, ker mi je nekaj zašepetala na uho »V kuhinji te čakajo piškoti na pultu pa dober tek« Ko sem to zaslišal sem kot strela stekel v kuhinjo hitro sem pogledal na pult in tam zagledal veliko škatlo piškotov. Hitro sem ja zagrabil ter hitro kot veter stekel v svojo sobo kjer se je začela pojedina. Kmalu so se vrata odprla in noter so vstopili fantje. Vsi so se začel smejat in Louis je rekel »zaradi tega si tako stekel v kuhinjo« Jaz sem samo prikimal. Harry je stegnil roko, da bi vzel en piškot jaz pa sem ga mahnil po roki ter rekel »Ne se dotikat mojih piškotov. »Ej kaj če bi šli kaj skuhat ker kakor vem ni še nihče začel.«Naslednjih 15 minut smo razmišljali kaj bi skuhali z nobeno stvar se nismo vsi strinjali no jaz sem se ampak potem se ostali niso. Naenkrat Harry vstane ter gre do okna ter reče »Fantje punce so se spravile k bazenu kaj če bi šli tja pa jim mal ponagajal.« vsi smo bili za. Hitro sem pograbil kopalke in brisačo ter seveda sončno kremo ter stekel do drugih, ki so bili že zrihtani. Odšli smo do bazena, ko smo videli da grejo punce do bazena očitno grejo plavat. Odložimo stvari Harry nas je pogledal in takoj sem vedel kaj morem naredit. Odšli smo potiho do punc ter, ko so one rekle na 3 smo mi zakričali 3 ter jih porinili noter. Jaz sem porinil Karis zagotovo je bila presenečena kaj se ej sedaj zgodilo. Ko so prišle ven punce vse razen Karis so se začele dreti na nas »Pa kaj mislite, da ste, kdo se je spet to spomnil no a ne smemo niti enkrat it noter prostovolno.« mi se vsi začnemo smejat. Takrat pa vidim , da je Karis še vedno noter in zgleda kot da bi se utopila. Hitro stopim do robo in začnem klicati njeno ime »Karis pridi ven to ni več smešno, Karisssss« ker se ni odzvala sem hitro skočil noter ter jo previdno spravil na površje. Hitro sem jo prijel v naročje ter jo odnesel ven iz bazena. Previdno sem jo odložil na tla ter jo še ene 2 poklical po imenu če me slučajno sliši odziva ni bilo zato sem začel z oživljanjem že sem ji hotel dati umetno dihanje , ko naenkrat reče »sej sm živa ni mi treba dati umetno dihanje« Jaz sem biu tako presenečen, da je odgovorila nisem vedel kaj bi rekel. Očitno je Karis vedela, da mi ni nič jasno saj je potem rekla »No vse to sem se samo delala ker ste nas porinili v vodo.« takrat pa jo objamem in rečem, da mi to nikdar več ne narediš. Ona je potem vstala ter pogledala ostale. Louis je prišel do nje ter rekel »Torej si se samo delala« ona je samo prikimala ter ga porinila v vodo se obrnila ter rekla »Ups« Že se je obrnila ko je Louis jo zagrabil za nogo ter jo potegnil v vodo. Takoj sem vedel ta to pomeni vojno . Ko je priplavala na površje je skočila Louisu za vrat ter ji ga je uspelo potunkat. Pogledala El ter ji rekla »sorry ampak to si je zaslužil.« Takrat pa jo Louis vrže iz vrata in jo potunka. Kar nekaj časa je že bila spodi, da me je skrbelo, da ne bo res se utopila in v istem trenutku Louis zakriči pogledam kaj je blo. Louis se je držal za roko ter se zadrl »Uščipnila si me« Karis pa mu reče »Sam si si kriv če me nisi hotel spustit na zrak. Veš, da pod vodo ni zraka« Obrne se ter gre ven iz bazena. Hitro sem ji podal brisačo, da se je odvila vanjo. Pogleda me ter reče »Hvala« Šla je do ležalnika ter se ulegla. Kmalu je zaspala. Šel sem do fantov, ki so očitno nekaj naklepali. Harry je rekel »Šel bom do Karis ter ji gor napisal s kremo kick me oz. Niall boš šel kar ti mi dal kremo v roko ter me porinil proti njej.« potem pa rečm »ne bom no.«oni pa so samo rekli, da naj grem. Ok kar bo pa bo. Šel sem do Karis. Bila je tako mirna kar malo škoda mi je bilo, da jo bom po vsej verjetnosti zbudil.No napisal bom kick me in to sem tudi storil takrat pa je Karis odprla oči in bila presenečena še bolj ko pa je vidla kaj je napisano na trebuhu. Presenečeno me pogleda jaz pa samo rečem »ni bila moja ideja. Harryjeva je bila«V hitrem postopku je vstala ter šla do njega nekaj mu je govorila, potem pa je šla ne vem kam verjetno v sobo. Punce so takoj stekle za njo. Očitno se bojo pogovorile z njo saj so navsezadnje punce ne. Vprašal sem Harryja »Kaj pa ti je rekla?« On pa je odgovoril »Mah nič tazga samo zakaj sem to storil.«

***Karis***
Ko sem odprla oči sem vidla Nialla bila sem presenečana kaj sploh dela in kmalo sem ugotovila na moj trebuh je napisal kick me. Še bolj presenečeno sem ga pogledala on pa je samo rekel »ni moja ideja Harryjeva je bila.« Hitro sem odšla do njega ter mu rekla potiho samoda me je on slišal. »Zakaj si to storil. Kaj sem ti naredila, se me hočete znebiti al kaj« On je odgovoril »Dej punca sprosti se ali to je samo zajbancija« vsa ponižana sem stekla v hišo v sobo. Začela sem se jokat ter hitro pograbila kovček. Zmetala sem obleke noter, ko je nenadoma nekdo vdrl noter. Pogledala sem in zagledala Perrie, El in Dani. Pogledale so me ter istočasno rekle »«Kaj pa delaš, kam greš?« rekla sem »Kaj ni očitno pakiram. Odšla bom domov. Tukaj nisem dobrodošla.« takrat pa je Dani šla do mene ter rekla »Lej Karis ne se ozirat nanje pač so fantje ki se vedno zafrkavajo to je njihova navada.« vsa v solzah sem jim rekla. »Res da se mogoče zajbavajo vendar mene to prizadane. Kot otrok sem bila vedno tarča posmehov in to je zavedno ostalo in sedaj če se mi to zgodi se takoj spovnim na tiste čase.« pograbila sem kovček ter odšla iz sobe. One so stekle za mano ter govorile »Karis no vrni se sej niso mislili resno« Nisem jih poslušala. Red da smo se nekako zbližale ampak vseeno bom odšla. Šla sem v kuhinjo spila kozarec vode ko tam zagledal Nialla. Rečem mu samo »Zbogom« ter odidem. Ravno mimo je šel taxi, ko zamahnem z roko, da se ustavi ter grem noter. Rečem »Do najbližjega letališča« in tako se odpeljem.
***Niall***
Odšel sem v kuhinjo ter si vzel kozarec vode, saj me to pomirja. Počasi sem pil, ko naenkrat pride Kris vzame kozarec in si natoči vodo ter spije. Potem me pogleda. Verjetno me je takrat šele zagledala reče mi samo »zbogom« ter odide. Še jaz grem do fantov ter jim rečem »Fantje pomojem je Karis odšla, ker je imela kovček. Ravno takrat pridejo punce in El reče »no fantje dobro opravljeno Karis je odšla in to samo zaradi vaše neumnosti.« Harry je rekel »Pa sej ni nič takega, ko ne razume zajbancijo« potem pa Dani reče »Ja zajbancija si mogoče pomislil, da so nekateri imeli težko otroštvo zaradi drugih ker so drugi jih vedno spravljali na slab glas in med njimi je tudi ona in ko ste to naredili se je spomnila na otroštvo in sedaj je na poti proti letališču.« mi se spogledamo, ko reče Perrie »No kaj še čakate gremo hitro za njo razen če hočete, da gre.«Ni nam bilo treba 2x reči, saj smo bili vsi v 3 sekundah pri avtu. Vozil je Louis in kmalu smo bili pred letališču.

Bojo našli Karis?
Bo hotla z njim govoriti, če jo bojo našli?
Next?
30. julij 2013
+ja
vrjetn ne
itaak
++neext
++nova bralka (:
30. julij 2013
u100166
u100166
next
31. julij 2013
mogoče
ne*?
neeeeeeeeeeeeeeeeext
31. julij 2013
ta next je bul kratek in bedn, ker sem ga sedej nekako skupej spravla love you

***Harry***
Niall je šel nekam v hišo ne vem kam, punce pa za Karis, ki sem jo očitno užalil. Sej nisem mislil nič takega. A ona ne razume kaj je to zajbancija. Nato kmalu pride Niall, ki reče »Fantje po mojem je Karis odšla, ker je imela kovček.« Za njim pa punce use razen Karis. Takoj, ko pridejo začne El govoriti eče »no fantje dobro opravljeno Karis je odšla in to samo zaradi vaše neumnosti.« Jaz sem ji rekel »Pa sej ni nič takega, pač ne razume zajbancijo« potem pa Dani reče »Ja zajbancija si mogoče pomislil, da so nekateri imeli težko otroštvo zaradi drugih ker so drugi jih vedno spravljali na slab glas in med njimi je tudi ona in ko ste to naredili se je spomnila na otroštvo in sedaj je na poti proti letališču.« mi se spogledamo, ko reče Perrie »No kaj še čakate gremo hitro za njo razen če hočete, da gre.«Ni nam bilo treba 2x reči, saj smo bili vsi v 3 sekundah pri avtu. Vozil je Louis in kmalu smo bili pred letališču. Ko smo prišli tja smo vsi takoj stekli noter ter jo začel iskati čez 5 minut se vrnemo na isto mesto ter si povemo če smo imeli srečo pri iskanju. Nihče jo ni našel. Nato pa reče El »A je kdo pogledal pri izhogu za L.A., ker je po vsej verjetnosti šla ravno tja ne. Vsi smo takoj stekli tja. Med potjo smo slišali po zvočniku »zadni poziv za potnike, ki potujejo v L.A.« Jaz sem še hitreje tekel, ko sem tja prišel sem hitro začel gledati kje je Karis. Nikjer jo nisem našel. Naenkrat pa zagledam rjavolaso punco, ki skriva svoj obraz pod klobukom. Mislim si ta punca mi je zelo znana teli lasje njih ne moreš falit. Takoj sem šel do punce ter rekel »Karis« ona me samo prestrašeno pogleda, saj sem jo verjetno prestrašil. Ona je hitro pograbila kovčka, da bi odšla na letalo vendar sem jo ustavil » Karis prosim ostani. Oprosti, ker sem bil tak do tebe nisem hotel ampak tak sem, ki se vedno zajbavam. Nisem vedel , da si preživela takšno otroštvo. Ja punce so nam povedale kako je blo, nisem vedel in povem ti,, če te bojo tisti še kej zajbaval še sedaj se bom z njim mal pogovoril na samem če bo treba se bojo tudi pesti pogovarjale samo ne nas zapustit, kdo nam bo kuhal, nas spravljal ob živce ,poleg tega si se še s puncami dobro zaštekala.« ona me samo dvomljivo pogleda ter so obrne takrat pa ji rečem »Če ne gre zlepa gre pa zgrda« ter jo vzamem v naročje. Ravno takrat pridejo ostali jaz pa jim samo rečem »vzemite stvari od gospodične in se vidimo pri avtu. Jaz grem naprej in čez nekaj metrov vidim eno punco, ki me presenečeno pogleda in že je hotle nekaj rečti , ko ji rečem » samo ne rečt ime takoj se ti bom podpisal ter slikal s tabo in to sem tudi storil ter šel hitro naprej, da me nebi še kdo opazil. Ko sva že bila v avtu je Karis končno spregovorila ter rekla »Ste tukaj zaradi tega, ker nočete, da grem al so vas punce prepričale?« jaz ji odgovorim »no oboje ampak vedi, da je tudi zaradi tega, ker bi te res pogrešal.«Takrat pa zaslišim neko kričanje zunaj in kmalu ugotovim kaj je to.

Kakšno kričanje misli Harry?
Kje so ostali?
Next?
31. julij 2013
u100166
u100166
next
01. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+nova bralka *____*
09. avgust 2013
ok zdej res že nekej cajta nism Nextala se opravičujm ampak nisem imela idej no tukaj imate upam, da vam je ušeč
ℬα™αɴ° dobrodošla

***Karis***
Fantje in punce so prišle za mano torej me imajo še vedno radi. To je pa lepo slišat od njeh. No Harry mi je nekaj govoril, da noče, da grem. Ok bila sem še v dvomih in ker sem bila zamišljena sem se kar naenkrat znašla u naročju Harry-ja Styles-a. Odšla sva do avta med potjo sva srečala oboževalko. Ko sva prišla v avto sem ga vprašala »Ste tukaj zaradi tega, ker nočete, da grem ali so vas punce prepričale?« on je odgovoril »no oboje ampak vedi, da je tudi zaradi tega, ker bi te res pogrešal.« takrat pa sem zaslišala neko kričanje in sklepam po obrazu, ki ga je naredil Harry očitno ve kdo je to kričal. Rečem mu »Mogoče veš kdo je to?« on reče »oboževalke čeprav smo že 3 leta skupaj se še vedno nisem navadil.« Harry je hitro odprl vrata avta, da so lahko fantje in punce prišli noter ter se hitro odpeljal. Med vožnjo je vladala smrtna tišina. Nisem mogla bit tiho zato sem spregovorila »Žal mi je, da ste moral tisto prej prenašat. To sem pa jaz, ki vedno beži pred težavami. Če bi ostala doma, se vam to nebi zgodilo. In ker ste One direction bo to zagotovo v revijah pač, da ste bili na letališču z neznano punco ali nekaj podobnega.« ko sem to izrekla sem bila že na robu joka. No če še ne veste lahko jaz hitro padem v jok. Dani je sedela zraven mene ter me objela. Očitno je opazila, da bom vsak čas začela jokat. Takrat pa je Liam spregovoril, ki se sedel zraven Dani »Ne skrbi glede revij samo ne ničesar verjet temu kar piše pa bo vse vredu. Poleg tega bi te vsi pogrešal in še danes nam moraš skuhat večerjo.« takrat pa Niall poskoči nekje zadi jaz se samo zasmejem saj veste kašen je Niall hrana pa take pa to. Obrnem se nazaj takrat pa rečem Niallu »Ne skrbi ti boš dobil največjo porcijo.« takrat pa so se mu tako posvetile oči in če bi sedela zraven njega bi me pomojem tako objel, da bi ostala brez sape. No kmalu smo prišli domov. Niall in Liam sta mi pomagala pri kovčih no ja če povem po resnici sta vse ona nesla. Ok šla sem samo za njima ter hitro vse pospravila. Preden pa sem to storila. Pa je Liam rekel »Pomojem je že prepozno, da bi šla skuhat bomo rajši naročili pico ter se jokali pred tv.« nisem si mogla, da se nisem pri tem nasmejala. Oadva sta šla naroči pico jaz pa sem tudi kmalo končala. Odšla sem dol v kuhinjo in ravno takrat je prišel tudi Liam s 10 picami pogledam ga ter rečem. »Se zavedaš, da si naročil 10 pic nas je pa samo 9 pa še to jaz ne pojem cele.« on se nasmehne pa reče. »Vem brez skrbi sej imamo Nialla.« takrat pa se mi je posvetilo, kako sem lahko pozabila nanj. Ok grem v dnevno sobo in vzamem nekaj pa Liam ter jih položiva na mizico. Harry je ravno dal CD noter v DVD. Vprašam ga »ker film pa bomo gledal? On se samo nasmehne. Ok sedaj me pa res zanima ker je. Kmalu se je začel in vidim da je Bad boys. Zajbavate obožujem ta film. Poleg tega pa igrata 2 najboljša igralca vseh časov Martin Lawrence in Will Smith. Malo pred koncem filma postanem zelo zaspana pogledam ostale in vidim, da vsi spijo razen Nialla on me tut pogleda in reče »očitno ne vejo kaj je dobre film« takrat se pa nasmehnem in se seveda strinjam z njim. No potem samo enkrat zaprem oči, in ko jih naslednjič ko jih odprem vidim, kako 8 glav gleda vame. Takrat rečem »Vas niso učil, da ni lepu motiti druge ljudi, ko spijo. Takrat pa se vsi začnejo smejat. Vredu sedaj mi pa ni nič jasno kaj je tako smešno. Grem v kuhinjo ter rečem no in kje je zajtrk. Louis reče tukaj ga imate gospodična. Pogledam in vidim francoski rogljiček njamii. Kmalu ga ni bilo več. Rekla sem jim, da se grem stuširat. Ko sem se stuširala, sem se šla oblečt.

Vzela sem prenosnih ter šla na skype. Vidla sem, da je Paris gor. Hitro sem jo kliknila in dobesedno zakričala
K-Parisss kako si pa tako naprej
P-Karis pa kje si nil te ni gor
K-Vem ja ampak kako pa naj bom če se mi pa toliko dogaja.
P-No ni važno dej mi Karis povej maš kej s Harryjem
K-Nič zakaj
P-kako nič v vseh revijah so slike tebe in Harryja kako te drži v naročju. Tukaj Sam poka od ljubosumja.
K-Paris nehej ker me sedaj že strašiš. Lej se bomo kasneje še slišale tu moram vse prevet in tudi povedat fantom čaaw pogrešam te
P-čaw se slišmo

Odjavila sem se ter šla hitro dol do fantov ter jim vse povedala razen seveda Sam. Liam je rekel »Ne skrbi kakor sem rekel to smo že navajeni, da si to izmišljujejo stvari. Važno, da mi vemo kaj je res in kaj ne.« hvaležno ga pogledam ter rečem » kje je pa Simon?« Harry reče »Ne vemo očitno je nekje prespal.« samo prikimam in grem v kuhinjo po kozarec soka, ko mi zazvoni telefon. Očitno sem dobila SMS. Pogledam in vidim neznana številka. Kdo bi lahko bil. Pritisnim poglej sporočilo in to je bila napaka pisalo je

Lej Karis čeprav si zmagala na unem tekmovanju to še ne pomeni, da si lahko s Harryjem. Ma da ga takoj zapustiš, če ne pol se ti slabo piše. Našla te bom in pol bomo imela krvav pogovor na 4 oči. Nihče mi ne bo speljal bodočega moža prasica. Zdej pa hitro pejt do njega in mu dej konc!!!

Ko sem to prebrala sem izpustila kozarec in telefon, da sta se razbila nisem so ozirala na druge če je vse vredu samo stekla sem iz hiše tekla sem vsa v solzah. Nisem se ozirala na trobljenje avtov. Hotela sem samo stran nekam kje sem lahko sama zagledala sem park stekla sem noter ter se vsedla na klop. Takrat pa je zagrmelo ter začel dež padat. Takrat pa pogledam gor in zakričim »Resno ravno sedaj nisi mogel prej!« tam sem sedela že kakšnih 10 minut ter se jokala. Pomojem nisem še nikoli toliko prejokala. Ampak kaj čem če mi pa grozi. Lahko me še ubije tako me še nikoli ni bilo strah. Kmalu zaslišim glas »Tukaj je našel sem jo« kmalu je nekdo pritekel do mene ter me poklical »Karis« pogledal sem in vidla, da je bil to Niall. Hitro si je slekel jakno ter me ognil. Kaj je to prijalo, saj me je že pošteno zeblo. Kmalu so še ostali pritekli ter me spraševali če sem vredu jaz samo prikimam takrat pa reče Liam » kaj čakamo hitro jo odpeljemo domov preden tukaj zboli. Ko smo prišli domov. So nam punce odprle vrata. Niall me je nesel v sobo nato pa je rekla El »od tukaj naprej lahko me počakajte pred vrati« hitro some preoblekle ter me pokrile jaz sem že pred tem zaspala. Kaj se je potem zgodilo nisem vedla saj sem spala.

res bi bila vesel če bi povedale kaj si mislte o zgodbici
next?
11. avgust 2013
zgodbica je uredu samo kdaj pozabiš dat navednice.
neext
11. avgust 2013
u100166
u100166
next
11. avgust 2013
next
11. avgust 2013
Next!
11. avgust 2013
u140056
u140056
next
12. avgust 2013
I hope you like it. and one more thing I LOVE YOU ALL SO MUCH <3

***Niall***
Kar naenkrat je prišla Karis v dnevno sobo ter povedala, da je že vse v revijah. Liam ji pove, da je to že normalno samo, da so v družbi deklet vsi takoj pomislijo, da smo skupaj. Potem je šla v kuhinjo ne vem po kaj ampak po vsej verjetnosti je šla nekaj spit saj se je kmalu zaslišalo kako je padel kozarec na tla. Vsi smo jo vprašali »Karis je vse vredu?« Ni bilo odgovora samo slišala so se vrata kako so se zaprla. Liam je taoj skočil pokonci in rekel »Kaj čakate hitro za njo nekaj se ej moralo zgoditi hitro no« vsi smo hitro vstali ter šli v kuhinjo. Zayn nam je podal njen telefon in vidli sporočilo. Harry je čisto prebledel in rekel »Ok sej nimam nič proti oboževalkam ful jim imam rad ker brez njim ne bi bili nič ampak to je pa že višek, da jo tako izsiljuje. Moramo zvedet kdo je ta punca. Hitro smo vsi stekli ven iz hiše in hitro jo začeli iskat. Čez kakšno minutko ali 2 se je vlil dež. Super še to. Takrat pa jaz rečem »Fantje pohiteti moramo, ker je Karis v kratkih rokavih in man lahko še zboli« razmišljal sem kam bi lahko punca, ki je pretresena šla. Ker nisem vedel kje bi lahko bila sem vse pregledal celo kamenčke. Čez nekaj minut smo šli mimo parka. Takrat pa mi kapne v glavo. Sej bi lahko šla noter ponavadi grejo tja, če so žalostna, da so same. Hitro noter zavijem fantje pa hitro za mano. Gledam kje ej vse skrite kotičke pregledam nje pa nikjer. Že sem se hotel obrniti, da bi šel ko zagledam en konec klopi čak to morm še pogledat sem si mislil in tam je bila ona. S sklonjeno glavo bi rekel, da je jokala in videlo se je, da je jokala ali pa še zmeraj. Fantom sem zakričal »Tukaj je našel sem jo.« Vsi smo hitro stekli k njej. Jaz sem si hitro vzel jakno, ki sem jo imel na sebi ter jo dal njej, da nebi zbolela. Vsi smo jo spraševali če je vredu in ona je samo prikimala. Liam pa reče » kaj čakamo hitro jo odpeljemo domov preden tukaj zboli. Ko smo prišli domov so nam punce odprle vrata. Odnesel sem jo v sobo nato pa je rekla El »od tukaj naprej lahko me, počakajte pred vrati«čakali smo pred vrati. Zayn je rekel, da gre v kuhinjo skuhat čaj. Potem pa Louis spregovori »Fantje jaz se sprašujem, če bo lahko ona vse to preživela, ker je videt da jo vsak komentar zelo zaboli.« vsi smo prikimali. Potem pa reče Harry »Fantje dobro bi bili če bi se kdo z njo pogovoril, da bi ji dal vedeti, da se ne sme pustit, da jo drugi prizadenejo.« vsi smo se spogledali ter istočasno rekli »Punce« Jaz sem rekel »Fantje to je to ona so že šle čez to in ji lahko tudi svetujejo za vsako stvar, ki se ji bo zgodila.« čez nekaj časa so prišle punce ven ter rekle »Fantje Karis je zaspala in najbolje, da jo tudi pustimo.« potem pa Louis spregovori »Dobro zanjo sedaj se more naspati. No punce s fanti smo se pogovarjali in se vsi strinjamo, da bi se šle pogovoriti z njo ter bi ji svetovale, kako se naj brani pred žaljivkami, ker kakor ste opazile jo vsaka zelo prizadene.« Punce so se strinjale. Rekle so, da se bojo z njo takoj pogovorile, ko se bo zbudila.

***Eleanor***
Ko so jo fantje takoj prinesli v sobo smo fante hitro spodile ven ter jo preoblekle. Nato smo jo lepo pokrile in upale, da ne bo zbolela. Potem smo odšle ven in povedale fantom, da je zaspala. Nato pa je Louis spregovoril »Dobro zanjo sedaj se more naspati. No punce s fanti smo se pogovarjali in se vsi strinjamo, da bi se šle pogovoriti z njo ter bi ji svetovale, kako se naj brani pred žaljivkami, ker kakor ste opazile jo vsaka zelo prizadene.« me smo se strinjale, saj če bo postala uspešna pevka jo bojo čakale veliko žaljivk. Že jaz pa sem samo punca od Louisa pa sem doživela veliko žaljivk. Potem smo šli v dnevno sobo ter gledali tv. Zayn je kmalu prišel ter rekel, da je skuhal čaj. Punce so se spogledale ter Dani je rekla »Punci dobro bi bilo, da bi, da bi Karis odnesle čaj ter se pogovorile z njo, če se bo zbudila.« vse smo vstale ter šle do njene sobe. Odprle smo jo ter vstopile noter. Pladenj s čajem smo postavile na nočno omarico. Karis se je ob tem zvokom zbudila. Pogledala nas je ter rekla »O super čaj.« nato pa sem jaz začela »Karis o nečem se moramo pogovoriti.« ona nas je prestrašeno pogledala. Nato pa je Dani nadaljevala »Lej vsi se strinjamo, da se boš morala nekako spopasti z žaljivkami, saj če boš pevka jih boš imela veliko lahko ti Perrie o tem pove.« no in potem je Perrie nadaljevala »No res je veliko žaljivk sem sprejela tudi na račun s tem ker sem z Zaynom par in ni bilo lahko priznam ampak tistim ne smeš pokazat, da ti je to prišlo do živga, ker bojo potem samo še nadaljeval in s tem si boš uničila kariero, ker boš potem po vsej verjetnosti končala s petjem ne.« Karis nas je hvaležno pogledala ter rekla »Punce hvala ker ste tukaj ob meni ter mi svetujete čeprav se poznamo šele nekaj ur. Res je, da sem zelo taka, da mi vse pride do živega ampak si ne morem pomagati ampak to me zelo prizadene. Ampak bom poskusila v drugo to pokazati da mi ne more nihče nič« Potem pa jaz spregovorim »To je naša punca!« vse smo padle v smeh. Ko smo se nehale smejat sem Karis ponudila čaj nato pa sem se spomnila »Punce jutri si lahko vzamemo dopust in gremo malo nakupovat.« Vse smo se strinjale ampak potem pa je Karis rekla »Ja upam, da bom lahko šla. Simona že nekaj časa nisem videla in me zanima kakšne načrte ima zame.« potem pa reče Dani »Se bomo že me nekako zmenile z njim.« potem smo se še nekaj časa pogovarjale o tem kam bi vse šle in kaj bi kupile. Edino kar vem potem je bilo to, da smo vse padle v globok spanec.

Kaj pravite na zgodbico?
Next?
12. avgust 2013
neeeeeeeeeeext
12. avgust 2013
u191571
u191571
Neeeeeext
25. junij 2015
nextttttttttttttt
25. junij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani