u35862
u35862
nova tktika:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
"hei...8je ura...ZBUD SE ŽE NO,ENKRAT MILEY,U ŠOLO BOŠ ZAMUDILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! ZBUDIIIII SEEEEEEEEEEE!!!! ZAMUJAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
no,to,je bila moja nova taktika.Miley se je presenečena zvrnila iz postelje in me gledala z velikimi očmi.Tako smešna je bilka,da sem se valjala po tleh od smeha.Ko pa sem se spomnila,kako mi je prikrivala Maxa,sem utihnila.
20. april 2013
u120628
u120628
Nextt+nova bralka
20. april 2013
u35862
u35862
kako vam je ušeč nova taktika?
20. april 2013
u35862
u35862
no,nextam
20. april 2013
u35862
u35862
aja,pa mau dl bo trajal,ker se s sošolko prek skypa pogovarjava...pa ne mi rečt zas skype,ker je od mami,ni moj
20. april 2013
u35862
u35862
Miley me je grdo pogledala,ker je bila sobota.Oblekla se je:[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCXtunoPgJ1YHdfw0vxqDhVNIYaphgJMKFScw8FgHfek7-DkJbawlN2-DKRg[/img] in sva Švrka peljale u park.Usedle sva se na klopco in jedle sldoled."Miley,neki ti morem povedat" sem rekla,ob enem pa je ona rekla: "Nadine,neki ti morem povedat" nisva se zasmejali.Povedala mi je za Maxa.Povedala sem ji,da sem ju videla.Začeli sva se kregati,in na koncu je jezna odšla.Ura je bila 10.Poslala mi je sms:
da te ne vidim več! preselila se bom u Afriko,stran od tebe!!!

bilo mi je useeno.Zaradi slik,ki jih je nrdila.Dobila sm mesič od Maxa:

lovamm te,piki moj**<3<3♥

odgovorila sem mu:
js pa tebe ne,vem da hodiš z Miley,dej mi mir!!
20. april 2013
next
20. april 2013
u35862
u35862
s Švrkom sm šla naprej in poklicala mojo drugo BFF.Tudi nje še ne poznate...ime ji je Lea

poznava se že iz vrtca.Bili sva neločljivi! Mau sva se pogovarjale.Ustaula sm se pri nje(živi plizu parka) in pri njej putila Švrka,da se je igou z mandy,tudi maltežanko,mi2 z leo pa po štacunah.Kar naenkrat se je nekdo zaletel vame.Bila sem zmedena.Tujec je imel klobuk in sončna očala.In plašč.Skrival se je.Obrnila sva se.Za trenutek sem ga videla.Ne.Ni.Mogoče.To.Je.Noro.Vame se je zaletel"Niall Horan" sem zašepetala Lei."Vame se je ravnokar zaletel Nial Horan iz...1D!"Hitro sva se obrnili in stekli za njim,a je izginil.Saj,skrival se je pred oboževalkami,a jaz sem ga videla,ko so mu padla očala.Naj se je še tako trudil..ja,biu je on."Srečka ti" je rekla Lea"a ti privoščim." c: Miley bi bila na smrt ljubosumna :c.Šla sem po Švrka in nazaj v park.Ob 2 sm šla dam.Ob 19.20 pa nazaj u park,sam lepš sm bla oblečena...
20. april 2013
u35862
u35862
frizura:

obleka: to kar ma punca

js bom mogla it,enkrat boim sam nehala,končam ju3
20. april 2013
u35862
u35862
bila sem oiblečena bolj malo,zato me jezeblo.Kar naenkrat je nekdo pristopil k meni"Živjo"
odzdravila sem nazaj.
20. april 2013
next
20. april 2013
u124128
u124128
next
20. april 2013
u126942
u126942
next
21. april 2013
u35862
u35862
evo me<3
21. april 2013
u126942
u126942
<3
21. april 2013
u35862
u35862
začel ej pogovor.Veliko je vedel o meni,saj sem slavna.Sploh nisem opazila,kdaj je sedel k meni na klopco.Bila sem prerveč zatopljena,saj sem gledala par,ki se je tako strastno poljubljal.Kar naenkrat me je moj sogovornik uprašu,če mam fanta."Ne,zakaj?" sm rekla"No,a bi bla moja punca??"
21. april 2013
u35862
u35862
Pogledala sem ga,in pred mano je stal Niall James Horan!seveda sm rekla"ja,itak" in nasmehnil se mi je

"A prideš na nš koncert ob 20.00?" "Ja,ampak to je čez 10 min" hitro sva stekla.Na srečo je bil koncert u parku in svba prišla ravno pravi čas.Še 5 min.Nialla sem objela in mu zaželela srečo.Ko sem že hotla it,me je prijel za roko in potegnil v zaodrje.In tam sem videla use : Harryja,Louisa,Zayna in Liama.Ampak Niall me je odpeljal stran in
21. april 2013
u35862
u35862
sory,en deu manka,kr poslal je
21. april 2013
next
21. april 2013
u35862
u35862
in me poljubil...
21. april 2013
u126942
u126942
Next!
21. april 2013
u35862
u35862
nextala bom,ampak brez slik ker jih ne naloži,jih dam gor zvečer,ker sm na mobiju...

na koncertu so peli vse svoje pesmi,na koncu pa me je Niall pelu u McDonalds.Pospremil me je dam in me prašu za telefonsko.Seveda sme mu jo dala.
21. april 2013
u35862
u35862
v pondeljk u šoli sem Lei use povedala.
21. april 2013
next
21. april 2013
net
21. april 2013
u127279
u127279
next!!!
21. april 2013
next, popravek
21. april 2013
u101828
u101828
next
21. april 2013
u35862
u35862
seveda je bila prijazna in me je prosila če ji predstavim Louisa.Takrat pa je mimonprišla Miley in rekla dovolj naglas da so jo slišale vse punce okrog mene."Ahh,saj jo poznate,samo nizmišljuje si!" ijaz pa sem rekla"Danes pride po mene,boste že videle!" skoraj nobena mi ni vrjela.Vseeno sm Niallu poslala SMS."ob 10 čez 1 pridi pome pred šolo.Nadine." in prišel je.Končamo ob enih,in počakala sem da so vse bile zunaj,saj nas spustijo šele ob 10 čez.Vse punco so bile v gruči.In kdo je bil v sredini?Moj Niall!Miley se mu je že prilizovala.Uhh,ji že pokažem!Stekea sem do njih in se prerinila do Nialla.Ko me je zagledal je olajšano zavzdihnil.Vrgla sem se mu okoli vratu in ga......vse so utihnile v trenutku!Miley je skoraj kap.Odrinila je ubogo Leo in se mi začela prilizovati.Vedno ji je bil ušeč Harry-tako kot lei.Ampak on je zapravila svojo priložnost,in to sem ji tudi povedala.Lei pa sem obljubila,da ji predstavim Harryja.Miley se je osramočena odplazila stran.Prav ji je!Z Niallom sva se še malo sprehodila.Ponudil mi je,da mi nese ruzak!Pospremil me je do ranča kjer sem trenirala jahanje.Piko sem pripravila za jahanje.Niall me je gledal ves čas.Pritisnila sem mu šeen poljubček,potem pa ga uprašala,če bi jahal.Veselo je pokimal.Pokazala sem mu kako pripraviti konja in izvedela da je učasih jahal.Dala sem mu Viharja-mojega prvega konja,ki je navajen na začetnike.To sem bila učasih tudi jaz.A zdaj je že dolgo od tega.Jahala sva 5 krogov po maneži,nato pa sva šla ven na travnik in tekmovala.Prehitela sem ga za 3 sekunde.šla v gozd.Sledil mi je le s težavo,saj ni bil vajen tega terena.Počakala sem ga na jasi.Ko je prišel,sem že sedlela na vrhu visoke vej."Prideš?" pokimal je in začel plezati.Mogla sem priznati,da je skoraj boljši od mene.Za nagrado je dobiu lupčka: ).Slaba ideja,od veselja je skor z drevesa padu."A treniraš atletko?" "Ne,sam učasih sm plezou..." "kdaj pa je to učasih? Sej si šele 16 let!" "Hahaha,mislu sm pri 4 letih sem začel,pri 11 pa nehu." "Ahhhh..." objela sva se,kar naenkrat pa sta se konja splašila."Kaj je konjem?" "Nevem,bom šla pogledat...al pa pejd raj z mano." splezala sva dol in hitro izvedela,zakaj sta se splašila konja.Slišala sva.."Zvok motorja" je reku Niall.Kar naenkrat se ni slišal več ničesar razen tihega pokanja.Niall me je hotu ubjet,ampak sem ga odrinla.Konja sta bila še bolj živčna.Vihar se je dvignil na zadnje noge in preplašeno zarezgetal.Iznad dereves se je valil gost dim."Gori!!!!!" sem zakričala Niallu.Hitro sem skočila na Pika,a Niall je odkimal."Oba dobro veva,da je Vihar boljši." je začel.Nič nisem posumila."Samo eden se lahko reši na njegovem hrbtu,ker Pika ne teče hitro,čeprav si me prehitela,a le za 3 sekunde.In to si ti." s solzami v očeh sem odkimala."Vihar lahko nese oba!Dovolj časa imava da se rešiva,Niall!Oba!Pika lahko teče ob nama!!!" Niall je odkimal.Bil je stareji in močnejši od mene.Dvignil je je s Pike,čeprav sem se močno upirala.Na tleh me je objel,nato pa posadil na Viharja in ga nežno počil po riti,ravno toliko,da je začel galopirati proti domu.Zaradi dima je bil preplašen in ga nisem mogla obrnit.Kar naenkrat pa je ob nama začela galopirati Pika.A njen hrbet je bil prazen...
21. april 2013
next
21. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani