nadaljuj
07. november 2015
pišem
20. november 2015
*****Harry*****

»'Jutro,« zašepeta Niall in me poljubi na lice. Zavzdihnem in z nasmehom odprem oči.
»'Jutro, srce.« Niall se zasmeji in me na kratko poljubi. Zakopljem se globje pod tople odeje. Zasmeji se.
»Dajmo, po koncu, zaspanec. Pol osem je. Paul pride po nas ob devetih.« šele zdaj opazim, da je že urejen in oblečen.
»Kaj tako diši?« vprašam, ko iz kuhinje priplavajo mamljive vonjave.
»Zajtrk.« mi odgovori s pomežikom. »Zdaj pa se spravi pod tuš, da ne boš spet cel dan jamral, kako si lačen, ker zjutraj nisi nič jedel.« Zasmejim se.
»To ne zveni čisto nič, kot jaz. Prej kot ti.« pomežiknem mu in odeje končno zbrcam z sebe. Zadrgetam.
»Okej, jaz se grem tuširat, ti pa lahko nastaviš termostat malce višje, ker mi bo zadnjica zmrznila.« poljubim ga, nato pa se odpravim v kopalnico.
»Kakor ukažete, vaše visočanstvo.« zakliče za mano in med smehom zmajam z glavo. Moj bučko.

»Pa kaj je s tabo, človek?« se razburi Liam nad Luisa. Končno je nekomu prekipelo. Odkar smo ga pobrali je komaj rekel kakšno besedo in nepremično strmi čez okno. Če ga kdo koli kaj vpraša samo skomigne z rameni.
»Hm?« Lou ga začudeno pogleda in zmaje z glavo.
»Celo jutro si že v neki drugi galaksiji. Kaj je narobe?«
»Nikki… in mačka,« zamomlja.
»Kaj je z Nicole?«
»Sprla sva se zaradi mačke.«
»Kakšne mačke?« vpraša Zayn zmedeno in nasmehnem se.
»Harry je mogoče posvojil celo kartonasto škatlo mačk in eno naprtil nama z Nicole, čeprav…« Louis utihne in se spet zazre čez okno. Zmaje z glavo. »Saj je vseeno. In zjutraj se je polulala v moje najljubše čevlje.« reče.
»In… kaj ima to z Nicole?« vprašam zmedeno, saj je očitno to konec njegovega pripovedovanja.
»Njena mačka je?« Louis bolj vpraša kot odgovori in Zayn ga udari po glavi.
»Se zavedaš, da si nor? Pravkar si rekel, citiram 'nama z Nicole' konec navedka, zdaj pa je kar naenkrat Nicolina mačka? Ne more biti od obeh, ko je pridna, ko pa je nemarna pa samo od Nicole.« Bravo Zayn, tako se dela.
»Misliš, da se bi moral opravičiti?« vpraša. Zdaj ga udari Liam, ki sedi na drugi strani njega, medtem ko vsi zavijem z očmi.
»Se ti zdi? O moj bog, Lou.« To je Paulova pripomba in vs se zasmejimo.
»Včasih se moraš opravičiti, tudi, če nisi kriv. Ampak tukaj si definitivno kriv.«
»Zakaj bi se opravičeval, za nekaj, česar nisem storil?« vpraša Louis zmedeno. Resno? Kako je uspel biti tako dolgo z Eleanor, ko pa nima pojma o puncah.
»Ženske.« je vse, kar odgovori Paul in vsi se zasmejimo. Niall se stisne bližje k meni in poljubim ga na sence. Tako sem srečen, da se meni ni treba ukvarjati s tem.
»Ew, kako sta ogabna.« Liam se nasmehne, da veva, da ne misli resno in pokažem mu jezik.
»Moj Ni.« rečem in vsi se zasmejijo.
»Posesiven Harry.«
*****Louis*****

Globoko zavzdihnem in potrkam na vrata. Prosim, bodi doma. Prosim.
Nekaj sekund kasneje se odprejo vrata in na ustih se mi nariše majhen nasmeh, ko po dolgem dnevu spet zagledam Nicolin obraz.
»Hej.«
»Hej. Izvoli.« podam ji lonček z živo vijolično orhidejo, ker vem, da so njene najljubše in nasmehne se.
»Pridi noter.« umakne se mi, da lahko vstopim in globok vdihnem, ko zavonjam piškotke.
»Pečeš?« jo vprašam. Prikima in oddide v dnevno, medtem ko se jaz sezujem in jakno obesim na obešalnik.

»Oprosti.« objamem jo okrog pasu, ko pridem za njo v dnevno in malce poskoči. Hip kasneje se sprosti v moj objem.
»Vem, da sem reagiral neumno in da sem bil jaz tisti, ki te je prepričal, da vzemiva Melody domov in, da moram prevzeti odgovornosto zanjo in…«
»Pol odgovornosti.« me prekine Nikki in se obrne okrog, da me lahko pogleda.
»Hm?« vprašam zmedeno.
»Tudi moja mačka je, ne? In razjezilo me je, da kadar koli naredi kaj slabega je samo moja mačka.«
»Saj vem. Od obeh. Moja in tvoja.« Se nasmehnem in jo poljubim. Nikki roke ovije okrog mojega vratu in poglobi poljub. Očitno mi je oproščeno.
»Sranje.« zakleje, ko se končno loči od mene. »Piškotki.« Steče v kuhinjo, od koder prihaja vonj po zažganem. Zasmejim se in se odpravim za njo.
20. november 2015
skor sm pozabla, da je v tem ff-ju narry
in čist pozabla, da sta se nicole pa lou skregala zarad mačke
zdej se spomnm zakaj mi je ta ff tok ušeč :'D lovin' it
next!
20. november 2015
u97932
u97932
Next. Hvala, ker si zacela ponovno pisat
20. november 2015
Next
20. november 2015
Neeeext
21. november 2015
Calum5sos
Calum5sos
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. november 2015
next
21. november 2015
res sem vesela da nadaljuješ, ker je to eden mojih najljubših FF-jev
neeeeeext!
22. november 2015
omg
Prfektnoo
V tej sekundi nexti
Plosim
Sam res mi je fulll dolgcas pa nvmkaj nj delam
No uglavnm prfektno