hej kako smo?
28. junij 2018
oo kul,kva pa? prpopi link.
kul kat,ti?
28. junij 2018
malo utrujeno ampak drugace ok
28. junij 2018
hmmm js sn vredi..
29. junij 2018
Koncujem diplomo...in probam najdt motivacijo, da bi naprej pisala(:
01. julij 2018
hejla!
01. julij 2018
u236818
u236818
heiii, a je ta tema še vedno aktivna, ker bi re rada pridružila
02. november 2018
am nekak ni vec..?sam se pa ze doug trudmo da bi jo mau pozivil
03. november 2018
veliko se jih je zbrisalo... -.-
03. november 2018
ja sj. pac js bi se skos rada nadsljevala tuki k mije blo res kul k je se blo sam jbg.
03. november 2018
Hej hoj!
Se javljam, ker imam po dolgem času za čuda spet čas! Ja, ogromno se jih je izbrisalo, še več nas preprosto hibernira, ker nima časa za aktivno sodelovanje na Otožnih žurerjih, ampak to ne pomeni, da mora tema zamreti! Sploh ne. Oživite jo, preoblikujte kakor vam je všeč, prilagodite, če pa kaj ne bo šlo, se morda spet oglasim čez kakšno leto (skoraj kot Dedek Mraz hihi) ... Zagotovo pa vas obvestim o večjem projektu v povezavi s pisanjem in objavljanjem del takoj, ko mi uspe.
Vi pa si kar dajte duška! Naj stvar, ki je meni pomagala v enem izmed težjih obdobij v življenju ne zamre skupaj z mano. Naj živi skupaj z vami.
Hestija.
16. december 2018
u236818
u236818
ok, kokr je rekla Hestija, dajmo probat obudit to temo!!
16. december 2018
jaaaaas hej hoj hestija missed ya really much i have way too much time right now.oki folk kdo je sploh za to dab obudil to temo nazaj? oz je sploh se dejavn na igrah..
19. december 2018
u237760
u237760
A se lahko še pridružim?
20. december 2018
u236818
u236818
itak no, vsaj mislm tkk
20. december 2018
u237760
u237760
Haha hvala (:
20. december 2018
jaz sem zato, da jo obudimo!
20. december 2018
Welcome back Hestija
Can't wait to see what you wrote :3
If time allows me, of course...
20. december 2018
u237760
u237760
Hello
20. december 2018
Huh, pa nas je vseeno še nekaj ... Sicer ne vem, kaj bi počeli vi, ampak mogoče bi pa poskusili nekaj na način pisateljskega tekmovanja, če ste za. Pa se ponudijo za prozo npr. glavni lik/odnos/prostor/predmet ali pa za poezijo npr. naslov/tema/verz ... Ali se pa piše na navdih fotografije, kakor vam paše ...
Koliko vas je zainteresiranih za kaj takega huh?
H.
27. januar 2019
Prav tako se javljam z vprašanjem, ki bo mogoče še celo obetavno ... se kdo izmed vas že je ali se v tem trenutku loteva romana?
27. januar 2019
Z veseljem bi, vendar dvomim, da bi mi časovno zneslo kaj takega T^T

Uh, težko rečem, kaj to točno je... Nekaj nastaja, ne vem pa kaj bo s tem, ko bo končano, če bo kdaj končano. Zadeva obsega že 40% Biblije x)

Drugače pa, Pobegli puran je končala zgodbo Ukradena svetloba, ki je v celoti objavljena na forumu (in wattpadu)
27. januar 2019
Hihi ... se bomo lotili branja zveni zanimivo ...
Do takrat pa, če koga zanima, sem se lotila ene zadeve, ki se ji reče Tedenske zgodbe, kjer se morate vi samo prijaviti in vam vsak teden na mail pošljemo eno kratko zgodbo in eno pesem ... lahko pa tudi pošljete svoja dela, saj je portal newslettersov namenjen izključno mladim.
https://hanabkokot8.wixsite.com/hestija (prijavite se lahko na dnu strani)
02. marec 2019
Hestija, jaz sem se prijavila kot bralka ker me res zanima kaj dan danes ustvarjajo mladi nadarjenci. Zelo mi je všeč ideja te strani. Ker imam zelo rada zgodbe in pa modo sem vse skupaj spojila v eno temo, ki je vbistvu tekmovanje in branje kratkih zgodbic (ki jih jaz pišem) skupaj. Zelo bi bila hvaležna če bi si jo katera ogledala.
https://www.igre123.com/forum/tema/what...should...i...wear.../196107/
02. marec 2019
hestija, zelo zanimiva zadeva. Your worst nightmare sem poslala k eni založbi, pa po štirih mesecih nobenega odgovora.. Mislim, da se bom morala zares lotiti sama izdaje, čeprav upanje umre zadnje...

https://www.igre123.com/forum/tema/your-worst-nightmare/195947/23
10. marec 2019
Heei, se lahko pridružim tej temi?
10. marec 2019
Seveda se lahko, ni nobenih omejitev, SσρнιεHαчlεѕ♥. Glede objav: sem se lotila popolnoma resno in potrebujem vašo pomoč - prijavite se lahko na hestija.si, če pa želite, da vsak teden bralci na mail prejmen+jo vaša dela mi pišite na zgodbe@hestija.si. Maile se pošilja vsako nedeljo, tako da ste, če pohitite, lahko že v današnjem ...
07. april 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg