Okostnjaki so vrsta mrtvih,npr.jaz sem pol človek pol okostnjak.Zvečer se spremenim v okostnjaka,čez dan pa smo normalni ljudje.Smrtniki nas prikazujejo kot SMRT.Čisto krvni okostnjaki pa morajo na svoje žrtve prenesti preklestvo.
21. junij 2015
u156631
u156631
No... Torej volkodlaki:

Volkodlak postaneš, če te ugrizne drugi volkodlak (tako kot je mene) in če seveda to preživiš... Volkodlak pa sem še vedno samo ob polni luni. Tudi kadar ni polna luna in sem človek sem malo drugačna kot prej. Seveda obstajajo tudi polnokrvni volkodlaki a o njih ne vem veliko (se pravi, da so se že rodili kot volk)... Kot volkodlak sem skoraj nesmrtna, škoduje mi lahko le srebrno orožje...

In še nekaj od srede naprej me ne bo doma (grem v pariz za tri tedne) in prosim, da mi opravičiš tiste naloge, ki bodo vmes...
21. junij 2015
u90982
u90982
okidoki
22. junij 2015
u173652
u173652
Poznamo udomačene in divje volkodlake. Lahko se rodiš kot volk ali pa te ugrizne. Udomačeni volkodlaki lahko živijo skupaj z ljudmi (torej je vaš ljubljenček). Divji volkodlaki pa živijo v naravi in so neukrotljivi kot udomačeni. V volkodlaka se pa spremeniš, ko je polna luna ker prazna luna nima nate učinka.
22. junij 2015
duhovi so nastali iz mrtvih ljudi ali živali.To se je zgodilo ljudje ali živali postanejo duhovi ker so bili nesramni,preveč žalostni,.... Poznamo pa prijazne in nesramne duhove: prijazni; Pomagajo in se družijo s tabo, nesramni: Ti želijo slabo in te poskušajo takoj ubiti! ko je polna luna pridejo duhovi ven iz grada in hodijo po hišah prijazni hodijo po blokih nesramni pa po hišah. Ko je pa 2:00 zjutro se hitro nazaj odpravimo v grad.
25. junij 2015
Kaj vem o duhovih?
Duhovi so duše mrtvih ljudi oz. živali. Poznam dve vrsti duhov: DEMONI/HUDIČI in ANGELI/PRIJAZNI DUHOVI. Duhovi ostanejo na zemlji, ker morajo opraviti še eno zadnjo nalogo, potem pa grejo v nebesa oz. pekel. Nekateri duhovi ne prenesejo pekla in pobegnejo skozi portala, kadar jih živi ljudje pokličejo. Oni strašijo in poskušajo dobiti človeško dušo, da lahko ta prevzame telo, lahko pa se tudi hranijo s strahom. Mi mislimo, da obstajajo samo demoni, ki strašijo, vendar lahko strašijo tudi prijazni, ampak ne vede. Primer: Duh misli, da je nevarno če je nož na pultu in ga zato spravi v predal, potem pa človek išče nož in ga najde v predalu in že misli, da v njegovi hiši straši.
04. julij 2015
kaj vem o vamperjih ?

Vamperji pijejo človeško kri , lahko so smrtna ali nesmrtna bitja . Imajo bledo mrzlo kožo,
rdeče , zlate ali črne oči in velike sprednje zobe . Nekateri imajo nadnaravne moči kot so hitrost , branje misli , jasnovidnost in izjemno izostrene čute ,vampirja lahko ubije samo ošiljen lesen kol s katerim mu nekdo prebode srce , blagoslovljena voda ki se polije na vampirja , sončna svetloba ki posveti nanj , ogenj ki ga sežge ali ga raztrge drug vampir.
Odganja jih česen , vampirji spijo v krstah , vamperji so samo ponoči vzunaj saj bi ga dnevna svetloba sežgala in tako bi umrl .
08. julij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani