Love.you.bby
Love.you.bby
Haj, če si že tu potem ti jasno povem da ne piši! Če ne te blokiram! To so moji osnutki.

bye!
08. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Hello, naj vam predstavim o čem bom pisala
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
Zgodba z naslovom Lost In Time ...bo govorila o deklici [Meni] ki bo enkrat obazla da se ji enake stvari dogajajo vsak dan. Ali bo našla rešitev?

▪Zgodbo bom začela z 2 Nexti
08. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Sonce je sijalo in udarjalo v moja okna. No končno je petek! No naj se vam prvo predstavim:
Sem Melly in imam 13 let , moji starši so ločeni, živim pri mami imam pa še mlajšo sestro in brata, oba imata 7 let.

Ahh Gaya pohiti,zamudile bova avtobus. "Ja no ja hitim" Je odvrnila Gaya. Gaya je pa moja BFF. Prva ura je fizika (beda) no tu se samo pogovarjam z Gayo in Wengie. Pogovarjamo se pa seveda o fantih. No že dolgo časa sem zaljubljena v Samuela. On pa se zame sploh ne zmeni,saj ima punco Hellie. Ki pa je navadna pra*ica. Saj je samovšečna in se važi ter seveda opravlja druge.
No in minile so 7 dolgočasnih ur. Wengie, Gaya gremo na kosilo?
》Ahh ma jst morem it še v trgovino《 odvrne Gaya. No pa sva sami. Z Wengie se pogovarjava o čudežnih živalih kot so npr. samorogi. No Wengie zelo malo govori in vrjame v magične živali. Wengie me vpraša________________
Nexti,??
08. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
Wengie me vprasa "a ti tud vrjames v samoroge,veš enkrat sem enega videla" Sorry Wengie ampak jst mislim da ne obstajajo" Wengie je stekla v šolo. Jojoj zopet sem jo užalila! Ahhhhh. Šla sem domov in mama je zavpila "Melly pomij posodo" Zeloo sem se začudil ker sem posodo pomila učeraj! Naglas sem zavpila "pa sej sem jo že učeraj!!" Ona pa nazaj odvrne "Melly danes nisem za šale" No nažalost sem morala pomit posodo!!! Vsi smo zmenjeni da se menjamo z pomivanjem, enkrat jas drugic mama...itd Ko sem pomila posodo, sem šla v delavnico kjer moj tata popravlja avte! Nah učersj je popravljav naš ja...nooo. Zopet sem se začudila ker zopet poravlja naš...pa sej ga je že poporavuuu!! Nah danes imam pač tak dan!

Nadaljujem z 5 nexti
08. september 2017
Love.you.bby
Love.you.bby
08. september 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg